Traģēdija uz Pītera šosejas ...

911 Reģ.: 11.04.2003
 
1 2 3
modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

sharky rakstīja: Kaut kā man tas video apraujas pusē

dažiem aprāvās beigās...

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

paši skrēja un paši aizskrēja, bet visvairāk žēl smagā šoferi, jo viņš gadījās neīstajā vietā un laikā.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

kas tas par ciparu?

Japāņiem bija ierobežojums 280hp, bet laikam pēdējos gados kaut kas mainījās.

Piemēram, japāņu Accord panelis:

www.honda.co.jp/...

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt
Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Šitādus kadrus noskatoties neviļus nākas secināt ka tikai metodiska atšaušana spētu uzlabot situāciju uz ceļiem gan tur gan te. Starpcitu pāris reizes ir nācies dzirdēt no iebraucējiem ka mūsu ceļa "kultūra" tikai nedaudz atpaliek no RU ceļu "kultūras".

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Kļūdījās apdzenot pa labo pusi - uzbrauca ar labās puses riteņiem uz grantētas apmales. Nu i sanesa...

Stulbi...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kļūdijās 3reizes.

1. reizi jokojot ar draugiem pie taada aatruma

2. reizi apdzenot pa labo granteeto apmali

3. reizi njefig stuuri tik strauji raut pa labi un tad pa kreisi. Rekur rezultaats

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Kļūdijās 3reizes.

1. reizi jokojot ar draugiem pie taada aatruma

2. reizi apdzenot pa labo granteeto apmali

3. reizi njefig stuuri tik strauji raut pa labi un tad pa kreisi. Rekur rezultaats

pirmkaart jau kljuudiigaas gumball veidojot...

2kaart... pirms kljuudas ar apmali bija cita... neskatiijaas uz priekshu bet 100% shiltee luureeja un varoniigus smaidus raidiija MB virzienaa...

iisteniibaa pesec pilnigaakais... skatos un iekshaa dzirdu to nenormaalo skanju kad blekji micaas...

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja: Šitādus kadrus noskatoties neviļus nākas secināt ka tikai metodiska atšaušana spētu uzlabot situāciju uz ceļiem gan tur gan te. Starpcitu pāris reizes ir nācies dzirdēt no iebraucējiem ka mūsu ceļa "kultūra" tikai nedaudz atpaliek no RU ceļu "kultūras".

Tā viš ir....Kad civilizētās valstīs tu mēģini uzstrāpīt uz bānā vai lielceļa,tad šofers kurš brauc pa to ceļu palaiž tevi-tipa pārkārtojas lai Tu droši uzbrauktu,bet pie mums neviens tevi nelaidīs,bet uzkārnīs...pietaurēs un ja vāji fiziski izskataa tad pat dzirdēts ka pa tauri atraujas....

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Īstenība es ar esmu padla...Es tikai palaižu kas uz šosejas grib uzstrāpīt,bet daudzi nesaprot ka viņus laižu....(runāju par ceļiem kur ir ieskriešanās josla)...pilsētas cūciskumu es nerunāšu....mikriņi+taksisti....+ atsevišķi indivīdi...kuri cerībā un naivumā cenšas piegrizt ceļu..

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

Uggga rakstīja:

kas tas par ciparu?

Japāņiem bija ierobežojums 280hp, bet laikam pēdējos gados kaut kas mainījās.

Piemēram, japāņu Accord panelis:

www.honda.co.jp/...

Japānas tirgum paredzētiem (!nevis japānā taisītajiem) auto ierobežojums tiešām ir 180km/h, jo to paredz japānas likumi. Taču es nesaprotu, pričom te šis fakts, jo neviena no iesaistītajām mašīnām nav pat JP ražojuma.

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja:

Tā viš ir....Kad civilizētās valstīs tu mēģini uzstrāpīt uz bānā vai lielceļa,tad šofers kurš brauc pa to ceļu palaiž tevi-tipa pārkārtojas lai Tu droši uzbrauktu,bet pie mums neviens tevi nelaidīs,bet uzkārnīs...pietaurēs un ja vāji fiziski izskataa tad pat dzirdēts ka pa tauri atraujas....

Mhm. Šito Vācijā uz bāņa arī iemācījos. Sīkums, bet patīkami ka tev nav jāuzbrauc uz bāņa no ieskrējiena joslas ar 1. ātrumu, bet droši vari ieskrieties līdz plūsmas ātrumam un iekļauties plūsmā - jo ir KUR iekļauties.

Starp citu pie mums arī tā daži ir pasākuši darīt. Vakar vakarā pat izbraucot no apvedceļa Tallinas virzienā uz Daugavpils šoseju Ogres virzienā pa šoseju braucošie pārkārtojās un mums nebija problēmu izbraukt. Bet pie mums tomēr vēl jārēķinās ar urlām kas var arī nepalaist vai ielīst pirmajā joslā pēdējā brīdī.

Vai arī tādi indivīdi kā vakar posmā Ķegums-Jaunjelgava. Dāmīte ar A6 un pacans ar zaļu Mazda 363 (vai kautkas tāds). Braukšanas amplitūta 80-140. Viens otru ķipa dzen garām, ķipa nelaiž garām. Un šitādā stilā pofigā ka astē jau vesels bars mašīnu sakrājies kuras pie katra šī pārīša izgājiena ir spiesti likt pa mēmajiem, a apdzīt viņus nav iespējams jo reizēm viņi atļāvās vienkārši braukt viens otram blakus.

Posmā ar labu segumu nācās būtiski pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu lai šitām urlām garām tikt un varētu normāli turpināt ceļu.

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Blaaviens!Peec taa video taada riktiigi slikta"peecgarsha"palika... .Ja tur buutu tikai bildes,tad po***,kursh tad nav redzeejis asiñainus dzelzhus(tas vispaar ir traki,ka saakam jau pie taadiem skatiem pierast,bet ko ta dariit...dziive taada),bet tas video...puishi brauc,muzons skan,da vel pamaaj viens otram un pasmaida...un mazliet taalaak BUMS...

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Tur jau vairs nebija BUMS, tur bija ŠĻOP... :/

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Lielisks piemēram sekām tam, ka šitādi pidrilas urļiki tiek pie kaukāda sranaja pempja un sāk krānus staipīt uz ceļa... Daprigaļisj kazlii....

Tiem MB arī nah korkas uz mūžu nost...

Urodi pļa!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja:

Marteens rakstīja:

Tā viš ir....Kad civilizētās valstīs tu mēģini uzstrāpīt uz bānā vai lielceļa,tad šofers kurš brauc pa to ceļu palaiž tevi-tipa pārkārtojas lai Tu droši uzbrauktu,bet pie mums neviens tevi nelaidīs,bet uzkārnīs...pietaurēs un ja vāji fiziski izskataa tad pat dzirdēts ka pa tauri atraujas....

Šito jau tagad pat autoskolās instruktori mācot ( pat pieprasot )!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja:

Marteens rakstīja:

Tā viš ir....Kad civilizētās valstīs tu mēģini uzstrāpīt uz bānā vai lielceļa,tad šofers kurš brauc pa to ceļu palaiž tevi-tipa pārkārtojas lai Tu droši uzbrauktu,bet pie mums neviens tevi nelaidīs,bet uzkārnīs...pietaurēs un ja vāji fiziski izskataa tad pat dzirdēts ka pa tauri atraujas....

Mhm. Šito Vācijā uz bāņa arī iemācījos. Sīkums, bet patīkami ka tev nav jāuzbrauc uz bāņa no ieskrējiena joslas ar 1. ātrumu, bet droši vari ieskrieties līdz plūsmas ātrumam un iekļauties plūsmā - jo ir KUR iekļauties.

Starp citu pie mums arī tā daži ir pasākuši darīt. Vakar vakarā pat izbraucot no apvedceļa Tallinas virzienā uz Daugavpils šoseju Ogres virzienā pa šoseju braucošie pārkārtojās un mums nebija problēmu izbraukt. Bet pie mums tomēr vēl jārēķinās ar urlām kas var arī nepalaist vai ielīst pirmajā joslā pēdējā brīdī.

Es vienmēr cenšos palaist, pārkārtojoties uz kreiso joslu, ja vien tā ir brīva. Tā sanāk darīt vietās, kur posmos Rīga-Olaine un Rīga-Sēnīte klāt piekļaujas ieskriešanās joslas no Rīgas apvedceļa.

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Nu jaa...vieniigaa vieta,kur reizeem rodas probleemas ar uzbraukshanu uz autostraades(nu vai piemeeram uz brauktuves ar vismaz 2-aam joslaam vienaa virzienaa)ir Latvija un paaris reizes ir gadijies Polijaa...bl***,tik gruuti uz otro joslu paarkaartoties,ja taa ir briiva(ja aiznemta,tad pats par sevi saprotams,ka paarkaartoties nevar)?Vakareiropaa,kad shaadi kaads nepalaizh(ja blakus joslas briivas...)ir veerts paskatiities uz aut.numuru...tas ir kaa likums,ka numurs ir vai nu krievu,vai polju,rumaañu...da i ari latvieshu.

riciks Reģ.: 03.06.2002
0 0 Atbildēt

Pilnigi piekritu. Es nesen vienu babu ar mazdu3 burtiski iestumu 2 josla, jo si ar lielem acim lur virsu un nesaprot kas jadara, kaut gan 2 josla pilnigi briva.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

riciks rakstīja: Pilnigi piekritu. Es nesen vienu babu ar mazdu3 burtiski iestumu 2 josla, jo si ar lielem acim lur virsu un nesaprot kas jadara, kaut gan 2 josla pilnigi briva.

mhm, un tad kad tu paspied viņu, tad skatās uz tevi it kā tu viņam pēdējo maizes kumosu no mutes rauj ārā...

unloco Reģ.: 09.09.2005
0 0 Atbildēt

Nu bet tu uz ieskreejiena joslas,spogulii tachu redzi,ka palaist nevar...nu tas tak saprotams.Bet biezhi vien ir taa,ka palaist(paarkaartoties uz 2-o joslu) ta vareetu,bet taa nedara un tev naakas bremzeet.Kapeec?A laikam tapeec ka d.uriks vai ari vnk cilvis nav redzeejis citas zemes un nezina,kaa tas notiekas... .

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

riciks rakstīja: Pilnigi piekritu. Es nesen vienu babu ar mazdu3 burtiski iestumu 2 josla, jo si ar lielem acim lur virsu un nesaprot kas jadara, kaut gan 2 josla pilnigi briva.

Varonis.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu, kurš jums stāstījis, ka pie mums satiksme tāda pati kā RU - laikam ne jau krievs. Man sievas radiem pirmais jautājums bija - kakova hrena Jūs viens otram netaurējat un kāpēc visi tik kulturāli stāv korķī, nevis velk garām?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

riciks rakstīja: Pilnigi piekritu. Es nesen vienu babu ar mazdu3 burtiski iestumu 2 josla, jo si ar lielem acim lur virsu un nesaprot kas jadara, kaut gan 2 josla pilnigi briva.

Varonis.

reku viens no tiem tirliņiem pieteicās

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaut kā esmu ievērojis, ka vislabāk palaiž joslā, pārkārtojoties uz 2., pie Sēnītes, kur Valmieras šoseja satiekas ar Vidzemes šoseju. Starp maniem maršrutiem, vissliktākā situācija laikam ir uz Vidzemes šosejas pie Tallinas šosejas Siguldas virzienā.

Pats praktiski vienmēr pārkārtojos, ne tikai pieklājības pēc, bet arī, lai kāds psihs nesadomā sānos braukt.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti