- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kaspersky rakstīja: Tīri intereses pēc - to nobraukumu pierādīt varēsi?
Tīri Tev individuāli parādīšu servisa grāmatiņas.
Apkopes arī visas veiktas tikai audi centrā.
Dzonijs_007 rakstīja: veel jau var pieraadiit ar TA apskateem, + servisa graamta hm, nu nobraukums jau nu looti mazs.
nevienmēr arī šie dokumenti ir 100% ticami, jo var pirms katras TA atgriezt odometeru par kādiem 25 000 km atpakaļ. Tāpat arī uz apkopēm. Zinu vienu džeku, kurš šitā jau otro autiņu nodzen gadā pa 65 000 km, bet pēc TA un dīlerservisu datiem gada nobraukums nepārsniedz 20 000 km.
Pirmais auto bija 2005.gada Opel Vectra, otrais - 2006.gada VW Passat.
Lieki piebilst, ka servisos meistari pat nepamanīja veiktos nedarbus
Tomēr jācer, ka šis konrkētais gadījums nav šāds. Ja tā, tad patiešām laba cena priekš praktiski "mazlietota" Audi.
oibi rakstīja:
ja to džeku uzrautu tad 100% paliktu bez pautiem.
daži tādus jokus nesaprot
100 & piekrītu.
Opeli paņēma atpakaļ oficiālais dīleris, kurš to auto tā arī tālāk nopārdeva kā mazlietotu
Par Passat vēl nevaru komentēt, tā kā vēl gadiņu šamējais domā pabraukt.
Zeel, ka automaats, savadaak nemtu ciet.
Mefistofels rakstīja: Pirmo reizi redzu saada gada A4 ar parkosanaas sensoriem - kruta
Zeel, ka automaats, savadaak nemtu ciet.
Kur tad ir problēma ņemt ciet automātu???
Iedzīvotāji oficiāli nedrīkst iebraukt pagalmā, jo remonta laikā Mūzikas ielā mēnešiem abos galos ir "ķieģelis" (12.05. IR UZLABOJUMI)
2
Rīgas lidosta sačakarē Fast Track ar moderniem skaneriem - biežāk manuāli pārbauda bagāžu + ūdens (+ VIDEO)
4
Degvielas cenas 10.05.2026: Dīzelis 1.967 un 95. benzīns 1.827 EUR! 95.42 USD par barelu (+ VIDEO)
8
Rīgas lidosta sačakarē Fast Track ar moderniem skaneriem - biežāk manuāli pārbauda bagāžu + ūdens (+ VIDEO)
4
Dronu incidenta laikā Rēzeknes vietējā "Facebook" grupā paniku pastiprināja minējumi, sakāpināta valoda un neuzticēšanās valsts iestādēm
1
Iedzīvotāji oficiāli nedrīkst iebraukt pagalmā, jo remonta laikā Mūzikas ielā mēnešiem abos galos ir "ķieģelis" (12.05. IR UZLABOJUMI)
2