Moču gaismas naktī

GangBoy Reģ.: 23.09.2003

Esmu pavērojis, ka tumsā ārpus pilsētas bieži vien pretim braucošie moči apžilbina ar gaismām, pie tam tās spilgtuma ziņā neatpaliek no automašīnas gaismām. Šovakar vispār kuriozs - apžilbināja mocis, kurš brauca auto kolonā pa šoseju - viņam priekšā viena mašīna, aizmugurē vēl vairākas.

Tad nu radās tāds retorisks jautājums - tās ir tālās gaismas, vai tuvās gaismas? Varbūt kāds var apskaidrot šo fenomernu.

Ja nu tomēr tālās - varbūt ir argumenti, kāpēc tās nepārslēgt?

Un kā tādus ārstēt - bliezt pretī ar tālajiem, vai tomēr labāk tālie + miklas lukturi?

P.s. Nekas personisks pret motobraucējiem

 
1 2 3 4 5 6
migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Šorīt uz Brīvībenes pie Kuršiem divi opelisti kautko nevarēja sadalīt. Viens bija nometis otram slīpi priekšā un kautkāds gejs uzvalkā skaidroja pensim pa loga šķirbu kā ir pareizi jābrauc.

nu tie priekšā metēji vispār vāks

vienreiz kāds baikers pie ādažu pagrieziena apbrauca un nolika uz bremzēm priekšā (es ar mašīnu), jo redz nepaspēju pavākties uz labo pusi sekundes laikā. Man jau likās ka šis lidos pa vidu garām, tādēļ nepārliecinoties kārtoties pa labi (protams ar pagriezienu) ir bīstami.

Izrādās šim aizmugurē vēl viens čopers ar kājām špagatā pļūrināja, tam bija ceļš jāatbrīvo.

Kur tādam pārliecība, ka mans vecu vecais autiņš var sabremzēties ?

abi aizpļurināja uz langstiņiem ... ar to jau viss pateikts

nu tā, vairāk nesaprašanās ar močiem nav bijusi, ar autiņiem vairāk

nu bet tos tālos gan izslēdziet, īpaši krēslā, reiz pat atpakaļskata spogulī no tāda saulītes noķēru

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja mani kads meģinas čakaret ar auto ari ar kaju noskaldišu spoguli.ps parvietojos ar krosa moci bez nr.un ieput man

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja mani kads meģinas čakaret ar auto ari ar kaju noskaldišu spoguli.ps parvietojos ar krosa moci bez nr.un ieput man

skaldi vien.......

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Redziet par tiem tālajiem tā ir piespiedu pašaizsardzība! Ja autiņam kāds aizgriezīs priekšā (pilsētā) bīs bamperis pagalam, var bīt vēl kāda skāde. BET motovadītājam tāda sadursme var būt pēdējā pat pie 50 km/st - nu nav priekšā 1 m "dzīvības"!!

Par vilcējiem garām... braucot ar autiņu es nez kāpēc moci ieraugu spogilī vismaz vēl aiz 4 mašīnām!! Ja šim ir doma laist garām (un necis tad kad jau laiž) es savlaicīgi pavirzos pa labi un ļauju lai brauc pat ja kravenieks pretī nāk! Tie kas met pa vidu nav pirmās dienas dienas braucēji un zina ka izlīdīs..., jo vietas uz asfalta pietiks visiem. Bet ja Jūs spītīgi nelaižat garām protams ka var apskrāpēt kādu autiņa sānu.

Pie kam kā jau teicu braucu ar vecu Jawiņu un 100 km/st tai ir jau daudz, tāpēc ja kāds autiņ grib mani apdzīt es arī pavirzos pa labi lai dzen pat ja pretī kāds nāk!!! Man pieredzes pietiek lai pa laipas platuma joslu nobrauktu kilometriem tālu ar jebkuru ātrumu.

Un ja mocis taisās līst garām nu palaižiet viņu - vai tas ir tik grūti atstāt 1,5 metri platu spraugu!! Ar nelaišanu Jūs tikai parādāt savu neiecietību! Neviens ar moci specīāl neskrāpē auto sānus, ja vien tas autiņists nav moci pamanījis vai nav viņam aizvēris durvis.

Mocis ir pietiekami manevrētspējīgāks un ievērojami labāk paātrinās..., jo ātrāk viņu palaidīsiet garām, jo mazāk viņš Jums traucēs.

Pabraukājiet pa Polijas pašaurajiem ceļiem un tur fiksi iemācīs palais pa spraugu garām jebko - tur tā ir pieņemta lieta... pāvirzīties pa labi un palaist garām jebko (pat fūru), jo šis šoferis zina ka viņam tur vietas ir jāpietiek un tāpēc dzen!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

batka rakstīja: Ja mani kads meģinas čakaret ar auto ari ar kaju noskaldišu spoguli.ps parvietojos ar krosa moci bez nr.un ieput man

iepūtīs tev kāds... no 9mm pūšamā nekad vairs kājas necilāsi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja esi kadreiz putis no 9mm tad zini cik gruti jau ir trapit pa 30 metru talu merķi,kur nu vel kustiba .Tas nav ta ka filmas ka varnai aci var izšaut.Un spoguļa deļ neviens jau nu nešaus pat ruditakais bandits

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

i_edgars rakstīja: Redziet par tiem tālajiem tā ir piespiedu pašaizsardzība! Ja autiņam kāds aizgriezīs priekšā (pilsētā) bīs bamperis pagalam, var bīt vēl kāda skāde. BET motovadītājam tāda sadursme var būt pēdējā pat pie 50 km/st - nu nav priekšā 1 m "dzīvības"!!

Par vilcējiem garām... braucot ar autiņu es nez kāpēc moci ieraugu spogilī vismaz vēl aiz 4 mašīnām!! Ja šim ir doma laist garām (un necis tad kad jau laiž) es savlaicīgi pavirzos pa labi un ļauju lai brauc pat ja kravenieks pretī nāk! Tie kas met pa vidu nav pirmās dienas dienas braucēji un zina ka izlīdīs..., jo vietas uz asfalta pietiks visiem. Bet ja Jūs spītīgi nelaižat garām protams ka var apskrāpēt kādu autiņa sānu.

Pie kam kā jau teicu braucu ar vecu Jawiņu un 100 km/st tai ir jau daudz, tāpēc ja kāds autiņ grib mani apdzīt es arī pavirzos pa labi lai dzen pat ja pretī kāds nāk!!! Man pieredzes pietiek lai pa laipas platuma joslu nobrauktu kilometriem tālu ar jebkuru ātrumu.

Un ja mocis taisās līst garām nu palaižiet viņu - vai tas ir tik grūti atstāt 1,5 metri platu spraugu!! Ar nelaišanu Jūs tikai parādāt savu neiecietību! Neviens ar moci specīāl neskrāpē auto sānus, ja vien tas autiņists nav moci pamanījis vai nav viņam aizvēris durvis.

Mocis ir pietiekami manevrētspējīgāks un ievērojami labāk paātrinās..., jo ātrāk viņu palaidīsiet garām, jo mazāk viņš Jums traucēs.

Pabraukājiet pa Polijas pašaurajiem ceļiem un tur fiksi iemācīs palais pa spraugu garām jebko - tur tā ir pieņemta lieta... pāvirzīties pa labi un palaist garām jebko (pat fūru), jo šis šoferis zina ka viņam tur vietas ir jāpietiek un tāpēc dzen!

Kāda laišana vai nelaišana? Savas joslas ietvaros es varu braukt kā gribu. Kur ir rakstīts, ka man kādu jālaiž garām braucot pa savu joslu? Un braukšana pa joslu sadalošajām līnijām (kā to dara motociklisti) ir pārkāpums defaultā.

Krutais esi ne !!!

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un spoguļa deļ neviens jau nu nešaus pat ruditakais bandits

spoguļa ne, bet ja nāks virsū visādi Pārmācītāji un sazin kas vēl- nevajag nemaz 9mm

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A tu mudak pabrauc tumsa ar krosa moci bez lampam.Tumsa nesatiksi mani

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja mani kads meģinas čakaret ar auto ari ar kaju noskaldišu spoguli.ps parvietojos ar krosa moci bez nr.un ieput man

Zināma korelācija jau parādās - visbiežāk problēmas ar palaišanu laikam rodas cilvēkiem, kam katrs nobrauktais metrs ir nepārtraukta cīņa ar visādiem idiotiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Kāda laišana vai nelaišana? Savas joslas ietvaros es varu braukt kā gribu. Kur ir rakstīts, ka man kādu jālaiž garām braucot pa savu joslu? Un braukšana pa joslu sadalošajām līnijām (kā to dara motociklisti) ir pārkāpums defaultā.

pirmkart palasi noteikumus tirlinj. viena josla drikst atrasties viens auto un viens mocis. pietam tas ka tu negribi laist tapat ponta pec vien jau liecina ka tu esi laukjis un galva chakarets dornis. savas joslas ietvaros tu ari nevari darit ko tu gribi. es vispar tev labprat nehrenizeetu vienu spoguli, patrapies man tikai celjaa laukji.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: viena josla drikst atrasties viens auto un viens mocis. pietam tas ka tu negribi laist tapat ponta pec vien jau liecina ka tu esi laukjis un galva chakarets dornis. savas joslas ietvaros tu ari nevari darit ko tu gribi. es vispar tev labprat nehrenizeetu vienu spoguli, patrapies man tikai celjaa laukji.

Viens otram blakus? Noteikumu punktu nocitēsi?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

to Magistrs vot te tīrs īblisma piemērs!!! Ja Tev pie dirsas viss tad saņem tālo acīs! Es Tev šķiet teicu izbrauc ārpus tā mazās Latvijas (pareizāk izlien no mucas) un paskaties kas ir cieņa uz ceļiem!!! Ja negribi cienīt citus tad negaidi ka kāds Tevi cienīs! Tieši tādu dēļ arī mocisti ir SPIESTI aizmirst kas it tuvā gaisma! Un neškendējies par nolauztu spogulīti ko ar kāju kāds ir aplauzis!

Laikam jau no atsaldētajiem Bembistiem esi un droši ka katrs kas Tevi ir apdzinis Tavu krāniņu ir saīsinājis vismaz par 2 cm!

Pabraukā pa Vāciju!!! Tur neviens neskatās ar kādu vāģi un kādas valsts numuriem Tu brauc - kaut sapuvušā Žigulī - palaiž un ciena visus vienādi!!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Dažas piezīmes no manis, temperatūras uzturēšanai:

- 1.5 intervāla atstāšana priekš moča pilsētā Man šķiet, ka tas jau ir par daudz prasīts - metrs ir pietiekami, spiedīgā gadījumā var izlavierēt arī pa 80 cm.

- Visi 9mm solītāji, kuriem par to nekas nebūs - ja jums aiz muguras nav kāds valstij pietuvināta locekļa gals, tad beidziet dezinformēt. Mūsu valstī pat gadījumos, kad tev ir kaudze liecinieku, kas var apzvērēt, ka tu to maniaku SAŠĀVI (ne nošāvi) pēdējā brīdī, 1 ms pirms viņš tev ar cirvi ieblieza starp acīm, pat tādos gadījumos dabūsi ilgi un dikti cīkstēties, lai neieliek vietā ar rūtainu sauli.

- Attiecībā par joslām - 1.7. punkts "jebkura brauktuves garenvirziena josla (var būt apzīmēta ar ceļa apzīmējumiem), kura ir pietiekami plata, lai pa to vienā rindā varētu braukt automobiļi". Un viss - nekādi izmēri, nekādi norādījumi par blakus esošo transportlīdzekļu skaitu. Tātad praktiski joslas platums ir no pusotra metra (SMARTs ir automobilis ) uz augšu, kaut vai kilometru plata, ja nav norādīts ar apzīmējumiem. Ja kāds iebildīs, ka, ja nav joslu apzīmējumu, tad joslas nosaka vadītāji atkarībā no tā un tā, tad strīda gadījumā tas neko nedos - viens uzskata, ka josla ir no šejienes, līdz šejienei, otrs, ka savādāk.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tur neviens neskatās ar kādu vāģi un kādas valsts numuriem Tu brauc - kaut sapuvušā Žigulī - palaiž un ciena visus vienādi!!

Kaut ar pie mums tā būtu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Ja kāds iebildīs, ka, ja nav joslu apzīmējumu, tad joslas nosaka vadītāji atkarībā no tā un tā, tad strīda gadījumā tas neko nedos - viens uzskata, ka josla ir no šejienes, līdz šejienei, otrs, ka savādāk.

Ir noteikts standartos joslas platums. Un ja nav apzīmējumu tas ir 3 metri. Lai būtu divas joslas tad vajag 6 metrus. Tātad ja ir 5 metri un 70 cm un nav pazīmējumu - tā ir viena josla. Ir gan atkāpes, kad joslu platums ir knapi 2 metri dažās vietās bet tas jau ir cits stāsts.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Es pieļauju, ka vidējam autovadītājam kaut kāds standarts nav saistošs - tas jāievēro ceļu ierīkotājiem.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

i_edgars rakstīja: Tur neviens neskatās ar kādu vāģi un kādas valsts numuriem Tu brauc - kaut sapuvušā Žigulī - palaiž un ciena visus vienādi!!

Kaut ar pie mums tā būtu.

Tad dafiga gec veidīgo savairotos

Jo krutāks vāģis, jo lielāks respekts uz ielas... Diemžēl...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ja man joslā ir bedre, es joslas robežās viņu varu apbraukt pat nerādod pavarotņiku, kur nu vēl skatoties spoguļos.

lab'ak jau paskaties gan

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: to Magistrs vot te tīrs īblisma piemērs!!! Ja Tev pie *******s viss tad saņem tālo acīs! Es Tev šķiet teicu izbrauc ārpus tā mazās Latvijas (pareizāk izlien no mucas) un paskaties kas ir cieņa uz ceļiem!!! Ja negribi cienīt citus tad negaidi ka kāds Tevi cienīs! Tieši tādu dēļ arī mocisti ir SPIESTI aizmirst kas it tuvā gaisma! Un neškendējies par nolauztu spogulīti ko ar kāju kāds ir aplauzis!

Laikam jau no atsaldētajiem Bembistiem esi un droši ka katrs kas Tevi ir apdzinis Tavu krāniņu ir saīsinājis vismaz par 2 cm!

Pabraukā pa Vāciju!!! Tur neviens neskatās ar kādu vāģi un kādas valsts numuriem Tu brauc - kaut sapuvušā Žigulī - palaiž un ciena visus vienādi!!

un ar tālajiem kāds žilbina? Un starp joslām ložņā? Un uz 100 pa berlīnes centru brauc?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

uupis rakstīja:

i_edgars rakstīja: Tur neviens neskatās ar kādu vāģi un kādas valsts numuriem Tu brauc - kaut sapuvušā Žigulī - palaiž un ciena visus vienādi!!

Kaut ar pie mums tā būtu.

Tad dafiga gec veidīgo savairotos

Jo krutāks vāģis, jo lielāks respekts uz ielas... Diemžēl...

no punkta uz punktu var pārvietoties arī bez respekta! Bet diemžēl pie mums nevis transporta līdzekļus pērk bet objektus respekta (lasi - krāna) palielināšanai

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

rezumē no manas puses - ar mocistiem ir tik par slikti kā ar visiem ceļu satiksmes dalībineikiem, un arī visu mūsu sabiedrību no viņa zatlerības sākot līdz tantiņai, kas nepaskatoties ne par labi ne pa kreisi steberē pāri krustojumam.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

un ar tālajiem kāds žilbina? Un starp joslām ložņā? Un uz 100 pa berlīnes centru brauc?

Ar tālajiem nežilbina, taču starp joslām reizēm tomēr ložņā arī Vācijā un uz tiem pašiem 100 pa Berlīnes centru brauc gan Un kā vēl brauc, pat ātrāk. Man svaigas atmiņas šovasar no Minhenes (pirkām busu), kā arī no Berlīnes (autiņš sev). Abas reizes nācās tā kārtīgi vilkt cauri pilsētai uz CSDD. Man likās, ka neaizbrauksim - ar busu pa Minhenes centru vācietis vilka uz 80-100km/h, tipa pa Krasta ielu - 140 km/h - tur kur zīme bija 70 Pa Berlīni pirms Marzahn (zinātāji atpazīs to štrāsi) ar vieglo - 130 km/h. Un neko

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Par pieklājību - cenšos pats tāds būt vienmēr un visos gadījumos.

No daudzu labu autiņu īpašniekiem pretim saņemu tādu pašu attieksmi, ko nepateiksi par lielu daļu Schrottwagenu saimniekiem Īpaši grēko sievietes, tāda sajūta, ka tas ir princips - NEPALAIST!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

nafigators rakstīja:

uupis rakstīja:

i_edgars rakstīja: Tur neviens neskatās ar kādu vāģi un kādas valsts numuriem Tu brauc - kaut sapuvušā Žigulī - palaiž un ciena visus vienādi!!

Kaut ar pie mums tā būtu.

Tad dafiga gec veidīgo savairotos

Jo krutāks vāģis, jo lielāks respekts uz ielas... Diemžēl...

no punkta uz punktu var pārvietoties arī bez respekta! Bet diemžēl pie mums nevis transporta līdzekļus pērk bet objektus respekta (lasi - krāna) palielināšanai

te par citu respektu runa - pieklājību

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti