CP rosās....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
 
1 2 3 4 5
EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

Šonakt ap pulksten 4 Tūja- Saulkrasti- Rīga (cauri vvisai rīgai no juglas līdz dolei un atpakaļ uz centru) nebij nevienas ekipāžas, kas kādu turētu.. vienīgais rīgā pirms Juglas krustojuma uz brīvībenes tusēja 3-4 CP auto a visiem jāņtārpiņiem svaigā gaisā , bet nevienu neturēja.

No otras puses naktī bij tāda migla minētajā maršrutā ka vietām ātrāk par 50-60 pie labākās gribas nepavilksi

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Vakar vakarā viena CP ekipāža pārkāpa noteikumus, stāvot neatļautā vietā uz Ulmaņa gatves.

Šodien viena ekipāža uz Bauskas šosejas 'strādāja' ar radaru. To es uzzināju jau kilometrus 2 pirms tikšanās.

ledus9 Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Veca anekdote. Tramvajā brauc iereibis vīrs. Kāda sieviete šim saka: "Jūs taču esat piedzēries!".

Viņš: "Nu un kas par to! Bet jums ir līkas kājas!"

Viņa: "Nu un kas par to!"

Viņš: "Bet es rīt būšu skaidrā!"

Vai kāds var izskaidrot, kāpēc katru reizi, kad redzu televizorā Zivtiņu, man jādomā par tās nelaimīgās sievietes līkajām kājām?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pēdējo reizi CP redzēju pie memoriāla naktī no piektdienas uz sestdienu. Bija 3 vai 4 ekipāžas un stādināja izlases kārtībā. Par viņu esamību konkrētajā ceļa posmā zināju jau Salaspilī. Neapstādināja. Tika braukts pa Rīgu un tuvējo apkārtni arī pārējās svētku dienas un neviena ekipāža vairs netika redzēta.

Tā kā cien. Zivtiņa un Godmaņa kungu solītās aktivitātes liekas tukša diršana un acu aizmālēšana masu mēdijiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Piektdien ap plkst.18, braucot uz Jelgavu, Ceļu policiju redzēju divas reizes, par ko biju priecīgs. Pirmo reizi pāris kilometrus aiz Olaines viņi bija apstādinājuši un drāza kādu Chrysler-Neon vadītāju, bet otro reizi dažus kilometrus pirms Lielupes tilta viņi bija apstādinājuši un drāza 90.gadu beigu E klases Mercedesa vadītāju. Šodien ap plkst.18 braucot atpakaļ uz Rīgu es savus draugus redzēju slaidajā līkumā pirms Tīraines. Tanī brīdī neviens nebija apstādināts.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Piektdien ap plkst.18, braucot uz Jelgavu, Ceļu policiju redzēju divas reizes, par ko biju priecīgs. Pirmo reizi pāris kilometrus aiz Olaines viņi bija apstādinājuši un drāza kādu Chrysler-Neon vadītāju, bet otro reizi dažus kilometrus pirms Lielupes tilta viņi bija apstādinājuši un drāza 90.gadu beigu E klases Mercedesa vadītāju. Šodien ap plkst.18 braucot atpakaļ uz Rīgu es savus draugus redzēju slaidajā līkumā pirms Tīraines. Tanī brīdī neviens nebija apstādināts.

Tu neesi slims? Drāza....idiņš...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

dibendraugs ple

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man bija īsts prieks, ka redzēju, ka pārkāpējus drāza.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

pacieties pichuk izskataas ka tevi ar driiz draaziis

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

es pa shiim dienaam neredzeeju nevienu CP posmaa Riiga-Valmiera-Riiga.

5dien autinju pluusma aaraa no riigas brauca +/- 120km/h, shodien jau reti kursh brauca aatraak pa 100km/h, protams bija arii autinji kuru aatrums nepaarsniedza 80km/h un apdzenot tapa arii skaidrs kaapeec taa Sievas veda savus guljoshos viirus maajas virzienaa

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

6dien braucu Liepaja- Skrunda un veel bisk, nevien ment nemaniij, 7dien brauc otraa virzienaa akal nevien ment nemaniij, tik Liepaajs centraa, liekas pasvaki!!! iisteniibaa esmu viilies, cereeju pa celjam vismaz paaris ekipaazas satikt... svaki!!!

pats biju skaidraa, bet manaa vietaa vareeja buut puisis ar dazaam promileem un skirba nekaada, jo pat taa vieniigaa ekipaaza Liepaajaa mani neaptureeja...

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man bija īsts prieks, ka redzēju, ka pārkāpējus drāza.

Tu,kretīn, tu zini,ka drāza??? Varbūt vienkārši pārbaudīja...slims tu esi,slims.....

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

pie tam braucu taa liidz 100, jo likaas, ka nu Jaanjos buus, nu varbuut paaris posmos mazliet virs, svaki, jo mani neviens neapdzina, visi praatiigi brauca... esmu viilies... gribeeju, lai vairaak dzeerusos nokjer --> tie pelnijushi!!!

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

VWfans rakstīja: Man bija īsts prieks, ka redzēju, ka pārkāpējus drāza.

Tu,kretīn, tu zini,ka drāza??? Varbūt vienkārši pārbaudīja...slims tu esi,slims.....

dekster va ta tev zeel ka draaz kaadu dzeeroni???

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

deksters rakstīja:

VWfans rakstīja: Man bija īsts prieks, ka redzēju, ka pārkāpējus drāza.

Tu,kretīn, tu zini,ka drāza??? Varbūt vienkārši pārbaudīja...slims tu esi,slims.....

dekster va ta tev zeel ka draaz kaadu dzeeroni???

Ne,nav gan. Kā garām braucot var redzēt, par ko 'drāž' ??

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirms paaris stundaam braucu no Kauguriem uz Riigu - absoluuts klusums celjmalas kruumos. Biju pilniibaa paarliecinaats, ka uz Juurmalenes jau nu kaadaa vietaa toch vajadzeetu kam citroniigam reegoties, bet nekaa. Tak tauta maajaas brauc.. Vai ari es maldos un lielaakaa dalja jau pa dienu atbrauca, bet es kaa retais maksimaali ilgi nogaidiiju, liidz izdzertais alus ir simtsprocentiigi izgaajis? Tiesa, mashiinu uz Juurmalenes bija sameeraa pamaz un daljai pie stuures sievishkji, kas ar pieri baksta prieksheejo stiklu un stuuri taisaas nolauzt. Un blakus kungs lepni izgaazies.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu es sestdien sveetdien izbraukaaju Riga-Talsi-Roja-Ventspils-Talsi-Jurmala-Riga + veel dazhi liikuminji kopaa ap 650km un redzeeju tikai 1 ekipaazhu Juurmalaa un taa pati formeeja avaariju....

Manupraat tomeer stipri par maz to pogaino bija... esmu viilies...

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Braucu 24.06 ceļu Rīga - Ogre, tad zem Tallinas viadukta stāvēja ekipāža, bet nevarēja saprast, ko darīja, jo apturēta bija mašīna, kura vilka otru un vēl pāris auto. Policistu sejas nopietnas. Tad nākošo ekipāzu redzēju tikai 25.06 interesantā vietā. Kad brauc uz Babīti pa Tallinas-Jūrmalas apvidceļu, tad pārbraucot dzelzceļa tiltu, tur ir zīme 70 un tad 50 pirms asa pagrieziena pa labi. Tad šie uz ātrumu ķēra uzreiz aiz līkuma. Daudz mašīnas bija apturētas, bet policistu rokās redzēju tikai radarus...

Ekipāžu tiešām bija maz...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tad es laikam ar 6 redzētajām ekipāžām 3h laikā pagaidām esmu līderos

Tiesa gan, neviena no tām sešām neapstādināja (pie stūres bija sieva).

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Kur tu viņas redzēji? Vienkārši interesanti...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

23.06 ap 18 vakarā uz Ventspils šosejas pie Smārdes pagriezienā vienā ekipāža "strādāja" plūsmā... bija noķeruši Lexusu 250... bet izskatās ka ņēma pateicību - jo jeks ātri vien atbrīvojas un uz priekšu aizbraucā vel agresīvāk.... otra ekipāža 5-7 km uz priekšu bija nomaskejusies krūmos pie Ozolpils... "pētīja" plūsmu no Rīgas uz Ventspils...

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Un ko jūs gribējāt no tām ekipāžām? Gribas diktatūru? Lai visus visur apstādina?

Grāfam un Rojam varu ieteikt pārvākties uz Čečeniju vai Irāku. Tur jums būs totālā kontrole.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: Kur tu viņas redzēji? Vienkārši interesanti...

Jau iepriekš te rakstīju. Maršruts Cēsis - Limbaži - Tūja - Saulkrasti - Rīga, laiks 24.06 starp 24:00 un 3:00

1. pie pagrieziena uz Raiskumu

2. pie otrā pagrieziena uz Raiskumu

3. Limbažos

4. starp Tūju un Saulkrastiem, kur patreiz remontē ceļu un ir izveidots neliels apbraucamais ceļš

5. pirms Juglas

6. Juglas/Biķernieku krustā

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Tad jau viņi ņēmušies pa Juglas galu. Un kur lielie pasākumi...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Gribēju pateikt lielu paldies CP, kas piektdienas vakarā dežūrēja uz apvedceļa un Biķernieku ielas stūra! Pateicoties viņiem izbraukšana no Rīgas bija vienkārši ekselenta!

Toties beigās tiešām nokaitināja tie āži, kas pa Pleskavas šoseju brauc uz 80 km/h pa OTRO joslu! Es pieklājīgi rādu pagriezienu, nekādas reakcijas, tad uzmetu ar tālajiem, nu maz kas , neredz, - nekā. Kāpēc agresīvs skaitos esmu, kam jāapsteidz pa pirmo joslu pretēji CSN, nevis šāds āzis, kas nejēdz, ka jābrauc pa labo malu un ātrākie jāpalaiž?

P.s.un ko nu nesaprotu, to nesaprotu, bet tautas vēlmi tikties ar CP, izbaudīt pūšanu trubiņā, dokumentu pārbaudes, nu vismaz pa gabaliņu uz viņiem paskatīties,- tā ir kautkāda jauna apsēstības forma? Pēc katriem Jāņiem un Ziemassvētkiem pilni forumi ar želabainiem tekstiem, ka "izbraucu visu LV, CP neviena, ko man darīt, par ko maksāju nodokļus?"

Patika Nezinītes texts, ka svētkos medijos būtu jārunā par svētkiem, nevis vislaik jāvāvuļo par žūpu statistiku!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti