BMW

BMW vo tas ir autiņš!!!

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

Ņemot vērā pēdējo gadu divdomīgo attieksmi pret a/m marku BMW, gribētu izteikt savu viedokli:

Ejiet jūs visi tur un tur.

Bet ja nopietni, tad iesēžoties šajā markas a/m subjekta pašapziņa, spēks un dzīvesprieks pieaug vairākas reizes.

Protams katrs sava maciņa biezumam var atļauties noteiktas kategorijas, izlaiduma gada, un “nojātības “ pakāpes BMW, kas ļauj viņam justies par krutāko džeku savā rajona robežās.

Bet meitenes, meitenes iesēžoties tāda džeka a/m jūt seksuālas dabas spēka pieplūdumu.

Protams, ar BMW vien nepietiek. Stilu varētu papildināt, LEWIS džīnas,normālas NIKE botas,ādas jaka, VERSACE saulenes, un trenēts sitiens…lai varētu ik pa brīdi tikt galā ar visādiem raikiniem kuri iedomājas nelaist bembi vai nogriezt tam ceļu.Skaidrs ja?

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Pēc ingaaaaa teiktā sanāk, ka vislielākais,atvainojiet,pi.slis ir VWfans.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Nē, nu, bet tomēr ir jātiek skaidrībā! Viedajiem ir jāsniedz izsmeļošas atbildes! Labāk būtu, ja meitenes-maķorās-būmeristes iesniegtu savus novērojumus un mērījumus!

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Starp citu - kā ir ar frizūru meitenēm iekš būmera? Arī uz liso? ala Britnij Spīrs vai ala pedikuloze nomocījusi?

)

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tas,ka viens cilvēks neveksmīgi nopērk auto un sakritību dēļ tas ir ar problēmām pilns, nenocīmē,ka MB ir 150 k km resurss.

Tad jau es pateikšu,ka BMW 330d ir mēsls, jo vienam tādam sūknis nobira un kas tur vēl ne...muļķības.

stūbeni...man nav D....es ar traktoriem nebraucu...pagaidām

rīt dodos uz Bausku un viss būs kedā

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

kura OCTA vairāk pagarina?

6 mēn. 12mēn.

BTA 32.84 53.49

IF 31.73 52.82

Seesam 23.94 39.90

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Pēc ingaaaaa teiktā sanāk, ka vislielākais,atvainojiet,pi.slis ir VWfans.

muhahaa deksi.. cepums no manis

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: kura OCTA vairāk pagarina?

6 mēn. 12mēn.

BTA 32.84 53.49

IF 31.73 52.82

Seesam 23.94 39.90

Kas tev tas tāds par kapeikjājēju auto ar šitādām OCTAs izmaksām Getczs, vai? Vai arī pats dzīvo Zilupē

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Pēc ingaaaaa teiktā sanāk, ka vislielākais,atvainojiet,pi.slis ir VWfans.

tieši tā

jo tiem, kam viss ir kārtībā tur, tiem nekas un nekur nav jāpierāda, īpaši ar nezin kādiem jaudas pagarinātājiem... un kautkādam paketēm utt

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

FAR rakstīja:

pozitiivais rakstīja: kura OCTA vairāk pagarina?

6 mēn. 12mēn.

BTA 32.84 53.49

IF 31.73 52.82

Seesam 23.94 39.90

Kas tev tas tāds par kapeikjājēju auto ar šitādām OCTAs izmaksām Getczs, vai? Vai arī pats dzīvo Zilupē

vajag labu apdrošināšanas brokeri...tad arī pagarināmajiem auto labus skidonus dod zin kā...aizeu pie brokeres...parādu savu megaruulza tehnisko pasi....izrulleeju uz galda metamo...un viss notiek...cenas kriit

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

rīt mani kādu gabaliņu vedīs ar 2007.gada Opel Corsu....vai tas man neko nesaīsinās

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: rīt mani kādu gabaliņu vedīs ar 2007.gada Opel Corsu....vai tas man neko nesaīsinās

Saīsinās. Krietni. Kurā mežā tad tevi slānīs?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

pozitiivais rakstīja: rīt mani kādu gabaliņu vedīs ar 2007.gada Opel Corsu....vai tas man neko nesaīsinās

vajag iegādāties svina bikšeles, jo opelis izstaro rediāciju, kura kaitēs tavam draudziņam

DOMAA VAFELE VAR SARUUSEET

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

pozitiivais rakstīja: rīt mani kādu gabaliņu vedīs ar 2007.gada Opel Corsu....vai tas man neko nesaīsinās

Saīsinās. Krietni. Kurā mežā tad tevi slānīs?

Bauskā...

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Poziitim vispiemērotākais būtu Dačia Logan ar 3 litrīgu dzinēju.

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Tas ir,izskatam atbilstošāks. Bet lai jau papriecājas ar to BMW,sīkais.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Poziitim vispiemērotākais būtu Dačia Logan ar 3 litrīgu dzinēju.

a tāda ir

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

deksters rakstīja: Poziitim vispiemērotākais būtu Dačia Logan ar 3 litrīgu dzinēju.

a tāda ir

Uzreiz var redzēt,ka atsaldētais. Protams,ka ir.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

deksters rakstīja:

pozitiivais rakstīja: rīt mani kādu gabaliņu vedīs ar 2007.gada Opel Corsu....vai tas man neko nesaīsinās

Saīsinās. Krietni. Kurā mežā tad tevi slānīs?

Bauskā...

Tikai neaizmirsti ka botas, trennūzenes, kepka un citi aksesuāri Opelī neiederas ja!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

deksters rakstīja: Poziitim vispiemērotākais būtu Dačia Logan ar 3 litrīgu dzinēju.

a tāda ir

Uzreiz var redzēt,ka atsaldētais. Protams,ka ir.

Man atkal tad rodas jautaajums vai tas 3 litriigais gadienaa nestaav bagazhas nodaliijumaa, un vai vispaar ko piedzen.

Bet garinaat jau noteikti garina ne sliktaak kaa BMW ... , ja tik pareizi uztin to metamo.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

deksters rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

deksters rakstīja: Poziitim vispiemērotākais būtu Dačia Logan ar 3 litrīgu dzinēju.

a tāda ir

Uzreiz var redzēt,ka atsaldētais. Protams,ka ir.

Man atkal tad rodas jautaajums vai tas 3 litriigais gadienaa nestaav bagazhas nodaliijumaa, un vai vispaar ko piedzen.

Bet garinaat jau noteikti garina ne sliktaak kaa BMW ... , ja tik pareizi uztin to metamo.

...noteikti garina ne sliktaak kaa BMW ... , ja tik pareizi uztin to metamo.

Pareizi uztin uz kardāna

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

a ko...tad man plikam tai Opelī kāpt krānu tad rokās turēt

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Piezvanīju uz Bausku. Viss sarunāts. Poziju rīt tur piesmies,nosmies,sasmies un uzsmies. Un tad atļaus nomazgāties, bembi piesies pie tālsatiksmes busa un nogādās atpakaļ Baldonē vai kur viņš tur dzīvoja.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Piezvanīju uz Bausku. Viss sarunāts. Poziju rīt tur piesmies,nosmies,sasmies un uzsmies. Un tad atļaus nomazgāties, bembi piesies pie tālsatiksmes busa un nogādās atpakaļ Baldonē vai kur viņš tur dzīvoja.

tu skaties...piemī_zīšu tavu kūdraspurvu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ingaaaaa rakstīja:

deksters rakstīja: Pēc ingaaaaa teiktā sanāk, ka vislielākais,atvainojiet,pi.slis ir VWfans.

tieši tā

jo tiem, kam viss ir kārtībā tur, tiem nekas un nekur nav jāpierāda, īpaši ar nezin kādiem jaudas pagarinātājiem... un kautkādam paketēm utt

Tad sanāk, ka viņam viss ir izaudzis un nostabilizējies, jo pirms tam brauca ar V6 Vento - tas tak arī kaut ko pagarina

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja ar VR6 Vemto brauc pa Jelgaveni uz 85km/h ,tad tas tieshi otraadi - saiisina taapataam ar behu - min.aatrums nav max.atljautais+extra30-50km/h , waj retuuzenes , waj 'laiva' nau , waj mati 2mm garumaa - usjo VISS SARUUK kaa saldeetavaa

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti