A ierobežotā kategorija

Betsy Reģ.: 26.01.2004

Man ir A ierobežotā kategorija. Bet visiem močiem tā jauda nenormāli liela vairāk kā 34 Zs, nekas man neder. Arī īsti nesaprotu - vai uz kubiem skatīties?

Vai vispār kāds tā darījis, ka pārliek no A ierobežotā un īsto A kategoriju tiesības? Zinu, ka pēc 1,5 gada būs tāpat, bet gribās ātrāk braukt ar normālu agregātu.

 
1 2
Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Man tā bija - no sākuma A ierobežotais. Pēc tam pārliku uz pilno A, jo negribēju gaidīt

Piesakies autoskolā un pārējo jau pastāstīs.

Autoskolā laikam jāmaksā viss pa jaunam? Pieteikšanās, 8 obligātās braukšanas, utt.? Bāc - būtu pagājšruden par to iedomājusies...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja tev ir b kategorija un 21 gads nekadu problemu.Brauksana janoliek un viss

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja tev 21 ir, A(*) ir, aizčāpo līdz Tanderam Daugavgrīvas ielā un izstāsti savu sāpi. Varētu būt, ka par 80 Ls (2 braukšanas + skolas eksāmens) tiec cauri + medicīniskā un pirmā palīdzība. Varbūt, ja ir, tā sacīt, atbilstoši priekšnosacījumi, vari sarunāt, ka parādīsi kā brauc un, ja viss štokos, tad lai laiž tevi uz CSDD.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu jā, es atkal stājos autoskolā un piķoju a ko padarīt?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: ja tev ir b kategorija un 21 gads nekadu problemu.Brauksana janoliek un viss

Tikai jāiestājas skolā, jāsamaksā ~4x15Ls braukšana + 20Ls dokumentu kārtošana, +16Ls eksāmens, kas veiksmīgi jānobrauc, + 12Ls jaunas tiesības = 108Ls minimums.

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

batka rakstīja: ja tev ir b kategorija un 21 gads nekadu problemu.Brauksana janoliek un viss

Tikai jāiestājas skolā, jāsamaksā ~4x15Ls braukšana + 20Ls dokumentu kārtošana, +16Ls eksāmens, kas veiksmīgi jānobrauc, + 12Ls jaunas tiesības = 108Ls minimums.

Bet pēc 2 gadiem tak tas A* pāries uz īsto A? Baigais abloms. Tak jau rudenī to visu maksāju, bet neiedomājos, ka TIK lieli tie jaudas ierobežojumi...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja:

DM rakstīja:

batka rakstīja: ja tev ir b kategorija un 21 gads nekadu problemu.Brauksana janoliek un viss

Tikai jāiestājas skolā, jāsamaksā ~4x15Ls braukšana + 20Ls dokumentu kārtošana, +16Ls eksāmens, kas veiksmīgi jānobrauc, + 12Ls jaunas tiesības = 108Ls minimums.

Bet pēc 2 gadiem tak tas A* pāries uz īsto A? Baigais abloms. Tak jau rudenī to visu maksāju, bet neiedomājos, ka TIK lieli tie jaudas ierobežojumi...

Jā, pēc 2gadiem pāriet uz lielo A

Domāju, ka varētu mēģināt caur to pašu autoskolu, kurā gāji, sarunāt lai šie noformē Tevi uz eksāmenu ~20Ls formalitātes, un noliec eksi uz lielo A

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Betsy!, šis būtu Tev, kā meitenei īstais www.sergis.lv/... domāju sākumam atlikulikām bū&s gana

O - šo saitu palaidu garām. Tiešām, kaut kas ir. Bet man nav skaidrs, kur var atrast zirgspēkus?

Ja apsoli, ka kopā pavizināsimies (es ar savu protams) tad dati ir te www.bikez.com/...

Paldies, pētīšu, analizēšu ))!!!

Pitbults Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Vari braukt ar divasu piekabij ja piekabes pilna masa nepārsniedz 1/2 no vilcēja pilnas masa un kopējā masa nav lielāk apar 3500 kg. Lūk. Divas vai četras asis piekabei nav no svara.

KOMA Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

Pitbults rakstīja: Vari braukt ar divasu piekabij ja piekabes pilna masa nepārsniedz 1/2 no vilcēja pilnas masa un kopējā masa nav lielāk apar 3500 kg. Lūk. Divas vai četras asis piekabei nav no svara.

Puse no vilcēja pašmasas nevis pilnas masas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Laikam tomer no pilnas masas

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Betsy!, šis būtu Tev, kā meitenei īstais www.sergis.lv/... domāju sākumam atlikulikām bū&s gana

ko tu piipee? tada cena! jeibogu, tas mocis 100 gadus tik daudz nemaksaa...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

DM rakstīja: Betsy!, šis būtu Tev, kā meitenei īstais www.sergis.lv/... domāju sākumam atlikulikām bū&s gana

ko tu piipee? tada cena! jeibogu, tas mocis 100 gadus tik daudz nemaksaa...

Kādreiz (kad spieda uz linku) tajā vietā bija Honda Hornet 250ccm

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

... un kā pierādījumam, es nākosājā komentā norādīju uz www.bikez.com/... tā kā - neļaļa

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

KOMA rakstīja:

Pitbults rakstīja: Vari braukt ar divasu piekabij ja piekabes pilna masa nepārsniedz 1/2 no vilcēja pilnas masa un kopējā masa nav lielāk apar 3500 kg. Lūk. Divas vai četras asis piekabei nav no svara.

Puse no vilcēja pašmasas nevis pilnas masas.

te vis ir par pilnajām masām - arī piekabe - ar b kategoriju tu vari vilkt piekabi kuras pilnā masa neparsniedz 750kg pēc tehniskās pases!!! ( Amolatam ir divasu furgons ar pilno masu 750 kg )- pretējā gdijumā stridu uz celja izskjirt neizdosies un saksies murgs

Teoretiski butu ja mashinas pilnā masa ir 2333kg tad var vilkt piekabi kuras pilnā masa neparsniedz 1166kg - un kopejo garumu ne vairāk ka 12m un platumu 2.5m - bet shito aritmetiku praktiski uz celja pieraadit ir neiespejami

KOMA Reģ.: 25.03.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Laikam tomer no pilnas masas

1.4. B − mehāniskie transportlīdzekļi, kuru pilna masa nepārsniedz 3500

kg un sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nepārsniedz astoņas vietas, kā arī

šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz

750 kg, B kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, ja šā savienojuma pilna

masa nepārsniedz 3500 kg un piekabes pilna masa nepārsniedz vilcēja pašmasu;

www.csdd.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Smagiem ari tapat vai tad???Tur bij no faktiskas masas vai pilnas???Neatceros vairs un slinkums meklet

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

LAbrīt! Man no 98. gada ir A2 - vai kas mainīsies pie apliecības nomaiņas? Tipa, dabūšu A?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: LAbrīt! Man no 98. gada ir A2 - vai kas mainīsies pie apliecības nomaiņas? Tipa, dabūšu A?

Jā, esi nopelnījis LIELO A

Olegsxs Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

Da Tev pietiktu ar A2, priekškam Tev to pilno? Pietam no Jaunāgada A kategoriju tikai no 24 gadi varēs iegūt. Es pieteicos kursiem pēc jaunāgada iešu uz A2 www.autoskola-presto.com/...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Tu vispār sajēdz, kādus puvekļus no aizmirstības purva izvilki? Maija jau sen 3 reizes ir nokodusi savu A kategoriju.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Betsy gribēja jaudīgāku moci. Bet tad pazuda no iauto. Vai tikai nenotika Pļurkt!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti