Vectra 97g centrālā atslēga

PT Reģ.: 03.04.2003

Nav kādam šitāda Vectra šrota paskatā vai tikai vienas durvis , kurai būtu ejošs aizmugurējās labās puses centrāslās atslēgas motorītis. Respektīvi, tas viss mezgls kas slēdz durvis. Jauns maksā biku zem 100Ls Šrotu un durvis variet paturēt, man tikai to motorīti

 
shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

manuprāt , tie motoriishi visi ir vienādi... pat no bagaaznieka der...

PT Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

tas gan forši, tikai cik es saprotu, tad motorītis nāk kopā ar visu "atslēgu" jeb mehānismu, ja to tā var nosaukt

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

tev tieši motorelis beigts??? manuprāt, viņš ir visiem mehānismiem vienāds un ir noskrūvējams ar trīs skrūvēm...unificēts , tā teikt...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nevar būt opelim detaļa pa 100Ls ??

opels tak ir mežonīgi lēts auto!

PT Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nevar būt opelim detaļa pa 100Ls ??

opels tak ir mežonīgi lēts auto!

tu vēl dzīvo aizspriedumu pasaulē, kur uzskata, ka Opeļi nav mašīnas un detaļas no spaiņa var sameistarot. Nav viņš dārgākais no auto, bet lēts tur nekas vairs nav.

Teiksim tā... Opelis rullē un pietam diezgan pamatīgi

PT Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

316i rakstīja: tev tieši motorelis beigts??? manuprāt, viņš ir visiem mehānismiem vienāds un ir noskrūvējams ar trīs skrūvēm...unificēts , tā teikt...

jā motorītis beigts, bet atrast viņu... to motorīti

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Papīra formātā nez Sm reklama iznāk vēl? Ja jā, pāršķirsti to. Es kādu laiku atpakaļ tur atradu pagriezienrādītāja kloķi pa piecīti, lai gan citur tas maksāja pie 20Ls, nemaz nerunājot par jaunu no dīlera.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti