Subaru Impreza pavarotnjiki...

TheKid Reģ.: 18.04.2004

Subaru Impreza pavarotnjiki...

 
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kamdelj tev obligaati baltos? ieliec dzeltenos. bet vispaar pazvani uz divi auto ulbrokaa, vinjiem tur dafiga kas ir...

TheKid Reģ.: 18.04.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: kamdelj tev obligaati baltos? ieliec dzeltenos. bet vispaar pazvani uz divi auto ulbrokaa, vinjiem tur dafiga kas ir...

Tur jau taa lieta, ka man pasham tie oranzhie/dzeltenie jau staav, bet redzi prieksheejaa buferii apakshaa ieliku baltos un tagad sanaak taa, ka kkaa nekaa...

TheKid Reģ.: 18.04.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: search.ebay.com/...

Jaa, veci, ir jau ok, bet tie noraadiitie tur ir corner lights, bet man vajag side marker lights. Tie, kas naak prieksheejais lampai blakaam ir corner lights. Tie otri ir spaarnos pashaa saanaa. A tos nekur iisti neuzraada, ja nu vieniigi tikai akal dzeltenos...

TheKid Reģ.: 18.04.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: search.ebay.com/...

Jaa, laikam ir tie pashi. Bljins, toch laikam kko nemaaku, bet izskataas, ka tu atradis esi iistos. Thanks. Tik veel tagad atrast kaadu, kursh vareetu paliidzeet tos atvilklt uz LV...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

TheKid rakstīja:

shearer rakstīja: kamdelj tev obligaati baltos? ieliec dzeltenos. bet vispaar pazvani uz divi auto ulbrokaa, vinjiem tur dafiga kas ir...

Tur jau taa lieta, ka man pasham tie oranzhie/dzeltenie jau staav, bet redzi prieksheejaa buferii apakshaa ieliku baltos un tagad sanaak taa, ka kkaa nekaa...

a tu pazvaniiji uz divi auto?

TheKid Reģ.: 18.04.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

TheKid rakstīja:

shearer rakstīja: kamdelj tev obligaati baltos? ieliec dzeltenos. bet vispaar pazvani uz divi auto ulbrokaa, vinjiem tur dafiga kas ir...

Tur jau taa lieta, ka man pasham tie oranzhie/dzeltenie jau staav, bet redzi prieksheejaa buferii apakshaa ieliku baltos un tagad sanaak taa, ka kkaa nekaa...

a tu pazvaniiji uz divi auto?

Pac neesmu veel uzzvaniijis, ja godiigi...

TheKid Reģ.: 18.04.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: kāpēc pats nevari?

Droshi vien jau, ka varu, bet vnk to neesmu nekad dariijis...

TheKid Reģ.: 18.04.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

TheKid rakstīja:

shearer rakstīja: kamdelj tev obligaati baltos? ieliec dzeltenos. bet vispaar pazvani uz divi auto ulbrokaa, vinjiem tur dafiga kas ir...

Tur jau taa lieta, ka man pasham tie oranzhie/dzeltenie jau staav, bet redzi prieksheejaa buferii apakshaa ieliku baltos un tagad sanaak taa, ka kkaa nekaa...

a tu pazvaniiji uz divi auto?

Tikko uzzvaniiju. Shie neko piedaavaat nevar. Pat oranzhos, jo Taivaana nepiedaavaajot...

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Uzprasi kadam pazistamam chomam,lai atved no UK,jo Anglija pilns ar Imprezam un to detaljam........Viens tiri glits urbits redzams mana albuma,kur$ izskatas tiri neko ar dzeltenajiem pagrieziena lukturiem.............

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti