Korķis

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007

Vakar ap 17:30 izbraucu no darba.. 18:00 uz Vantinieka... Bet kāda iksa pēc tur ir sastrēgums braucot pārdaugavas virzienā??? Viss Vantinieks bija sastrēdzis tāpat kā uz Valdemāra ielas...

Tad nu jautājums... Vai tur bija kāda avārija? Vai arī iemesls ir Akmens tilta remonts...

 
Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Es it kā vakar dzirdēju, ka vanšu tilta /slokas krustā bija kāda šaize/avārija. Bet tas pa ausu galam dzirdēts un neesmu par to stipri pārliecināts.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

luksofors bija nosprādzis uz lielirbes krusta

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Tur pie Kalnciema un Lielirbes krust uz Kalnciema ielas malejā joslā bija nosprādzis smagais, tā kā tas bija tieši pirms krusta tad nu tur pārkārtojās un spraucās cauri loti lēnu, pēc tam ceļš bija tukš.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Un kas? Šitāda veida topikus tikai sābists , laikam,var uzcept. Nu korķis, nu un? Uzreiz jāskrien un jācep topiks? Laikam sagādā baudu nospiest to maģisko podziņu un kļūt par autoru kaut kam

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vakar uz Tallinas šosejas bija labs korķis. Izbraucu no kempinga, kas pāris kilometrus aiz Gaujas tilta Saulkrastu virzienā un līdz tiltam braucu aptuveni 20 minūtes, jo uzreiz aiz tilta bija avārija. Cik tas korķis kopumā bija garš, nezinu, jo cik vien tālu Saulkrastu virzienā varēja redzēt, visi stāvēja.

Protams, atradās gudrinieki, kas visus apbrauca vai nu pa labo pusi, apputinot pārējos, vai arī mauca garām pa pretējos joslu.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad, kad es braucu, satiksme apstājās kādus 100 metrus no benzīntanka (laikam Trest) Saulkrastu virzienā... Tīri ok sastrēgumiņš bij... Kad tiku līdz avārijas vietai, mašīnas jau bija novāktas malā

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Tad, kad es braucu, satiksme apstājās kādus 100 metrus no benzīntanka (laikam Trest) Saulkrastu virzienā... Tīri ok sastrēgumiņš bij... Kad tiku līdz avārijas vietai, mašīnas jau bija novāktas malā

Vēl 10 vakarā korķis bija tūlīt sākot no Lilastes.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ir skaidrs kāpēc svētdien bija korķis, bet sestdien lai tiktu iekšā Saulkrastos bija jāstāv korķī sākot no dzelzceļa tilta līdz Baltajai kāpai...

Tā arī iemeslu neredzēju, jo pēkšņi satiksme pie Baltās kāpas kļuva raita....

Man pašam liekas, ka gan sestdienas, gan svētdienas korķī izdarīju pa labam darbam:

1)sestdien nogriezu ceļu vienam BMW, kurš visus gribēja apbraukt pa labo pusi (tur vairs nebija "platais ceļš"). No BMW pasažieres saņēmu uzmundrinošu trīspirkstu kombināciju.

2)Svētdien cīnījos ar džipu, kurš visus gribēja apbraukt pa kreiso pusi, jo jutās vienlīdzīgāks par citiem. Vienā brīdī šis neģēlis gribēja ielīst rindā... nedaudz apmainījāmis skaņas signālu veltījumiem. Arī šis autovadītājs ar inteliģenci neizcēlās, kaut ko skaidroja man, bet es caur aizvērto logu nedzirdēju...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

o jā, es ar vakar pasēdēju korķī uz Tallinas šosejas

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Tad, kad es braucu, satiksme apstājās kādus 100 metrus no benzīntanka (laikam Trest) Saulkrastu virzienā... Tīri ok sastrēgumiņš bij... Kad tiku līdz avārijas vietai, mašīnas jau bija novāktas malā

Es braucu ap 17:00. Aizstumdījos līdz pašam tiltam un rinda sāka nedaudz raitāk kustēties, jo laikam tikko mašīnas bija novāktas no ceļa. Neatceros, kad uz LV ceļiem tādu sastrēgumu būtu redzējis.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

iRAFAR rakstīja: Tad, kad es braucu, satiksme apstājās kādus 100 metrus no benzīntanka (laikam Trest) Saulkrastu virzienā... Tīri ok sastrēgumiņš bij... Kad tiku līdz avārijas vietai, mašīnas jau bija novāktas malā

Es braucu ap 17:00. Aizstumdījos līdz pašam tiltam un rinda sāka nedaudz raitāk kustēties, jo laikam tikko mašīnas bija novāktas no ceļa. Neatceros, kad uz LV ceļiem tādu sastrēgumu būtu redzējis.

Nuja bet nesaprotu, kapēc vēl pulkst. 10 vakarā tāds pats korķis vēl bija?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Uggga rakstīja:

iRAFAR rakstīja: Tad, kad es braucu, satiksme apstājās kādus 100 metrus no benzīntanka (laikam Trest) Saulkrastu virzienā... Tīri ok sastrēgumiņš bij... Kad tiku līdz avārijas vietai, mašīnas jau bija novāktas malā

Es braucu ap 17:00. Aizstumdījos līdz pašam tiltam un rinda sāka nedaudz raitāk kustēties, jo laikam tikko mašīnas bija novāktas no ceļa. Neatceros, kad uz LV ceļiem tādu sastrēgumu būtu redzējis.

Nuja bet nesaprotu, kapēc vēl pulkst. 10 vakarā tāds pats korķis vēl bija?

A avārijas sekas vēl bija?

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Uggga rakstīja:

iRAFAR rakstīja: Tad, kad es braucu, satiksme apstājās kādus 100 metrus no benzīntanka (laikam Trest) Saulkrastu virzienā... Tīri ok sastrēgumiņš bij... Kad tiku līdz avārijas vietai, mašīnas jau bija novāktas malā

Es braucu ap 17:00. Aizstumdījos līdz pašam tiltam un rinda sāka nedaudz raitāk kustēties, jo laikam tikko mašīnas bija novāktas no ceļa. Neatceros, kad uz LV ceļiem tādu sastrēgumu būtu redzējis.

Nuja bet nesaprotu, kapēc vēl pulkst. 10 vakarā tāds pats korķis vēl bija?

tā ideja kāpēc rodas korķis ir tapēc ka ja intensīvas satiksmes apstaklos, teiksim kolonnas prieksa apstajas 2 masinas un uzreiz uzsāk braukt, tad aiz tām jau apstāties nākas 3, kuras ari uzreiz pēc apstāšanās sāk atkal braukt un savukart aiz tām trijām jau 4 vai 5 nākas apstāties utt tas skaits attiecīgi turpina augt, tāpēc intensīvas satiksmes apstākļos korķis var rasties u līdzenas vietas tikai dēl viena gudrnieka kurš izdomāja sabremzēties

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

95% gadījumu tāds korķis no sabremezētājiem pazūd 3-5 minūšu laikā. taču! 95% gadījumos latvijā atrodas līdēji, kam jālien priekšā. un lien rupji, kas atkal liek citiem sabremzēties un aiziet. ja visus šitādus līdējus noceltu no trases, tad kustība būtu daudz raitāka.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti