Pārklājs mocim

DM Reģ.: 14.11.2002

Ta kā šī ir mana pirmā moto sezona, vēl daudz ko nezinu. Mocis vasarā tiek turēts zem klajas debess ir radušies daži jautājumi - vai pārklājs ir vajadzīgs, no kāda materiāla to labāk izvēlēties, vai arī tas nav vajadzīgs, jo lietus un saule mocim neskādē tāpat kā mašīnai?

 
pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

pārklājs arī garnadžu uzmanību mazāk piesaista

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: pārklājs arī garnadžu uzmanību mazāk piesaista

piekrītu.

Mocis pārsvarā stāv privātā apsargājamā teretorijā, vairāk uztraucos par saules un lietus ietekmi.

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Pats tadu brinumu neizmantoju, jo mocits stav garaza B) Bet nu perkot skaties vai nav par mazu un galvenais, lai ir elpojosh nevis parasta pleve zem kuras smuki veidojas kondensats....

Vacija tadi labi parklaji maksa ap 40 EUR, pie musm nezinu- neko neesmu pircis

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Vismaz Berlīnē tie pārklāji ir ļoti populāri!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Tad sanāk, ka man tas pārklājs arī visur līdzi jāvadā, jo nevar taču zināt kad lietus var uznākt .

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Tad sanāk, ka man tas pārklājs arī visur līdzi jāvadā, jo nevar taču zināt kad lietus var uznākt .

klausies, tu ko! tu garazhu mashiinai arii liidzi visu laiku vadaa? turi to sudu stavvietaa pie sarga un kad sliktaks laiks solaas buut, tad liec virsuu.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

DM rakstīja: Tad sanāk, ka man tas pārklājs arī visur līdzi jāvadā, jo nevar taču zināt kad lietus var uznākt .

klausies, tu ko! tu garazhu mashiinai arii liidzi visu laiku vadaa? turi to sudu stavvietaa pie sarga un kad sliktaks laiks solaas buut, tad liec virsuu.

Labi stāvvietā, ja atbraucu uz darbu, un pēc stundas sāk līt, mocīc tāpat salīs, jo pārklājs citur, tad varbūt viņu vispār nevajag.

Jautājuma būtība bija par to vai moci ikdienā var glabāt ne zem jumta, un vai tas kaitē mocim vai nē. Ja kaitē nopirkšu pārvalku un lietošu.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Ne sūdda nekaitē! Zem kokiem tomēr nevajadzētu likt. Dažkārt sapil visādi lipekļi, draza un putnu kakas, tad ne sēsties negribas, ne nokļeksētās ciparnīcas lūkot.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

shearer rakstīja:

DM rakstīja: Tad sanāk, ka man tas pārklājs arī visur līdzi jāvadā, jo nevar taču zināt kad lietus var uznākt .

klausies, tu ko! tu garazhu mashiinai arii liidzi visu laiku vadaa? turi to sudu stavvietaa pie sarga un kad sliktaks laiks solaas buut, tad liec virsuu.

Labi stāvvietā, ja atbraucu uz darbu, un pēc stundas sāk līt, mocīc tāpat salīs, jo pārklājs citur, tad varbūt viņu vispār nevajag.

Jautājuma būtība bija par to vai moci ikdienā var glabāt ne zem jumta, un vai tas kaitē mocim vai nē. Ja kaitē nopirkšu pārvalku un lietošu.

vienkarshi labaak ir ja mocis ir zem jumta, taapat kaa auto. kraasa saulee balee, plastmasi arii. ar lietu sakraajas visaas spraugaas zaljais, uz aluminija daljaam rodas oksiids. nu kaa to var nesaprast. nevajag jau tev vinju obligati pie katras izdeviibas bazt zem kondona, bet ja ilgaaku laiku nebrauksi, tad labaak pabaaz. kas tu vispar par mocistu esi ja tev tadi siikumi tik ljoti satrauc. aizej pie sergji un saki ka tev vajag parklaju tadam un tadam mocim, vinji tev iedos pareizo! a kas notiks ka nojaasi uz gurkji un aplauziisi heebeljus vai ka kads tev nogriezis celju un bus daksja nedaudz janomaaina, taka man sanaaca? atslaabsti un brauc ar to suudu, tapat nepaspees vinsh tev sapuut delj to ka visu laiku vinju netureesi zem prezi.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Nopirku te vietējā bodē kaukādu pelēku draņķi ar uzrakstu luis.de vai kā tamlīdzīgi. Nedēļas laikā vējš saplēsa.

ebay.co.uk nopirku vienu pa padsmit EUR (norēķins ar Paypal, transports no Grieķijas nedēļas laikā). Viņi tur vēl joprojām tirgojas.

Visādi labs, viegls, ērti sapakojas nelielā somiņā (apm. 20 x 12 x 5 cm). Tā kā man ir kaste, tad nav problēmu arī līdzi izvadāt.

Vienīgā problēma, ka apakšā nav caurumu sasprādzēšanai un piesprādzēšanai. Man ar kasti moci nosedz tikai daļēji un dažreiz vējš to pārsegu nopūš. Ir gan gumija apakšā priekšā un pakaļā, bet tā maz ko līdz.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Labs i veči ! Paldies par padomiem. Tiekamies ielās!

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

nu pārklāus vajag sapirkties tādā daudzumā cik vietās tev ir paredzēta ilgstoša stāvēšana,piemeram vienu mājās, otru pārvalku otrās mājās, trešo pārklāju darbā utt

savukārt likt vai nelikt to pārklāju ir atkarīgs no attieksmes pret moci, ja braukaa katru dienu, tad diez kada jega vispar nav lietot to parklaju

es parklaju lieku tikai uz ziemu, kad iepakoju moci garazhaa, taa savadak atvertas stavvietas tikai tad, ja zinu, ka nelietoshu ilgak par dienu, nomet parklaju kautkur pie seetas, uzliec akmeni un tinies

veel netika mineets, ka letajiem parklajiem parasti ir neizturigs materials un to nedrikstot likt uz karsta izputeja uzreiz

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti