Dodge Interprid gribas pirkt:)

vaskins Reģ.: 29.01.2002

Kadu laiku gimenes loka ir doma par auto iegadi, + - 2000.gada uz + - 3000 eur.

Tad nu luk vakar atnaku majas un sieva pazino ka gribot Dodgi Interpridu pirkt, man iesakuma valoda pazuda uz bridi) Kur peksni sitadu brinumu atradusi))) Sanemu atbildi - vinai patikot dizins un japerk un viss! Var but kads varetu nokomentet un atrunat no sitada auto iegades, vai es kludos un tiesam ir verts pirkt???

 
1 2
andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Cik dzirdēts pēc nostāstiem: neņem ar 2.7 motoru. Bet tā, samērā normāls aparāts

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VIENS te pirms mēneša šādu aparātu tirgoja, kā rezultā izvērsās plaša diskusija par Intrepid:

www.iauto.lv/...

par vienu no problēmām ar Intrepid lasi te:

www.iauto.lv/...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

vaskins rakstīja: Kadu laiku gimenes loka ir doma par auto iegadi, + - 2000.gada uz + - 3000 eur.

Tad nu luk vakar atnaku majas un sieva pazino ka gribot Dodgi Interpridu pirkt, man iesakuma valoda pazuda uz bridi) Kur peksni sitadu brinumu atradusi))) Sanemu atbildi - vinai patikot dizins un japerk un viss! Var but kads varetu nokomentet un atrunat no sitada auto iegades, vai es kludos un tiesam ir verts pirkt???

pirmkaart pa 3K tur nekads intrepids nesanaaks.

otrkaart suudiiga skaņas izolaacija.

Patēriņš 14-22l/100Km pa pilseetu

Nedaudz grab plstmasas

Komfortabli seedekļi ES versijai daudz ekstru, labaak ar 3.2 motoru.

Dizains tiešām labs.

Jāizlemj pašam. Es tādu nepirktu dēļ ākārtīgi sliktās skaņas izolācijas.

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja: Cik dzirdēts pēc nostāstiem: neņem ar 2.7 motoru. Bet tā, samērā normāls aparāts

Klau drusku ne patemu, skatos Tev galerija ir macibu masina, vai Tu maci braukt ari??? Situacija sekojosa, sievai tiesibas ir, bet vina kadus 10.g nav braukusi, var but var sarunat???

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

pats gluži nemācu, bez tam tas nav Rīgā..

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja: pats gluži nemācu, bez tam tas nav Rīgā..

Nu labi, tas ta)

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

vaskins rakstīja:

andzha rakstīja: Cik dzirdēts pēc nostāstiem: neņem ar 2.7 motoru. Bet tā, samērā normāls aparāts

Klau drusku ne patemu, skatos Tev galerija ir macibu masina, vai Tu maci braukt ari??? Situacija sekojosa, sievai tiesibas ir, bet vina kadus 10.g nav braukusi, var but var sarunat???

Nu, ja viņa 10g. nav braukusi, tad bez kasko Intrepidā, lai nedomā sēsties buktes un skrāpējumi visdrīzāk garantēti, ja ne pirmajā dienā, tad nedēļā toč

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

vaskins rakstīja: Kadu laiku gimenes loka ir doma par auto iegadi, + - 2000.gada uz + - 3000 eur.

Tad nu luk vakar atnaku majas un sieva pazino ka gribot Dodgi Interpridu pirkt, man iesakuma valoda pazuda uz bridi) Kur peksni sitadu brinumu atradusi))) Sanemu atbildi - vinai patikot dizins un japerk un viss! Var but kads varetu nokomentet un atrunat no sitada auto iegades, vai es kludos un tiesam ir verts pirkt???

Par skanjas izolaciju... nu nezinu!

ja godigi, audi ir skaljaki.

Salona vispar motoru nedzird!

te kads mineja par veju.. nu veju tik tramvaja nedzird......

pirmkaart pa 3K tur nekads intrepids nesanaaks.

otrkaart suudiiga skaņas izolaacija.

Patēriņš 14-22l/100Km pa pilseetu

Nedaudz grab plstmasas

Komfortabli seedekļi ES versijai daudz ekstru, labaak ar 3.2 motoru.

Dizains tiešām labs.

Jāizlemj pašam. Es tādu nepirktu dēļ ākārtīgi sliktās skaņas izolācijas.

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu ta diskusija vairak parvertas nevis par Dodge Intrepid, bet par BMW, ka vairums jebkuru diskusiju, vai nu par BMW vai VVF pedeja laika

P.s. Mans doge vel ir pardoshana ss.ss.lv/...

CENA 4 500.00 EUR

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Iegādājoties tādu auto papildus iegūst jaunu hobiju-veca amerikāņu auto uzturēšana...

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Pēc manām domām, ņemams auto, ja nav augstas prasības pret dinamiku, šoferim laba gabarītu izjūta un vēlme komfortabli pārvietot savu miesu no A uz B

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Iegādājoties tādu auto papildus iegūst jaunu hobiju-veca amerikāņu auto uzturēšana...

jebkura mashina ir jauztur, pat jauna!

Ja neuzturesi, nesekosi apkopem, atri vien tev vinja "amortizesies"

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sievietei ( + vēl tas, ka 10 gadus nav braukusi ) tik lielu govi gan IMHO nav prāta darbs dot dzenāt pa Rīgu! + Vēl patēriņš ibal...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Iegādājoties tādu auto papildus iegūst jaunu hobiju-veca amerikāņu auto uzturēšana...

Domāju, ka priekš 7 gadus veca (jauna) auto Intrepid ir visnotaļ reāls kandidāts šajā cenu kategorijā.

Nu jā, jauneklis vairs nav, bet līdz veca amerikāņu auto statusam tam vēl jāpagaida gai 20 vismaz

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

vaskins rakstīja: Kadu laiku gimenes loka ir doma par auto iegadi, + - 2000.gada uz + - 3000 eur.

Tad nu luk vakar atnaku majas un sieva pazino ka gribot Dodgi Interpridu pirkt, man iesakuma valoda pazuda uz bridi) Kur peksni sitadu brinumu atradusi))) Sanemu atbildi - vinai patikot dizins un japerk un viss! Var but kads varetu nokomentet un atrunat no sitada auto iegades, vai es kludos un tiesam ir verts pirkt???

pirmkaart pa 3K tur nekads intrepids nesanaaks.

otrkaart suudiiga skaņas izolaacija.

Patēriņš 14-22l/100Km pa pilseetu

Nedaudz grab plstmasas

Komfortabli seedekļi ES versijai daudz ekstru, labaak ar 3.2 motoru.

Dizains tiešām labs.

Jāizlemj pašam. Es tādu nepirktu dēļ ākārtīgi sliktās skaņas izolācijas.

22l 100/km? tur noteikti bija caura baka

Precizi nekad neesmu merijis cik litri, bet ja tie butu kaut 12l es butu bankrotejis

Skanjas izolacija... Intrepidiem vispar nedzird motoru salona, no savas pieredzes. Veja skanja... kam tada nav, iznjemot tramvaju.....

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

VIENS rakstīja:

protams rakstīja: Iegādājoties tādu auto papildus iegūst jaunu hobiju-veca amerikāņu auto uzturēšana...

jebkura mashina ir jauztur, pat jauna!

Ja neuzturesi, nesekosi apkopem, atri vien tev vinja "amortizesies"

Nu tad pasaki kapēc tirgo savu,nevis turpini jāties ar nemitīgi bojājošos elektrību,kad vadu izolācija ir okei bet pats vads vienkārši pārvērties pulverī?!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VIENS rakstīja: 22l 100/km? tur noteikti bija caura baka

Precizi nekad neesmu merijis cik litri, bet ja tie butu kaut 12l es butu bankrotejis

DAVAI NETIRS!!!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

sieva mos velas cadillac seville ?

man galerija laikam bija kada bilde..ir pardoshana

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: sieva mos velas cadillac seville ?

man galerija laikam bija kada bilde..ir pardoshana

Tu vēl neesi ticis no tā šrota vaļā???

Netiksi ar!

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Tev laikam ar amerikani nav paveicies!

Man jau ir nopirkta cita masina un divas man nevaig. Jautasi kadelj nopirku citu, tadelj ka no korisha to auto gribeju atpirkt, pirms vel amerikanis bija iegadats! Un kad vins pardeva, man bija pirmpirkuma tiesibas

vel ir jautajumi?

Varam sarunat, un es tev paradishu kada vinjam ir skanjas izolacija, cik "lielas" vinjam problemas ar elektribu u.t.t.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VIENS rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja:

vaskins rakstīja: Kadu laiku gimenes loka ir doma par auto iegadi, + - 2000.gada uz + - 3000 eur.

Tad nu luk vakar atnaku majas un sieva pazino ka gribot Dodgi Interpridu pirkt, man iesakuma valoda pazuda uz bridi) Kur peksni sitadu brinumu atradusi))) Sanemu atbildi - vinai patikot dizins un japerk un viss! Var but kads varetu nokomentet un atrunat no sitada auto iegades, vai es kludos un tiesam ir verts pirkt???

pirmkaart pa 3K tur nekads intrepids nesanaaks.

otrkaart suudiiga skaņas izolaacija.

Patēriņš 14-22l/100Km pa pilseetu

Nedaudz grab plstmasas

Komfortabli seedekļi ES versijai daudz ekstru, labaak ar 3.2 motoru.

Dizains tiešām labs.

Jāizlemj pašam. Es tādu nepirktu dēļ ākārtīgi sliktās skaņas izolācijas.

22l 100/km? tur noteikti bija caura baka

Precizi nekad neesmu merijis cik litri, bet ja tie butu kaut 12l es butu bankrotejis

Skanjas izolacija... Intrepidiem vispar nedzird motoru salona, no savas pieredzes. Veja skanja... kam tada nav, iznjemot tramvaju.....

nu un cik tad tev viņš rij ko 10l/100KM ko???

mašīnai ar 1600KG pašmasu + automāts + V6 mīcoties pa centru 20l/100KM ir normāla parādība.

Vispaar tu jau sen esi bankroteejis tik to veel neapzinies

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

KM rakstīja: sieva mos velas cadillac seville ?

man galerija laikam bija kada bilde..ir pardoshana

Tu vēl neesi ticis no tā šrota vaļā???

Netiksi ar!

nekur nesteidzos )

sikais bratons dabus tiesibas (ja dabus) ,vares nigerot apkart pa rajonu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:

nafigators rakstīja:

KM rakstīja: sieva mos velas cadillac seville ?

man galerija laikam bija kada bilde..ir pardoshana

Tu vēl neesi ticis no tā šrota vaļā???

Netiksi ar!

nekur nesteidzos )

sikais bratons dabus tiesibas (ja dabus) ,vares nigerot apkart pa rajonu

Vot tad, kad piedāvājos pirkt ( kā viens no iespējamiem variantiem vienam paziņam ), tu tā ar neko neatbildēji Nu i nigerojiet apkārt, tikai tanštellē aizdedzi izrubijiet, lai man ar gasolains paliek!

VIENS Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Zel Dzonij, ka par masinam spried pec ta, ka esi redzjis vinjas tikai pa gabalu!

Nesmidini tautu!

vaskins Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: sieva mos velas cadillac seville ?

man galerija laikam bija kada bilde..ir pardoshana

taks Tu jau gribi zelta kalnus Cik?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti