Nissan Serena

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007

Vai kādam ir kas sakāms par šādu auto? Pieredze? Cena priekš pieejamā gada un salīdzinot ar citiem šāda pat kalibra auto patīkama - tāpēc arī tāds jautājums.

 
Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

Man tāds bija. Taču-kas ir cena priekš peejamā gada????

Maza blusa, pilsētas auto. Pa bāni uz 130-140 max, tad nevar sarunāties salonā,baisais troksnis no dzinēja,kurš atrodas starp priekšējiem sēdekļiem. Braukšana ērta, labi var pārredzēt ceļu,jo augsta sēdēšana. Patēriņš kādi 8 litri,man bija 2,3 litru dīzelis. Aizmugurē atsperu lāgas, baigā vēsture , bet maz kam sadilt, atsperu gumijas der no moskviča

Priekšējā piekare ar pamatīgām buksēm, dzinējs izturīgs,par kārbu neko nezinu. Stabils ziemā.

Ko vēl? Nezinu...Ar tādu biju Norvēģijā un pāris reižu Vācijā, nogurdinošs lieliel attālumiem, jo skaļš iekšā,ja ātri brauc. Pārējais-gaumes jautājums.

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: ,baisais troksnis no dzinēja,kurš atrodas starp priekšējiem sēdekļiem.

Tas ir, zem sēdekļiem,pa vidu apakšā.

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Par to cenu - viens no lētākajiem savā klasē

Kā ar ietilpību? Salasījos netā, ka ja izfuričī beņķus ārā tad var arī ko lielāku iekraut... Bet ja beņķi paliek, tad pavairāk ļautiņus arī var vest un viņi galīgi tur aizmugurē nenobeigsies

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

Četretā bija ērti braukt. Mazākus gabalus var seši ērti sasēsties, varbūt tādi tievāki arī septiņi. Aizmugures beņķi ceļas uz malām, vidējie uz priekšu. Var pavisam tak izņemt. Bet nekāda grandiozā vieta nebūs. Aizbrauc pamēri,es jau nezinu,ko taisies vest. Pārseguma paneļus toč neieliksi.

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Par paneļiem pagaidām nedomāju

Paldies par info!

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā vēl jautājiens par remontiem. Kaut ko nopietnu sanāca remontēt? Kā ar remontu izmaksām?

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

kjirzaka rakstīja: Ā vēl jautājiens par remontiem. Kaut ko nopietnu sanāca remontēt? Kā ar remontu izmaksām?

Ne sevišķi sanāca. Atsperu bukses nomainīju, tās maksāja 3 lati visas , atsperlāgu salocīju atpakaļgaitā uz bļuķa uzbraucot, to pa 50 ls nopirku. Pārējais normas robežas, domāju, nav nekas tāds super rets tai mašīnai.

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

Es to pepelacu pirku sasistu, ar mazu nobraukumu. Visas detaļas dabūju bez problēmām- durvis, lampa, spārns un piekares plaukts. Ja patīk,pērc tik nost.

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā ar jaudu šitam aparātam? I-neta lietotāju atsauksmēs daudzi raksta, ka esot jau nu baigi švaki... Es jau saprotu, ka tas nav nekāds skrienamais auto, bet izlasot tekstu, ka "braucot pret kalnu ir sajūta, ka var izkāpt ārā un ātrāk ar kājām aiziet" un "tad man garām milzīgā ātrumā palidoja Citroen 2CV (pīle)" pārņem tāds domīgums. Skriet ar viņu nekur netaisos, bet kādreiz galā nokļūt gribēsies gan

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

Muļķības. Es izbraukāju Norvēģiju un tur,kā zināms, ir kalni. Jaudas ir pietiekami. Skrienamais aparāts tas noteikti nav,tas gan. Bet jauda pietiek. Ātrumkārba varēja būt mazliet 'garāka'.

kjirzaka Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu man jau arī likās, ka diezin vai var būt tik traki. Liels paldies par info!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti