BMW

BMW 650

TKO Reģ.: 01.09.2002

Stāv kādam mājās tāds rumaks?

 
Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

www.bmwpower.lv , tur liekas, ir kaadam

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

A runa ta iet pa kupeju vai mocīti?

Man gan šķiet, ka abiem vēl nāk visādi indeksi klāt 650i un F650 vai kaukā tā.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: A runa ta iet pa kupeju vai mocīti?

Man gan šķiet, ka abiem vēl nāk visādi indeksi klāt 650i un F650 vai kaukā tā.

F650 sore

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TKO rakstīja:

Gasjs rakstīja: A runa ta iet pa kupeju vai mocīti?

Man gan šķiet, ka abiem vēl nāk visādi indeksi klāt 650i un F650 vai kaukā tā.

F650 sore

nu ir man tāds, zilā krāsā

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

TKO rakstīja:

Gasjs rakstīja: A runa ta iet pa kupeju vai mocīti?

Man gan šķiet, ka abiem vēl nāk visādi indeksi klāt 650i un F650 vai kaukā tā.

F650 sore

tad deksteram nav piekļuve...

]

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

TKO rakstīja:

Gasjs rakstīja: A runa ta iet pa kupeju vai mocīti?

Man gan šķiet, ka abiem vēl nāk visādi indeksi klāt 650i un F650 vai kaukā tā.

F650 sore

nu ir man tāds, zilā krāsā

super

Kā uzpilda ķēdes eļļošanas tvertnīti?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

man čomam tads ir bet vai tad ir tada tvertne???Taisiju apkopi tam mocim bet neredzeju neko tadu.Kura gada vin tev ir??

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TKO rakstīja:

Galvenais rakstīja:

TKO rakstīja:

Gasjs rakstīja: A runa ta iet pa kupeju vai mocīti?

Man gan šķiet, ka abiem vēl nāk visādi indeksi klāt 650i un F650 vai kaukā tā.

F650 sore

nu ir man tāds, zilā krāsā

super

Kā uzpilda ķēdes eļļošanas tvertnīti?

nav tur nekādas tvertnītes. Ņem vien un eļļo manuāli

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

TKO rakstīja:

Galvenais rakstīja:

TKO rakstīja:

Gasjs rakstīja: A runa ta iet pa kupeju vai mocīti?

Man gan šķiet, ka abiem vēl nāk visādi indeksi klāt 650i un F650 vai kaukā tā.

F650 sore

nu ir man tāds, zilā krāsā

ZEM beņķa kreisajā malā jābūt tvertnītei (špricvedīgai), kas darbināma pneimatiski. Tilpums ap 150ml (tā uz aci). Nevaru saprast, kā lai ielej eļļu tur iekšā, baidos salauzt, jo ir no plastmasas. Skaidrs, ja nestrādās vai nesanāks nekas, eļļošu monopisuāli, bet kāpēc neizmantot opciju, pēc pamatīgas dubļu braukšanas?

Uz kreisā roktura ir slēdzītis - uz augšu lejam eļļu, uz leju - sildam rokturus (tā man teica, bet neesmu drošs). Gads96.

super

Kā uzpilda ķēdes eļļošanas tvertnīti?

nav tur nekādas tvertnītes. Ņem vien un eļļo manuāli

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

ZEM beņķa kreisajā malā jābūt tvertnītei (špricvedīgai), kas darbināma pneimatiski. Tilpums ap 150ml (tā uz aci). Nevaru saprast, kā lai ielej eļļu tur iekšā, baidos salauzt, jo ir no plastmasas. Skaidrs, ja nestrādās vai nesanāks nekas, eļļošu monopisuāli, bet kāpēc neizmantot opciju, pēc pamatīgas dubļu braukšanas?

Uz kreisā roktura ir slēdzītis - uz augšu lejam eļļu, uz leju - sildam rokturus (tā man teica, bet neesmu drošs). Gads96.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TKO rakstīja: ZEM beņķa kreisajā malā jābūt tvertnītei (špricvedīgai), kas darbināma pneimatiski. Tilpums ap 150ml (tā uz aci). Nevaru saprast, kā lai ielej eļļu tur iekšā, baidos salauzt, jo ir no plastmasas. Skaidrs, ja nestrādās vai nesanāks nekas, eļļošu monopisuāli, bet kāpēc neizmantot opciju, pēc pamatīgas dubļu braukšanas?

Uz kreisā roktura ir slēdzītis - uz augšu lejam eļļu, uz leju - sildam rokturus (tā man teica, bet neesmu drošs). Gads96.

Hmm, manējam nav tāda slēdzīša un arī roku sildīšanas nav. Man ir 99. gada modelis - , 98.gadā (manuprāt) viņus feisliflēja, iznesot priekšējos pagriezienus ārā no būra, un atmetot visādas liekas fīčas, iespējams, arī minēto eļļošanu.

Bez tam pēc dubļu braukšanas tu tak tā vienkārši nevari ņemt un gāzt netīrai ķēdei virsū eļļu - tik un tā viņa drusku jānotīra, pirms eļļot.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

TKO rakstīja: ZEM beņķa kreisajā malā jābūt tvertnītei (špricvedīgai), kas darbināma pneimatiski. Tilpums ap 150ml (tā uz aci). Nevaru saprast, kā lai ielej eļļu tur iekšā, baidos salauzt, jo ir no plastmasas. Skaidrs, ja nestrādās vai nesanāks nekas, eļļošu monopisuāli, bet kāpēc neizmantot opciju, pēc pamatīgas dubļu braukšanas?

Uz kreisā roktura ir slēdzītis - uz augšu lejam eļļu, uz leju - sildam rokturus (tā man teica, bet neesmu drošs). Gads96.

Hmm, manējam nav tāda slēdzīša un arī roku sildīšanas nav. Man ir 99. gada modelis - , 98.gadā (manuprāt) viņus feisliflēja, iznesot priekšējos pagriezienus ārā no būra, un atmetot visādas liekas fīčas, iespējams, arī minēto eļļošanu.

Bez tam pēc dubļu braukšanas tu tak tā vienkārši nevari ņemt un gāzt netīrai ķēdei virsū eļļu - tik un tā viņa drusku jānotīra, pirms eļļot.

roku apsildes, abs, un pārējās fīčas nav standartā, moci pērkot, jāpasūta klāt...iespējams Tev vnk bij mocis bez liekām figņām. Ručku apsildi liek līdz pat šai dienai, tik jāpasūta atsevišķi 650tajiem. Pilnīgi iespējams, ka tādiem kā DAKAR nāk standartā.

ENIVEI, thx par atsauksmi. Es jau pasūtīju Manuāli no ebay, atnāk gudra grāmata - varēs paknibināties.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

TKO rakstīja:

Galvenais rakstīja:

TKO rakstīja: ZEM beņķa kreisajā malā jābūt tvertnītei (špricvedīgai), kas darbināma pneimatiski. Tilpums ap 150ml (tā uz aci). Nevaru saprast, kā lai ielej eļļu tur iekšā, baidos salauzt, jo ir no plastmasas. Skaidrs, ja nestrādās vai nesanāks nekas, eļļošu monopisuāli, bet kāpēc neizmantot opciju, pēc pamatīgas dubļu braukšanas?

Uz kreisā roktura ir slēdzītis - uz augšu lejam eļļu, uz leju - sildam rokturus (tā man teica, bet neesmu drošs). Gads96.

Hmm, manējam nav tāda slēdzīša un arī roku sildīšanas nav. Man ir 99. gada modelis - , 98.gadā (manuprāt) viņus feisliflēja, iznesot priekšējos pagriezienus ārā no būra, un atmetot visādas liekas fīčas, iespējams, arī minēto eļļošanu.

Bez tam pēc dubļu braukšanas tu tak tā vienkārši nevari ņemt un gāzt netīrai ķēdei virsū eļļu - tik un tā viņa drusku jānotīra, pirms eļļot.

roku apsildes, abs, un pārējās fīčas nav standartā, moci pērkot, jāpasūta klāt...iespējams Tev vnk bij mocis bez liekām figņām. Ručku apsildi liek līdz pat šai dienai, tik jāpasūta atsevišķi 650tajiem. Pilnīgi iespējams, ka tādiem kā DAKAR nāk standartā.

ENIVEI, thx par atsauksmi. Es jau pasūtīju Manuāli no ebay, atnāk gudra grāmata - varēs paknibināties.

Ja lasi vāciski - www.f650.de. Tur ir milzīgs forums. Starp citu, ir arī linki uz lapām angļu valodā - pasērfo, moš atradīsi ko vajag

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Bmw bez kardāna nav mocis.

Protams, kā tad mocis izkustēsies bez kardāna?!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti