Volvo C70 Kabriolets(dizelis)

abeam Reģ.: 02.06.2004

Vai kads var padalities pieredze,par Volvo C70 kabrioletu,ipasi par dizeli,ka neka sakas vasara.Gribetos no ipasniekiem,nevis viena tante teica.

 
316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

ceri , ka kāds no īpašniekiem atrunās tevi pirkt šo auto???

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Papradi Feldmanei (Alfas šefenei) - šamējā uz gadu tak šito verķi dabūja!

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Papradi Feldmanei (Alfas šefenei) - šamējā uz gadu tak šito verķi dabūja!

Viņai piešķīra C30 !!!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

kāpēc tieši dīzeli? šādam auto ieteiktu apsvērt T5 dzinēju..

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: kāpēc tieši dīzeli? šādam auto ieteiktu apsvērt T5 dzinēju..

Apmēram tāds pat ieteikums kā 'Kāpēc zilu? Es ieteiktu zaļu' ....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: kāpēc tieši dīzeli? šādam auto ieteiktu apsvērt T5 dzinēju..

tulīt atnāks VWfans un nopamatos tev dīzeļa priekšrocības pret T5 braucot 5-7 tkm gadā....

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Man draugam ir šitāds, bet T5, neko īpaši sliktu nevaru teikt, vienīgais ko esmu novērojis, ka patēriņš ekonomējot ir ~14l/100km, apgriezties var tikai pa trim joslām, un kā jau lielākā daļa kabrioleti - šūpojās un grabinās pa nelīdzenumiem un bedrēm. Pārējais ok, īpaši izcelšu teicamo mūzikas iekartu.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Autor,Tu vēlies jauno modeli(tam ir dīzelis) vai veco(tam nav)?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Autor,Tu vēlies jauno modeli(tam ir dīzelis) vai veco(tam nav)?

Domājams tikai pamuldēt grib

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

UUSA rakstīja: Autor,Tu vēlies jauno modeli(tam ir dīzelis) vai veco(tam nav)?

Domājams tikai pamuldēt grib

Ja par veco,tad var būt arī 'pa īstam'-diezgan maz viņu ir(kabrio ar mīksto jumtu),cenas vecākiem eksemplāriem 'tautiskas'.Ja par jauno tad,protams,ka kosmoss.

abeam Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Protams ka par jauno ar cieto jumtu,ko razo no 2006.jo tiesi cena prieks jauna man liekas loti pievilciga,ka ari patik dizains.Var dabut ja vienu otru Niderlande mazlietotu.

abeam Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Protams ka par jauno ar cieto jumtu,ko razo no 2006.jo tiesi cena prieks jauna man liekas loti pievilciga,ka ari patik dizains.Var dabut ja vienu otru Niderlande mazlietotu.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

abeam rakstīja: Protams ka par jauno ar cieto jumtu,ko razo no 2006.jo tiesi cena prieks jauna man liekas loti pievilciga,ka ari patik dizains.Var dabut ja vienu otru Niderlande mazlietotu.

Tad jautā arī kas brauc ar jauno S40 un V50,hadene viena.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

abeam rakstīja: Protams ka par jauno ar cieto jumtu,ko razo no 2006.jo tiesi cena prieks jauna man liekas loti pievilciga,ka ari patik dizains.Var dabut ja vienu otru Niderlande mazlietotu.

Tad jautā arī kas brauc ar jauno S40 un V50,hadene viena.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

abeam rakstīja: Protams ka par jauno ar cieto jumtu,ko razo no 2006.jo tiesi cena prieks jauna man liekas loti pievilciga,ka ari patik dizains.Var dabut ja vienu otru Niderlande mazlietotu.

O,Nūderlandes mašīnas parasti ir biezā slānī aprīkotas ar gāzes iekārtām,labāk tādu ņem,nevis dīzeli.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

abeam rakstīja: Protams ka par jauno ar cieto jumtu,ko razo no 2006.jo tiesi cena prieks jauna man liekas loti pievilciga,ka ari patik dizains.Var dabut ja vienu otru Niderlande mazlietotu.

O,Nūderlandes mašīnas parasti ir biezā slānī aprīkotas ar gāzes iekārtām,labāk tādu ņem,nevis dīzeli.

Tak tie santīm.pishi neko neremontē tiem auto,un guļošie policisti tiem "neeksistē",tākā spried pats kas ko kā cik lēti sanāk.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

abeam rakstīja: Protams ka par jauno ar cieto jumtu,ko razo no 2006.jo tiesi cena prieks jauna man liekas loti pievilciga,ka ari patik dizains.Var dabut ja vienu otru Niderlande mazlietotu.

Tad jautā arī kas brauc ar jauno S40 un V50,hadene viena.

Ā,un C30 arī,pajautā Ivetai lai iedod izbraukt

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti