Ķiveres kaste mocim

fokz Reģ.: 22.05.2006

Varbūt kāds var padalīties pieredzē ko labāk pirkt un kur, moto veikalos patiesībā nav nemaz tik liela izvēle,bet vajag labu kasti enduro mocim. Dažas es paskatījos,bet dalītas jūtas pārņēma...

Varbūt kāds tirgo priekš divām ķiverēm?

 
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

cik tai kastei jabut lielai lai tur ieliistu divas kjiveres... tas nav reaali. a ja tev vajag kasti tikai prieksh kjiveres nevis kur ielikt alu, tad labaak nopeerc sietu un ar sietu piestiprini to otru kjiveri.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

www.givi.it/...

Es pasūtīju Max moto. Honda Transalp sānu kastes ar kronšteinu 300Ls(koda atslēga),augšējā ar kronšteinu 150Ls.Kvalitāte super,dizains ar. Esmu ļoti apmierināts.Augšējai kastei apakšā tik pielīmēju gumijiņu no peles palikņa lai negrab.

elf Reģ.: 15.06.2004
1 0 Atbildēt

www.givi.it/...

Es pasūtīju Max moto. Honda Transalp sānu kastes ar kronšteinu 300Ls(koda atslēga),augšējā ar kronšteinu 150Ls.Kvalitāte super,dizains ar. Esmu ļoti apmierināts.Augšējai kastei apakšā tik pielīmēju gumijiņu no peles palikņa lai negrab.

fokz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: cik tai kastei jabut lielai lai tur ieliistu divas kjiveres... tas nav reaali. a ja tev vajag kasti tikai prieksh kjiveres nevis kur ielikt alu, tad labaak nopeerc sietu un ar sietu piestiprini to otru kjiveri.

Vecīt nēesi kursā... kastes divām ķiverēm ir...

Elf, Tu nepapētiji kuru firmu labāk ņemt - Givi, Louis(?) vai citu kādu...?

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Es pastīju no Louis, nepretendēju uz dizaina balvu, bet kvalitātes / cenas attiecība, ļoti laba.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Vot tikai nedariet kā es!

Vācu ebay noskatīju vienu kasti (jaunu, lētu utt.).

Tekstā bija vārdi Givi, Kappa, vairāk neko daudz nesapratu.

Pasūtīju. Atnāca man ķīniešu uberduper verķis (ar visiem hieroglifiem redzamās vietās). Izrādās es biju palaidis garām vienu vācu vārdu, kurš apm. nozīmē "līdzīgs".

Tirgotājs melojis nebija. Bet nu kaste ir prastuma paraugs.

Starp citu - skaitījās priekš 2x ķiverēm, bet reāli knapi viena kārtīga šosejniece ielien. 2x varbūt tikai kaukādus galvvirsas podiņus varētu ielikt.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Rekur labas un smukas kastes motociklistu ķiverēm: www.seras.lv/...

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Nu tur jau netikai ķiveri ieguldīsi

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

fokz rakstīja:

shearer rakstīja: cik tai kastei jabut lielai lai tur ieliistu divas kjiveres... tas nav reaali. a ja tev vajag kasti tikai prieksh kjiveres nevis kur ielikt alu, tad labaak nopeerc sietu un ar sietu piestiprini to otru kjiveri.

Vecīt nēesi kursā... kastes divām ķiverēm ir...

Elf, Tu nepapētiji kuru firmu labāk ņemt - Givi, Louis(?) vai citu kādu...?

Man personīgi labāk patīk GIVI . Tas cīpars kas ir uz kastes ir kastes tilpums litros. Man ir 46+41+41=128 litri

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Man ir 46+41+41=128 litri

tb 256 pudeles alus bez taras

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti