Sarķenē korķis līdz Mangaļiem

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006

Labrīt tauta ! Kurš zin kas šorīt uz Sarķenes pārbrauktuves atgadījies ? Es esmu visādas probkas tur redzējis, bet šodiena pārsita visu. Viestura prospekts bija ciet līdz Mangaļu dz.stacijai.

Un Ezera ielas pārbrauktuve arī ciet. Tur autiņi rindā stāvēja jau līdz Vecmīlgrāvja tiltam...

 
Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Kā tad pats pabrauci garām/apbrauci korķus, ja jau esi ticis pie interneta. Wireless laptops mašīnā un joprojām gaidi korķī?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

tad ta briinums, ne pirmo gadu taa, 5 gadus ik paardienaam celjoju no vecmiilgraavja uz aagenskalnu, nu i biezhi vien bija taa...

tagad braucu no bukultiem uz aagenskalnu, un braucu aaraa ap 7:00 no riita, svaboda uz celja, darbaa paseezhu lieku stundu, bet taksh patiikamaak, kaa pavadiit neaugliigi laiku sastreegumaa, ne|?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Mantesa piterii vilka mucas turpu un atpakaļ.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ko tad man sīkos sešos no rīta celt augšā. Un bērnudārzā tāpat audzinātājas ātrāk par 7.15 neparādās.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Brauc caru M-parku! Vienā citā topikā viens jau šķendējas, ka neļauj ar ričāgu izbraukt, bet no rītiem tur nav ne tautas ne to aizstāvji!!! Esmu pāris reizes no rīta izlaidis, kad korķis ir līdz Mangaļu stacijai! Prieks tik ātri tikt prom!

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Brauc caru M-parku! Vienā citā topikā viens jau šķendējas, ka neļauj ar ričāgu izbraukt, bet no rītiem tur nav ne tautas ne to aizstāvji!!! Esmu pāris reizes no rīta izlaidis, kad korķis ir līdz Mangaļu stacijai! Prieks tik ātri tikt prom!

Tur ir kirpičs.

Var smagi atrauties.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Nekas, šogad sola sākt rakt tuneli vai kā tur grib uztaisīt, lai neatkarīgi no dzelceļa var šķērsot šo lielisko vietu, pats šorīt ar 6:30 sīko ar visū pidžamu mašīnā un aidā pa tukšu ceļu no Carnikavas, darbā normāli 2 kafiju izdzer, uzpīpē un pašam sirdī miers.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Nekas, šogad sola sākt rakt tuneli vai kā tur grib uztaisīt, lai neatkarīgi no dzelceļa var šķērsot šo lielisko vietu, pats šorīt ar 6:30 sīko ar visū pidžamu mašīnā un aidā pa tukšu ceļu no Carnikavas, darbā normāli 2 kafiju izdzer, uzpīpē un pašam sirdī miers.

2 kafijas+ cigarete... kāds tur miers sirdij!?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti