A ierobežotā kategorija

Betsy Reģ.: 26.01.2004

Man ir A ierobežotā kategorija. Bet visiem močiem tā jauda nenormāli liela vairāk kā 34 Zs, nekas man neder. Arī īsti nesaprotu - vai uz kubiem skatīties?

Vai vispār kāds tā darījis, ka pārliek no A ierobežotā un īsto A kategoriju tiesības? Zinu, ka pēc 1,5 gada būs tāpat, bet gribās ātrāk braukt ar normālu agregātu.

 
1 2
Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Vispār tā nav nekāda ierobežotā A kategorija, bet gan A1 vai A2, tad jau man ir ierobežotā B kategorija, jo nevaru braukt ar 2 asu piekabi.

Jāskatās uz abiem rādītājiem (gan cm3, gan kW), ja pārkāp vienu, tad tiesības automātiski neder, jo vajag augstāku kategoriju.

Par pārlikšanu neko nezinu.

Un kas būs pēc 1.5 gadiem? Vari paskaidrot?

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja: Man ir A ierobežotā kategorija. Bet visiem močiem tā jauda nenormāli liela vairāk kā 34 Zs, nekas man neder. Arī īsti nesaprotu - vai uz kubiem skatīties?

Vai vispār kāds tā darījis, ka pārliek no A ierobežotā un īsto A kategoriju tiesības? Zinu, ka pēc 1,5 gada būs tāpat, bet gribās ātrāk braukt ar normālu agregātu.

Ja tev ir A2, tad aizej uz CSDD izņem jauno vad. apliecību (ar ES simboliku) un jaunajā automātiski (!!!) tiks ierakstīta A kategorija, jo tāda A 2 vairs neeksistē.

Tā kā esi mazliet atpalicis laikā

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja:

Betsy rakstīja: Man ir A ierobežotā kategorija. Bet visiem močiem tā jauda nenormāli liela vairāk kā 34 Zs, nekas man neder. Arī īsti nesaprotu - vai uz kubiem skatīties?

Vai vispār kāds tā darījis, ka pārliek no A ierobežotā un īsto A kategoriju tiesības? Zinu, ka pēc 1,5 gada būs tāpat, bet gribās ātrāk braukt ar normālu agregātu.

Ja tev ir A2, tad aizej uz CSDD izņem jauno vad. apliecību (ar ES simboliku) un jaunajā automātiski (!!!) tiks ierakstīta A kategorija, jo tāda A 2 vairs neeksistē.

Tā kā esi mazliet atpalicis laikā

Es arī runāju nevis par veco A2, bet par A (ierobežoto)!!!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Otrā pusē tur pie A ir divas ailītes jā

Bet vai viena ko ierobežo???

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Salviz rakstīja: Otrā pusē tur pie A ir divas ailītes jā

Bet vai viena ko ierobežo???

Augšējā ailē ir termiņš no - līdz

Apakšējā tikai *****

Ierobežojums? Kā tas parādās? Un uz ko tieši man ir ierobežojums. Nesaprotu - kāds mocis man sanāk? Kāda jēga, ja varēju tāpat ar rolleri vālēt. Bet ne jau to gribēju. Abloms.

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Ja? Nezināju, ka tā ir. Vai tad menti nepiekasītos? Neba viņi tik dumi...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, ir tāda ierobežotā A*

Cik es no tām lietām sapratu, tad laikam nevar braukt ar dampi, kam virs 450 cm3 (vai 350 vai 400, hvz) + vēl tur kaut kādi zirgi.

Pamatā paredzēti jaunatnei līdz noteiktam vecumam. Vairāk šite:

www.csdd.lv/...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Tipa, A kategoriju nevar dabūt, ja nav 21 gads. Kad iestājas un ir A(*) vismaz 2 gadus, tad iet un saņem jau A tāpat vien. Ja 2 gadu nav, tad jākārto braukšana. 34 zirgi ir normāls ganāmpulks - lielākā daļa 250cc iekļaujas.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Ja? Nezināju, ka tā ir. Vai tad menti nepiekasītos? Neba viņi tik dumi...

A kur Tu gudru mentu esi redzējis?

Ir taču iespējams ar ierobežotājiem samzināt jaudu arī 600cm3 mocim, lai varētu lietot ar ierobežoto, bet domāju, ka zvaigznītes noteiktajā ailītē, nemudinās mentu pierādīt kautko pretējo

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Ja? Nezināju, ka tā ir. Vai tad menti nepiekasītos? Neba viņi tik dumi...

A kur Tu gudru mentu esi redzējis?

Ir taču iespējams ar ierobežotājiem samzināt jaudu arī 600cm3 mocim, lai varētu lietot ar ierobežoto, bet domāju, ka zvaigznītes noteiktajā ailītē, nemudinās mentu pierādīt kautko pretējo

Vai vari paskaidrot Arī to - ja ir 34 zirgi - tad cik kubi būs? Neba jau visiem tas vienāds. Tak svars vēl... Sorry, ja dumjšs jaut. Es sieviete, nesaprotu

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Pamatā paredzēti jaunatnei līdz noteiktam vecumam. Vairāk šite:

www.csdd.lv/...

Reku tipam pretī A ir aizpildītas abas ailītes.

Man tikai 1.

Ko tā otrā dod ?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Ja? Nezināju, ka tā ir. Vai tad menti nepiekasītos? Neba viņi tik dumi...

Ta neķer kreņķi, pērc normālu aparātu un brauc. Ja glupības nenostrādāsi, neviens ments tevi neturēs. Kurā tehpasē vispār ir kaut kāda jauda ierakstīta? Pat ja nelaimēsies, ka ments točna zinās, cik viņam zirgi, vari stāstīt, ka viņam ir jaudas ierobežotājs - neviens tevi nevilks uz stendu pārbaudīt.

Protams, ar 1.6 litru čoperi arī būtu nedaudz pārāk...

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Bāc, es esmu atpalicis no dzīves.

Izrādās, ka kategorijas jau ir mainītas.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja:

DM rakstīja:

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Ja? Nezināju, ka tā ir. Vai tad menti nepiekasītos? Neba viņi tik dumi...

A kur Tu gudru mentu esi redzējis?

Ir taču iespējams ar ierobežotājiem samzināt jaudu arī 600cm3 mocim, lai varētu lietot ar ierobežoto, bet domāju, ka zvaigznītes noteiktajā ailītē, nemudinās mentu pierādīt kautko pretējo

Vai vari paskaidrot Arī to - ja ir 34 zirgi - tad cik kubi būs? Neba jau visiem tas vienāds. Tak svars vēl... Sorry, ja dumjšs jaut. Es sieviete, nesaprotu

Akādu mocīti Tu gribi? čoperi, ielas, vai šosejnieku?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja:

DM rakstīja:

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Ja? Nezināju, ka tā ir. Vai tad menti nepiekasītos? Neba viņi tik dumi...

A kur Tu gudru mentu esi redzējis?

Ir taču iespējams ar ierobežotājiem samzināt jaudu arī 600cm3 mocim, lai varētu lietot ar ierobežoto, bet domāju, ka zvaigznītes noteiktajā ailītē, nemudinās mentu pierādīt kautko pretējo

Vai vari paskaidrot Arī to - ja ir 34 zirgi - tad cik kubi būs? Neba jau visiem tas vienāds. Tak svars vēl... Sorry, ja dumjšs jaut. Es sieviete, nesaprotu

Par kubiem noteikumos nekādi ierobežojumi nav rakstīti.

Savukārt, mocim tas atkarājas no dzinēja - cilindri, vārsti, dzese, max rpm. Piemēram, mans no 399cc (4 cilindri) izspiež 53 Zs, kamēr 903 cc ar 2 cilindriem izspiež tikai 50.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Betsy rakstīja:

DM rakstīja:

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Ja? Nezināju, ka tā ir. Vai tad menti nepiekasītos? Neba viņi tik dumi...

A kur Tu gudru mentu esi redzējis?

Ir taču iespējams ar ierobežotājiem samzināt jaudu arī 600cm3 mocim, lai varētu lietot ar ierobežoto, bet domāju, ka zvaigznītes noteiktajā ailītē, nemudinās mentu pierādīt kautko pretējo

Vai vari paskaidrot Arī to - ja ir 34 zirgi - tad cik kubi būs? Neba jau visiem tas vienāds. Tak svars vēl... Sorry, ja dumjšs jaut. Es sieviete, nesaprotu

Par kubiem noteikumos nekādi ierobežojumi nav rakstīti.

Savukārt, mocim tas atkarājas no dzinēja - cilindri, vārsti, dzese, max rpm. Piemēram, mans no 399cc (4 cilindri) izspiež 53 Zs, kamēr 903 cc ar 2 cilindriem izspiež tikai 50.

Graberi! Vai tik Tev nav Yamaha FZ400 ?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu mans ar vienu cilindru un 510 kubiem izspiez 65zs.Tas ta.Bet A ierobežoto nedrikst braukt ar vairak ka 34 zs(laikam)Vai ari kaut kadi masas un jaudas attiecibas vel.Un tehniskaja nak ierakstita jauda ja kas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Noperc šitadu piereģistre un brauc mobile.de/...

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Betsy rakstīja:

DM rakstīja:

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Izvēlies moci, kurš jau reģistrēts Latvijā, bet teh. pasē pie atzīmēm - jauda KW, un jauda/svars/kw/kg, būtu ** (zvaigznītes) man tā ir , kaut gan man vienalga, jo ir lielais A

Ja? Nezināju, ka tā ir. Vai tad menti nepiekasītos? Neba viņi tik dumi...

A kur Tu gudru mentu esi redzējis?

Ir taču iespējams ar ierobežotājiem samzināt jaudu arī 600cm3 mocim, lai varētu lietot ar ierobežoto, bet domāju, ka zvaigznītes noteiktajā ailītē, nemudinās mentu pierādīt kautko pretējo

Vai vari paskaidrot Arī to - ja ir 34 zirgi - tad cik kubi būs? Neba jau visiem tas vienāds. Tak svars vēl... Sorry, ja dumjšs jaut. Es sieviete, nesaprotu

Akādu mocīti Tu gribi? čoperi, ielas, vai šosejnieku?

Ielas mocīti, neko ārkārtīgu, bet tiem pārsvatā ir ap 70-78 Zs...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Graberi! Vai tik Tev nav Yamaha FZ400 ?

Nav gan

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Betsy!, šis būtu Tev, kā meitenei īstais www.sergis.lv/... domāju sākumam atlikulikām bū&s gana

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Betsy!, šis būtu Tev, kā meitenei īstais www.sergis.lv/... domāju sākumam atlikulikām bū&s gana

O - šo saitu palaidu garām. Tiešām, kaut kas ir. Bet man nav skaidrs, kur var atrast zirgspēkus?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja:

DM rakstīja: Betsy!, šis būtu Tev, kā meitenei īstais www.sergis.lv/... domāju sākumam atlikulikām bū&s gana

O - šo saitu palaidu garām. Tiešām, kaut kas ir. Bet man nav skaidrs, kur var atrast zirgspēkus?

Ja apsoli, ka kopā pavizināsimies (es ar savu protams) tad dati ir te www.bikez.com/...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Man tā bija - no sākuma A ierobežotais. Pēc tam pārliku uz pilno A, jo negribēju gaidīt

Piesakies autoskolā un pārējo jau pastāstīs.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti