TŪNINGS. Audi A6

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nedaudz offtopic....

ja kaads tiinis prasiitu, kaa kruta sašķūnēt huliganku, opeli vai mucu, viņu nolietu ar šķidru kaku un PN, kaa arii aizsuutiitu uz maximu peec zilajaam diodeem....

Bet te persona pati nezin ko grib, vai arii atkal tas pats tiinis uzdarbojas, nu jau piesaukdams jaunlatviešu paarticiibas simbolu-OOOO A6, un tauta pieliecas, respektee un dod gudrus padomus...

akujetj....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

un veel-

normaals cilveeks aizdziitu kaut kur, kur šitaas lamatas šķūnee, nevis pirkstotu pa internetu.....

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Karlsonei

Izskatās,ka Tev auto neliek mieru un arī maciņš nav gluži tukšs. Atvainojos ,protams, jo naf smuki cita maku saturu apspriest,bet ar santīm3,14šanu nenodarbojies.

Pašreizējo A6 jau ar kārbu,tad apskrāpētām durvīm esi pamocījusi,tagad tjūns mieru neliek. Ir piedāvājumā jeņķu versijas A6,Eiropā tas laikam gan būtu S6

2001 gads, 4,2 litru 40 vārstu 340 ZS motors, quattro, tipronics, salonā laikam viss,ko vien Aužam var ielikt.

Ja interesē,atmet PM.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Un ja tu taisies ielikt 1000 Ls audisistēmā, tad gatavo vēl tikpat vai vairāk skaņas izolācijas un akustikas izveidei.

tas ir kopeejais , minimaalais grozs - galva+komponentes+amplifinieris+zubaavuuuferis+pakoshana , nebuus hajend bet gandriiz pieklaajiigi .

www.caraudio.lv

savaadaak , neskaitot mazo spoileriiti uz bagaazjniekvaaka un smuxus diskus , es persooniigi A6ajam , aarpusee nemainiitu .

tobish muzons- 1kls , kozjas saloons-1,5kls , diski/riepas-1kls . itogo 3,5kls, 5gadiigaa mashiinaa , kurus pat daljeeji atguut nebuus iespeejams

Ar taadaam pretenzijaam uzreiz vajadzeeja pirkt 'full option' pepelocu un nemociities (es taa izdariiju )

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Tas, nekas, ka tur ir arii citu marku auto.. Gan jau idejas tuuningam noderees

auto.delfi.lv/...

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

RX-7, es atvainojos, ja aizskāru Tevi personīgi. Vienīgi man tomēr nav īsti saprotams nafg vajadzīgs tas riepu spiediena monitorings, vismaz man. Neņem ļaunā. Protams, lielais Tev paldies par skaidrojumiem, kuri satur pietiekoši daudz izsmeļošas info. Un necepies. Jaukas brīvdienas.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja: Tas, nekas, ka tur ir arii citu marku auto.. Gan jau idejas tuuningam noderees

auto.delfi.lv/...

Es balsoju par kurvīšiem

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: RX-7, es atvainojos, ja aizskāru Tevi personīgi. Vienīgi man tomēr nav īsti saprotams nafg vajadzīgs tas riepu spiediena monitorings, vismaz man. Neņem ļaunā. Protams, lielais Tev paldies par skaidrojumiem, kuri satur pietiekoši daudz izsmeļošas info. Un necepies. Jaukas brīvdienas.

Būs jau labi

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Karlsone rakstīja: RX-7, es atvainojos, ja aizskāru Tevi personīgi. Vienīgi man tomēr nav īsti saprotams nafg vajadzīgs tas riepu spiediena monitorings, vismaz man. Neņem ļaunā. Protams, lielais Tev paldies par skaidrojumiem, kuri satur pietiekoši daudz izsmeļošas info. Un necepies. Jaukas brīvdienas.

Būs jau labi

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Karlsone rakstīja: RX-7, es atvainojos, ja aizskāru Tevi personīgi. Vienīgi man tomēr nav īsti saprotams nafg vajadzīgs tas riepu spiediena monitorings, vismaz man. Neņem ļaunā. Protams, lielais Tev paldies par skaidrojumiem, kuri satur pietiekoši daudz izsmeļošas info. Un necepies. Jaukas brīvdienas.

piemēram auto ar zemprofila riepām ir pagrūtāk ar aci pateikt kad 1 riepa sāk pamazām laist gaisu

Skaidrs. Man tādas nav bijušas, tamdēļ arī nezināju.. Spasibački.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

NOS uzliec !!!

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Ko lai saka par muzonu. Liegi skan, bet nu man jau tā absolūtā dzirde, tb šo to pamācījos gadus padsmit. Diemžēl dzirdu visādas greizās "notis". A ko darīt. Tas laikam lāsts Gribētos, protams, autiņā, kurā šobrīd vienīgi un absolūti mēģinu klausīties to, ier;ikot ko patīkamu ausij un sirdij

Pamācījusies mūziku cienījamā kundze varbūt arī ir, bet tā sūnaini. Audiosistēma "liegi skanot", diez vai "pareizas" notis pārveidos "greizajās". Vienīgais, ko tā var izdarīt- neatskaņot visu to, kas plācenī iecepts. Bet varbūt pie vainas ir mp3 diski?

Absolūtā dzirde absolūti nav saistīta ar mācīšanos (dažus vai dažpadsmit gadus)- tā ir iedzimta spēja vai 'lāsts'- piemēram, korī grūti dziedāt.

Mabe vajadzīgs 'tuninga' elements varētu būt kkādi gredzeni uz stūres, lai pirksti kopā turas?

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

Karlsone rakstīja: Ko lai saka par muzonu. Liegi skan, bet nu man jau tā absolūtā dzirde, tb šo to pamācījos gadus padsmit. Diemžēl dzirdu visādas greizās "notis". A ko darīt. Tas laikam lāsts Gribētos, protams, autiņā, kurā šobrīd vienīgi un absolūti mēģinu klausīties to, ier;ikot ko patīkamu ausij un sirdij

Pamācījusies mūziku cienījamā kundze varbūt arī ir, bet tā sūnaini. Audiosistēma "liegi skanot", diez vai "pareizas" notis pārveidos "greizajās". Vienīgais, ko tā var izdarīt- neatskaņot visu to, kas plācenī iecepts. Bet varbūt pie vainas ir mp3 diski?

Absolūtā dzirde absolūti nav saistīta ar mācīšanos (dažus vai dažpadsmit gadus)- tā ir iedzimta spēja vai 'lāsts'- piemēram, korī grūti dziedāt.

Mabe vajadzīgs 'tuninga' elements varētu būt kkādi gredzeni uz stūres, lai pirksti kopā turas?

Da pšol ti savus pirkstus iebāz savā gredzenā. Jauku vakaru.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Manuprāt šis topiks ir sevi izsmēlis. Paldies tiem, kas sniedza lietderīgu informāciju.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: NOS uzliec !!!

driizaak PG 'anlaagu' ar piecpoziiciju PGgidrovibrosavaaceeju

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Manuprāt šis topiks ir sevi izsmēlis. Paldies tiem, kas sniedza lietderīgu informāciju.

she nu Tu kljuudies , fantaazijas lidojums nupat tik saak paveerties veel daudzi , ieveerojami 'loceklji' nemaz nav devushi savas rekomendaacijas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nemaz nesaaksu....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Nemaz nesaaksu....

zazjal ja

ArtursOP Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Nedaudz offtopic....

ja kaads tiinis prasiitu, kaa kruta sašķūnēt huliganku, opeli vai mucu, viņu nolietu ar šķidru kaku un PN, kaa arii aizsuutiitu uz maximu peec zilajaam diodeem....

Bet te persona pati nezin ko grib, vai arii atkal tas pats tiinis uzdarbojas, nu jau piesaukdams jaunlatviešu paarticiibas simbolu-OOOO A6, un tauta pieliecas, respektee un dod gudrus padomus...

akujetj....

jaunlatviešu pārticības simbols audi a6 - Lūk tas ir smieklīgi

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja:

niekalbis rakstīja:

Karlsone rakstīja: Ko lai saka par muzonu. Liegi skan, bet nu man jau tā absolūtā dzirde, tb šo to pamācījos gadus padsmit. Diemžēl dzirdu visādas greizās "notis". A ko darīt. Tas laikam lāsts Gribētos, protams, autiņā, kurā šobrīd vienīgi un absolūti mēģinu klausīties to, ier;ikot ko patīkamu ausij un sirdij

Pamācījusies mūziku cienījamā kundze varbūt arī ir, bet tā sūnaini. Audiosistēma "liegi skanot", diez vai "pareizas" notis pārveidos "greizajās". Vienīgais, ko tā var izdarīt- neatskaņot visu to, kas plācenī iecepts. Bet varbūt pie vainas ir mp3 diski?

Absolūtā dzirde absolūti nav saistīta ar mācīšanos (dažus vai dažpadsmit gadus)- tā ir iedzimta spēja vai 'lāsts'- piemēram, korī grūti dziedāt.

Mabe vajadzīgs 'tuninga' elements varētu būt kkādi gredzeni uz stūres, lai pirksti kopā turas?

Da pšol ti savus pirkstus iebāz savā gredzenā. Jauku vakaru.

Lai cik tas ļoti Karlsoni neaizkaitinātu, tomēr lielākā daļa Niekalbja teiktā ir absolūta patiesība Pamācoties absolūto dzirdi neiegūsi - tā vai nu ir, vai arī tās nav. Diez vai tik līka tā skaņu aparatūra Karlsones A6 ir, ka pat sāk mainīt frekvences un tā rezultātā mūzikā dažas notis izskan ne tā, kā spēlētas / dziedātas... Man arī likās kaut kas ne īpaši skaidrs, lasot tekstu par muzikālo dzirdi.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti