OPEL ASTRA NOMIRA

mdude Reģ.: 06.01.2004

pirms meklet servi jautajums. lieta tada - astra nomira. taa ir 1993 gada 1,8 bendza.

simptomi: braucot noslapa, visas lampas mirgo. pielaida otreiz, pabrauca 200 metrus, noslapa un neveina lampa nemirgo, strateris negriezh.

apraksts: sidzenes nav, akjis jauns.

uz ko krit aizdomas? skaidrs ka kaukada elektronika?

m

 
pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Gaidi padomus par Tolmetu

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu un ko tev tagad pastāstīs, ko? Ja jau tev nojēgas no procesiem nav nekādas, kā izskatās, tad ko tas dos, ka visi sāks tagad uzskaitīt iespējamos defektus?

Vai tas, ka jauns aķis un nav signalizācijas, tas ir kāds mērlīdzeklis?

Iespējams- aizdedzes atslēgas kontaktu grupas defekts.

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

dabuju jau atbildes citur. i-auto galigi nevalda. nu bet reizem var sabazareet arii te. jauku wikendu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nu un ko tev tagad pastāstīs, ko? Ja jau tev nojēgas no procesiem nav nekādas, kā izskatās, tad ko tas dos, ka visi sāks tagad uzskaitīt iespējamos defektus?

Vai tas, ka jauns aķis un nav signalizācijas, tas ir kāds mērlīdzeklis?

Iespējams- aizdedzes atslēgas kontaktu grupas defekts.

Manā vēsturē arī bija gadījums, kad ampērmetrs nomira (vēl krievu laiku autiņam), arī viss nodzisa un neko negrieza

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja: dabuju jau atbildes citur. i-auto galigi nevalda. nu bet reizem var sabazareet arii te. jauku wikendu.

vareeji ta padaliities, kur guvi info un kas bij par vainu?

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

mdude rakstīja: dabuju jau atbildes citur. i-auto galigi nevalda. nu bet reizem var sabazareet arii te. jauku wikendu.

vareeji ta padaliities, kur guvi info un kas bij par vainu?

Tak sad.i.rsa viņš, neko nekur neuzzināja.

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Bija gadijums,kad golfu noliku pie žoga un pēc mēneša šis vairs nepieleca....Mēģinot ievilk ar nekas nesanāca...Pat tahometrs nerādīja neko......Pieslēdzot kompi pie vadības bloka,tika konstatēts ka strāva pat līdz atslēgai nenokļūst.....Vainīgs absūbējis relejs.....Pat nebūdams meistars es sapratu,ka mūsdienu auto vairs nav zhigulis,ka paurķē ar skrūvgrizi un viss notiekas...Tur vainas varbūt tiešām dafiga......

Ja esi aspec,tad ņem rokā grāmatu un sāc ar pretestību mērīšanu....Tas aķīts jaun arī nav rādītājs.

Jaukas brivdienas.....

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

mdude rakstīja:..

apraksts: sidzenes nav, akjis jauns.

uz ko krit aizdomas? skaidrs ka kaukada elektronika?

m

rūpnīcas imobilaizeris?

No kura gada sāka tādu figņu bāzt parastajos auto....Nevis 7-er BMW......Man draugam ir 97gada 3-er BMW un šima nav....

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Tas bija domāts par atslēgas imobilaizeri.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja:

No kura gada sāka tādu figņu bāzt parastajos auto....Nevis 7-er BMW......Man draugam ir 97gada 3-er BMW un šima nav....

Te nu tu bišku fleitē...

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

3. golfam arī ir rūpnīcas imobilaizers, kā dēļ nākas bieži vākt tos autiņus no neiedomājamām vietām

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

sodien apskatiju to autinju. tas zibens bridinajums panelii opel astra nozimee ka vaina ir iespejama 4 vietaas: aizdedze, tukshgaita, shprice un vel kaukas. ta stav teikts tai gramatinjaa kas naak lidzi. nu tipa elektriiba.

pielaidaam un pameriju. pie rucosha motora bija ap 12 volti. pie izslegta arii tapat. paruca kadu laiku - viss bija ok. neviena lampa nespideeja. pec tam otreiz kad starteeju tad tuulit nomira. domaju pabraukt bet nekaa. pameriju - akjii tikai ~ 9 volti. skaidrs ka neladee. citas vainas var izslegt. pielaist vairs nevareeja.

tatad ogles. pie oglem sudigi tikt klaat. tas gengeris baigi dzili motoraa. nemaz navareju isti roku tur ielikt. manam B4 nesalidzinami vairak vietas motortelpaa. uz servi dzit negribas. bus vien jatiek pie taam ogleem. kontaktus visus izkustinaju ap gjenjgeri. siksna ok.

mosh kads zin kadu saitu labu kur var redzet ka taas ogles nemas araa? ar opeliem nav bijusi darishana a delj tada sikuma vilkt araa no laukiem autinju negribas.

m

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja: sodien apskatiju to autinju. tas zibens bridinajums panelii opel astra nozimee ka vaina ir iespejama 4 vietaas: aizdedze, tukshgaita, shprice un vel kaukas. ta stav teikts tai gramatinjaa kas naak lidzi. nu tipa elektriiba.

pielaidaam un pameriju. pie rucosha motora bija ap 12 volti. pie izslegta arii tapat. paruca kadu laiku - viss bija ok. neviena lampa nespideeja. pec tam otreiz kad starteeju tad tuulit nomira. domaju pabraukt bet nekaa. pameriju - akjii tikai ~ 9 volti. skaidrs ka neladee. citas vainas var izslegt. pielaist vairs nevareeja.

tatad ogles. pie oglem sudigi tikt klaat. tas gengeris baigi dzili motoraa. nemaz navareju isti roku tur ielikt. manam B4 nesalidzinami vairak vietas motortelpaa. uz servi dzit negribas. bus vien jatiek pie taam ogleem. kontaktus visus izkustinaju ap gjenjgeri. siksna ok.

mosh kads zin kadu saitu labu kur var redzet ka taas ogles nemas araa? ar opeliem nav bijusi darishana a delj tada sikuma vilkt araa no laukiem autinju negribas.

m

Paskaties ieksj DC vai kaada cita resursu suuknja MANUAL! Es savai VECTRA B taadu atradu, tiesa gan RUS valodaa...

Taksjto - VEIKSMI MEKLEEJUMOS!!!

P.s. Ja nav slinkums un ~10-15 Ls - aizkaap liidz LATGALIITEI un pameklee sava OPEL CD manual

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Savāda sajūta mutē, sāku urķēties ar zobu bakstāmo, izrādās- caurums zobā. Vai kāds nevar ieteikt saitu, kur es to caurumu varētu labāk apskatīties un kā pašam to salabot? Baigi negribas pie zobārsta iet.

Jo es visu varu, tik neko nemāku.

Apmēram tā izskatās topika autors.

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Man ir manuāļi no latgalītes par opel - Asscona, Kadett D&E, Omega, Vectra, Calibra, Senator, Record E un arī Astra. Piedāvā veidu, kā gribi saņemt failu. Astras manuālis sver ap 70MB. Esmu arī DC ar niku rgcwt.

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

rgcwtxkmt9729w9 rakstīja: Man ir manuāļi no latgalītes par opel - Asscona, Kadett D&E, Omega, Vectra, Calibra, Senator, Record E un arī Astra. Piedāvā veidu, kā gribi saņemt failu. Astras manuālis sver ap 70MB. Esmu arī DC ar niku rgcwt.

pirmdien busi netaa? kuraa hubaa?

mdude Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Jo es visu varu, tik neko nemāku.

ja es butu adminis tad deksteru vispar no shejienes izmestu. tads pretigs spameris ka riebjas. forums nav automehanikjiem bet cilvekiem kam interesee auto. dekster - tu esi pi****

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja:

pirmdien busi netaa? kuraa hubaa?

Visticamāk, ka būšu, ja vien kompis nebūs nosprādzis vai kas cits tāds. Pagaidām esmu Alfa, Omega, Matrix, UO un dchub.hacker.lv

2001 Reģ.: 12.02.2007
0 0 Atbildēt

mdude rakstīja: sodien apskatiju to autinju. tas zibens bridinajums panelii opel astra nozimee ka vaina ir iespejama 4 vietaas: aizdedze, tukshgaita, shprice un vel kaukas. ta stav teikts tai gramatinjaa kas naak lidzi. nu tipa elektriiba.

pielaidaam un pameriju. pie rucosha motora bija ap 12 volti. pie izslegta arii tapat. paruca kadu laiku - viss bija ok. neviena lampa nespideeja. pec tam otreiz kad starteeju tad tuulit nomira. domaju pabraukt bet nekaa. pameriju - akjii tikai ~ 9 volti. skaidrs ka neladee. citas vainas var izslegt. pielaist vairs nevareeja.

tatad ogles. pie oglem sudigi tikt klaat. tas gengeris baigi dzili motoraa. nemaz navareju isti roku tur ielikt. manam B4 nesalidzinami vairak vietas motortelpaa. uz servi dzit negribas. bus vien jatiek pie taam ogleem. kontaktus visus izkustinaju ap gjenjgeri. siksna ok.

mosh kads zin kadu saitu labu kur var redzet ka taas ogles nemas araa? ar opeliem nav bijusi darishana a delj tada sikuma vilkt araa no laukiem autinju negribas.

m

Ja nelāldetu tad vaidzētu dekt lampiņai.A varbut ka kautkur nav massa.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Da pazaveries šeitan

www.opel-club.ru/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti