Kaa piekjert kaitnieku???

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Probleema iisumaa:

Sanaak dazjreiz taa veelaak atgriezties Riigaa ar busu, tad nu lai nebuutu jaakuljaas no Mangaljiem, atstaaju busu pie maajas Purchikaa. Buss tiek nolikts staavlaukumaa aiz veikala, pashaa dziiljaakajaa stuurii kur nekad neviens nav licis savus autinjus jo tur gandriiz vienmeer ir peljkje, kas sniedzas paari potiiteem. Tad nu ir uzradies kaads (visdriizaakais no veikala personaala), kuram laikam tas buss traucee (preces piegaade veikalam nu nekaadi netiek trauceeta) Pirmo reizi bija atlociits spogulis (fignja), otreiz prieksheejam stikla pielikts priekshaa kartons (arii fignja) bet nu shoriit vinjsh bija pacenties. Shodien mani sagaidiija ar suudiem biezaa kaartaa nosmeereets spogulis. Turklaat izsmeereets pa visu spoguli ar roku. OK, taakaa buss staaveeja peljkjee, tad fiksi tika spogulis nomazgaats, bet nu dadumatsa da takova

Gribeetos takaa redzeet to labdari, bet slinkums vakteet. Visdriizaakais tas notiek peec 22 kad veikals sleedzas ciet un pirms 8 kad sleedzas valjaa. Var jau protams pats seedeet pie loga un vakteet, bet vai var piem. sasleegt PC ar digitaalo kameru taa lai filmeetais tiek raxtiits pa taisno ieksh PC??? Mosh kaads programnodroshinaajums vajadziigs?

Protams namjokus esmu sapratis lai tur busu neliktu, bet gribaas apskatiities uz to izdomas pilno cilveeku un uzprasiit kaapeec vinjsh taa dara, jo tajaa staavlaukumaa nav nevienas ziimes kas man aizliegtu tur iebraukt un atstaat autinju hotj uz nedeelju.

 
1 2 3
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kakains spogilis ruljii

tb katru reizi kaa tur busu atstaaj taa ziepes?

ja taa.. nu tad nepaslinko un sagaidi seetnieku kas no riitiem slauka... vai arii paarskaiti greizsirdiigas miiljaakaas kas netaalu dziivo

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: kakains spogilis ruljii

tb katru reizi kaa tur busu atstaaj taa ziepes?

ja taa.. nu tad nepaslinko un sagaidi seetnieku kas no riitiem slauka... vai arii paarskaiti greizsirdiigas miiljaakaas kas netaalu dziivo

Miiljaakaas njeimejetsa, tas atkriit. Siikie tie arii nevareetu buut, jo tad vinjiem buutu jaapacenshas laitiktu liidz kartona kastei no veikala. Visdriizaakais kaads no veikala darbiniekiem, jo shoriit, kameer mazgaaju spoguli, pie mana noliktavas darbinieka kuru es no riitiem ar savaacu bija pienaakusi vecene no veikala un teikusi kautko krieviski (dzjeks no jaunaas paaudzes, kura RUS nesaprot), tipa ka lai busu neliekot. Bet taa kaa man neviens neko nav teicis un argumenteejis kaapeec lai es to nedariitu, tad nu likshu tur arii turpmaak kad buus nepiecieshamiiba.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Spītnieka savaldīšana.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

buss tev ar stiklu starpsienaa? ja ar stiklu tad nu toch.. pacelies augshaa 6os vismaz un pakuuko busaa... un ja naak ar kaku tuutu.. tad izsmeereet pa face

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: buss tev ar stiklu starpsienaa? ja ar stiklu tad nu toch.. pacelies augshaa 6os vismaz un pakuuko busaa... un ja naak ar kaku tuutu.. tad izsmeereet pa face

Busam ir puse no starpsienas. tobish augsha briiva, bet nu man ljoti laba redzamiiba ir arii no maajas. Vieniigais 5ais staavs un durvis sanaak uz otru pusi.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu un ko Tu izdarīsi??? Nesaprotu...tomēr sveša teritorija, acīm redzami kāds nevēlas, ka Tu tur to busu pamet, nu i reaģē. Nu noķersi, nu ar ko tas beigsies? Sasitīsi seju? Sāksi skandalēties, paliksi bez stikliem nākamajā naktī.

Es Tavā vietā pieietu pie tās babenes, kura Tavam paziņam kaut ko krieviski stāstīja un aprunātos. Pajautātru, kas par štellēm un paprasītu, kā nokārtot to, lai tur var stāvēt, ja tik ļoti vajag. Manuprāt, loģiskākais risinājums.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nu un ko Tu izdarīsi??? Nesaprotu...tomēr sveša teritorija, acīm redzami kāds nevēlas, ka Tu tur to busu pamet, nu i reaģē. Nu noķersi, nu ar ko tas beigsies? Sasitīsi seju? Sāksi skandalēties, paliksi bez stikliem nākamajā naktī.

Es Tavā vietā pieietu pie tās babenes, kura Tavam paziņam kaut ko krieviski stāstīja un aprunātos. Pajautātru, kas par štellēm un paprasītu, kā nokārtot to, lai tur var stāvēt, ja tik ļoti vajag. Manuprāt, loģiskākais risinājums.

Nu bet taapeec es saku, ka man neviens neko nav teicis un argumenteejis. Es tak taad cilveekam kursh man teiks ka tur nevar staaveet nedoshu pa tauri. Es vienkaarshi nesaprotu kam tas buss traucee. To babuli es pats neesmu redzeejis. Tas darbinieks man ar labais, buutu vismaz pateicis ka lai aprunaajas ar mani, bet man visnsh tikai to pateica ka ar vinju ir mrunaajis babulis tikai tad kad jau paaris kvartaali bija nobraukti.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu mana dedukttīvās spējas palīdzējā nonākt pie secinājuma, ka, ja reiz pa spoguli izsmērāts nekas cits kā fekālijas, tad pie vainas varētu būt galvenā praida pretineice Dimiteres kundze! Vai melns lakats kaut kur blakus nemētājās?

Bet, ja nopietni, domāju, ka vienīgais risinājums ir patiešām novietot busu citur, kaut arī te viņš nevienam (gandrīz nevienam) netraucē un stāvēt ir atļauts.

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Gadījumā šī jautrošanās ar kakām nenotiek Raunas ielā?

Axll Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

Ja slinkums izsekot kaku smērētāju pašam, varu tehniski nodrošināt video novērošanu. Par atlīdzību, protams.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ieliec tajā peļķē lāču lamatas.

tik pats no rīta mēģini neaizmirst, ja nu kaitnieks neierodas

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ar sudiem kautko smeeree tikai krievi. tipiski tas ir. nevaru pienakt klat un pateikt vai arii uzrakstiit un atstaat ziimiiti logaa, bet kautkaas jaaizdara - janosmere, janolauzh, jauzraksta, jasakrapee. buutiibaa nav ko dirsties. ir jaasit. ieraugi, nokjer, saklapee. un uzprasi vai nevar pienakt klat un pateikt - sheit busu tureet nedriikst. un tad ar purnu veel ietriec suudos.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

pievieno peļķi pie elektrības

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

diez kas būs rīt? jāgaida turpinājums

bet vispār , ja tas autīņs maisa , var jau zīmīti uz stikla aizlikt, krainjakā jau ar tūdiem varēj uzrakstīt "zdes stojatj nelzjā! eto privatipashum"

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nu un ko Tu izdarīsi??? Nesaprotu...tomēr sveša teritorija, acīm redzami kāds nevēlas, ka Tu tur to busu pamet, nu i reaģē. Nu noķersi, nu ar ko tas beigsies? Sasitīsi seju? Sāksi skandalēties, paliksi bez stikliem nākamajā naktī.

Varbūt tieši otrādi - sameklē vainīgos un sarunā apsargāt busu, lai neviens nedomā ne ar sūdiem apmētāt, ne citādi apskādēt autiņu. var taču pateikt, ka esi uzrakstījis iesniegumu policijai (var arī to izdarīt), kā arī apdrošināt autiņu kādā nagu maucēju kompānijā un, ja iestājas apdrošināšanas gadījums, informēt par kašķi ar tādiem un tādiem subjektiem (to arī var pastāstīt). Nu nesaprotu cilvēkus ar, kuri dzīvo un darbojas ar dom ne pašam, ne Sašam (:

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Autinjhs netiek atstaats Raunas ielas tuvumaa.

Es jau pats intereses peec gribu redzeet kam tas buss tik ljoti traucee.

Bet nu dadumatsa da etovo??? Mekleet (varbuut pat savus s... maisinjaa iefaseet) un to visu veel smeereet??? Ideoti

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vēl 2 varianti:

1) sīkie izklaidējas. šiem galīgi vienalga kam tas buss pieder

2) esi ar kādu sajaukts. urlas domā, ka buss pieder veikalam un atriebjas par to, ka šņabi nepārdeva vai vēl ko

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vēl 2 varianti:

1) sīkie izklaidējas. šiem galīgi vienalga kam tas buss pieder

2) esi ar kādu sajaukts. urlas domā, ka buss pieder veikalam un atriebjas par to, ka šņabi nepārdeva vai vēl ko

Siikie tur netusee, vismaz nav maniiti un nav dzirdeeti.

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Nu ieliec zīmīti logā ar tekstu

"Ja traucē, lūdzu zvaniet pat tel. Nr. 999999999"

ferkel Reģ.: 17.06.2007
0 0 Atbildēt

Kāds attālums no loga līdz busam? Baidos, ka būs nepieciešama samērā nikna aparatūra (gan kameras, gan optikas, gan ieraksta sistēmas ziņā).

Ja tik vien kā daži metri (~10m), tad pietiks ar kaut ko ne pārāk dārgu. Taču svešu cilvēku pēc iegūtā attēla uz ielas neatpazīsi, pazīstamu gan (kādu kaimiņu vai veikala krāvēju, kas tur visu dienu tusē).

Un vēl viens faktors- kā tur ar apgaismojumu?

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

ferkel rakstīja: Kāds attālums no loga līdz busam? Baidos, ka būs nepieciešama samērā nikna aparatūra (gan kameras, gan optikas, gan ieraksta sistēmas ziņā).

Ja tik vien kā daži metri (~10m), tad pietiks ar kaut ko ne pārāk dārgu. Taču svešu cilvēku pēc iegūtā attēla uz ielas neatpazīsi, pazīstamu gan (kādu kaimiņu vai veikala krāvēju, kas tur visu dienu tusē).

Un vēl viens faktors- kā tur ar apgaismojumu?

Lieta +/- atrisinaajaas. Runaaju ar veikala apsargu. Prasiiju vai vinji iir pie taa vainiigi. Protams vecis noliedza, bet noveela vainu uz seetnieci, kas esot draudeejusi riepas sadurt. Es pateicu, ka viss notiekoshais apkaart busam no shii briizja tiks iemuuzjinaats un ja kautkas busam notiks tad zinaashu kur no saakuma mekleet un kuram prasiit atbildiibu. Probleema esot tikai tajaa ka no 7.30 saakoties prechu pieveshana, taapeec buss trauceejot (tikai nezinu kam, jo tur pat fuure vareetu apgriezties), tad nu teicu ka 7.30 tas buss tur vairs nestaavees, jo parasti ap to laiku arii izbraucu.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

a kas - tur taa seetniece preces pieved, kad soliijaas riepas durt ???

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sētniecei pēdējoreiz TAS bija pirms 13 gadiem un ar iepriekšējo veikala sargu, kuram nestāv jau gadus 20

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Diez ko namu pārvaldē teiktu par šo "sētnieci"???

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Diez ko namu pārvaldē teiktu par šo "sētnieci"???

es domaat ka neko neteiktu jo vinja laikam ir privaati algota (no veikala puses)

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti