A6 TDI 95-97 normālu nopirkt var?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Nu meklēju tādu autiņu. Protams kauns tādu vecu pirkt, bet ko darīt Sākumā nofokusējos uz 2 litru benzīnnieku, nu doma ka dienā simtiem km braucošs vācietis diez vai tādu pirks un cerība mazāk nojātu iegādāties lielāka. Taču palūkojot sludekļus ar lielu izbrīnu konstatēju, ka 2,5 TDI ir ar krietni mazākiem noskrējieniem Man te radās melna aizdoma. Es pilnībā pieļauju, ka tādu autiņu pārdodot skaidri definē, ka patiesais noskrējiens nav noskaidrojams, vismaz ja lielākajai daļai tā būtu, bet kad 80% tirgus ir zem 200 tūkst???? Varbūt viņi visi ir potenciāli miroņi? Varbūt kāds pieredzējis draivers var pateikt, cik liels gemarojs ir ar tādu gadu aužu dīzeļiem. Un vēl, cik bieži lietots autiņš tiek pārdots tad, kad tam gaidāms liels "kirdik"? Vai tikko no Vācijas ir liels "+"

 
1 2 3
gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

gastello rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

gastello rakstīja:

viktors1961 rakstīja: ss.ss.lv/...

Vai tas ir pērkams

es tev ieteiktu paskatīties labāk volvo s vai v 70tos ar tiem pašiem oooo r5 dīzeļiem ,pie kam volvo viņi nāk tikai ar 140 zs izpildījumu +čips salikums labs

Gadījumā Volviki nav grabošāki un rūsošāki???? Kā ar hedeni. Audjikam tā ir ļoti izturīga.

nekas tāds nav novērots

Pakaļējais vāks rūsē V70. Ritošā dārgāka. Pārsvarā ar automātiem, es no tiem biķiņ raustos. kantainums nepatīk ārā un iekšā, bet nu katram savs.

nu nezinu bija man v70 rūsas neredzēju,tagad s70 vienīgais ko esmu darījis abiem restaurējis šarnīrus tas ir vis,v70 pārdevu jo tam bija nobraukums ~500k,bet motora beigu sākums nebija pat manāms eļļu nerija gāja labi nepatika tikai izskats v

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Ozz rakstīja: Pastaav viedoklis, ka nevajag njemt kalnainaa apviduu ekspluateetu...

Comakam bij kraislerbuss no Šveices.

Pirmais ko dabuuja-nomainiit bremzu diskus, sajuugu, kaut ko kaarbai taisiija....

Tad jau lidojiens pa baani automasiinai ir saliidzinosi sanatorija.

Nedaudz oftopic, bet par tēmu.. Transporter buss pa Latviju noiet 240 k km pārsvarā pa grunteni un nekas nelūzt, bet braucot pa Austriju pārplīst divi patruboki un tosols ārā un arī bremzes sāk ķīlēt pie katras bremzēšanas. Tas, protams notiek svētdienā, kad servisi nestrādā un atbraucot mājās bremzes strādā ideāli...

un šis viedoklis ir kārtējais steroetips......

nu beidziet, ir zināmi pāris auto no Šveices ievesti, un nekas jamiem nav bijis......

Šveicieši ir vēl rūpīgāku par vāciešiem

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

Ideots rakstīja:

Ozz rakstīja: Pastaav viedoklis, ka nevajag njemt kalnainaa apviduu ekspluateetu...

Comakam bij kraislerbuss no Šveices.

Pirmais ko dabuuja-nomainiit bremzu diskus, sajuugu, kaut ko kaarbai taisiija....

Tad jau lidojiens pa baani automasiinai ir saliidzinosi sanatorija.

Nedaudz oftopic, bet par tēmu.. Transporter buss pa Latviju noiet 240 k km pārsvarā pa grunteni un nekas nelūzt, bet braucot pa Austriju pārplīst divi patruboki un tosols ārā un arī bremzes sāk ķīlēt pie katras bremzēšanas. Tas, protams notiek svētdienā, kad servisi nestrādā un atbraucot mājās bremzes strādā ideāli...

un šis viedoklis ir kārtējais steroetips......

nu beidziet, ir zināmi pāris auto no Šveices ievesti, un nekas jamiem nav bijis......

Šveicieši ir vēl rūpīgāku par vāciešiem

Transporters gribēja uz mājām.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Ļauži, piedodiet sliņķim, bet cik izmaksā siksnu un filtru nomaiņa 2.5 TDi.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Ļauži, piedodiet sliņķim, bet cik izmaksā siksnu un filtru nomaiņa 2.5 TDi.

klau nu tu tak zini uz kurieni tev jaaiet,vai ne?

www.audi-style.lv/... cenas bija no 250 liidz pat 400ls

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Ļauži, piedodiet sliņķim, bet cik izmaksā siksnu un filtru nomaiņa 2.5 TDi.

Tikko savam nomainīju visas siksnas (ģeneratora+ motora+ augstspiediena sūkņa), gan ruļļi, gan kloķvārpstas skriemelis = 300 Ls

Auto ir pieejams tirgošanā!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Ļauži, piedodiet sliņķim, bet cik izmaksā siksnu un filtru nomaiņa 2.5 TDi.

Tikko savam nomainīju visas siksnas (ģeneratora+ motora+ augstspiediena sūkņa), gan ruļļi, gan kloķvārpstas skriemelis = 300 Ls

Auto ir pieejams tirgošanā!

Uz cik ilgu laiku tā maiņa ir???

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Uz cik ilgu laiku tā maiņa ir???

Siksnas 60k, ruļļi SKF ~ 120k, kloķvārpastas šķīvis ~150-180k

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Dīzelim siksnas uz 100 kkm.

Vēl jo labāk!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Ļauži, piedodiet sliņķim, bet cik izmaksā siksnu un filtru nomaiņa 2.5 TDi.

Tikko savam nomainīju visas siksnas (ģeneratora+ motora+ augstspiediena sūkņa), gan ruļļi, gan kloķvārpstas skriemelis = 300 Ls

Auto ir pieejams tirgošanā!

Kāpēc jāmaina siksnas, ja autiņu domā pārdot??? Eļļas arī samainītas?

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Kāpēc jāmaina siksnas, ja autiņu domā pārdot??? Eļļas arī samainītas?

Tāpat neviens neticēs manām "pasakām" tāpēc nedomāju, ka manam skaidrojumam būs kāda jēga.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Kāpēc jāmaina siksnas, ja autiņu domā pārdot??? Eļļas arī samainītas?

Tāpat neviens neticēs manām "pasakām" tāpēc nedomāju, ka manam skaidrojumam būs kāda jēga.

Lūk te Tev pilnīga taisnība. Diemžēl no brāļu autotirgotāju puses ir dzirdētās tik daudzas un skaistas pasakas, ka baltu avi pamanīt nav iespējams

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Ir pagāis zināms laiks un ir nonākts pie secinājuma - NEVAR!!!! Lai dabūtu cauri tehnisko apskati ir izravēti katalizatori, piedevām 90% "ideālo dīzeļu" ar nobraukumu ap 200kkm (servisa grāmatiņas to apliecina) ir tāda vibrācija kā vecam MAZ-am. Var jau būt, ka esmu galīgi tups, bet darbā autiņiem ar 200kkm dīzeļi salīdzinoši ir bitītes. Tad man jautājums znatokiem - vai Latvijā ir iespējams veikt dīzelim tādu remontu, lai tas būtu kā jauns (nu apmēram) un cik tas varētu piķot? Un vēl? - no kā rodas tā vibrācija, ka viss salons vibrē?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Ir pagāis zināms laiks un ir nonākts pie secinājuma - NEVAR!!!! Lai dabūtu cauri tehnisko apskati ir izravēti katalizatori, piedevām 90% "ideālo dīzeļu" ar nobraukumu ap 200kkm (servisa grāmatiņas to apliecina) ir tāda vibrācija kā vecam MAZ-am. Var jau būt, ka esmu galīgi tups, bet darbā autiņiem ar 200kkm dīzeļi salīdzinoši ir bitītes. Tad man jautājums znatokiem - vai Latvijā ir iespējams veikt dīzelim tādu remontu, lai tas būtu kā jauns (nu apmēram) un cik tas varētu piķot? Un vēl? - no kā rodas tā vibrācija, ka viss salons vibrē?

Nu es varu tev piedāvāt patiešām LABU un oriģinālu, nesistu un nenodzītu A6 2,5 TDi 140 zs, universāli, tumši zilā metalika krāsā, ļoti patīkami aprīkotu (pilna elektropakete, klimats, kompis, lietie diski, jaunas riepas utt.) - viens no pēdējiem izlaistajiem vecajiem A6 modeļiem - 09.1997.gads.

Un oriģināls noskrējiens 287 000 km, pilna visa ekspluatācijas vēsture.

Katrā ziņā, zinu ko tirgoju, nekas tur nevibrē, nedūmo un negrab. Zināšanai - autiņš ar oriģināliem 300 tkm parasti izskatās kā Rumbulā tie ar 120 tkm

Varēšu arī atrādīt, zvani:

+371 29489739

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Ir pagāis zināms laiks un ir nonākts pie secinājuma - NEVAR!!!! Lai dabūtu cauri tehnisko apskati ir izravēti katalizatori, piedevām 90% "ideālo dīzeļu" ar nobraukumu ap 200kkm (servisa grāmatiņas to apliecina) ir tāda vibrācija kā vecam MAZ-am. Var jau būt, ka esmu galīgi tups, bet darbā autiņiem ar 200kkm dīzeļi salīdzinoši ir bitītes. Tad man jautājums znatokiem - vai Latvijā ir iespējams veikt dīzelim tādu remontu, lai tas būtu kā jauns (nu apmēram) un cik tas varētu piķot? Un vēl? - no kā rodas tā vibrācija, ka viss salons vibrē?

Nu es varu tev piedāvāt patiešām LABU un oriģinālu, nesistu un nenodzītu A6 2,5 TDi 140 zs, universāli, tumši zilā metalika krāsā, ļoti patīkami aprīkotu (pilna elektropakete, klimats, kompis, lietie diski, jaunas riepas utt.) - viens no pēdējiem izlaistajiem vecajiem A6 modeļiem - 09.1997.gads.

Un oriģināls noskrējiens 287 000 km, pilna visa ekspluatācijas vēsture.

Katrā ziņā, zinu ko tirgoju, nekas tur nevibrē, nedūmo un negrab. Zināšanai - autiņš ar oriģināliem 300 tkm parasti izskatās kā Rumbulā tie ar 120 tkm

Varēšu arī atrādīt, zvani:

+371 29489739

Paldies par piedāvājumu, diemžēl vairāk kā 6keiras es nespēju maksāt (Tāpat jau esmu nenormālos priekš manis parādos). Esmu jau arī redzējis tādus kas nedūmo, nevibrē un ļoti ticu ka nesistus, ar orģinālām vēsturēm, bet...

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Ir pagāis zināms laiks un ...

Nu es varu tev piedāvāt patiešām LABU un oriģinālu, nesistu un nenodzītu A6 2,5 TDi 140 zs, universāli...

Mans tieši tāds pats (gandrīz) tikai 10 tūkst. mazāks noskrējiens, tumši zaļš, oriģinālā krāsa (šī portāla pulētājs arī apstiprināja), oriģinālais noskrējiens, hromētiem reliņiem + S-line. Jāatzīst, ka meklēju viņu Vācijā (caur pazīstamiem bumbieriem) 9-us mēnešus. Samaksāju ar, par 1000 - 1500 EUR dārgāk, kā pie mums viņus tirgo, bet ir tā vērts. Lai veicas meklējumos

quattropower Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Nu meklēju tādu autiņu. Protams kauns tādu vecu pirkt, bet ko darīt Sākumā nofokusējos uz 2 litru benzīnnieku, nu doma ka dienā simtiem km braucošs vācietis diez vai tādu pirks un cerība mazāk nojātu iegādāties lielāka. Taču palūkojot sludekļus ar lielu izbrīnu konstatēju, ka 2,5 TDI ir ar krietni mazākiem noskrējieniem Man te radās melna aizdoma. Es pilnībā pieļauju, ka tādu autiņu pārdodot skaidri definē, ka patiesais noskrējiens nav noskaidrojams, vismaz ja lielākajai daļai tā būtu, bet kad 80% tirgus ir zem 200 tūkst???? Varbūt viņi visi ir potenciāli miroņi? Varbūt kāds pieredzējis draivers var pateikt, cik liels gemarojs ir ar tādu gadu aužu dīzeļiem. Un vēl, cik bieži lietots autiņš tiek pārdots tad, kad tam gaidāms liels \"kirdik\"? Vai tikko no Vācijas ir liels \"+\"

Varu piedāvāt A6 sedanu 2.5TDi - ss.ss.lv/...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Ir pagāis zināms laiks un ir nonākts pie secinājuma - NEVAR!!!! Lai dabūtu cauri tehnisko apskati ir izravēti katalizatori, piedevām 90% "ideālo dīzeļu" ar nobraukumu ap 200kkm (servisa grāmatiņas to apliecina) ir tāda vibrācija kā vecam MAZ-am. Var jau būt, ka esmu galīgi tups, bet darbā autiņiem ar 200kkm dīzeļi salīdzinoši ir bitītes. Tad man jautājums znatokiem - vai Latvijā ir iespējams veikt dīzelim tādu remontu, lai tas būtu kā jauns (nu apmēram) un cik tas varētu piķot? Un vēl? - no kā rodas tā vibrācija, ka viss salons vibrē?

Nu tas ir unikums man vienk. truukst vaardu tu tak esi vienkaarsi slims ar savu diizeli panem nopeerc benziiniekku.

Ja peerk diizeli tad tikai jaunu taads ir mans viedoklis. Pusmiljons-miljons kaa minums visi tie diizeli ir noskreejusi.

Ir veel viens interesants fakts ja taa pskataas piemeram 2002 gada autinus vaacu lapaas tad diizleauto noskrejiens dominee +/- 200TK KM bet Latvijas autiniem un 95-97. g cipari ir loti liidziigi

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Ir pagāis zināms laiks un ir nonākts pie secinājuma - NEVAR!!!! Lai dabūtu cauri tehnisko apskati ir izravēti katalizatori, piedevām 90% "ideālo dīzeļu" ar nobraukumu ap 200kkm (servisa grāmatiņas to apliecina) ir tāda vibrācija kā vecam MAZ-am. Var jau būt, ka esmu galīgi tups, bet darbā autiņiem ar 200kkm dīzeļi salīdzinoši ir bitītes. Tad man jautājums znatokiem - vai Latvijā ir iespējams veikt dīzelim tādu remontu, lai tas būtu kā jauns (nu apmēram) un cik tas varētu piķot? Un vēl? - no kā rodas tā vibrācija, ka viss salons vibrē?

Nu tas ir unikums man vienk. truukst vaardu tu tak esi vienkaarsi slims ar savu diizeli panem nopeerc benziiniekku.

Ja peerk diizeli tad tikai jaunu taads ir mans viedoklis. Pusmiljons-miljons kaa minums visi tie diizeli ir noskreejusi.

Ir veel viens interesants fakts ja taa pskataas piemeram 2002 gada autinus vaacu lapaas tad diizleauto noskrejiens dominee +/- 200TK KM bet Latvijas autiniem un 95-97. g cipari ir loti liidziigi

Vācu lapās 95-97 gada arī noskrējieni ap 200kkm Laikam to gadu autiņi nekādi lielie skrējēji nebija vis

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Manējam VW centrā deva uz kādiem 300 t. km, un 95 g. Tā, ka ir arī mazāk braukti, mazāk tirst vajag.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti