megalohatrons

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
 
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sveicieni jums,

Es esmu Mr.Marvin Lincoln privāto un reģistrēta naudas aizdevējs, es varu piedāvāt aizdevumu fondus personām un sabiedrībai ar likmi 1,5% ... jebkura ieinteresētā prasītājai sazinieties ar mums pa marvinlincolnloancompany@yahoomail.com

Paldies,

Mr.Marvin Lincoln

Getting likumīgas aizdevumu vienmēr ir milzīga problēma klientiem, kuri ir finanšu vajadzības. Kredītu un nodrošinājuma jautājumu, ir kaut kas klientiem ir vienmēr uztraucas par to, kad cenšoties saņemt aizdevumu no alegitimate aizdevējam. Bet MARVIN LINCOLN KREDĪTS uzņēmums. ir jāparedz, ka atšķirība nepiedalījās aizdevumu

nozarē. 1,5% likmi. Mēs havebeen dota privilēģija, lai apmierinātu savas finansiālās vajadzības. Par creditshouldn't jautājums pieturas jūs no kļūst aizdevumu, ka jums

nepieciešams.

Mūsu pakalpojumi ietver: -

* Ieguldītājiem Kredīti

* Parāda konsolidāciju

* Otrais Hipotēku

* Business Aizdevumi

* Personas Aizdevumi

* Starptautiskā Kredīti

Kredīta pieteikuma forma PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

Vārds:

Uzvārds:

Kontaktadrese.

Pilsēta / Zip kods:

Valsts:

Valsts

Dzimums:

Dzimšanas datums (diena-mēnesis-gads):

Tālrunis:

Ģimenes stāvoklis:

Nodarbošanās:

Tuvāko radinieku:

Informācija par kredītu

Apjomu, kas nepieciešams kā Loan:

Lai Loan:

Aizdevuma ilgums:

Ikmēneša ienākumi:

Vai esat prasījis aizdevumu pirms (jā vai nē)

Ar laba vēlējumiem,

MARVIN LINCOLN

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reku vieta, kur lācītis var paraut piķi lai pabarotu ierēdņu armiju

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu,kurš vēl māk iepostēt kaut ko no spama vēstulēm?

a ko - vajag iemācīt?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/...

CSDD ar Lukstiņu priekšgalā atradis labu lohatronu, un nu kontroliereri pamodušies...

Nez vai karavāna mierīgi dosies tālāk (uz kādu rallijreidu?), jeb vai suņu riešana piespiedīs drusku piebremzēt?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

В будущую среду перед судом в Зелёной Гуре предстанут две дамы-менеджера с мясокомбината в Славе. Прокуратура обвиняет их в фальсификации. Дело в том, что комбинат продавал копчёную колбасу из виртуальной телятины. Этикетка уверяла, что в продукте содержится 91% мяса, а его там вовсе не было. Впрочем, так же, как и в сосисках. Фальсифицирование мясопродуктов не было единичным инцидентом, оно длилось несколько лет. Обеим женщинам грозит до 10 лет тюрьмы.

perevodika.ru/...

www.newsweek.pl/... --,67674,1

Padomju inteliģenti joprojām tic tam kas rakstīts uz etiķetes...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Varbūt, kāds meklē lielo mīlu?

-----Original Message-----

From: angela benazi [mailto: angelaforlove@att.net ]

Sent: Friday, November 12, 2010 5:14 AM

Subject: hi

angela_benazi@yahoo.com

Hello dear

Mans vārds ir Miss Angela, es esmu labs meklē meiteni. Es redzēju savu profilu šodien un sāka interesēties jums, es arī vēlētos zināt, jums vairāk, un es vēlos Jums nosūtīt e-pastu uz manu e-pasta adresi, lai es var jums manu attēlu par angela_benazi@yahoo.com es uzskatu, ka mēs varam pēriet no šeit. Es gaida savu pastu uz manu e-pasta adresi above.Remember attālums vai krāsu nav nozīmes, bet mīlestības lietās izs dzīvē yours

Angela

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Varbūt, kāds meklē lielo mīlu?

-----Original Message-----

From: angela benazi [mailto: angelaforlove@att.net ]

Sent: Friday, November 12, 2010 5:14 AM

Subject: hi

angela_benazi@yahoo.com

Hello dear

Mans vārds ir Miss Angela, es esmu labs meklē meiteni. Es redzēju savu profilu šodien un sāka interesēties jums, es arī vēlētos zināt, jums vairāk, un es vēlos Jums nosūtīt e-pastu uz manu e-pasta adresi, lai es var jums manu attēlu par angela_benazi@yahoo.com es uzskatu, ka mēs varam pēriet no šeit. Es gaida savu pastu uz manu e-pasta adresi above.Remember attālums vai krāsu nav nozīmes, bet mīlestības lietās izs dzīvē yours

Angela

Šim te pēc mīlas prasās. fotki.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Moššš kāc grib dollaruss , šon saņēmu paziņojumu a man naxxx newajag , tāpat i labi

No: Sestdiena, 1 Janvāris 2011 21:08"PlayStation®" Pievienot kontaktiem Izveidot filtru

Kam: playstation.2011promo@gmail.com Pievienot kontaktiem

Уважаемый победитель,

Вы были одобрены, чтобы требовать сумму в один миллион пятьсот тысяч долларов США в конце года рождественских онлайн промо.

Утверждать, обращайтесь: Преподобный Greg Johnson

Электронная почта: r_gregjohnson@yahoo.com

Поздравление

Г-жа Шарон Нэш

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

Jauna sajūta vecākiem automobiļiem:

+ Lukturi deg labāk,

+ Gaisa kondicionieris, ir vēsāks

)

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

BB rakstīja: www.ss.lv/...

Jauna sajūta vecākiem automobiļiem:

+ Lukturi deg labāk,

+ Gaisa kondicionieris, ir vēsāks

)

Rekur arī CarNet spečuki izsakās par šito NeoSocket ekonomēšanas verķi.

www.carnet.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kārtējais draņķis, bet uzjautrina tas, ka CocaCola kopā ar BritishAmericanTobacco esot uzrīkojuši loteriju

Uzmanību uzvarētājs, biļetes numurs 7PWYZ2006

Mēs esam priecīgi Jūs informēt paar rezultātiem pēdējā gada, kas tikko beidzies, jo pievērš (21 janvāris 2011), Coca-Cola sadarbībā ar British American Tobacco Worldwide veicināšanu, jūsu e-pasta bija viens no 20 laimīgo uzvarētāju, kurš uzvarēja 500000 € (pieci simti tūkstoši eiro) katras uz Coca-Cola Company veicināšana

(1) NAME :.....................................

(2) AGE :........................................

(3) SEX :....................................... .

(4) ADRESE :...............................

(5) E-pasts :....................................

(6) TĀLRUNIS :...................................

(7) PROFESIJAS :.........................

( COMPANY :..............................

(9) VALSTS :......................................

(10) VALSTS :................................

Y NATIONALIT (11) :............................

(12) Balsstiesību skaits biļešu / ... ... ... ..

(13) Summa uzvarēja: ... ... ... ... ... ... ... ...

Lūdzu, jums ir ieteicams, aizpildot veidlapu un nosūtiet to nekavējoties mūsu veicināšanas direktors pa e-pastu ātru savākšanu no jūsu fonda.

(Atbalstītājs CONTACT)

NOSAUKUMS: PATRICK Smill:

Tālrunis + 31 616 617 019

E-pasts: rpatricksmill@aim.com" target="_new">drpatricksmill@aim.com

Jums ir saglabāt visu loto informāciju prom no sabiedrības, jo īpaši biļeti numuru (Tas ir svarīgi, no dubultiem pieprasījumiem lietas netiks izskatīts).

* Darbinieki Coca-Cola un British American Tobacco Company nav piedalīties loterijā.

Pieņemiet manus apsveikumus vēlreiz!

Ar cieņu,

Michelle Ms Shella

Koordinators

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Jaunietis vāc ziedojumus no visas pasaules Latvijas parādu atdošanai

www.delfi.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šitādi lohi kā tu nokauj katru ideju saknē

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pēc gmail domām:

Pikšķerēšana ir krāpšanas veids, kurā ziņojuma sūtītājs mēģina maldināt adresātu, lai tas izpaustu svarīgu personisku informāciju, piemēram, paroli vai bankas konta numuru, pārsūtītu naudu vai instalētu ļaunprogrammatūru. Parasti sūtītājs uzdodas par kādas likumīgas organizācijas pārstāvi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

Nez cik gadus no vietas šito auto sasit un nevar vien piebeigt

bet ja nopietni, tad šis auto jo kuro gadu (ja ne gadu desmitu) stāv un rūsē, un nez kāpēc cena nekrītas, kaut arī maz ticams ka šim aparātam vispār vairs ir kaut viena rotējošas detaļa kas nav ieķīlējusies.

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt, šis citāts arī šajā topikā tīri labi iederēsies.

Atskats uz spožo pagātni.

Tātad - atradu, pēc visa spriežot 2007. gada vidū/beigās izdotu auto katalogu - "AutoStils '08", turpinājumā citāts no GE Money ievad-teksta:

"Jauno automašīnu tirgus kopumā šobrīd piedzīvo ārkārtīgi strauju izaugsmi. 2007. gada pirmajā pusgadā jauno automašīnu tirgus ir pieaudzis par 52%. Savukārt 2006. gadā jaunu automašīnu reģistrāciju skaits palielinājās par 53%, kas bija lielākais pārdošanas pieaugums visā Eiropā."

"Izvēle par labu līzingam.

Līdztekus nodomam iegādāties tieši jaunu automašīnu, arvien biežāk tiek izskatītas dažādas automašīnas iegādes finansēšanas iespējas. Lielākā daļa no jaunajiem auto, apmēram 65-70%, ir pirkti, izmantojot līzinga pakalpojumus. Šāda izvēle jauno automašīnu īpašnieku vidū nav ne nejauša, ne nepārdomāta, jo Latvijā līzings nenoliedzami ir pievilcīgs automašīnas iegādes veids. Salīdzinājumā ar citām Eiropas valstīm, Latvija līzinga iespēju ziņā var lepoties gan ar zemākām procentu likmēm, gan izdevīgākām pirmajām iemaksām, kas tad arī ir galvenie iemesli patērētāju lielajai interesei un pirktspējai.

..."

GE Money Pārdošanas vadītājs,

Viktors TOROPOVS.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

leišu šedevrs!

interesanti, pircējs zināja kādu konstruktoru viņš nopirka?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

www.yaplakal.com/...

pasaules brīnums jeb praktiskas zināšanas?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: www.yaplakal.com/...

pasaules brīnums jeb praktiskas zināšanas?

matemātika !!!! Lai ko tu darītu 9 maģija !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

modena rakstīja: www.yaplakal.com/...

pasaules brīnums jeb praktiskas zināšanas?

matemātika !!!! Lai ko tu darītu 9 maģija !!!

nekā pārdabiska..... vajadzīgā diagonālē vienmēr ir pareizais simbols

p.n.

pārsūti to visiem saviem draugiem un tev būs mazāk draugu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nekā pārdabiska..... vajadzīgā diagonālē vienmēr ir pareizais simbols

p.n.

pārsūti to visiem saviem draugiem un tev būs mazāk draugu

Tā "amtemātika" jeb diagonāle ir skatļi =n*9 -ar to domāju "9 maģiju"

Tobiš n*10+m-n-m=n*9 !!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Ko Kungi domā par šo

www.aktivna.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

taisies izmantot šo - www.aktivna.lv/... ?

vispār jau lohu daudzums arvien pieaug. ar fiziku tie draugos nav un tāpēc tic tādām muļķībām. Ja nenopirks pie tevis, nopirks fufeļmaksi pie citiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt!

Ko Kungi domā par šo

www.aktivna.lv/...

Da ko tur var domāt, pilnīgs sviests, un ja vēl bildēs tas fufeļmaksis būtu uzlikts uz degvielas trubas ar būtu labi.

Magnētisko lauku redz sadomājuši "ārpus" fufeļmakša ierobežot ar kaut kādiem ekrāniem, kas piedevām vēl pilnībā neaptver pašus magnētus.

Un vēl sviestaināk ir tas ka ir gana daudz auto ar armētām un metāla degvielas caurulēm, bet tas jau "mega magnētu" verķim pilnīgi PO.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ā nē reizēm neskatoties uz to ka runā rpetim pasi sev aºī atzīstas ka piemēram kompasa adata reaģē uz fufelmaksi sākot ar 10 cm attālumu. Tobiš uz ārpusi lauks neizplatās bet nu kompass reaģē :lol:

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti