Klimatkontroles uzpildīšana

vilko Reģ.: 22.12.2003

Kur var uzpildīt klimatkontroli? Telefoni, cenas un atsauksmes laipni gaidītas. Forumā šis tas jau bija, bet veci datumi, moš jaunāka infa pieejama

 
sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

ko tu piiee,vai esi ko beigtu saeedies? ko tev pilda??? slims

tikko izbazareets ! KONDICIONIERA uzpilde,kas ir KLIMATA sastaavdalja....

P.S. nee nu kur taadi rodas

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Bļin, te regulāri par šito ir jautājumi, pameklēt vajag. BET - nez, man ar gribētos uzzināt, kur tad to KLIMATU iekš tās konotroles iepilda?!?!?!

Labi, nebūšu tik ļauns un pateikšu priekšā - Tev vajag uzpildīt kondicionieri ne jau klimata kontroli... Bzzz..

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Bļin, te regulāri par šito ir jautājumi, pameklēt vajag. BET - nez, man ar gribētos uzzināt, kur tad to KLIMATU iekš tās konotroles iepilda?!?!?!

Labi, nebūšu tik ļauns un pateikšu priekšā - Tev vajag uzpildīt kondicionieri ne jau klimata kontroli... Bzzz..

Voi cik gudrs. Zinu, ka kondicionieris jāuzpilda. Pietiek nokļūdīties vienā vārdā, lai uzreiz bez sāls apēstu. D mazāk vajag. Es taviem tekstiem par 02 Passat arī varu atrast n-tās vietas, kur piesieties. Jums varbūt ir daudz laika meklēties pa forumiem, man nav.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Bļin, te regulāri par šito ir jautājumi, pameklēt vajag. BET - nez, man ar gribētos uzzināt, kur tad to KLIMATU iekš tās konotroles iepilda?!?!?!

Labi, nebūšu tik ļauns un pateikšu priekšā - Tev vajag uzpildīt kondicionieri ne jau klimata kontroli... Bzzz..

Tā vietā, lai iemestu linku, kur var palasīties, tik garu tekstu sadzejoji. Malacis

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šodien takš visu dienu topiks augšā bija, ja neredzi, tad lūdzu www.iauto.lv/...

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

nu tad pavisam liels - censored-esi ka neredzi blakus topiku

KARSTUMI NAAK es saprotu visu dienu saulee un bez cepuriites

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Šodien takš visu dienu topiks augšā bija, ja neredzi, tad lūdzu www.iauto.lv/...

nu neredz ar sviedriem ACES aizlijusjas

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Šodien takš visu dienu topiks augšā bija, ja neredzi, tad lūdzu www.iauto.lv/...

Ievadi meklētājā 'Kondicioniera uzpildiishana'. Tev kaut ko atrod? Man nē. Kā jau minēju, nav man laika regulāriieskatīties, vēl jo vairāk visos folderos. Jebkurā gadījumā paldies par linku.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Use Google or 1188 un gudri ned*** te...

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Use Google or 1188 un gudri ned*** te...

Atradies gudrais.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Use Google or 1188 un gudri ned*** te...

Būsi jau iemācījies aplikt visus. Iesākumā pašu visi, kam nebija slinkums tevi aplika. Ilgi bija jaamaacaas, kaameer sanaaca. Iesaakumaa pat zheel palika

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

mjaa, un visiem citiem te buutu jaaseed un jaagaida, lai izstaastiitu kur pa visleetaako un kur vislabaako.... eek

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: mjaa, un visiem citiem te buutu jaaseed un jaagaida, lai izstaastiitu kur pa visleetaako un kur vislabaako.... eek

Vai tad tāpēc, lai izklāstītu, ir visu laiku jāsēž formumā?

Tādiem retiem apmeklētājiem, kā man, pirms ienākšanas jāapbruņojas ar pacietību. Galvenais neuzrakstīt kaut ko tādu, kas kādam citam škiet neprofesionāli. Ja jūs man prasītu par Ethernet latency vai throughput muļķības, es nesmietos, bet pastāstītu, kur to vari palasīt. Bet nu po, dabīju, ko vajadzēja un paldies par to. Lai jums labi apliekas!

PT Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Brauc uz Valmieras ielu uz "Gvidis" . Numuru pameklē 1188

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Labi, necepies. Pameklē tepat - ir info iekš topikiem!!!

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Labi, necepies. Pameklē tepat - ir info iekš topikiem!!!

Uggga jau pašā sākumā pateica, kur meklēt.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

necepies, necepies. shodien vienkaarshi te katrs otrais topiks ir par dzeseeshanu, taadeelj arii tautai apnicis, ka ar vieniem un tiem pashiem jautaajumiem rodas ntie topiki taa vietaa, lai vienkaarshi paarlasiitu forumaa jau esoshos...

ar laiku ir taa, ka nevienam taa nav, bet es vienmeer esmu visma megjinaajis atrsat info pac, un tikai tad vaicaat, taadeelj arii veerteeju peec shaadas meerauklas.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Use Google or 1188 un gudri ned*** te...

tu jau labāk būtu paklusējis gôgle viņam, biomaķ

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Use Google or 1188 un gudri ned*** te...

tu jau labāk būtu paklusējis gôgle viņam, biomaķ

nu 1188 nesanāca, bet googlee tiešām uzreiz atrada. Tā kā padoms labs. Turpmāk netaisīšu liekus topikus

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti