\"sporta\" stuuriite un air-bag

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003

Veci speci - kas pa shaizi var sanaakt demonteejot originaalo auto stuuri ar air bag un meeginot pielikt taa saucamo "sporta"stuuriiti ar universaalo paareju. Man te biedee ka tjipa neuzmonteesu utt..... ? Nah man tas air bags.... ( ja vins jau nav izlietots.. )

Paldies!

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

neatsleedzot akji var netiishaam pareizos vadus demonteejot salaist uz iiso un ieraut ar airbagu pa seju.

Bet reekjinies ka veel tev kat kaa jaatiek no airbega kljuudas valjaa( jo driiz te taisas arii auto elektroniku CSDD baudiit ) un minimaala programma no airbega lampinjas.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Airbaga lampu var 'apklusināt' ar kaut kaadu konkreetu pretestiibu laikam

Par CSDD un elektronikas čekošanu - šļi na_loceklis! Uzlikšu sekretkas pogu uz OBD štepseli un ne_locekli viņi nepārbaudīs !

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

Nee nu par CSDD es te vismazaak keru krenki...(jau taa ZB tas kantoris). Vienkaarsi veikalaa prodovecs man staasta par probleemaam ar pasu konstrukciju - ka neuzmonteesu to paareju uz autina, kuram orig. stuure ar air bagu.... A mos vins lohs? Taapeec ari griezos peec padoma...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bezmiegs rakstīja: Nee nu par CSDD es te vismazaak keru krenki...(jau taa ZB tas kantoris). Vienkaarsi veikalaa prodovecs man staasta par probleemaam ar pasu konstrukciju - ka neuzmonteesu to paareju uz autina, kuram orig. stuure ar air bagu.... A mos vins lohs? Taapeec ari griezos peec padoma...

NJu tiiri mehaaniskaa zinjaa ar uzmonteshanu probzas jau nu gan neradiisies ja visas paarejas ir pareizaas. ( Nez kaa ta jamie sporta(rally, etc) mashiinaam ar to tiktu galaa). Drizaak ka jams domaaja to CSDD lohatronu, kuri droshi tik i zin kaada izstaas airbag lampa.

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

[c

NJu tiiri mehaaniskaa zinjaa ar uzmonteshanu probzas jau nu gan neradiisies ja visas paarejas ir pareizaas. ( Nez kaa ta jamie sporta(rally, etc) mashiinaam ar to tiktu galaa). Drizaak ka jams domaaja to CSDD lohatronu, kuri droshi tik i zin kaada izstaas airbag lampa.

Nu man sim auto air bag ir tikai vadiitaajam un blakusseedeetaajam naf, bez tam toc zinu ka nebuutu vieniigais ar taadu stuuriiti uz cela un ar deriigu teh . apskates uzliimiiti logaa.... gan jau. Paldies!

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Gadu atpakaļ man bija izshauti spilveni (sabāzti lai netraucē) ....Mašīna vesela.Džeks paskatijās lai taure strādā un visiem izšautiem spilveniem un degošo lampiņu izlaida- oficiāli....Jautāju kā??? Mēs tak braucām kādreiz ar VAZu ...Viņiem spilveni tak nebija,bet siksnas ta fiksējās.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti