BAN KASKo apdrošināšana

Aivitis Reģ.: 08.05.2007

Cien. forumieši! Kādas atsauksmes par šo kantori? Varbūt kāds var dalīties pieredzē.

 
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

A kāpēc tieši BAN? Autosalonā attiecīgo polisi iesmērēja? Iesaku uzreiz tikt skaidrībā ar pašriskiem, tad ar gadījumiem, kuros var iztikt bez policijas izziņas, tad ar visu pārējo, kas vairāk interesē. Koro4e, ja no kasko saprašanas nav, tad pirmā pieredze ar atlīdzību saliks visu pa plauktiem

Nedari muļķības un visur būs labi

Andreass Reģ.: 26.05.2003
1 0 Atbildēt

kantoris nav slikts, ja vien neprasiisi izmaksaat naudaa.

Cenas paarspiileetas un atteiksme nav taa labaakaa.

vini sataisa to kasko taadu, ka daudz ir jaauznemas pasam, bet cenu iedod itkaa bez pasriska buutu kasko. Ir jaauzmanaas.

Karluco Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

Par parspiiletajam cenam nebus taisniba - OCTA man sanaca letaka neka Balva, tapec nopirku ari KASKO. Cipars stipri labs bija un meitene smaidiga. Par izmaksam nezinu neko, bet dzirdets, ka maksa labi.

Andreass rakstīja: kantoris nav slikts, ja vien neprasiisi izmaksaat naudaa.

Cenas paarspiileetas un atteiksme nav taa labaakaa.

vini sataisa to kasko taadu, ka daudz ir jaauznemas pasam, bet cenu iedod itkaa bez pasriska buutu kasko. Ir jaauzmanaas.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

ban var ņemt octa, bet ne jau nu kasko. casko tu taču ņem sev!!! un ban vienmēr čakarējas ar izmaksām, remotiem. ja neesi domājis taisīt mēslus, tad ban var ņemt. bet tā ka nekad neko nevar zināt (un kasko tieši tam ir domāts), tad NEKAD NEŅEM BAN!!!

kasko ir ļoti labi baltā un bta, if un seesam ir padārgi, ergo nav info.

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

kad es veicu kasko aptauju, tad BAn piedavaaja Baltas cenaas, bet nosacijumi nebija tik patiikami. Taapeec arii man liekas, ka cenas lielas.

Paneemu Ergo, jo jau vairaakus gadus citam auto tur nemu gan OCTU, gan KASKO . ERGO ir laba attieksme, cenas un nosaciijumi. Jaacer, ka nenaaksies izmantot, lai uzzinaatu paareejo.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti