CP rosās....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
 
1 2 3 4 5
Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Un ko jūs gribējāt no tām ekipāžām? Gribas diktatūru? Lai visus visur apstādina?

Grāfam un Rojam varu ieteikt pārvākties uz Čečeniju vai Irāku. Tur jums būs totālā kontrole.

Kaa jau teicu CP es neredzeeju bet aizdomiigi dreifeejoshas mashiinas gan paaris redzeeju...

Domaaju ka ja CP tieshaam straadaatu tad shii skumjaa statistika buutu daudz druumaaka... vai varbuut man patiikamaaka, jo dalj asho vadiitaaju vareetu paaris gadus pavizinaaties ar sab. transportu?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Rīga - Lielvārde - Koknese - Tome - Ķekava - Rīga.....neviena CP ekipāža....kaut kā man tas liekas stulbi...saprotu, ka daudz var panākt ar pirmsvētku mārketinga kampaņu...bet nu...manuprāt, tomēr svētkos vij visas ekipāžas jāizdzen ielās...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Gribēju pateikt lielu paldies CP, kas piektdienas vakarā dežūrēja uz apvedceļa un Biķernieku ielas stūra! Pateicoties viņiem izbraukšana no Rīgas bija vienkārši ekselenta!

Toties beigās tiešām nokaitināja tie āži, kas pa Pleskavas šoseju brauc uz 80 km/h pa OTRO joslu! Es pieklājīgi rādu pagriezienu, nekādas reakcijas, tad uzmetu ar tālajiem, nu maz kas , neredz, - nekā. Kāpēc agresīvs skaitos esmu, kam jāapsteidz pa pirmo joslu pretēji CSN, nevis šāds āzis, kas nejēdz, ka jābrauc pa labo malu un ātrākie jāpalaiž?

P.s.un ko nu nesaprotu, to nesaprotu, bet tautas vēlmi tikties ar CP, izbaudīt pūšanu trubiņā, dokumentu pārbaudes, nu vismaz pa gabaliņu uz viņiem paskatīties,- tā ir kautkāda jauna apsēstības forma? Pēc katriem Jāņiem un Ziemassvētkiem pilni forumi ar želabainiem tekstiem, ka "izbraucu visu LV, CP neviena, ko man darīt, par ko maksāju nodokļus?"

Patika Nezinītes texts, ka svētkos medijos būtu jārunā par svētkiem, nevis vislaik jāvāvuļo par žūpu statistiku!

man tāda pati situācija uz jelgavenes. normāli ripinu uz 100 pa labo, viens mauc pa kreiso ar tāpat. ierauga mentus un šis met pa mēmiem uz 85. man tā loha dēļ arī jābremzē, jo labajā joslā šis nelien. hvz ko ments izdomās, ja apsteigšu. lai gan uz jelgavenes nekad nav turējuši ar 110 uz spido.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Braucu no Rēzeknes uz Jelgavu un redzēju vairākas ekipāžas:

1. Rēzeknē

2.,3. Jēkabpils rajonā

4. Lielvārdē

5. starp Ķeguma un Rīgas HES ceļu, kas ir otrpus Daugavas.

6. braucam pa Rīga - Jelgava šoseju

Visā visumā esmu apmierināts ar viņu darbu, jo pie tām ekipāžām, kuras stāvēja uz vietas (3 laikam), blakus atradās vismaz pāris apturēti auto.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Izklausās ka Deksteru šorīt tik izlaiduši no "specializētā autobusa" pēc personības noskaidrošanas.

Par apturēšanu un trubā pūšanu - da kaut ik pēc 50km ja tas var samazināt izdedzes tikties ar pļēguru frontālā sadursmē.

grands_ Reģ.: 04.02.2007
0 0 Atbildēt

4dienas vakars, virzienaa riiga - jaunjelgava - liivaani - mazs miests preilju rajonaa - apalja nulle... lai gan pa dienu pa preilju rajonu ciitiigi ganiijaas.

5diena - izbrauciens uz madonas pusi - atkal neviena jaanjtaarpinja.

6diena - liigo dienaa - maniiti braucot pa dzimto miestu, aiz vinjiem evakuators ar 2viem konfisceetiem luuznjiem

liigo vakaraa i pat nebija iespeejas iepuust trubinjaaa....atkal neviens, bet gan jau bija uz kaadu lielaaku lauku dzerstinja vietu aizfiireeti

7diena - klusums

un 1dienas vakaraa atpakalj ceeljaa uz riigu atkal neviens

taa mees straadaajam

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Toč izskatās pēc padlaiku pabērniem, kuriem vajag totālo kontroli. Tak aizejiet uz policijas nodaļu un palūdziet, lai iedod iepūst. Ambīļi.

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Nu kā tu cilvēk nesatrauksies, ja visus svētkus nodzīvo pa sauso( varbūt pirmo reizi mūžā) un neviens neaptur un neliek iepūst trubiņā!! Visi svētki sačakarēti.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Šīs bildites varētu izmantot ātruma ierobežošanas kampaņai

Ar vājiem nerviem neskatīties. tiešam...

www.spoki.lv/...

www.spoki.lv/...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Sestdien, 23.06, Jūrmala->Rīga->Saldus-> Ezere viena CP ekipāža, kas ķēra uz ātrumu.

Svētdien, 24.06, Ezere-> Saldus->Jūmala nevienas CP ekipāžas un visi brauc kā aptrakuši arī es

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti