Neraudi, Pēteri!!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 24.04.2024

Joprojām neizprotu, kādā šķērsgriezumā referenduma rezultāti nozīmētu pašreizējās valdības demisiju?

Referendums ir BEZJĒDZĪGS, jo tas izmaksās milzīgu mūsu - nodokļu maksātāju naudu, bet rezultāts jau ir sasniegts bez referenduma, tā kā štrīdīgie grozījumi vairs NAV SPĒKĀ.

Piekrītu, ka preventīvs līdzeklis turpmākai rīcībai tas varētu būt labs, bet tas ir pārāk dārgs līdzeklis.

Un kas būs tad, ja referendumam nepieciešamos parakstus taudta savāks un referendumā leilāku atbalstu gūs tieši šie strīdīgie grozījumi??? Atkal atjaunos šobrīd atcelto grozījumu leģitimitāti?

TAS NAV BALSOJUMS PAR VAI PRET VALDĪBU, BET GAN PARAKSTU VĀKŠANA REFERENDUMAM PAR GROZĪJUMIEM ATSEVIŠĶOS NORMATĪVAJOS AKTOS (kurus lielākā daļa nemaz nav lasījusi, tikai medijos uztvēruši komentārus).

Es atļaušos stāties Yonasam opozīcijā un aicināt Pēterīti neiet parakstīties!

 
1 2 3 4
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja parakstīties varētu PRET Treknā Septiņgadnieka glupo rožu tajā prieka mājā....

ja parakstīties varētu PRET to kārno blondīni, kaut jamā nebūt nav lielākais ļaunums....

ja parakstīties varētu PRET narkašiem pilsētas ielās (ne obligāti jamajiem ir jābūt pietiekami ietekmīgu tēvudēliem)

JA VARĒTU......

bet nevar

vienīgais ko var, tas ir aiziet un parakstīties PAR to lai tiktu rīkots referendums....

referendums, kurā tautiņai tiks radīta ilūzija, ka baigi jau nu tajā kāds klausās....

tobiš referendumā tiks uzdots jautājums - apmēram šitāds "vai tu atbalsti likuma #xxx grozījumu?"

un tagad studijā nāk kāds VIENAIS un skaidro - kā mans paraksts PAR to, ka tautiņai tiks uzdots šis jautājiens sasitās kopā vai ietekmē tos manus augstāk minētos PRET?????

un vēl nāks piektais gads.....

asins lietus.....

tobiš tūlīt mūsu tautiņai būs tieši tāds prezidents, kādu tā ir pelnījusi...... tobiš krāsaisns.... spriežot pēc tā, ka prezidentu ieceļ vadlība, tad visticamāk, ka arī prezidents būs tāda smukā apelsīnu krāsā..... ar visu apelsīna miziņu....

un tad pēc pāris mēnešiem vai gadiem TIKS pieņemts likums, kas no šogad noraidītā formāli atšķirsies tikai par nepieciešamo minimumu, lai netiktu kvalificēts kā tas pats likumprojekts

Yonāsu par prezidentu! NOPIETNI!!!! citādi būs oranži sūdi!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Protams, ka šīs parakstu akcijas (un cerams tai sekojošā referenduma) jēga nav meklējama konkrētu likumu tādās vai citādās redakcijās. Šī pasākuma jēga ir likt pie varas esošajiem saprast, ka ar tautu ir jārēķinās. Un ja ar to nerēķinās, tad tauta tomēr ir spējīga celties kājās un teikt "Jo*tvai*aķ, kas te notiek?".

Man nav ilūziju, ka pēc tam viss mainīsies par 180 grādiem un sāks plūst piena upes ar ķīseļa krastiem, bet varbūt dažas ielas cilvēki Jēkaba un Brīvības ielas kantoros sāks darīt labāk...

Man personīgi nav simpātiju ne pret vienu no esošajiem politiskajiem spēkiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Viedais = vienais

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Jāparakstās, ja nēesam aunu bars. Šiem politikāņiem(šajā Saeimā VAIRĀKUMS ir oligarhiem piederošo partiju deputāti) nepietiek uzsist pa pirkstiem ar lineālu, vajag vismaz mēģināt tikt no viņiem vaļā, ja neizdosies, vismaz būs mēģināts.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Joprojām neizprotu, ......

tur jau tā lieta, ka neizproti

misters kalvītis, kā valdošās mafijas pārstāvis, bija iedomājies, ka tiekot ievēlēts uz turpmākiem 4 gadiem par tā saucāmo elektorātu var aizmirst, vēl vairāk - caur mājieniem var atļauties nosaukt tautu par stulbu

neies cauri.

šis balsojums nav ne pret, ne par valdību. šis balsojums ir zīme, žests valdībai - ka nebūs viss tā, ka valdību mūžigi varēs spēlēties ar tautu un par to ņirgāties, bet tauta mūžīgi norīs katru kārtējo pazemojumu un viss turpināsies.

tieši tāpēc jāiet, jāparaksstās un jāparāda sava attieksme, nevis jāierauj aste starp kājām, jo redz tāpat nekas nemainies

bet argumenti par "milzīgu" tautas naudu, kas tiks "izsviesta" refenrendumam galīgi neiztur kritiku... tā nauda ir santīmi, salīdzinot ar tiem miljoniem un perspektīvā pat miljaridem, ko valdība pretēji tautas interesēm izmantos SAVIEM un savu sponsoru savtīgiem mērķiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

nomiks rakstīja: Joprojām neizprotu, ......

tur jau tā lieta, ka neizproti

misters kalvītis, kā valdošās mafijas pārstāvis, bija iedomājies, ka tiekot ievēlēts uz turpmākiem 4 gadiem par tā saucāmo elektorātu var aizmirst, vēl vairāk - caur mājieniem var atļauties nosaukt tautu par stulbu

neies cauri.

šis balsojums nav ne pret, ne par valdību. šis balsojums ir zīme, ....

tieši tāpēc jāiet, jāparaksstās un jāparāda sava attieksme, nevis jāierauj aste starp kājām, jo redz tāpat nekas nemainies

pietiek demagoģijas

skaidro man kā šis paraksts varētu piespiest Trekno Septiņgadnieku vismaz ar vienu kāju izkāpt no siles??????

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Protams, ka šīs parakstu akcijas (un cerams tai sekojošā referenduma) jēga nav meklējama konkrētu likumu tādās vai citādās redakcijās. Šī pasākuma jēga ir likt pie varas esošajiem saprast, ka ar tautu ir jārēķinās. Un ja ar to nerēķinās, tad tauta tomēr ir spējīga celties kājās un teikt "Jo*tvai*aķ, kas te notiek?".

Man nav ilūziju, ka pēc tam viss mainīsies par 180 grādiem un sāks plūst piena upes ar ķīseļa krastiem, bet varbūt dažas ielas cilvēki Jēkaba un Brīvības ielas kantoros sāks darīt labāk...

Man personīgi nav simpātiju ne pret vienu no esošajiem politiskajiem spēkiem.

Gluži manas domas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

nomiks rakstīja: Joprojām neizprotu, ......

tur jau tā lieta, ka neizproti

misters kalvītis, kā valdošās mafijas pārstāvis, bija iedomājies, ka tiekot ievēlēts uz turpmākiem 4 gadiem par tā saucāmo elektorātu var aizmirst, vēl vairāk - caur mājieniem var atļauties nosaukt tautu par stulbu

neies cauri.

šis balsojums nav ne pret, ne par valdību. šis balsojums ir zīme, ....

tieši tāpēc jāiet, jāparaksstās un jāparāda sava attieksme, nevis jāierauj aste starp kājām, jo redz tāpat nekas nemainies

pietiek demagoģijas

skaidro man kā šis paraksts varētu piespiest Trekno Septiņgadnieku vismaz ar vienu kāju izkāpt no siles??????

tici man, tas valdību disciplinēs. kaut mazliet, bet disciplinēs. nu jāliek vinreiz taukmūļiem saprast, ka viņi savos 100 krēslos ir ielikti ne tikai piebāzt kabatas un palīdzēt izdarīt to saviem sponsoriem, bet šad un tad atcerēties par savu velētāju (biežāk kā reizi 4 gados) un repsektēt to. Protams, korupcija un valdibas nahālisms pastāv visās EU valstīs, tikai ar tādu atšķirību, ka tur TAS notiek rafinētāk un civilizētāk, valdība nevar atļauties tautu atklāti un brutāli izjāt (pareizāk sakot - drātēt gadiem ilgi) Bet iekš LV viss notiek kā kaut kādā Zimbabvē - totāla patvaļa, atklāts nahālisms un ņirgāšanās par savu tautu no parlamenta tribīnes. Zini, kāpēc, piemēram, Vācijā, Holandē vai Francijā valdības vīri var atļauties slēgt visādas vienošanās, lobēt da jeb ko kas ienāk prātā un pelnīt da kaut 10 ļimonus gadā un viņiem vispār reti kurš aizrāda, ja vien darbībās nav kaut kas krimināls??? Tāpēc ka viņi NEVAR atļauties vienkārši nahālīgi un brutāli izrīkoties ar savu tautu !!! jo tikko valdība piemirst, kādēļ viņi ir parlamentā, tā ielās iziet zemnieki, ostu dokeri, mediķi, studenti, dzelzceļnieki, aviokpmpāniju darbinieki, pat atkritumu savācēji - un kā zini (ja zini), tajās valstīts tas bieži vien rada pozitīvu rezonansi !!! kāmēr Latvijas vidējais mietpislonis sēž būrī, ēd banānu, svētdienās ar interesi noskatās De Facto un vairumā iepērk vazelīnu, lai valdība viņu drāž

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

nomiks rakstīja: Joprojām neizprotu, ......

tur jau tā lieta, ka neizproti

misters kalvītis, kā valdošās mafijas pārstāvis, bija iedomājies, ka tiekot ievēlēts uz turpmākiem 4 gadiem par tā saucāmo elektorātu var aizmirst, vēl vairāk - caur mājieniem var atļauties nosaukt tautu par stulbu

neies cauri.

šis balsojums nav ne pret, ne par valdību. šis balsojums ir zīme, ....

tieši tāpēc jāiet, jāparaksstās un jāparāda sava attieksme, nevis jāierauj aste starp kājām, jo redz tāpat nekas nemainies

pietiek demagoģijas

skaidro man kā šis paraksts varētu piespiest Trekno Septiņgadnieku vismaz ar vienu kāju izkāpt no siles??????

nju sava taisniiba tur ir... tjip maziitish maajienish ...ka ar to pashu stulbo tautinju var gadiities reekjinaaties arii turpmaak... bet tajaa pashaa laikaa.. iemetiis VVF vietaa kaadu paklausiigaaku un buus taapat savs panaakts...

ee ehh kaadu muusdienu Ulmanja analogu vajadzeetu... uz briidi

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Ieraudzījis topiku nodomāju, ka šis būs, kā ceļamaize prms hodkas Jaundžeikaram jr.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka referendums ir kā piezīmes jeb brīdinājuma izteikšana valdībai, taču iespējamajam referendumam nav absolūti nekāda sakara ar valbas (ne)demisiju.

Personīgi man nav 100% simpātiska neviena politiska organizācija. Visām ir vairāk vai mazāk kaut kas labs un kas kas slikts.

Es šobrīd neredzu iespēju sastādīt krasi savādāku valdības modeli, tā kā skaidrs ir tas, ka pie šodienas apstākļiem ar Jauno laiku pozīcijā neviena no labējām partijām neies, sabukārt Jaunais laiks var savākt pieteikamu balsu vairākumu, iesaistot visas kreisi orientētās partijas, plus vēl arī jāpārvilina kāds no pašreizējās pozīcijas deputātiem. Tas arī NAV IESPĒJAMS.

Jā, arī man nepatīk, ka TP, LPP un ZZS ar trīs oligarhiem priekšgalā bīda savu biznesu, tomēr referendums to nespēs apturēt. To spēsim apturēt mēs visi, kad iesim vēlēt nākamo Saeimu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

disciplinēs????

tev pašam smiekli nenāk????

ar tādām pašām sekmēm mēs varam paziņot, ka te www.walloftheworld.org/...

notiek onlain balsojums PRET Kalvīti

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

...Es šobrīd neredzu iespēju sastādīt krasi savādāku valdības modeli....

Iesākumam pietiktu, lai oligarhu partijām nav VAIRĀKUMS!!!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Tur jau tā lieta, ka referendums ir kā piezīmes jeb brīdinājuma izteikšana valdībai, taču iespējamajam referendumam nav absolūti nekāda sakara ar valbas (ne)demisiju.

Personīgi man nav 100% simpātiska neviena politiska organizācija. Visām ir vairāk vai mazāk kaut kas labs un kas kas slikts.

Es šobrīd neredzu iespēju sastādīt krasi savādāku valdības modeli, tā kā skaidrs ir tas, ka pie šodienas apstākļiem ar Jauno laiku pozīcijā neviena no labējām partijām neies, sabukārt Jaunais laiks var savākt pieteikamu balsu vairākumu, iesaistot visas kreisi orientētās partijas, plus vēl arī jāpārvilina kāds no pašreizējās pozīcijas deputātiem. Tas arī NAV IESPĒJAMS.

Jā, arī man nepatīk, ka TP, LPP un ZZS ar trīs oligarhiem priekšgalā bīda savu biznesu, tomēr referendums to nespēs apturēt. To spēsim apturēt mēs visi, kad iesim vēlēt nākamo Saeimu.

nu ko juus abi iecilkeejaaties uz savu demisiju ? nevienam taa demisija nav vajadziiga, nebuus kalviitis, buus naakamis muulis. ne jau par demisiju te blaso. balsojums ir vajadziigs lai valdiibai atgaadinaat, ka ir arii taada LV tauta... kura visu laiku neseedees rokas kleepii salikusi (nu, iznjemot protams pasiivos demagogus, hroniskos pesimistus un paareejos mazohistus, kuriem patiik kaa vinjus draazh)

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Man ir jautājums tiem godātajiem kungiem, kas proponē, ka nekur nav jāiet un enkas nav jādara. Iedomājieties situāciju: jūs sēžat, bet X mīž jums uz galvas. Ko jūs darīsiet:

a)vienkārši sēdēsiet tālāk

b)pateiksiet, lai tas pad*a pārstāj mīzt jums uz galvas

ko a?

P.S.

Opcija "piecelties un paiet citur" nav, jo neviens normāls cilvēks uz Īriju takš nebrauks.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

nu ko juus abi iecilkeejaaties uz savu demisiju ? nevienam taa demisija nav vajadziiga, nebuus kalviitis, buus naakamis muulis. ne jau par demisiju te blaso. balsojums ir vajadziigs lai valdiibai atgaadinaat, ka ir arii taada LV tauta... kura visu laiku neseedees rokas kleepii salikusi (nu, iznjemot protams pasiivos demagogus, hroniskos pesimistus un paareejos mazohistus, kuriem patiik kaa vinjus draazh)

Tev pilnībā piekrītu. Skaidrs, ka referendumam ar demisiju nav nekāda sakara, taču šobrīd JL un līdzdomātāju PR kampaņā par referendumu galvenais arguments tiek skandināts, ka referendums liks atkāpties valdībai! Buļļa kaka!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Man ir jautājums tiem godātajiem kungiem, kas proponē, ka nekur nav jāiet un enkas nav jādara. Iedomājieties situāciju: jūs sēžat, bet X mīž jums uz galvas. Ko jūs darīsiet:

.

izskatās, daži labi "baudīs" TO 4 gadus, līdz nākamām vēlēšanām unt ad atkal līdz nākamām, un tad atkal....

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

līdzko tauta parakstīties referendumā PRET tiem grozījumiem (kas jau ir atcelti), tad valdība vairs tos punktus nedrīkst grozīt !!!!

Ja neparakstamies, tad cūkdelfīns iebīda apelsīnu krāsas prezidentu un pa jaunam ierubī tos pašus grozījumus, kurus, protams, oranžs prezidents apstiprina ...

Par izmaksām - es būtu pret referendumu, ja cūkdelfīns tagad paņemtu kredītu un no savas kabatas atmaksātu VISUS izdevumus, kas saistīti ar viņa grozījumu izgājienu. !!!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

izskatās, daži labi "baudīs" TO 4 gadus, līdz nākamām vēlēšanām unt ad atkal līdz nākamām, un tad atkal....

Mazohisti odnako

bet tauta ir stulba, kā tas jau daudzkārt ir pierādījies

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man nav tuvu radinieku nevienā partijā

Tā kā ir pilnīgi vienalga vai labi dzīvo Kalvītis, Jēkabsons, Šlesers, vai Marsietis un viņa draugi.

Piedodiet, bet Latvijā nav politisku partiju ir biznesa/draugu organizētas grupas un vienkāršam mirstīgam ir pielnīgi vienalga kura no viņām ir pie varas.

NEbalsoju un nebalsošu vismāz 30 gadus kamēr

1) visās partijās būs bijušie komunisti

2) visās partijās būs aizdomās turamie par neetisku darbību/korupciju

3) visās partijās būs ieprieksēo partiju biedri

4) visas partijas savstarpēji vienosies vienalga par ko, lai tikai tiktu pie pīrāga

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Man ir jautājums tiem godātajiem kungiem, kas proponē, ka nekur nav jāiet un enkas nav jādara. Iedomājieties situāciju: jūs sēžat, bet X mīž jums uz galvas. Ko jūs darīsiet:

a)vienkārši sēdēsiet tālāk

b)pateiksiet, lai tas pad*a pārstāj mīzt jums uz galvas

ko a?

P.S.

Opcija "piecelties un paiet citur" nav, jo neviens normāls cilvēks uz Īriju takš nebrauks.

labi, analoģijās runājot

tu sēdi un tev viens čurā uz galvas....

bet tu zvani sievai un saki lai nopērk pienu

jo ceri, ka čurātājs pamanīs, ka tu zvani un droši vien padomās, ka tu mēģini izsaukt mentus

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais, Tu salīdzināji pi*pi ar pirkstu. Netaisi šitādu demagoģiju, a to pēc politiķa izskaties.

A vot šitie nebalsotāji gan reāli krīt uz nerva. Sēž, ņerkst, a līdz iecirknim aiziet slabo. A pagauzties par slikto valdību -vienmēr laipni.

Da bļ* aizejiet un nobalsojiet par vismazāko partiju, kurai defaultā nev izredžu iekļūt. Jēga? Jēga, ka tā būs mazāk balsis lielajiem, līdz ar to arī mazināsies sajūta, ka "tāpat mani pēc tam vēlrei ievēlēs"

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ja sanāks laiks, pamelēšu NAIS vai saeima.lv attiecīgos grozījumus mēģināšu saprast, kas tika grozīts un kas būtu slikti, ja likums šādā redakcijā stātos spēkā.....

NEz cik no tiek kas ir parakstījušies par referendmu, ir izdarījuši to, ko es gatavojos darīt ?

Manuprāt, 98% iedzīvotāju nav sapratuši, par ko īsti iet parakstīties...

Es nesaku, ka ir labi vai slikti iet parakstīties, bet tiem, kas iet parakstīties, būtu jāsaprot, par ko parakstās....Pašlaik tas ir kā nevardarbīgais protests....

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: es parakštīšos, kaut vai lai paustu attieksmi !

un kas , ka izmaksās 2 ļimonus? un cik izmaksās nevienam nevajadzīgā koncertzāle ?

kā kam ? tiem kas būvēs un tiem kas ļaus būvēt ! zini, cik vēl valsts piķa nav apgūts ?

protams, koncertzāle ir vajadzīga, bet ne šāda un ne tajā vietā kur to tagad grib iebliezt. bet, jo vairāk valst piķa vajadzēs projekta īstenošanai, jo vieglāk pārdesmit citronus it kā nemanot novirzīt šur un tur

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Runājot par referendumu - nekas nemainīsies. Tie paši 100, kurus mūsu 'gudrā tauta' ievēlēja arī paliks. Un zags, blēdīsies, vērps mahinācijas un izmantos savas iespējas drātēt tautu ka maz neliekas. Pat ja pēc būtības šis ir balsojums pret Kalvīti, Šleseru, Brigmani un pārējiem, tad valdība nekritīs.

Bet šis ir balsojums par tautu. Neatkarīgi no tā, cik lielu potenciālu risku radīs šie grozījumi. Mums jau ir bijuši precedenti, kad valdošie cenšas apiet pašu izdotus likumus. Mūsu tauta ir inerta un pacietīga. Papukst un ar to protesti beidzas, kaut tautu no mugurpuses mūsu priekštāvji ar lielu baudu izmīlē. Tā ir iespēja parādīt, ka mēs tomēr te esam un sekojam līdz notiekošajam.

Otrkārt, referendums noteiks vienu ļoti būtisku lietu - tauta pieņems lēmumu, ka parlamentāro kontroli šādā veidā nevar veikt. Un punkts. Demokrātija nav lēts prieks, bet tā darbojas tikai pie attīstītas nācijas. Mūsējie ir ne tikai stulbi, bet arī inerti un nenormāli pacietīgi.

Kas ir tie 2 miljoni? No tā valsts budžetā nekas nemainīsies, bet šo naudu mēs visi esam kā nodokļu maksātāji iemaksājuši un mums ir tiesības to tērēt nevis Saeimas deputātu algās un piemaksās, bet lai izteiktu viedokli. Tieši tāpēc uzskatu, ka jābalso ir. Pat ja lēmums varbūt nav pareizs, bet ir pēdējais laiks pašiem uzņemties atbildību par savu valsti.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti