Moču gaismas naktī

GangBoy Reģ.: 23.09.2003

Esmu pavērojis, ka tumsā ārpus pilsētas bieži vien pretim braucošie moči apžilbina ar gaismām, pie tam tās spilgtuma ziņā neatpaliek no automašīnas gaismām. Šovakar vispār kuriozs - apžilbināja mocis, kurš brauca auto kolonā pa šoseju - viņam priekšā viena mašīna, aizmugurē vēl vairākas.

Tad nu radās tāds retorisks jautājums - tās ir tālās gaismas, vai tuvās gaismas? Varbūt kāds var apskaidrot šo fenomernu.

Ja nu tomēr tālās - varbūt ir argumenti, kāpēc tās nepārslēgt?

Un kā tādus ārstēt - bliezt pretī ar tālajiem, vai tomēr labāk tālie + miklas lukturi?

P.s. Nekas personisks pret motobraucējiem

 
1 2 3 4 5 6
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Un vēl... tas jau ir parasta lieta ka katrs 3. braucot vēderu izgāzis savā četrritenī ir ieslēdzis pakaļējos miglas lukturus naktī! A tie neapžilbina... Jeb arī poh... uz visiem pārējiem??!

nu, nu! Katrs trešais diez vai, paskaties vēlreiz! Un paskaties, cik motobraucējiem ir ieslēgti tālie?

patiesībā man po, kādas lampas kuram ieslēgtas, kaut gan arī dienas laikā tālie itin nepatīkami spiež acīs.

Krīt uz nerva tas, ka motobraucējs, uzkāpis uz sava divriteņa paliek tik pašpārliecināts, un rezultāti ir visai drūmi. Vairāk cienīt citus satiksmes dalībniekus vajag, tad arī par aklumu nevajadzēs sūdzēties.

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: OI, oi kādi bļauri!!! Iespidināja redziet viņam!!! Nevajag būt aklam tad nespīdinās - jo savādāk ir jau bezizejas situācija!

Tu vispār saproti pats, ko vēlies pierādīt ?

Satiksme nav tikai tu vai tikai tie loši, kas neredz tevi un tavu moci...

satiksme nav normāli, kad man, braucot pa Salu tilta 3.joslu uz 90 km/h (un nevajag te tirst par ātrumu) - man starp auto un sadalošo barjeru uz 150 garām aiziet moscisc...

satiksme nav tas, kad moči lien visur garām, var var nevar to utt

ar spītu neko nepanāksi, sāc pats cienīt citus, tad arī tevi cienīs....

P.S> a par tālajiem- spīdoša ideja, padomā ar galvu, kas var sanākt, ja iespīdināsi kādai jaunai ģimenei acīs, kas brauc mierīgi, ievērojot noteikumus utt

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Pagājušo vasaru vienu tādu pārmācījām ar medību prožektoru. Cik varēja redzēt spoguļos, džeks intensīvi bremzējot apstājās uz apmales.

maģistr! tu tagad esi no apmierinājuma apkončījies?

Nu tā jau ir, katrs apmierinās, kā prot

Kā te jau kāds teica, man mana dzīvība ir svarīgāka, un pa dienu vienmēr braukšu ar tālajiem. naktī, atkarībā no situācijas.

Stāžs kopš 1987 gada. Problēmas radās, kad pievakarē nebiju ieslēdzis tālos. tirliņš pretimbraucošais izdomāja apmest riņķī. Rezultātā, slimnīca! tak čto varonīgie autobraucēji, man pie paķaļas jūsu acu āboli!!!

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja: tak čto varonīgie autobraucēji, man pie paķaļas jūsu acu āboli!!!

vēl viens Dons Kihots...

spīdini vien, sadursme auto+ mocis parasti iznākums ir viens, nespēlējies ar tādām lietām, kas zina, kad acis apžilbst auto raustās uz visām pusēm.....

P.S. es kaut cik necik cienīju moto braucējus, bet nu ja īsā laikā jau 2 atklāti paziņo, ka viņiem nospļauties uz pārējiem Satiuksmes dalībniekiem, tad nu man pamazām ar ir poh....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja: Rezultātā, slimnīca! tak čto varonīgie autobraucēji, man pie paķaļas jūsu acu āboli!!!

Var jau atmest riņķī un "pārbaudīt" tavu stabilitāti...

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

V-MAX rakstīja: Rezultātā, slimnīca! tak čto varonīgie autobraucēji, man pie paķaļas jūsu acu āboli!!!

Var jau atmest riņķī un "pārbaudīt" tavu stabilitāti...

Ar prieku vecīt, gaidīšu

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja: Satiksme nav tikai tu vai tikai tie loši, kas neredz tevi un tavu moci...

satiksme nav normāli, kad man, braucot pa Salu tilta 3.joslu uz 90 km/h (un nevajag te tirst par ātrumu) - man starp auto un sadalošo barjeru uz 150 garām aiziet moscisc...

satiksme nav tas, kad moči lien visur garām, var var nevar to utt

ar spītu neko nepanāksi, sāc pats cienīt citus, tad arī tevi cienīs....

Nujā, kaut kā tā sanāk. Mocistu argumenti parasti rezultējas zem vienota zemteksta - mani neredz tapēc es slēdzu tālos. Bet kapēc jūs neaizdomājaties kapēc jūs neredz? CSN ir rakstīts ka ceļu satiksmes dalibnieki drīkst uzskatīt ka pārējie ieveros noteikumus. Un tas attiecas arī uz mociklistiem. Kamēr jūs brauksiet pamatigi pārsniedzot ātrumu, lavierējot pa joslām, raujot ratā un pārkāpjot vienu CSN punktu pēc otra - jūs neredzēs. Nav normāli, ja auto plūsma pa Krasta ielu iet uz 75-85, bet mociklistam liekas, ka viņš drīkst slalomēt uz 120. Nav jau brīnums ka viņu neredz, kā lai es ieraugu to mūjābeli kurš mētājas no pirmās joslas uz trešo, atpakaļ uz otro un pirmajā vēl uzrauj ratā? Padomājiet paši - kapēc vienus redz un citiem par varītēm ir jāslēdz medību prožektori, jo viņus neredz.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Man bērnībā viens daļnobojšiks teica - uz fūrēm braukā tikai tie, kuriem ne normālas ģimenes, ne normālas mājas. Javno ar močiem braukā pilnīgi plānprātiņi, kuriem smadzeņu vietā labi, ja pakulas.

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja: Nav jau brīnums ka viņu neredz, kā lai es ieraugu to mūjābeli kurš mētājas no pirmās joslas uz trešo, atpakaļ uz otro un pirmajā vēl uzrauj ratā? Padomājiet paši - kapēc vienus redz un citiem par varītēm ir jāslēdz medību prožektori, jo viņus neredz.

pilnīgi piekrītu.....

1 piemērs. Vācija, bānis, stāvam sastrēgumā-pēkšni ieraugu 2 baikerus, kuri......ARĪ STĀV sastrēgumā un NEKUR nelien, nevienam garām netešās (pat pa labo, malējo avārijas jolsu ne).. lūki-tie ir īsteni motobraucēji, nevis mūsu zemītes bravūrīgie Visuvarošie....

riebjas...postkomunisma paliekas nah

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

gan tak tie divi tirlinji uzrausies naher, dziive shitaadus antonus paarmaaca pati

buus jaunas nieriites

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

Sinn rakstīja: Nav jau brīnums ka viņu neredz, kā lai es ieraugu to mūjābeli kurš mētājas no pirmās joslas uz trešo, atpakaļ uz otro un pirmajā vēl uzrauj ratā? Padomājiet paši - kapēc vienus redz un citiem par varītēm ir jāslēdz medību prožektori, jo viņus neredz.

pilnīgi piekrītu.....

1 piemērs. Vācija, bānis, stāvam sastrēgumā-pēkšni ieraugu 2 baikerus, kuri......ARĪ STĀV sastrēgumā un NEKUR nelien, nevienam garām netešās (pat pa labo, malējo avārijas jolsu ne).. lūki-tie ir īsteni motobraucēji, nevis mūsu zemītes bravūrīgie Visuvarošie....

riebjas...postkomunisma paliekas nah

gan jau tūristi, jo paši vācieši mierīgi brauc starp joslām un autobraucēji mierīgi bez stresa palaiž!

A jums nervozajiem lai visas nervu šūnas izkūp no skaudības!!!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Nedirshat padlas! jus jau man zakaljibali smerdelji gribat piemeru? man dienas viduu vecene ar sagrabejushu corsu piegrieza priekshaa taisot kreiso pagriezienu. UN BRAUCOT PRETII. Par ko tas liecina? ipashi aatri nelidoju, tapec dabuju tikai paaris zilumus. zato mocis gan bija cuukaam. tikai tagad sanjemu apdroshinashanas naudu. un nedirshat ka jus tupie aaksti redzat. nesuuda. jus jau pat sev lidzigos neredzat. man katru dienu jasatiek vismaz viens amplis, kursh izraisa potenciaalu avaarijas situaaciju. un nejau tapec ka es lidoju. nu nelidoju es.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nu nelidoju es.

Kaut kā radās jautājums par tavu psiholoģisko noturību un kā tas korelē ar tavu braukšanas stilu?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

shearer rakstīja: nu nelidoju es.

Kaut kā radās jautājums par tavu psiholoģisko noturību un kā tas korelē ar tavu braukšanas stilu?

es visu kontroleeju

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nekas neskauž, lai uz bāņa brauc starp joslām, un aizbrauc! Kretinē tie, kas lido no aizmugures ar saviem tālajiem, tu pārkārtojies pa labi, bet izrādas, ka viņš arī jau griež pa labi, jo grib palidot garām pa labo.

Izstrādājies jau reflekss defaultā pieņemt, ka mocisc zemu lido

Paldies dievam šodien līst lietus, un lielākā daļa mocistu tup mašīnās un baidās izkust

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja: A jums nervozajiem lai visas nervu šūnas izkūp no skaudības!!!

man nekas neskauž viss ir pilnīgākajā kārtībā, arī darbs neko nesaka, ja sastrēguma dēļ esmu vēlāk

atkārtošu nodrāzto (nu jau) teicienu: cieniet citus Satiksmes Dalībniekus, un Jūs arī sāks cienīt

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

V-MAX rakstīja: A jums nervozajiem lai visas nervu šūnas izkūp no skaudības!!!

man nekas neskauž viss ir pilnīgākajā kārtībā, arī darbs neko nesaka, ja sastrēguma dēļ esmu vēlāk

atkārtošu nodrāzto (nu jau) teicienu: cieniet citus Satiksmes Dalībniekus, un Jūs arī sāks cienīt

kādā veidā cienīt? stāvēt ar tevi sastreegumā? Nekad!

Braukt ar tuvajiem? Nekad!

Tur kāds izteicās kad aiz muguras ierauga tālos tikai tad pārkārtojas! Īblis, tev jau sen bija jāsēž labajā malā!

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Motobraucējs braucot nekad nerunā pa mobilo,nēd,nedzer..........

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja: kādā veidā cienīt?

nelīst par katru vari starp auto , neriskēt ar Drošību, nelavierēt pa visām joslām uz 100 km/h, kur citi brauc uz 60, skatīties uz ceļu un mēģināt paredzēt citus Satiksmes Dalībniekus, apzināties, ka baruc ar mazu, grūti pamanāmu transporta līdzekli, atcerēties, ka CSN ir domāti VISIEM vēl pieminēt ?

Stāžs kopš 1987 gada.

ļoti apšaubu šā apgalvojuma patiesumu, pēc runas veida īsts Atsaldenis uz 2 ratiem

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Šitiem pedariem naher priekšā pa mēmajiem jādod...

Dabīgā atlase, pārs nositīsies, pārējie pie prāta nāks un šeku reku mociklistu uz ielām vairs nav! Vai vismaz brauks kā pienākas, ja ne stroga pēc CSN, tad vismaz pēc elementāras cieņas normām. Nejau jūs esat tie, kas uz masu var paņemt, ja kas....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Šitiem pedariem naher priekšā pa mēmajiem jādod...

Dabīgā atlase, pārs nositīsies, pārējie pie prāta nāks un šeku reku mociklistu uz ielām vairs nav! Vai vismaz brauks kā pienākas, ja ne stroga pēc CSN, tad vismaz pēc elementāras cieņas normām. Nejau jūs esat tie, kas uz masu var paņemt, ja kas....

mani viens gribeeja shitaa paarmaaciit, bet tu pats sev kakas tikai sataisiisi. tjipa izbraucu caur joslaam un pielienu visiem priekshaa. itkaa netrauceeju ne vienam, jo kad iedegas dzeltenais es jau esmu gabalaa. bet nee, vienam amplim no priekshaa staavoshiem ljoti nepatika kaa es izdaru, kaut gan reaali es nevienam netrauceeju. vinsh man dzinaas pakalj, nokjera, piebrauca priekshaa un iebremzeeja. es protams arii sabremzejos, pec tam iedevu ruchkaa un apdzenot ar slaidu kaajas veezienu vinja vecaa mersha spogulis atdaliijaas no durviim un tad protams ruchka lidz galam un pec 5 sekundem visuvarenais mersists ir taalu taalu spogulii redzams - mazs melns nieciigs punktins. pilniiga nulle (un palicis bez spogulja).

taka apdomajiet vai motociklisti jums reaali traucee. un ja arii traucee, tad var paraadiit faku, uztaureet. BET NEKAD NEBREMZEEJIET PRIEKSHAA. Jo es zinu, ja tur pagadiisies smiltis vai puteklji uz celja, es iestadiishu vainu tam prieksha braucoshaam pakaljaa vainu nozhaushu uz muti. un to zinot es kljustu ljoti ljoti dusmiigs un savu agresiju izgaazhu uz "paarmaaciitaaja" spoguljiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ps. tirgoju savu otru mociiti, ja nu kads no jums dornjiem grib beidzot ari braukt ne tikai ar muti: ss.ss.lv/...

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ar slaidu kaajas veezienu vinja vecaa mersha spogulis atdaliijaas no durviim

šīri, nu kruts Tu esi, kruts, kur nu mums.....

kāds viens ir duraks, tāds otrs ir idiots...psc.... tauta uz ceļiem, un Jums tiesības vēl dod ? šitādus vajadzētu uz Stre'nčiem, pārbaudīt......

P.S> pamēģini nākamreiz kāda jauna CL spoguli atsist, vau kaut vai G klasei.... nu, pietiks arī ar kādu 7er

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nafigators rakstīja: Šitiem pedariem naher priekšā pa mēmajiem jādod...

Dabīgā atlase, pārs nositīsies, pārējie pie prāta nāks un šeku reku mociklistu uz ielām vairs nav! Vai vismaz brauks kā pienākas, ja ne stroga pēc CSN, tad vismaz pēc elementāras cieņas normām. Nejau jūs esat tie, kas uz masu var paņemt, ja kas....

mani viens gribeeja shitaa paarmaaciit, bet tu pats sev kakas tikai sataisiisi. tjipa izbraucu caur joslaam un pielienu visiem priekshaa. itkaa netrauceeju ne vienam, jo kad iedegas dzeltenais es jau esmu gabalaa. bet nee, vienam amplim no priekshaa staavoshiem ljoti nepatika kaa es izdaru, kaut gan reaali es nevienam netrauceeju. vinsh man dzinaas pakalj, nokjera, piebrauca priekshaa un iebremzeeja. es protams arii sabremzejos, pec tam iedevu ruchkaa un apdzenot ar slaidu kaajas veezienu vinja vecaa mersha spogulis atdaliijaas no durviim un tad protams ruchka lidz galam un pec 5 sekundem visuvarenais mersists ir taalu taalu spogulii redzams - mazs melns nieciigs punktins. pilniiga nulle (un palicis bez spogulja).

taka apdomajiet vai motociklisti jums reaali traucee. un ja arii traucee, tad var paraadiit faku, uztaureet. BET NEKAD NEBREMZEEJIET PRIEKSHAA. Jo es zinu, ja tur pagadiisies smiltis vai puteklji uz celja, es iestadiishu vainu tam prieksha braucoshaam pakaljaa vainu nozhaushu uz muti. un to zinot es kljustu ljoti ljoti dusmiigs un savu agresiju izgaazhu uz "paarmaaciitaaja" spoguljiem.

Jā, inteliģence reāli spiežas pa ausīm laukā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

parasti CL un GL shaados veidos nevienu nepaarmaaca, jo vinjiem neinteresee ka kads pielien priekshaa utt. taapat kaa jaunios 7titie bmw, tie vienigais dazhreiz meedz izprovoceet uz kaadu gonku. parasti tie parmaaciitaaji kompleksu nomaaktie ljautinji brauc ar paveciem luuzhnjiem. visadiem veciem audi, mershiem un citiem luuzhnjiem. protams, baigi sapigi redzeet kaa kaads mierigi aizripo visiem garaam, nesezhot piepirstaa kastee un izbaudot braucienu. skaudiiba. un tad ir jaameegjina kautkaa pacelt sava pashapzinja. bet es jau teicu ka riikoshos arii nakamreiz un aiznakamreiz. man pilnigi vienalga, ja cilveeks ir dornis, tad vinsh ir pelnijis palikt bez spoguljiem

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti