LV 800 miljonaru saraksts

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

He, sevi tur neatradu, bet toties sarakstā atradu vienu keksu, kas man reiz riktīgi agresiivi izpildiijaas, kas es ar auto vilku pa kalnciema tiltu uz centru no rita sastregumaa.

shis man te no vienas puses spieda konkreti bardjuuraas, pec tam no otras puses, atskruveeja logu valjaa, radija visadus zhestus

es savukart vinja radiju vienigi saucamo chok chok zhestu

sham bij tads hvz kautkads jaunais mersss

velaak peec minutem piecam abi stavejaam viens atram blakus sastregumaa pirms slokas ielas, shis atver logu un pamaj lai es ari atveru.

es atveru un shis man tadaa netipiski smalkaa balstinjaa saka: "nu re kaa mees tagad abi seezham, nekur netikaam..."

Bet kas vinjam par viepli, sasodits! Toreiz padomaju, ka atcereshos tadu forever... He, un tagad skatos, shis shurnalaa stav ielikts, jopcik

 
1 2 3
joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Sorry,man kaut kur ne tur papildinājās,bet domu skat.augstāk

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Viena lieta ir 5-7-2...vai cik tur gadi atpakaļ ,esot gudram un ar intuīciju, nopirkt zemi un tagad to pārdot.

Nākamā ir to pašu zemi izkrāpt, korupcijas gadījumā noprihvatizēt ( apzagt valsti, tas ir-pārējos cilvēkus) un tagad notirgot, dažkārt pat tīši paaugstinot cenu, pārdot atpakaļ valstij, otriz apzogot to.

Un tad tur izveidojas it kā miljonārs, bet beigās prastais burlaks...

Pirmajā gadījumā- viss tā teikt, kulē, problēma nav, cilvēks ar zināšanām, pieredzi, 'čuju' nopelna naudu.

Otrajā....otrajā ir fufelis.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Ejat labak pelnit savu naudu,nevis te skaitat citu!

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Surrr rakstīja: Edžuļa gadījums nav viennozīmīgs - no vienas puses cilvēks ir izveidojis, uzturējis un ielicis visu savu sirdi bmwpowerā. Vot arī ir pārvētusies vēlmē bezjēdzīgi spamot jebkur, kur iespējams. No otras puses - par jebkādiem edžuļa M/ tie paši bmwpoweristi, kuri ir pārsnieguši 19 gadu vecumu, gardi smej, jo zin, ka nekā cita izņemot BMW viņam nav.

vai tu esi pilniigi vesels idinj?

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

Surrr rakstīja: Edžuļa gadījums nav viennozīmīgs - no vienas puses cilvēks ir izveidojis, uzturējis un ielicis visu savu sirdi bmwpowerā. Vot arī ir pārvētusies vēlmē bezjēdzīgi spamot jebkur, kur iespējams. No otras puses - par jebkādiem edžuļa M/ tie paši bmwpoweristi, kuri ir pārsnieguši 19 gadu vecumu, gardi smej, jo zin, ka nekā cita izņemot BMW viņam nav.

vai tu esi pilniigi vesels idinj?

pilnīgi vesels te nav neviens!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nakuj tik vecu tofiku vajadzēja uzcelt?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kazimirs ir nekrofīls.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nakuj tik vecu tofiku vajadzēja uzcelt?

Kazimirs_Skuja rakstīja:

pilnīgi vesels te nav neviens!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Kazimirs ir nekrofīls.

ņem pakaļā miljonāra līķi?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kā sokas iAuto miljonāriem?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti