Kaa piekjert kaitnieku???

Peksiic Reģ.: 07.11.2003

Probleema iisumaa:

Sanaak dazjreiz taa veelaak atgriezties Riigaa ar busu, tad nu lai nebuutu jaakuljaas no Mangaljiem, atstaaju busu pie maajas Purchikaa. Buss tiek nolikts staavlaukumaa aiz veikala, pashaa dziiljaakajaa stuurii kur nekad neviens nav licis savus autinjus jo tur gandriiz vienmeer ir peljkje, kas sniedzas paari potiiteem. Tad nu ir uzradies kaads (visdriizaakais no veikala personaala), kuram laikam tas buss traucee (preces piegaade veikalam nu nekaadi netiek trauceeta) Pirmo reizi bija atlociits spogulis (fignja), otreiz prieksheejam stikla pielikts priekshaa kartons (arii fignja) bet nu shoriit vinjsh bija pacenties. Shodien mani sagaidiija ar suudiem biezaa kaartaa nosmeereets spogulis. Turklaat izsmeereets pa visu spoguli ar roku. OK, taakaa buss staaveeja peljkjee, tad fiksi tika spogulis nomazgaats, bet nu dadumatsa da takova

Gribeetos takaa redzeet to labdari, bet slinkums vakteet. Visdriizaakais tas notiek peec 22 kad veikals sleedzas ciet un pirms 8 kad sleedzas valjaa. Var jau protams pats seedeet pie loga un vakteet, bet vai var piem. sasleegt PC ar digitaalo kameru taa lai filmeetais tiek raxtiits pa taisno ieksh PC??? Mosh kaads programnodroshinaajums vajadziigs?

Protams namjokus esmu sapratis lai tur busu neliktu, bet gribaas apskatiities uz to izdomas pilno cilveeku un uzprasiit kaapeec vinjsh taa dara, jo tajaa staavlaukumaa nav nevienas ziimes kas man aizliegtu tur iebraukt un atstaat autinju hotj uz nedeelju.

 
1 2 3
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

buus jau labi... liekaas ka iru maniijis diskusijaas to nr vai bildees kauukaadaas maniijis..

Bildēs nez vai, bet diskusijās noteikti!

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Dauzonis rakstīja: Peksīcam

Es tak rakstīju, ka nekomentēju konkrēto gadījumu. Nu, bet labi... Štrunts ar visu !

Toties šamais - "Puikinj, tev nu nebuut mani maaciit kur un kaa man busu nolikt." - jau gan liek aizdomāties vai tik pie bussa kloķiem sēžot nav bikiņ galvā sakāpis.

Paskaties vēlreiz apkārt. Mok Tu to musarņiku traucē izvest vai piepildīt.... Varbūt kas cits...

Musars atrodas 2m no autinja, ja grib, var arii vieglo nolikt starpaa taa ka sorry.

Galvaa nekas nav sakaapis. Ikdienaa ar busu nebraucu. Diemzjeel naakas to dariit jo nav kas uz to busu brauc, iisti neviens negrib straadaat.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Man te atkal sētā gadās, ka no rīta uz mašīnas atrodamas kaut kādas piešņauktas salvetes un izsmēķi. Saimnieks apgalvo, ka attiecīgajos dzīvokļos nedzīvo neviens tāds, kas tā varētu darīt. Ok, tas tā kā jau par normu pieņemts puslīdz, ka reizi nedēļā viens beņčiks būs jānoņem no jumta. Bet gadu atpakaļ vienreiz bija pavisam nesmuki - no rīta uz haubes uzmests sūds. Uz kaut kādas avīzes. Un tāds liels bijis, suns tādu izdirst nevar. Nevienam neko sliktu nodarījis nebiju, mašīnu sētā nerūcinu un arī mana signalizācija nebija ilgstoši kaukusi pirms tam, lai varētu rasties aizdomas, ka kāds vienkārši nokaitināts. Bet nu c`mon, lai cik cilvēks ir noskaities, ir jābūt patiešām debilam, lai kakātu uz avīzes un tad mestu pa logu ārā. Varbūt netēmēja tieši pa mašīnu.. varbūt vienkārši bija kāds WC ieslēdzies un otram dirst gribējās. Bet mājā ir arī kāpņu labierīcības, var tak tur aiziet, kaut divus stāvus zemāk. Saimnieks bolīja acis par šo stāstu un teica, ka kaimiņi tie NOTEIKTI nevarot būt, gan jau kāds no ielas būs ienācis sētā un sūdu man uz mašīnas uzlicis. Taču pēc izšķīduma izskatījās, ka mests tomēr ir no augšas un tā ieslīpi, zemē stāvot tā būtu jāpacenšās trāpīt.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Man uzkakāja, un es ar to lepojos!

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

(arii xy-ab)

Pērn Bensona atvērto durvju dienās pie salona stāvējā vismaz kādi 6 FR-V, kam numurs bija 12, tikai burti atšķīrās, tā kā xy-12 ir vairākiem FR-V. Nomikam gan laikam ir cits, jo, cik atceros, viņš pārlika no Picasso.

Ka tik tie nav pašu "Bensons" vai tā darbinieku FRV, neatceros kādi cipari, bet ir visiem auto +/- vienādi.

Bet par tēmu, cik labi ir dzīvot privātmājā, bet tik un tā tiek mestas pie dzīvžoga visādas čipšu pakas un alus pudeles, kaut gan veikalu tuvumā nav.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: esmu daunis un ar to lepojos

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Ir jau arī ar ko lepoties. Ne jau katram uz mašīnas uzklucē. Tikai izredzētajiem.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

man kolēģim bij cits stāsts ar benāru - smokeris izlidināja benāru pa logu, tas piezemējās mašīnai iz plastikāta spoilera un tamā izkusa robs

vot tā ... sist taadus ...

P.S. bet ja padomā kā mēs kojās taburetes lidināja ārā pa logu tad ....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: man kolēģim bij cits stāsts ar benāru - smokeris izlidināja benāru pa logu, tas piezemējās mašīnai iz plastikāta spoilera un tamā izkusa robs

vot tā ... sist taadus ...

P.S. bet ja padomā kā mēs kojās taburetes lidināja ārā pa logu tad ....

man tāds kurica šoperīc iesvieda tieši klēpī savu benāru, ibiom, tas protams paripoja zem pakaļas, izsvilināja caurumu beņķī un biksēs pleķi. Tas ķēms nevarēja saprast ko es aurodams dzenos viņam pakaļ. Beigās piekrita samaksāt man par citu beņķi un biksēm

Bet no kojām ir mesta laukā arī čuguna vanna. Trāpija pa viena čngaļa zaparu. Tas ilgi nāca kasīties, beigās viņam sameta citam zapiņam

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti