BMW

BMW vo tas ir autiņš!!!

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

Ņemot vērā pēdējo gadu divdomīgo attieksmi pret a/m marku BMW, gribētu izteikt savu viedokli:

Ejiet jūs visi tur un tur.

Bet ja nopietni, tad iesēžoties šajā markas a/m subjekta pašapziņa, spēks un dzīvesprieks pieaug vairākas reizes.

Protams katrs sava maciņa biezumam var atļauties noteiktas kategorijas, izlaiduma gada, un “nojātības “ pakāpes BMW, kas ļauj viņam justies par krutāko džeku savā rajona robežās.

Bet meitenes, meitenes iesēžoties tāda džeka a/m jūt seksuālas dabas spēka pieplūdumu.

Protams, ar BMW vien nepietiek. Stilu varētu papildināt, LEWIS džīnas,normālas NIKE botas,ādas jaka, VERSACE saulenes, un trenēts sitiens…lai varētu ik pa brīdi tikt galā ar visādiem raikiniem kuri iedomājas nelaist bembi vai nogriezt tam ceļu.Skaidrs ja?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..14
pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

man jau liekas ka tomēr mašīna piemērojas krānam nevis otrādi...tie kam lieli krāni brauc ar BMW...a tiem kam mazi ar Getziem, SAABiem, Opeļiem, Hondām utml širpotrebiem...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

labi...ņēmšu ka krānu padusē un iešu gulēt

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: labi...ņēmšu ka krāmu padusē un iešu gulēt

vai nu tā vajag...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

pozitiivais rakstīja: labi...ņēmšu ka krāmu padusē un iešu gulēt

vai nu tā vajag...

a kas man jaunam..neprecētam

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

deksters rakstīja:

pozitiivais rakstīja: labi...ņēmšu ka krāmu padusē un iešu gulēt

vai nu tā vajag...

a kas man jaunam..neprecētam

vismaz apslauki viņu... (padusē esošo krānu)... a to tā smaka visas kopuškas uz nemieriem piecels...

Un galvenais ir neaizmirst kraaninjam noshnjaukt deguntinju pirms guleetieshanas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

WALA rakstīja:

....

Un galvenais ir neaizmirst kraaninjam noshnjaukt deguntinju pirms guleetieshanas.

nūūū... ja tas i' "pilošais", tad vispār vari utilizēt....

Es to biju par njipraaku snjaukshanu domaajis

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nez waj dr.Artuurs no andropenis.lv zin par savu siivaako konkurentu BMW bez PVN 8gadi liizinga - 8gadi garanteets megakraans , iepeejams pat ar Mpaketi , glaazju tureetaaju paketi - svariigs moments darbinot kraanu, BMW saloonaa , ar mjauku , sievai nezinot pec 8gadiem njem jaunu BMWandropeni un taa liidz kapa malai kvalitatiivs kraans garanteets , par paarsimts shtrunta oiroo meenesii

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

Hei Nikaragva

nu tā rēcu par tavu rakstīto.....

pēc tava teksta iedomājos, kāds tu izskaties.... iet tur tāda nozēlojama pelēcība humpalās utt, iekāpj BMW un pēkšņi paliek tāds kā gailis-liels varens, krāniņš biksēs uzreiz līdz ceļgalam.... ir tikai viena problēma, BMW gultā līdzi nepaņemsi......

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

tagad jau visiem būs lieliska iespēja mega pagarināt...kā nekā LV būs pieejamas Alpina....tā ka ņemiet vien piķi no zeķes ārā un dodaties pirkt....pagarinājums jau droši ka akūnākais

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

mana zeķe caura...Alpinai nesanāk....pagaidām

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: man slinkums lasiit jusu daunju sarakstiitos kometus, bet nu autors topika arii nav gauish iisti. a vot par bmw runajot piebrauksim dazhi bm uz iauto pavasra tusu un visi kam bus velme vare provet argumenteeti parliecinaat ka bmw ir sliktaks par parejam markam. kapeikpieseju viedokli vera nenjemam, ruleejiet ar getzu kamer santiimaa caurums paraadas

sveix blekja zjurks beidz tak par kapeik pi*eejiem.. bij kaads briidis atpakalj kad pats plosiijies ar mello panteru un 316

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: man jau liekas ka tomēr mašīna piemērojas krānam nevis otrādi...tie kam lieli krāni brauc ar BMW...a tiem kam mazi ar Getziem, SAABiem, Opeļiem, Hondām utml širpotrebiem...

Neesi pareizi sapratis.

Tie kam ir mazi krāni un viņi par to komplekso, tie brauc ar BMW lai pagarinātu! Tiem kam ar krāna izmēru viss kārtībā, tie brauc kaut ar Getzu.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja:

DM rakstīja: Neesi pareizi sapratis.

Tie kam ir mazi krāni un viņi par to komplekso, tie brauc ar BMW lai pagarinātu! Tiem kam ar krāna izmēru viss kārtībā, tie brauc kaut ar Getzu.

Tu tak esi lohs......

Lohs vai ne lohs, bet ar krāna izmēru man viss kārtībā

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

pozitiivais rakstīja: man jau liekas ka tomēr mašīna piemērojas krānam nevis otrādi...tie kam lieli krāni brauc ar BMW...a tiem kam mazi ar Getziem, SAABiem, Opeļiem, Hondām utml širpotrebiem...

Neesi pareizi sapratis.

Tie kam ir mazi krāni un viņi par to komplekso, tie brauc ar BMW lai pagarinātu! Tiem kam ar krāna izmēru viss kārtībā, tie brauc kaut ar Getzu.

vai vari to argumentēti un pamatojoties uz attiecīgiem pētījumiem vai zinātniskiem pamatojumiem pierādīt?

tik spēcīgam Tavam apgalvojumam noteikti Tev ir arī tik pat spēcīgi argumenti?

vai bļausties jo dzīve tev piešķīrusi pielu krānu bet Tu nezini ko ar to iesākt, jo nekā cita bez krāna Tev nav...un vienīgais kur vari to ie*** ir Gets mazā trubiņā

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: tatad, tiem, kuriem menesha ienakumi atljauj mierigi jemt kadu jaunu brenda auto - visiem ir kompleksi....

nu skaidrs...

Nez vai lietots brenda auto par ~3; 5; 7k eur ir baigi kruta?

Vai arī mums visi brauc ar 2007 gada BMW un mainoties gadam ņem citu, lai nav pagājušāgada

P.S. te vel SAABistu viedoklis pietrukst

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

DM rakstīja:

pozitiivais rakstīja: man jau liekas ka tomēr mašīna piemērojas krānam nevis otrādi...tie kam lieli krāni brauc ar BMW...a tiem kam mazi ar Getziem, SAABiem, Opeļiem, Hondām utml širpotrebiem...

Neesi pareizi sapratis.

Tie kam ir mazi krāni un viņi par to komplekso, tie brauc ar BMW lai pagarinātu! Tiem kam ar krāna izmēru viss kārtībā, tie brauc kaut ar Getzu.

vai vari to argumentēti un pamatojoties uz attiecīgiem pētījumiem vai zinātniskiem pamatojumiem pierādīt?

tik spēcīgam Tavam apgalvojumam noteikti Tev ir arī tik pat spēcīgi argumenti?

vai bļausties jo dzīve tev piešķīrusi pielu krānu bet Tu nezini ko ar to iesākt, jo nekā cita bez krāna Tev nav...un vienīgais kur vari to ie*** ir Gets mazā trubiņā

A tev ir ļoti sāpīgi dzirdēt ka kādam ir viss kārtībā ar krāna iamēru?

Un kāda gada/cenas BMW pēc taviem uzskatiem skaitās "kruti"?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Ideots rakstīja: tatad, tiem, kuriem menesha ienakumi atljauj mierigi jemt kadu jaunu brenda auto - visiem ir kompleksi....

nu skaidrs...

Nez vai lietots brenda auto par ~3; 5; 7k eur ir baigi kruta?

Vai arī mums visi brauc ar 2007 gada BMW un mainoties gadam ņem citu, lai nav pagājušāgada

P.S. te vel SAABistu viedoklis pietrukst

jauns Gets par 7k ir cita runa

lohatrons...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

DM rakstīja: Nez vai lietots brenda auto par ~3; 5; 7k eur ir baigi kruta?

es jutu uz kurieni tu velc

Mana gadijuma- es vienkarshi miilu savu lietoto 2durvju brendu, ljoti patik shis modelis, un ir janotiek tiesham kam nelagam, lai es to mainitu pret ko citu starp citu-l ietots un kopts brends nemaksa 7 k -aizmirsti pasacinjas par letam un labam lietam

salidzinajumam, ir iespeja vizinaties ar pasvaigu E60 525D.....Tu zini, man pat prata nenak paskatities kaut cik objektivi uz Clio utt Ka jau te viens mineja, kapjot ara no E60 -krans jasarulle papriekshu

Vot nesaprotu te dzen jokus vai runā nopietni.

Ja nopietni tad man patīk BMW, pašam kādreiz pirmz 10 gadiem bija E30, tad tas bija "kruta" Manam draugam ir BMW320, ņēma jaunu no salona, esmu braucis, teikšu - baudāms auto

Personīgi pret BMW ņičego ņeimeju! Katrs brauc ar auto ko var atļauties, kas patīk, vai kas atbilst kādām noteiktām ikdienas vajadzībām.

Ja par topiku, nu tad turpinam par botām trennūzenēm,ādas jakām un kepkām Tieši ar šīm lietām taču daudziem asociējas BMW

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

DM rakstīja: A tev ir ļoti sāpīgi dzirdēt ka kādam ir viss kārtībā ar krāna iamēru?

Un kāda gada/cenas BMW pēc taviem uzskatiem skaitās "kruti"?

Shaubos vai ir sapigi... ir vienkarshi smiekligi uzklausit vieteja krediteta pilsonja domas, ka vienigi leta gala auto ir tas Speks un Taisnigums

DM, tu nemaz nepieljauj, ka ir cilveki, kas MAK pelnit naudu, pie tam daudz labak par tevi, un attiecigi-vinji velas sev brendus

Kuš, kuš, kuš, necepies

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

DM rakstīja:

pozitiivais rakstīja: man jau liekas ka tomēr mašīna piemērojas krānam nevis otrādi...tie kam lieli krāni brauc ar BMW...a tiem kam mazi ar Getziem, SAABiem, Opeļiem, Hondām utml širpotrebiem...

Neesi pareizi sapratis.

Tie kam ir mazi krāni un viņi par to komplekso, tie brauc ar BMW lai pagarinātu! Tiem kam ar krāna izmēru viss kārtībā, tie brauc kaut ar Getzu.

vai vari to argumentēti un pamatojoties uz attiecīgiem pētījumiem vai zinātniskiem pamatojumiem pierādīt?

tik spēcīgam Tavam apgalvojumam noteikti Tev ir arī tik pat spēcīgi argumenti?

vai bļausties jo dzīve tev piešķīrusi pielu krānu bet Tu nezini ko ar to iesākt, jo nekā cita bez krāna Tev nav...un vienīgais kur vari to ie*** ir Gets mazā trubiņā

A tev ir ļoti sāpīgi dzirdēt ka kādam ir viss kārtībā ar krāna iamēru?

Un kāda gada/cenas BMW pēc taviem uzskatiem skaitās "kruti"?

man vis kaartiibaa gan ar izmeeru gan ar pagarinaataajiem BMW

taa ka pilniigi neiespringstu....

ko saprot ar vaardu "kruti"...neuzskatu ka krutumaa taa saals...autinju tak tikai kompleksaini antinji peec krutuma izveelas...bet normaali iz izveeleeties peec prasiibaam, vajadziibaam, iespeejaam....ja kaadam apmierina Getz...forshi...ja kaada M5 forshi...ja kaadam njiva arii forshi.....bet ja apstaaklju spiests brauts ar Getzu un bljausties, ka BMW lietotaajiem visiem vajag pagarinaataajus...tad tas liecina tikai par kompleksiem, latvisko skaudiibu un nespeeju ar visu lielo Getz kraanu tikt pie normaala auto

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

bet vispār...kur lai dabū ādas nāģeni ar uzrakstu DG, bet pa labu cenu...ne vairāk pa 6.50, jo nav vērts pārmaksāt par brendu

bet ādai vismaz jāizskatās īstai

nu var būt mazlietota...bet lai nebūtu valkājis kāds Getzists

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

PISEC - nu davai... paspēlēsim lomu spēles!

Es - pircējs. Man ir 15k EUR.

Jūs - pārdevēji! Pārdodiet man auto, kas man apmierinātu!

Gaidu piedāvājumus un..... rezultātu!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nesaprotu kam te pretenzijas pret Getziem, BMW un Golpiem.

Vislabaakais un viskrutaakais auto ir DARBA AUTO.

Ne tev servisi jamaxaa ne degviela jakalkulee.

Brauc tikai.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: Pārdodiet man auto, kas man apmierinātu!

Taada auto nav. Lai dabuutu apmierinaajumu un smaidu pa visu gjiimi ir jaaveic salona tjuunings par aksevishkju samaksu.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Man arī ja kas, reiz bija BMW.....

smuks...

balts.....

bet to ļoti reti varēja piedabūt dziesmā, un tik tad, ja tuvumā bij kalns, kur iestumt...

tāpēc , no tā laika, nolēmu, da nu i napig....

tad jau labāk iepirkt mopēdu "Gauja"

jo vismaz tas, ja nelec, tad var iemīt to ar pedāļiem....

Bet nu zinu, ka daudz kas ir mainījies, un sen jau ir arī tādi BMW īpašnieki, kuri savus auto pielaiž bez iestumšanas...

bet ne vienmēr tas ir labi, jo san;ak ka startējot auto, tie nepagurst, un tad lieko enerģiju izlādē agresīvā braukšanā...

a tas tomēr biķin apkārtējiem traucē..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti