Velo

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

visvairāk praideru ir starp gājējiem. ja gājejs velkas pa trotuāru, kur tev jābrauc, tad obligāti pa vidu. piestreipuļodams uz abām pusēm.

 
sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

[Automobīlistu un Velosipēdistu attiecībās рideri ir abas puses...

Ko tu ar to gribēji teikt? Vai to, ka velosipēdistu pusē tagad par vienu vairāk?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Es braucot ar auto cienu velopēdistus, kas brauc korekti un prognozējami, pērējie ^%#%^&*(.

Pats arī bieži braukāju ar velo, bet ja ir iespēja braukt pa ietvi, uz ielas nelienu.

Pret gājējiem (arī suņiem un kaķiem) labi darbojas velo taurīte

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es uz velo cienu autobrauceejus, un bez acu kontakta nemaz nelienu skjeersot masiinai celju, kaa arii izvairos no lielajaam magjistraaleem, izmantojot velocelinjus, parkus pat pagalmus.ir OK

Centrs-vecmiilgraavis 55 minuutes.par 10 minuuteem ilgaak kaa ar masiinu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

P.N-

es gan izveelos cieto raami.....tie amartinji tomeer slaapee minienu, un ar pakaljeejo ami var pa riekstiem atrauties, leekaajot pa apmaleem

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

Pagājušo vasaru velo lietoju ikdienā. No mājas līdz tālaika darbam 7 minūtes. Atpakaļ tik pat.

Ar kājām kādas 20-25.

Ar sabtrans ~40 (dēļ korķa uz Slāvu tilta).

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

spams?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: es uz velo cienu autobrauceejus, un bez acu kontakta nemaz nelienu skjeersot masiinai celju, kaa arii izvairos no lielajaam magjistraaleem, izmantojot velocelinjus, parkus pat pagalmus.ir OK

Centrs-vecmiilgraavis 55 minuutes.par 10 minuuteem ilgaak kaa ar masiinu.

... un mēle kā rôzā šlipse pār plecu!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

es ričuku tikai uz paģirām(spēcīgām, kad promiles meibī ir) izmantoju, lai uz darbu tiktu

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Njā, un pārsēžoties uz velo vēlvairāk ir redzams auto praidisms!

Jāoptimizē maršruts! A tā - bez stresa, lēnām minies tik.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti