Pans Kleksis vs Vaira.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

Un kas tur tāds nosodāms?

 
1 2 3
R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Neredzu tur neko sliktu. Manuprāt, tieši labāk, ka piereģistrēja tur, kur tiešām dzīvo, nevis kaut kādā Gērnsijā, piemēram. Un piereģistrēja neslēpjoties, ar savu vārdu. Vienkārši Zanders mēģina atrast, kur piesieties, viņam darbs tāds.

Bet Magistrs izskatās, ka ir no tiem, kam viss ir tikai slikti kopš 1990. gada, viss ir sagrauts, izlaupīts un valsts vairs neko nedod

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

...eeee,autor!!!...nu nedzen tuftu...nemeklē problēmu tur kur tās nav!Visdziļāko cieņu VVF par to,ka beidzot pasaulē viena liela daļa cilvēku nepārjautā,kas ir LV...kur atrodās LV utt...pēc Tevis rakstītā Tu izklausies kā tāds žurnālistelis,kurš tagad būdams blusas izmērā,gāzīs gar zemi ziloni...kā teikt : "je8al ja vas..i vas...i vas...a VAS ja vije8u seichas"

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Autors nav Zambergs?

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Viss kārtībā!!! Esat mierīdi, viņa to ir pelnījusi!

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

lai nebūtu pilnīgs offtopics (bez auto), drusku piedūra tāds citāts par VVF mersi:

"Lai gan greznais un dārgais auto iegādāts jau NATO Rīgas sanāksmes vajadzībām, tas praktiski nav lietots un var tikt uzskatīts par pilnīgi jaunu auto".

Interesanti, cik vēl tādi "pilnīgi jauni" tāpat vien "mētājās" Aizsardzības Ministrijas garāžās? Ja pirkti par NATO naudu, būtu po, bet no LV budžeta tur tomēr 15mio tika nolikti...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Prezidenta VN par numuri tomēr nevarētu saukt, varbūt kaut kāds "Valstsnumurazīmesvietāģērbonis", lai vieglāk izrunāt

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Manupraat VVF bija iespeeja veselas 3 sajomas neizsludinaat dazaadus stulbus likumus un to groziijumus.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

lai taksh konsulltee un regjistree kur grib !!!!

Kad pienaaks tie laika, kad saaks 10x vairaak runaat nevis par Juurmalas zemes vai uznjeemuma VVF Consulting regjistraaciju, bet par kaut vai Strateegijas komisijas sastaavu - 9 humanitaaristi, 1 zinaatnieks

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Bļāg jums kautkas arī patīk Latviešu tauta, ka tik nolikt visu, tagad Zatlers slikts....nepietiek..vel padirst uz Vairu vajag.

Tas nebūs Latvietis, kas nedirsīs

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Klausos Radio SWH.

Izrādās, mūsu visu tik cienītā exprezidente ir tāda pati kā visi citi.

Valsts piešķirtā un apmaksātā dzīvoklī piereģistrējusi savu konsultāciju firmu, un arī valsts piešķirto un apmaksāto auto izmanto firmas vajadzībām.

Un tādai vēl tauta gri zemi Jūrmalā dāvināt...

Kārtējais skaudīgais latvietis. Labāk ir kā TP ekspremjers pa kluso miljonus caur Gērnsiju bīdīt vai Aivariņš caur Šveici - tavā izpratnē tā ir labāk???

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Nevaru nosaukt nevienu viņas darbu, kura sekas paliktu vēsturē.

Ja jāteic godīgi, tad no manis viņai pienākas cieņa par to ka viņa astoņus gadus mūs vilka laukā no Krievijas klēpja, viņa aizkadrā spēcīgi lobēja ES un mūsu intereses tajā, viņa uzdrīkstējās runāt par tādām lietām kā tautas pašcieņa, par to ka mēs esam vareni. Jā lai cik šie vārdi mūslaikos neizklausītos absurdi un idiotiski, pirms viņas mums bija tikai viens tautas kā kopuma novērtējums no Krištopāna kunga puses.

Par to krieviju. Viņa mūs izvilka un VZ ar visu savu pelēko kardinālu bandu mūs grūdīs atpakaļ. Un paskatīsimies pēc 4 gadiem kā mums ies ar to izslavēto krievu kapitālu, krieviju kā tirdzniecības partneri un kaimiņu. Visi laikam ir aizmirsuši, ka krievija kā biznesa partneris ir neuzticams, visi ir aizmirsuši 90 gadu krīzes, šprotu karu un ēzeļa ausis, pietiek mākoņtēvam un tranzītniekiem pavicināt ar miljoniem lai krievija taptu par mūsu sabiedroto.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Es vēl neesmu aimirsis, cik benzīns maksāja krievu laikos. Un ES noteikti ir daudz, daudz mazāk devisi, nekā PSRS. Dzīšanās ES sekas mēs jau tagad jūtam, is sevišķi lauksaimniecības nozarē, kura tie iznīcināta. Savā laikā maskavas mērs Lužkovs piedāvāja "apēst" visu, ko saražos mūsu zemnieki, bet mums tik ES un ES.

Atmiņa ir jocīga padarīšana. Visi atcerās ko Lužkovs solīja, bet visi aizmirst ko viņš izdarīja ar šprotēm. Tad pabrēca, pabrēca, sagremoja, norija un turpina saukt - Lužkovs solīja.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Un krieviem ir izdevīgāk ieguldīt savu naudu ārzemēs. Tas viņiem ir drošs bizness.

Vai tu esi aizdomājies kapēc viņiem izdevigāk [drošāk] ieguldīt ārzemēs?

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Sinn rakstīja:

arba rakstīja:

Nevaru nosaukt nevienu viņas darbu, kura sekas paliktu vēsturē.

Ja jāteic godīgi, tad no manis viņai pienākas cieņa par to ka viņa astoņus gadus mūs vilka laukā no Krievijas klēpja, viņa aizkadrā spēcīgi lobēja ES un mūsu intereses tajā, viņa uzdrīkstējās runāt par tādām lietām kā tautas pašcieņa, par to ka mēs esam vareni. Jā lai cik šie vārdi mūslaikos neizklausītos absurdi un idiotiski, pirms viņas mums bija tikai viens tautas kā kopuma novērtējums no Krištopāna kunga puses.

Par to krieviju. Viņa mūs izvilka un VZ ar visu savu pelēko kardinālu bandu mūs grūdīs atpakaļ. Un paskatīsimies pēc 4 gadiem kā mums ies ar to izslavēto krievu kapitālu, krieviju kā tirdzniecības partneri un kaimiņu. Visi laikam ir aizmirsuši, ka krievija kā biznesa partneris ir neuzticams, visi ir aizmirsuši 90 gadu krīzes, šprotu karu un ēzeļa ausis, pietiek mākoņtēvam un tranzītniekiem pavicināt ar miljoniem lai krievija taptu par mūsu sabiedroto.

Es vēl neesmu aimirsis, cik benzīns maksāja krievu laikos. Un ES noteikti ir daudz, daudz mazāk devisi, nekā PSRS. Dzīšanās ES sekas mēs jau tagad jūtam, is sevišķi lauksaimniecības nozarē, kura tie iznīcināta. Savā laikā maskavas mērs Lužkovs piedāvāja "apēst" visu, ko saražos mūsu zemnieki, bet mums tik ES un ES.

Maģistrs ir vai nu tuvredzīgs āpsis vai arī provokators un Raimonda alter ego, ja reiz pavilcies uz šādām tēmām.

Man, piemēram, dziļi pofig kāpēc, bet es nevēlos par cukuru maksāt 3x vairāk tikai tāpēc, ka tas ir vietējais. Tieši tas pats arī par bietēm, tomātiem un gurķiem. Sīksaimnieciskā ražošana neattaisno sevi. Tā nevar būt rentabla un rietumvalstis caur šo procesu izgāja jau drīz pēc II Pasaules kara.

Starp citu, ko mums labu PSRS ir devusi??? Rēķinam 1945->1991? Tur diezgan daudz gadu sanāk. Vidēji pa gadiem esi domājis??? Investīcijas, ražošana? Cik no tā visa bija PSRS un cik vietējais pienesums, nacionalizācija utt??

ES esam kopš 2004.gada, nesanāk vēl ne pilni 3 gadi. Un tagad parēķini investīcijas no ES. Un izrēķini ārā to, ko vietējie nozog. Tas plānā nav paredzēts un mākoņtēva un mazā zaļā naftas vīriņa mahinācijas ir mūsu pašu problēma.

Ak, jā... Benzīna cenas. Magistr, Tu tiešām neesi gudrs. Esi dzirdējis kaut ko par tirgu??? Padomju laikos benzīna trūka. Brauca tauta mazāk. Ieguve jau nav īpaši mainījusies. Jaunu rūpnīcu arī nav, tomēr prasības aug visā pasaulē. Labāka manta maksā vairāk. Un ja gribētāju skaits pieaug ģeometriskā progresijā, bet resursu daudzums samazinās šādā pat proporcijā, protams - cenas kāpj debesīs.

PAMATSKOLNIEKS, ne maģistrs...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Es varu - uzcēla sētu ap Brīvības pieminekli un tad teica, ka ar visu varu centās lai to sētu novāktu

====================

Nekaadu seetu VVF neceela, taa bija Riigas Dome. Vig jau arii bik rubiit teemu. Aizko VVF NEBIJA TIESIIBU paveeleet vaakt nost, saskanjaa ar likumu

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Un krieviem ir izdevīgāk ieguldīt savu naudu ārzemēs. Tas viņiem ir drošs bizness.

Vai tu esi aizdomājies kapēc viņiem izdevigāk [drošāk] ieguldīt ārzemēs?

varbūt tāpēc ka tad viņi tur iegūs reālo ietekmi... ar kuru varēs čakarēt tādus ka tu - tikai pašiem neko nedarot

a ko viņi iegus šeit? varbūt kāds no jums dauniem sapņo/grib strādāt rūpnīcā?

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Sinn rakstīja:

arba rakstīja:

Nevaru nosaukt nevienu viņas darbu, kura sekas paliktu vēsturē.

Ja jāteic godīgi, tad no manis viņai pienākas cieņa par to ka viņa astoņus gadus mūs vilka laukā no Krievijas klēpja, viņa aizkadrā spēcīgi lobēja ES un mūsu intereses tajā, viņa uzdrīkstējās runāt par tādām lietām kā tautas pašcieņa, par to ka mēs esam vareni. Jā lai cik šie vārdi mūslaikos neizklausītos absurdi un idiotiski, pirms viņas mums bija tikai viens tautas kā kopuma novērtējums no Krištopāna kunga puses.

Par to krieviju. Viņa mūs izvilka un VZ ar visu savu pelēko kardinālu bandu mūs grūdīs atpakaļ. Un paskatīsimies pēc 4 gadiem kā mums ies ar to izslavēto krievu kapitālu, krieviju kā tirdzniecības partneri un kaimiņu. Visi laikam ir aizmirsuši, ka krievija kā biznesa partneris ir neuzticams, visi ir aizmirsuši 90 gadu krīzes, šprotu karu un ēzeļa ausis, pietiek mākoņtēvam un tranzītniekiem pavicināt ar miljoniem lai krievija taptu par mūsu sabiedroto.

Es vēl neesmu aimirsis, cik benzīns maksāja krievu laikos. Un ES noteikti ir daudz, daudz mazāk devisi, nekā PSRS. Dzīšanās ES sekas mēs jau tagad jūtam, is sevišķi lauksaimniecības nozarē, kura tie iznīcināta. Savā laikā maskavas mērs Lužkovs piedāvāja "apēst" visu, ko saražos mūsu zemnieki, bet mums tik ES un ES.

Maģistrs ir vai nu tuvredzīgs āpsis vai arī provokators un Raimonda alter ego, ja reiz pavilcies uz šādām tēmām.

Man, piemēram, dziļi pofig kāpēc, bet es nevēlos par cukuru maksāt 3x vairāk tikai tāpēc, ka tas ir vietējais. Tieši tas pats arī par bietēm, tomātiem un gurķiem. Sīksaimnieciskā ražošana neattaisno sevi. Tā nevar būt rentabla un rietumvalstis caur šo procesu izgāja jau drīz pēc II Pasaules kara.

Starp citu, ko mums labu PSRS ir devusi??? Rēķinam 1945->1991? Tur diezgan daudz gadu sanāk. Vidēji pa gadiem esi domājis??? Investīcijas, ražošana? Cik no tā visa bija PSRS un cik vietējais pienesums, nacionalizācija utt??

ES esam kopš 2004.gada, nesanāk vēl ne pilni 3 gadi. Un tagad parēķini investīcijas no ES. Un izrēķini ārā to, ko vietējie nozog. Tas plānā nav paredzēts un mākoņtēva un mazā zaļā naftas vīriņa mahinācijas ir mūsu pašu problēma.

Ak, jā... Benzīna cenas. Magistr, Tu tiešām neesi gudrs. Esi dzirdējis kaut ko par tirgu??? Padomju laikos benzīna trūka. Brauca tauta mazāk. Ieguve jau nav īpaši mainījusies. Jaunu rūpnīcu arī nav, tomēr prasības aug visā pasaulē. Labāka manta maksā vairāk. Un ja gribētāju skaits pieaug ģeometriskā progresijā, bet resursu daudzums samazinās šādā pat proporcijā, protams - cenas kāpj debesīs.

PAMATSKOLNIEKS, ne maģistrs...

par benžu varētu te netirst.... atceries Baltijas valsts vienotību? varbūt gribi vel patirst ka šie ar kājam atnākuši? bendžas nebija... un videoierakstos redzāmas mašīnas tika stumtas.....

Starp citu tā saucāmie "okupanti" - deva pie mūsu mājas bezmaksas stāvvietas un bērnu rotaļlaukumu.... bet īsti ES patrioti - tagad to atdalija atsevišķā zemes gabalā un visiem PO uz bērniem un blakus māju 210 dzīvokļu iedzīvotājiem.... šiem tagad vajag parādīt savu patriotismu -uzbūvēt 4 stāvu ēku.... 20 metros no blakus ēku fasādem.... un tas noteik jau Jūrmalā...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Runājot par EU un NATO

Mūs būtu tur uzņēmuši 100 % arī bez VVF, jo mēs viņiem esma vairāk vajadzīgi nekā viņi mums,

Viņi ir daudz ieinteresēti sev pakļautā kontrolējamā valstī ar sakārtotu likumdošanu kaimiņos, nekā neparedzamā , nestabilā kašķīgā, neparedzamā kurā krievi un latvieši grib viens otram pa aci sadot.

Tikai mums visu laiku stāstīja, kā mums to vajag un vispār klusēja , ka viņiem to vajag.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

garuda, relax, ar tādiem nav vērts strīdēties šitie PSRS slavinātāji ir no tiem, kuriem tad bija labi, jo visu "deva" un arī kā domāt norādīja "no augšas". Varēja smuki sēdēt savā vietā un neiespringt. Tagad, kad ar savām smadzenītēm viss jādomā un jādara, tādiem ir kļuvis baigi neērti. Un tu nekādi viņiem neko nepierādīsi, jo tādiem tiešām tad bija labāk

sirupss Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Garudam-------par to lēto cukuru vari nesapņot-Cukurenes ir ciet,bet cenas cukuram lētākas nepaliek,bet katru mēnesi paceļās..........Arī ja aizklapēs piensaimniecību un gaļas ražošanu gaļa lētāka nepaliks....,bet tas ,ka pamazām mūsu ra``zošanas iznīdēs ir skaidrs kā diena ..Var visai gudri filosofēt vai arī klusēt.P........

S70 Reģ.: 23.04.2004
0 0 Atbildēt

ROKAS NOST NO VAIRAS, TIRLIŅ

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: garuda, relax, ar tādiem nav vērts strīdēties šitie PSRS slavinātāji ir no tiem, kuriem tad bija labi, jo visu "deva" un arī kā domāt norādīja "no augšas". Varēja smuki sēdēt savā vietā un neiespringt. Tagad, kad ar savām smadzenītēm viss jādomā un jādara, tādiem ir kļuvis baigi neērti. Un tu nekādi viņiem neko nepierādīsi, jo tādiem tiešām tad bija labāk

pats labāk relaksejies... katrs laiks ir pa savam labs.... un ja tie laiki būtu slikti un visi bija tupi - tad no kurienes tu tads gudrais uzrādies?

Un par domāšanu varētu paklusēt - toreiz cilvēkiem nebija nekādu problēmu ar vasarenem pa ziemu braukt.... šobrīd pirmais sniegs ir gandrīz nacionāla traģedīja......

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Jā, par vasarenem tas tāds spēcīgs arguments...

Pie šādas satiksmes intensitātes: www.iauto.lv/...

Savulaik pats esmu braukājis ar liselīniem arī ziemā, bet pēc tam, kad mans bērns sāka staigāt pa pilsētas ielām, man domas ir mainījušās un ziemas riepu obligātumu neuzskatu par mūsdienu likumdošanas mīnusu.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Lielākā daļa sociāli aktīvo tautiešu nav piedzīvojuši, vai ir laimīgi aizmirsuši negācijas, kas bija aktuālas nedaudz vairāk kā pirms 20 gadiem.

Tapat, neskatoties uz šobrīd daudzām aktuālam prtoblemām, pēc 25 gadiem vecāki stāstīs bērniem par "zaļāku zāli, spožāku sauli..." kad viņi ir auguši, kā arī būs vesela čupa ar cilvēkiem, kas apskaudīs mūsu paaudzi par to, ka mums "bija tas, kas nav viņiem".

P.S. Par tēmu. Nesaskatu neko noziedzīgu ne no likumiskā, pat ne no ētiska viedokļa. Prieks kam tad tiek piešķirts tas, kas tiek piešķirts? Lai VVF klusiņam nomarinētu savas vecumdienas? Priekš kam? Tas tak ir tikai atbalstāmi, ka viņa sev pieejamos līdzekļus izmanto aktīvai uzņēmējdarbībai vai kādiem citiem likumiskiem pasākumiem, nevis neizmanto vai "izšķieš" bezjēgā.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

izšķiež

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti