seat leon

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003

ko spčuki var par šo autiņu pateikt ir vēlme tādu paņemt (jaunu) ar visām sextrām.seat leon stylance 1.9td. www.autohalle.lv

aizvakar dabūju ar viņu arī izmest līkumiņu tā nekas bet jauns jau vienmēr būs labs.

kā vienmēr ir arī alternatīva bet tā ir cita klase actavia 2. 1.9td elegance autiņš domāts famīlijai ar vienu kinderu aizlaist zaļumos kā arī uz fazendu vārdu sakot ģimenes autiņš.

kundzei patīk seat man gan abi ir labi tas ir 50/50.

p.s abiem cenas apmēram vienādas 18.500 eiro

 
1 2
onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: ko spčuki var par šo autiņu pateikt ir vēlme tādu paņemt (jaunu) ar visām sextrām.seat leon stylance 1.9td. www.autohalle.lv

aizvakar dabūju ar viņu arī izmest līkumiņu tā nekas bet jauns jau vienmēr būs labs.

kā vienmēr ir arī alternatīva bet tā ir cita klase actavia 2. 1.9td elegance autiņš domāts famīlijai ar vienu kinderu aizlaist zaļumos kā arī uz fazendu vārdu sakot ģimenes autiņš.

kundzei patīk seat man gan abi ir labi tas ir 50/50.

p.s abiem cenas apmēram vienādas 18.500 eiro

leon

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: ko spčuki var par šo autiņu pateikt ir vēlme tādu paņemt (jaunu) ar visām sextrām.seat leon stylance 1.9td. www.autohalle.lv

aizvakar dabūju ar viņu arī izmest līkumiņu tā nekas bet jauns jau vienmēr būs labs.

kā vienmēr ir arī alternatīva bet tā ir cita klase actavia 2. 1.9td elegance autiņš domāts famīlijai ar vienu kinderu aizlaist zaļumos kā arī uz fazendu vārdu sakot ģimenes autiņš.

kundzei patīk seat man gan abi ir labi tas ir 50/50.

p.s abiem cenas apmēram vienādas 18.500 eiro

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: ko spčuki var par šo autiņu pateikt ir vēlme tādu paņemt (jaunu) ar visām sextrām.seat leon stylance 1.9td. www.autohalle.lv

aizvakar dabūju ar viņu arī izmest līkumiņu tā nekas bet jauns jau vienmēr būs labs.

kā vienmēr ir arī alternatīva bet tā ir cita klase actavia 2. 1.9td elegance autiņš domāts famīlijai ar vienu kinderu aizlaist zaļumos kā arī uz fazendu vārdu sakot ģimenes autiņš.

kundzei patīk seat man gan abi ir labi tas ir 50/50.

p.s abiem cenas apmēram vienādas 18.500 eiro

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

ONKULS JA TEV PATĪK ĀKSTĪTIES TAD LŪDZU CITĀ VIETĀ

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nea, izskatās, ka Onkuls lieto jauno, burvīgo IE 7.0 .... Sucks tas MazMīksto (MicroSoft) izstrādājums.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ā, un par topiku runājot - padomā pats, vai Leons ir tik ietilpīgs kā Octavia? Atsķirīgas kategorijas tomēr. Ja gribi ģimenei, tad jau labāk Octavia, turklāt šitais pusvācu izstrādājums domājams būs izturīgāks un mazliet lētāks ekspluatācijā nekā tas spāņu brīnums, kuru LV tikai retais ir uzdrošinājies nopirkt. Leons jau it kā smuks, bet nu... Skaties pats.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Ā, un par topiku runājot - padomā pats, vai Leons ir tik ietilpīgs kā Octavia? Atsķirīgas kategorijas tomēr. Ja gribi ģimenei, tad jau labāk Octavia, turklāt šitais pusvācu izstrādājums domājams būs izturīgāks un mazliet lētāks ekspluatācijā nekā tas spāņu brīnums, kuru LV tikai retais ir uzdrošinājies nopirkt. Leons jau it kā smuks, bet nu... Skaties pats.

Nu ko gudriniek, abi ir veidoti uz Golpa bāzes, tā kā šauj garām ar šo textu!

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Ā, un par topiku runājot - padomā pats, vai Leons ir tik ietilpīgs kā Octavia? Atsķirīgas kategorijas tomēr. Ja gribi ģimenei, tad jau labāk Octavia, turklāt šitais pusvācu izstrādājums domājams būs izturīgāks un mazliet lētāks ekspluatācijā nekā tas spāņu brīnums, kuru LV tikai retais ir uzdrošinājies nopirkt. Leons jau it kā smuks, bet nu... Skaties pats.

Abi divi jau ir pusvācu izstrādājumi

Abi divi pieder vw, domāju, ka lielākā daļa mezglu viņiem ir identiski.

Es dotu priekšroku seatam, diziniski daudz pievilcīgāks liekas.

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Ā, un par topiku runājot - padomā pats, vai Leons ir tik ietilpīgs kā Octavia? Atsķirīgas kategorijas tomēr. Ja gribi ģimenei, tad jau labāk Octavia, turklāt šitais pusvācu izstrādājums domājams būs izturīgāks un mazliet lētāks ekspluatācijā nekā tas spāņu brīnums, kuru LV tikai retais ir uzdrošinājies nopirkt. Leons jau it kā smuks, bet nu... Skaties pats.

man jau ari taka octavia tomer ertaks

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

Man jau liekās, ka Octavia vairāk atbilst ģimenes auto statusam.

Leon jau sākotnēji tiek pozicionēts kā sportiska tipa auto.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Ņem Leonu,dizaina ziņā daudz jauneklīgāks,cerams līdz laikam kad vajadzēs ko apkopties būs arī normāls serviss uzcepts

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

a man ir abi leons gan vecais modelis, un abi ir labi.

nezinu par jauno leon, bet vecais toč nav uz golpa bāzes, bet gan audi a3. visa ritošā un salons ir faktiski no audi, tik spāņu bundža ar dizainu, ko veidojis itālis (tas pats, kas zīmēja 147 alfu), tā lūk

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Vot skaties, kas Tev svarīgāk - kā auto izskatās no ārpuses (to redz citi) vai no iekšpuses (tas pašam jābauda). Es pirms gada jaunu Leon un Octavia II izskatīju kā iegādes alternatīvas. Leon es atmetu ļoti ātri, jo man ļoti neiepatikās iekšpuse. Konkrēti viduskonsole ar savu plastmasīgumu. Octavia no ārpuses krietni vienkāršāka, bet, kad iekšā iekrauj 2-zonu klimatu un to lielo ekrānu, tad izskatās labi.

Braucis ne ar vienu no šiem neesmu, bet domāju, ka Octavia būs nedaudz mīkstāka un komfortablāka, bet Leon asāks un cietāks.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. un vēl, ja tas protams pašam ir svarīgi - padomā uzreiz jau par pārdošanu nākotnē, kad gribēsi tikt no viņa vaļā man jau šķiet, ka no o2 verēs tikt vaļā vieglāk un par labāku cenu, nekā no leonīda, jo tas tomēr tāpat kā alfa, saabs un rovers ir "uz cienītāju". o2 vairāk tāda plašpatēriņa manta, nu gluži kā golps.

Mr_Rums Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

=>>>911

Interesanti, uz kaadas baazas tad ir buuveets A3. Tas pats golfs. Taa kaa visiem mineetajiem autinjiem ir viena baaze.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

sorry ---> vainīgs ....

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

911!

2005-11-08 tu dalījies pieredzē par savu Škoda Octavia. Vai ludzu nevarētu pastāstīt kāda ir ekspluatācijas pieredze uz doto momentu.

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

911!

2005-11-08 tu dalījies pieredzē par savu Škoda Octavia. Vai ludzu nevarētu pastāstīt kāda ir ekspluatācijas pieredze uz doto momentu.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Hjuks rakstīja: 911!

2005-11-08 tu dalījies pieredzē par savu Škoda Octavia. Vai ludzu nevarētu pastāstīt kāda ir ekspluatācijas pieredze uz doto momentu.

nu ko lai pastāsta ... O2 ir normāls ikdienas autiņš, kas lietotāja pēcpusi pārvieto no punkta a uz punktu b, un neko nepagarina. bija sākumā tur daži gļuki, taču tos dīleris ir novērsis. citādi auto ir pietiekami uzticams, salīdzinoši mīksta braukšana un pieņemams degvielas patēriņš. salons ērts un pietiekami ietilpīgs. pagaidām būs nobraukti kādi 37K km - tātad bijušas 2 apkopes, kurās neko vairāk, kas paredzēts, nav bijis jāmaina (eļļa, filtri). patiesībā neko daudz nevaru uzrakstīt, jo viss strādā. ja būtu problēmas, tad arī rakstīt būtu ko vairāk. nupat ir ienākusies arī otra O2 ar 1.9 dīzeļmotoru - tipa dienesta, tā ka leonīds būs jālaiž ganos. arī otra O2 ir laba - pārsteidzoši dinamisks tas dīzelītis

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

911!

Jā nobrauciens nav liels, neko secināt nevar. Man radiniekam ir O2 ar 1.9 Tdi, nu jau 80 tūkst.km un problemu nav. Dinamika gan 1.9 Tdi ir laba, iet uz apdzīšanu uz šosejas ir bauda. Braucot uz 90km/h 5.robā uzdodot gāzi cēliens ir fantastisks! 1.6 benzīna motoram (braucis neesmu), laikam gan nāktos pārslēgties uz 1-2 robiem zemāk. Saki lūdzu, ja tagad pirktu O2, vai pirktu dīzeli? Cenu starpība ir 2 tūkst.Euro, bet varbūt tas ir tā vērts?

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

ja tagad pirktu O2, varbūt pat tēmētu uz RS, taču nav īsti pārliecības, ka gandrīz 10K eināru vairāk ir tā vērts, nezinu - varbūt arī ir, bet atbildot uz jautājumu - jā, noteikti ņemtu 1.9 tdi. neesi tik skeptisks uz 1.6 mpi (man tāds i), jo viņam ir salīdzinoši augsti motora apgriezieni (3K uz 100 km/h 5. robā) un uz šosejas ar to pašu 5. robu var "pacelt", nu ja protams nav salonā 4 rumpji un bagažā betona paneļi

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: ko spčuki var par šo autiņu pateikt ir vēlme tādu paņemt (jaunu) ar visām sextrām.seat leon stylance 1.9td. www.autohalle.lv

aizvakar dabūju ar viņu arī izmest līkumiņu tā nekas bet jauns jau vienmēr būs labs.

kā vienmēr ir arī alternatīva bet tā ir cita klase actavia 2. 1.9td elegance autiņš domāts famīlijai ar vienu kinderu aizlaist zaļumos kā arī uz fazendu vārdu sakot ģimenes autiņš.

kundzei patīk seat man gan abi ir labi tas ir 50/50.

p.s abiem cenas apmēram vienādas 18.500 eiro

Pats braucu ar tieši šādu Leonu par kuru šeit ir runa...manam ir šis 1.9TDI...par auto: ļoti precīza vadāmība..mazs degvielas patēriņš..lieliska komplektācija par šo cenu..lētas apkopju izmaksas..vizuāli,krietni pievilcīgāks par 5.Golfu(kaut gan abi ir uz vienas bāzes un pat ritošā daļa ir praktiski identiska)...autiņam ir visas stabilitātes sistēmas (ESP)utt.....ja Tev regulāri nav jāvadā daudzbērnu ģimene tad noteikti nosliektos par labu LEONAM

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

RS vietā tad jau labāk Cupra

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: RS vietā tad jau labāk Cupra

njaaa...Cupra-tas jau ir ĻOOOTI nopietni!!!

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Un tikai par kādu štuku dargāks par RS

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti