KONI priekš Volvo

S70-T5 Reģ.: 18.05.2007

Varbūt kāds ir mēģinājis uzlikt savam Volvo KONI FSD (pašregulējošos) amartizatorus? Kādas atsauksmes...?!

 
UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

S70-T5 rakstīja: Varbūt kāds ir mēģinājis uzlikt savam Volvo KONI FSD (pašregulējošos) amartizatorus? Kādas atsauksmes...?!

Nav pārāk lēts prieks www.tirerack.com/... ,ja ņem vēl arī atsperes piemērotas(kas ļoti ieteicams,ja gribi labu efektu),tad savs pustūkstotis jānoliek(Ls).

S70-T5 Reģ.: 18.05.2007
0 0 Atbildēt

Jā, nu tas prieks tiešām nav nekāds lētais. Bet, ja ir doma ilgāku laiku braukt ar autiņu, varbūt ir vērts pamēģināt?! Koni izplatītāji mācēja izstāstīt, ka vienam Audi dīzelim uzlikts tāds komplekts, bet sakarā ar smago motoru tā pašregulējošā sistēma īsti labi nenostrādā. Vēlējos uzzināt varbūt kāds Volvo benzīnspēkrata īpašnieks ir pamēģinājis šitādu upgreidu?!

legionary Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

S70-T5 rakstīja: Jā, nu tas prieks tiešām nav nekāds lētais. Bet, ja ir doma ilgāku laiku braukt ar autiņu, varbūt ir vērts pamēģināt?!

Nu, ja vari to atljauties, protams ir veerts, bet taa mashiina tik ilgi nekalpos, cik kalpos tie amortizatori.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

S70-T5 rakstīja: Jā, nu tas prieks tiešām nav nekāds lētais. Bet, ja ir doma ilgāku laiku braukt ar autiņu, varbūt ir vērts pamēģināt?! Koni izplatītāji mācēja izstāstīt, ka vienam Audi dīzelim uzlikts tāds komplekts, bet sakarā ar smago motoru tā pašregulējošā sistēma īsti labi nenostrādā. Vēlējos uzzināt varbūt kāds Volvo benzīnspēkrata īpašnieks ir pamēģinājis šitādu upgreidu?!

Khm,kā tad tā -ja jau tam Audi uzlika amīšus,ņemot vērā to smago motoru(pēc kataloga vai citas metodes),tad jau visam bija jābūt OK-pretējā gadījumā dodiet citus vietā,kas pildīs funkciju!Man ir uzlikti visvienkāršākie-sarkanie Koni(visi 4) uz 200-tā dīzeļa,kalpo nu jau ceturto gadu(~150Kkm) bez problēmām,vienīgi varēja būt mazliet 'mīkstāki'(uzliku ar rūpnīcas regulējumu).

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu vīri jūs dodat! KONI nekad nav ražojuši pašlīmeņojošos amortizātorus. Vinji ražo ļoti labus regulējamus eļļeniekus un gāzeniekus. Koni "parasti" pērk tauta kura grib ko sportiskāku(cietāku) nekā O.E. 850jam pikapam ir nopērkami pašlīmeņojošie ko ražo BOGE artikula nr.60-166-4 un SACHS artikula nr.170496. Latvijā nopērkami par ~230,-LVL/gab. Ja autiņam pirms tam stāvējuši parastie amīši un grib nomainīt uz pašlīmeņojošiem, tad ir jāliek citas(mīkstākas) atsperes un augšējās atbalsta gumijas.

P.S.Ieliktajā linkā skaidri un gaiši uzrakstīts, ka izņemot autiņus ar pašlīmeņošanos.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Tiesa! KONI fiška pavisam cita. Es te iebliezu par NIVOMAT sistēmu, t.i. krauj autiņā cik gribi, pēc pārdesmit metriem aizmugure ieņem savu normālo horizontālo stāvokli un nevelkās pa zemi. FSD ir pavisam savādāk.

S70-T5 Reģ.: 18.05.2007
0 0 Atbildēt

Priekš Rudā:

www.tirerack.com/...

S70-T5 Reģ.: 18.05.2007
0 0 Atbildēt

Rudais, KONI FSD tieši nevar uzlikt tiem Volvo V70 modeļiem kuriem ir šī pašlīmeņojošā sistēma, respektīvi, tiem kuriem pakaļa neatkarīgi no piekraušanas pakāpes paliek vienā līmenī!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

a kas tur iisti ir ar tiem KONI? tjip reguleejama cietiiba vai kas?

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Lielās fiškās var uzlikt dajebko. Man pašam virsū stāv Nivomāti, kuri izskatās iet uz beigām. Tīri materiālu apsvērumu(veselā saprāta) dēļ nav vērts pirkt jaunus Nivomātus 2x230,-Ls=460,-Ls '95 gada autiņam. Kā jau rakstīju iepriekš nomainot atsperes(+/-30,-Ls/gb.), atbalsta bukses + KONI Sport(~55,-Ls/gb.) var tikt pie jaunas aizmugures par saprātīgiem rubļiem.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: a kas tur iisti ir ar tiem KONI? tjip reguleejama cietiiba vai kas?

Cik nopratu no lasītā, tad FSD ir 1std. vārsts kā normāliem amīšiem un 1 papildus - paralēlais vārsts. Normāli braucot strādā abi divi, bet ja notiek kas extremālāks(bedre, strauja sānsvere), tad tas paralēlais tiek aizsists(aizvērts) , kas nepieļauj ātru eļļas pārplūšanu uz otru pusi. Nu kautkā tā. FSD tirgojas tikai pa 4gb., atradu arī komplektus kopā ar atsperēm. Kāds ir noskaidrojis cik pie Leinodiem maksā komplekts?

S70-T5 Reģ.: 18.05.2007
0 0 Atbildēt

Pie Leinodiem komplekts maksā ~ 400 Ls, var mēģināt ar viņiem sarunāt līdz 20% lielu atlaidi!

S70-T5 Reģ.: 18.05.2007
0 0 Atbildēt

Tas ir komplekts bez atsperēm priekš S70 T5.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

S70-T5 rakstīja: Pie Leinodiem komplekts maksā ~ 400 Ls, var mēģināt ar viņiem sarunāt līdz 20% lielu atlaidi!

Es laikam palikšu pie pārbaudītām vērtībām un ņemšu Sportu pakaļai. Saki ar kuru tautieti jārunā par discountiem vai uz kādu labu vārdu var atsaukties. Pdod sms uz 26186190 vai rudice@inbox.lv

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

vispār Leinodos viens džeks no Sābu 'zonas' manīts, kopā Sābrallijā braucām. Vienu reizi tik vārdus pārmijis esmu, tā uzreiz piebraukt negribētos.

S70-T5 Reģ.: 18.05.2007
0 0 Atbildēt

Nu personīgi pazīstams tur man nav neviens, bet, kad biju tur runāties par tiem FSD, tad tur bija divi baigi sakarīgie darboņi un viens no viņiem pats piedāvāja discountu, ja izdomāju ņemt to iekāroto komplektu! Tā kā, domāju, ar tiem tautiešiem var droši runāt par atlaidēm bez kādām atsauksmēm.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Rudais rakstīja: vispār Leinodos viens džeks no Sābu 'zonas' manīts, kopā Sābrallijā braucām. Vienu reizi tik vārdus pārmijis esmu, tā uzreiz piebraukt negribētos.

kad ta esi braucis??

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Rudais rakstīja: vispār Leinodos viens džeks no Sābu 'zonas' manīts, kopā Sābrallijā braucām. Vienu reizi tik vārdus pārmijis esmu, tā uzreiz piebraukt negribētos.

kad ta esi braucis??

Toreiz, Ādažos, ar Uculi.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Tomēr nopirku SPORT pakaļai. Plānoju pa brīvdienām uzlikt. Būšu atpakaļ ar reportu. Leinodos atlaidīti arī sarunāju, nācās atsaukties uz mūsu brāļiem (SAABistiem).

"Bizenāj" - jūsu labais vārds(SAAB Club) ir pazīstams it visur Latvijā!!!

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Tomēr nopirku SPORT pakaļai. Plānoju pa brīvdienām uzlikt. Būšu atpakaļ ar reportu. Leinodos atlaidīti arī sarunāju, nācās atsaukties uz mūsu brāļiem (SAABistiem).

"Bizenāj" - jūsu labais vārds(SAAB Club) ir pazīstams it visur Latvijā!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti