Kaa piekjert kaitnieku???

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Probleema iisumaa:

Sanaak dazjreiz taa veelaak atgriezties Riigaa ar busu, tad nu lai nebuutu jaakuljaas no Mangaljiem, atstaaju busu pie maajas Purchikaa. Buss tiek nolikts staavlaukumaa aiz veikala, pashaa dziiljaakajaa stuurii kur nekad neviens nav licis savus autinjus jo tur gandriiz vienmeer ir peljkje, kas sniedzas paari potiiteem. Tad nu ir uzradies kaads (visdriizaakais no veikala personaala), kuram laikam tas buss traucee (preces piegaade veikalam nu nekaadi netiek trauceeta) Pirmo reizi bija atlociits spogulis (fignja), otreiz prieksheejam stikla pielikts priekshaa kartons (arii fignja) bet nu shoriit vinjsh bija pacenties. Shodien mani sagaidiija ar suudiem biezaa kaartaa nosmeereets spogulis. Turklaat izsmeereets pa visu spoguli ar roku. OK, taakaa buss staaveeja peljkjee, tad fiksi tika spogulis nomazgaats, bet nu dadumatsa da takova

Gribeetos takaa redzeet to labdari, bet slinkums vakteet. Visdriizaakais tas notiek peec 22 kad veikals sleedzas ciet un pirms 8 kad sleedzas valjaa. Var jau protams pats seedeet pie loga un vakteet, bet vai var piem. sasleegt PC ar digitaalo kameru taa lai filmeetais tiek raxtiits pa taisno ieksh PC??? Mosh kaads programnodroshinaajums vajadziigs?

Protams namjokus esmu sapratis lai tur busu neliktu, bet gribaas apskatiities uz to izdomas pilno cilveeku un uzprasiit kaapeec vinjsh taa dara, jo tajaa staavlaukumaa nav nevienas ziimes kas man aizliegtu tur iebraukt un atstaat autinju hotj uz nedeelju.

 
1 2 3
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

nafigators rakstīja: Diez ko namu pārvaldē teiktu par šo "sētnieci"???

es domaat ka neko neteiktu jo vinja laikam ir privaati algota (no veikala puses)

Nu tad es tavā vietā viņai vnk sūdu sejā! ( un nemaz nesaki, ka tas ir pārāk sadistiski! )

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu konkrēto situāciju, tapēc nekādu komentu tieši par šo.

Bet ja tā vispārīgi, tad tiešām ir bijušas vairākas reizes kādu figņu nodarīt tādam busistam.

Ja viš nomet auto k-kur, kur pašam liekas ka netraucē, un aiziet gulēt uz kaimiņrajonu.... Nu, bļļļļļ....

Viena lieta - buss aizsedz skatu no tuvākajiem namu logiem.

Otra lieta - aiz busa novietotos auto nevar redzēt, un tas ir labs potenciāls zaglēniem.

Trešā lieta - normāls buss aizņem pusotras vieglo auto vietas. A, bert tā nav nekāda rūpnīca, bet guļamrajons, kas vairāk tā kā vieglajiem paredzēts.

Ceturtā lieta - par bussa šoferi mūsdienās var palikt katrs, kam nav slinkums. A, braukt vēl pārāk nejēdz, un situāciju uz ceļa un stojankā nespēj novērtēt. Nomet to savu gromaģinu kā pagadās, un iet čučēt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Dauzonis rakstīja: Nezinu konkrēto situāciju, tapēc nekādu komentu tieši par šo.

Bet ja tā vispārīgi, tad tiešām ir bijušas vairākas reizes kādu figņu nodarīt tādam busistam.

Ja viš nomet auto k-kur, kur pašam liekas ka netraucē, un aiziet gulēt uz kaimiņrajonu.... Nu, bļļļļļ....

Viena lieta - buss aizsedz skatu no tuvākajiem namu logiem.

Otra lieta - aiz busa novietotos auto nevar redzēt, un tas ir labs potenciāls zaglēniem.

Trešā lieta - normāls buss aizņem pusotras vieglo auto vietas. A, bert tā nav nekāda rūpnīca, bet guļamrajons, kas vairāk tā kā vieglajiem paredzēts.

Ceturtā lieta - par bussa šoferi mūsdienās var palikt katrs, kam nav slinkums. A, braukt vēl pārāk nejēdz, un situāciju uz ceļa un stojankā nespēj novērtēt. Nomet to savu gromaģinu kā pagadās, un iet čučēt.

pirmkaart buss parasti tomeer noparkojaas tur kur blondiines un shitaadi chiiksteetaaji baidaas parkoties

otrkaart: aizsedz skatu? nu piedod liec maksas staavvietaa... un maini dziivokli uz otro staavu

treshkaart: 99% ar to pashu businju straadaa un tomeer jeedz braukt.. atkal atshlkjiriibaa no chiiksteetaaja kas pakalju paarvieto nu un uz darbu

puishel: padomaa ar galvu naakamreiz kad taadas glupiibas raxtiisi

p.s. buss liidz 3.5T uz ielas ir liidzveertiigs JEBKURAM vieglajam autosam noteikumi tie pashi.. attieciigi arii parkoshanaas taa pati

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

laba gaisene varētu rast labu risinājumu... vismaz ar melka6ku paziņa veiksmīgi risināja skaļas mūzikas problēmu pusnaktī....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: laba gaisene varētu rast labu risinājumu... vismaz ar melka6ku paziņa veiksmīgi risināja skaļas mūzikas problēmu pusnaktī....

melkashs uz pantu velk...

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Pareizi, ar melkašu nevajag jokot. Pašlaik gaisenes pieejamas tik spēcīgas, ka daža laba mazkalibrene pamatoti paliek ēnā. Lai gan gaisenes, kas ir ļoti spēcīgas (pēc noteiktu mērciparu sasniegšanas), pakļautas obligātai reģistrācijai.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Pareizi, ar melkašu nevajag jokot. Pašlaik gaisenes pieejamas tik spēcīgas, ka daža laba mazkalibrene pamatoti paliek ēnā. Lai gan gaisenes, kas ir ļoti spēcīgas (pēc noteiktu mērciparu sasniegšanas), pakļautas obligātai reģistrācijai.

ja nu nejaucu neko: lodes aatrums m/s izlidojot no stobra...

tajaa pashaa laikaa ar elementaaraam manipulaacijaam ir iespeejams to palielinaat no "bezatljaujas" liidz nopietnam...

TeetisSuns Reģ.: 11.01.2007
0 0 Atbildēt

piepumpee riepas ar kautkaadu gaazi

kad seetniece paardurs, tad turpat arii paliks kaadu briitinju...

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Man gan šķiet, ka tiek mērīti kaut kādi citi spēki. Vai tik nebija kilo/džouli (lasīju, bet neatceros - bija sen). Par manipulācijām pilnīga taisnība - ir pieredze.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Man gan šķiet, ka tiek mērīti kaut kādi citi spēki. Vai tik nebija kilo/džouli (lasīju, bet neatceros - bija sen). Par manipulācijām pilnīga taisnība - ir pieredze.

arii tas

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Dauzonis rakstīja: Nezinu konkrēto situāciju, tapēc nekādu komentu tieši par šo.

Bet ja tā vispārīgi, tad tiešām ir bijušas vairākas reizes kādu figņu nodarīt tādam busistam.

Ja viš nomet auto k-kur, kur pašam liekas ka netraucē, un aiziet gulēt uz kaimiņrajonu.... Nu, bļļļļļ....

Viena lieta - buss aizsedz skatu no tuvākajiem namu logiem.

Otra lieta - aiz busa novietotos auto nevar redzēt, un tas ir labs potenciāls zaglēniem.

Trešā lieta - normāls buss aizņem pusotras vieglo auto vietas. A, bert tā nav nekāda rūpnīca, bet guļamrajons, kas vairāk tā kā vieglajiem paredzēts.

Ceturtā lieta - par bussa šoferi mūsdienās var palikt katrs, kam nav slinkums. A, braukt vēl pārāk nejēdz, un situāciju uz ceļa un stojankā nespēj novērtēt. Nomet to savu gromaģinu kā pagadās, un iet čučēt.

Puikinj, tev nu nebuut mani maaciit kur un kaa man busu nolikt.

Varu tevi nomierinaat, buss tiek ielikts staavvietas pashaa stuurii, tajaa staavvietaa autinji ir tikai pa dienu, kad pie veikala riekshas nav kur likt autinju tad liek aiz veikala. Buss tiek piebraukts maksimaali tuvu seetai attieciibaa ar priekshgalu gan saanu. Aiz vai priekshaa busam ir musarnjiks. Buss staav muuzjiigajaa peljkjee, kur jaabrien cauri vai nu ar zaabakiem vai plikaam kaajaam. Starp staavvietu un manu maaju ir 20m zaljaa zona ar celinju un seetu. Maajas pirmajaa staavaa atrodas ambulance. KAM VEEL ES VAREETU TRAUCEET???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

un vispaabaa kaitnieks ir atrasts. taa ir seetniece, kuru plaanoju shodien uzrunaat un piedaavaat vinjai pashai izvaartiities pa suudiem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja:

Puikinj, tev nu nebuut mani maaciit kur un kaa man busu nolikt.

Varu tevi nomierinaat, buss tiek ielikts staavvietas pashaa stuurii, tajaa staavvietaa autinji ir tikai pa dienu, kad pie veikala riekshas nav kur likt autinju tad liek aiz veikala. Buss tiek piebraukts maksimaali tuvu seetai attieciibaa ar priekshgalu gan saanu. Aiz vai priekshaa busam ir musarnjiks. Buss staav muuzjiigajaa peljkjee, kur jaabrien cauri vai nu ar zaabakiem vai plikaam kaajaam. Starp staavvietu un manu maaju ir 20m zaljaa zona ar celinju un seetu. Maajas pirmajaa staavaa atrodas ambulance. KAM VEEL ES VAREETU TRAUCEET???

Peksīt, neķer kreņķi!

Dauzonis jau rakstīja, ka nezin konkrēto situāciju, tapēc nekādus komentus tieši par šo gadījumu nesniedza.

Es fūru un lielo autobusu šoferus uzskatu par visprofesionālākajiem vadītājiem un vienmēr varu būt pārliecināts, ka, veicot manevru, viņš trajektorija būs aprēķināta un utml, bet ar nosacījumu, ka vieglais auto neatrodas busam (fūrei) tā saucamajā neredamajā punktā. pie tam bieži vien vieglie auto nerespektē šos lielos satiksmes dalībniekus un nesaprot, ka tiem nav tik viegli strauji nobremzēt un pēc tam vēl sakarīgi uzsākt kustību.

Protams, vienmēr gadās arī pa kādam izņēmumam, kad pie ruļļiem var redzēt pilnīgi zaļu gurķi, kurš uzskata ir iecelts ceļa dieva statusā, bet par laimi šādas personas nav nācies bieži sastapt.

Tomēr arī Olainē, kur es dzīvoju, katru vakaru uz pilsētas galvenās ielas daudzzīvokļu namu rajonā uz nakti "gulēt" tiek novietotas 2-3 fūre rindā viena aiz otras.

Lai arī Ceļu satiksmes noteikumu prasības neapšaubāmi ir ievērotas, tomēr tās aizsedz skatu, kas rada bīstamu izbraukšanu no daudzzīvokļu namu kvartāla.

p.s. Vislielākie nekauņas un satiksmei ļoti bīstami savas neprognozējamās rīcības dēļ ir Ford Tranzit izmēra busiņi - ganmaršrutnieki, gan arī celtnieku un veikalu kurjeru busi.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ai ai nomik

peechuka peedaas ej un nonaac pretrunaas....

nav noziimes vai fuura vai buss... atshkjiriiba ir izmeeraa un tas arii viss tas ka ir gurkjiem izdaliiti businji: nu arii ar frv paaris daunji ir maniiti un?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ai ai nomik

peechuka peedaas ej un nonaac pretrunaas....

nav noziimes vai fuura vai buss... atshkjiriiba ir izmeeraa un tas arii viss tas ka ir gurkjiem izdaliiti businji: nu arii ar frv paaris daunji ir maniiti un?

Kur ir pretruna???

Es tieši arī rakstīju, ka visprofesionālākie un visparedzamākie vadītāji ir tieši fūrēm un lielajiem busiem (40 vietas un vairāk).

Un par visneprognozējamākajiem vadītājiem nosaucu Ford Tranzit izmēra mikrobusus.

Tāpat rakstīju, ka vienmēr var atrast kādu izņēmumu, bet tādus neesmu sastapis daudz.

Vēl rakstīju par reāli situāciju netālu no mans mājas, kur fūres reāli traucē citiem satiksmes dalībniekiem, lai arī nepārkāpjot CSN prasības.

Par dauņiem ar FR-V nevaru komentēt. Līdz šim tādus ceļa neesmu sastapis.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Samaksa vietejiem urlam lai shie izvarta to setnieci pa suudiem

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ahaa.. nu i izlabots

kravas furgons

tuuristu autobuss...

tas ka neprognozeejams: varbuut taa ir Tava nespeeja prognozeet... man kautkaa netraucee....

un ja neprognozeejamiiba ir tas ka businjsh reizeem speej uzraut aatraak no krusta tad nu nez

lab.. relax un veero satiksmi iekljaujoties tajaa.. nevis mediijot busus

par FRV un daunjiem.. 2-3 i traapiijushies.. atliek nosmaidiit un iedomaaties kas taptu ja shito maniitu viens otrs te zinaams personaazshs

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

par FRV un daunjiem.. 2-3 i traapiijushies.. atliek nosmaidiit un iedomaaties kas taptu ja shito maniitu viens otrs te zinaams personaazshs

Manu FR-V var atpazīt pēc divu burtu un divu ciparu (XY AB)valsts numura zīmes.

Esmu 100% pārliecināts, ka neneesmu viens no šiem 2-3

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: Aiz vai priekshaa busam ir musarnjiks.

Nu bet loģiski, ka sētniecei tas buss traucē, ne?

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Sētnieki parasti sāk strādāt ap 5.00 no rīta. Tad arī sāc vaktēt no tā brīža. Nebūs vismaz visu nakti jāvaktē.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

par FRV un daunjiem.. 2-3 i traapiijushies.. atliek nosmaidiit un iedomaaties kas taptu ja shito maniitu viens otrs te zinaams personaazshs

Manu FR-V var atpazīt pēc divu burtu un divu ciparu (XY AB)valsts numura zīmes.

Esmu 100% pārliecināts, ka neneesmu viens no šiem 2-3

liekaas ka esmu maniijis ... tiiri vizuaali taa liekas....

bet taa kaa neatceros kaadaa sakariibaa.. tad jau laikam vnk buushu pabraucis kaukur garaam

(arii xy-ab)

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Peksīcam

Es tak rakstīju, ka nekomentēju konkrēto gadījumu. Nu, bet labi... Štrunts ar visu !

Toties šamais - "Puikinj, tev nu nebuut mani maaciit kur un kaa man busu nolikt." - jau gan liek aizdomāties vai tik pie bussa kloķiem sēžot nav bikiņ galvā sakāpis.

Paskaties vēlreiz apkārt. Mok Tu to musarņiku traucē izvest vai piepildīt.... Varbūt kas cits...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

(arii xy-ab)

Pērn Bensona atvērto durvju dienās pie salona stāvējā vismaz kādi 6 FR-V, kam numurs bija 12, tikai burti atšķīrās, tā kā xy-12 ir vairākiem FR-V. Nomikam gan laikam ir cits, jo, cik atceros, viņš pārlika no Picasso.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

(arii xy-ab)

Pērn Bensona atvērto durvju dienās pie salona stāvējā vismaz kādi 6 FR-V, kam numurs bija 12, tikai burti atšķīrās, tā kā xy-12 ir vairākiem FR-V. Nomikam gan laikam ir cits, jo, cik atceros, viņš pārlika no Picasso.

buus jau labi... liekaas ka iru maniijis diskusijaas to nr vai bildees kauukaadaas maniijis..

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti