uzbliezts mocis tirgojaas

shearer Reģ.: 27.06.2001
 
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

kads KTMu netirgo lidz 5000 euro????

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Apskaties ss.lv, tirgo viens otrs, protams LC8 nee bet LC 4 pa 4000 var dabuut normaalu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: pašam ta OK?

a pasham ok, pashlaik kaujos ar apdroshinaataajiem...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kāda zorte tam motociklam un kas ir jāremontē?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

avaldman rakstīja: Apskaties ss.lv, tirgo viens otrs, protams LC8 nee bet LC 4 pa 4000 var dabuut normaalu.

davaj paraadi man kur var dabuut labu LC4 pa 4000 einaariem, braukshu tochna skatiities. biju vienu adventuri aizvakar apskatiities. tjipa no vaacijas - shrots baisaakais. gribetos jau ar jauno motoru kautko, nevis tos oldskuuliigos 620niekus.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Kāda zorte tam motociklam un kas ir jāremontē?

kada zorte? nu honda transalp! tur nekaa tada nav, stuure shchiibi staav, moshka tiltini aizgaajusi, moshka shtoks, a fig vinju zin, man pasham njeahota skruuveet, pirkshu kautko nopietnaaku.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Šorīt noliku A kategoriju. 0 punkti... Very nice!!!

Uz nākamo gadu plānoju kaut ko iepirkt. Vēl neesmu izdomājis kāda veida un ko.

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

davaj paraadi man kur var dabuut labu LC4 pa 4000 einaariem, braukshu tochna skatiities. biju vienu adventuri aizvakar apskatiities. tjipa no vaacijas - shrots baisaakais. gribetos jau ar jauno motoru kautko, nevis tos oldskuuliigos 620niekus.

Tas no Vaacijas bija purvciemaa, taadaa privaatmaajaa? Tur ir viens kas ved no vaacijas, droshi vien var arii sarunaat lai atved.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

jaa jenotielaa, da vinjam tur daudz tie mochi, nebiju jau pirmo reizi tur, tikai taa cena nav atbilstosha, ja nu vienigi prieksh chainjikiem.

avaldman Reģ.: 28.01.2002
0 0 Atbildēt

Tam adventure cena 4000 ir par daudz, es kad ar to veci runaaju vinsh jau tad visu laiku teica ka var sarunaat un ka taa nav galiigaa cena... To vareetu njemt pa kaadiem 3200

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

skatos tagad vacija gribu 525to.latvija ceņiki isti neapmierina.Bet ja ir labs tad var ari maxat

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: tirgojaas ss.ss.lv/...

kaa ar orgaaniem, ceru, ka biji paraxtiijies ?

Sorry par spam, nenocietos.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tagad visi kas krit ar močiem bus organu donari ne....LOL

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nesen te viens nolika citus , ka nejēdz braukt...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

he tas gan

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Laba braukšanas prasme nedod 100% garantijas - kaut grozīsi galvu par visiem 720 grādiem, vienmēr pastāv iespēja, ka kāds izdomās veikt negaidītu manevru, piemēram, raut riņķī vai pa kreisi, piepeši likt pa mēmajiem uz tukšas ielas, nemaz nerunājot par pa logu izmestiem benčikiem vai slaidu zaļo vingrotāju, reizēm arī pa kaut kam smagākam - visādi cūkas pa ceļiem braukā.

Mocis it kā ir kustīgākais satiksmes dalībnieks - ātri paātrinās, strauji apstājas utt. Tikai ekstrēma bremzēšana ar moci ir tiešām ir ekstrēma - tur kur autiņi tiks sveikā ar palocītiem bleķie vai pat tikai noberztu krāsu, motociklists izvilks ar graciozu salto, salocītu stūri, disku utt.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

oi gudrinieki novaakushies, diez vai juus buutu tikushi sveikaa cauri tajaa situaacijaa kas man gadiijaas. un uzminiet kursh vainiigs. protams sieviete. vienkarshi taisot kreiso pagriezienu braucot pagalmaa iekshaa piegrieza man priekshaa. es parvelos mashinai pari jumtam un piezemejos otra pusee pa celjam ar pautiem nolauzhot sava mocha teerauda spoguli. labi ka bija visi shitaki, elkonji un celjgali vesli, nedaudz saanus apbraazu. tas nav nekads joks, ta tiesham bija, pauti man saapeeja veselu nedeelju un staigaaju taaka stiiivs gulbis jums ir zili pauti kadreiz bijushi? vot nokrehojiet ar moci, redzeesiet kaa tas ir

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Pareizi ir shearer!!! Nevar nepiekrist.

Takā nevajag te tukši tir^t.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ...pa celjam ar pautiem nolauzhot sava mocha teerauda spoguli. labi ka bija visi shitaki, elkonji un celjgali vesli, nedaudz saanus apbraazu. tas nav nekads joks, ta tiesham bija, pauti man saapeeja veselu nedeelju un staigaaju taaka stiiivs gulbis jums ir zili pauti kadreiz bijushi...

tad jau vareeji zeenu korii ar steigu pieteikties

babulis pie stuures trieku neatraava kad jamai pastaastiiji ka buus jaakompensee shitaa saape ar boleem?

shutki shutkami... bet nu shitos nafigatora lidojumus nafig boles uz spogulja nav gan naacies aakjeet .. bet kaati zili i bijushi gan

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti