Moču gaismas naktī

GangBoy Reģ.: 23.09.2003

Esmu pavērojis, ka tumsā ārpus pilsētas bieži vien pretim braucošie moči apžilbina ar gaismām, pie tam tās spilgtuma ziņā neatpaliek no automašīnas gaismām. Šovakar vispār kuriozs - apžilbināja mocis, kurš brauca auto kolonā pa šoseju - viņam priekšā viena mašīna, aizmugurē vēl vairākas.

Tad nu radās tāds retorisks jautājums - tās ir tālās gaismas, vai tuvās gaismas? Varbūt kāds var apskaidrot šo fenomernu.

Ja nu tomēr tālās - varbūt ir argumenti, kāpēc tās nepārslēgt?

Un kā tādus ārstēt - bliezt pretī ar tālajiem, vai tomēr labāk tālie + miklas lukturi?

P.s. Nekas personisks pret motobraucējiem

 
1 2 3 4 5 6
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nafigators rakstīja: Šitiem pedariem naher priekšā pa mēmajiem jādod...

Dabīgā atlase, pārs nositīsies, pārējie pie prāta nāks un šeku reku mociklistu uz ielām vairs nav! Vai vismaz brauks kā pienākas, ja ne stroga pēc CSN, tad vismaz pēc elementāras cieņas normām. Nejau jūs esat tie, kas uz masu var paņemt, ja kas....

mani viens gribeeja shitaa paarmaaciit, bet tu pats sev kakas tikai sataisiisi. tjipa izbraucu caur joslaam un pielienu visiem priekshaa. itkaa netrauceeju ne vienam, jo kad iedegas dzeltenais es jau esmu gabalaa. bet nee, vienam amplim no priekshaa staavoshiem ljoti nepatika kaa es izdaru, kaut gan reaali es nevienam netrauceeju. vinsh man dzinaas pakalj, nokjera, piebrauca priekshaa un iebremzeeja. es protams arii sabremzejos, pec tam iedevu ruchkaa un apdzenot ar slaidu kaajas veezienu vinja vecaa mersha spogulis atdaliijaas no durviim un tad protams ruchka lidz galam un pec 5 sekundem visuvarenais mersists ir taalu taalu spogulii redzams - mazs melns nieciigs punktins. pilniiga nulle (un palicis bez spogulja).

taka apdomajiet vai motociklisti jums reaali traucee. un ja arii traucee, tad var paraadiit faku, uztaureet. BET NEKAD NEBREMZEEJIET PRIEKSHAA. Jo es zinu, ja tur pagadiisies smiltis vai puteklji uz celja, es iestadiishu vainu tam prieksha braucoshaam pakaljaa vainu nozhaushu uz muti. un to zinot es kljustu ljoti ljoti dusmiigs un savu agresiju izgaazhu uz "paarmaaciitaaja" spoguljiem.

Par spoguli tev noveicās un tas džeks mīslis bijis. Neaizgonkosi tik ātri, lai V/N nepiefiksētu. Neatrausies uzreiz, atrausies vēlāk!

2) Ja es braucu uz 50 un tu no aizmugures uz 150 un nedod dievs man tiktiešām nāktos nodot pa mēmajiem, varēsi spoguļus pie Antona debesīs lauzt. Pat 150 nevajag. Uz Baronenes 1reiz viens baikers uz kaukādiem ~50 lidojis pāri kapotam, spranda lauzta un kirdikt uz vietas....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es nebraucu uz 150. pilseetaa maksimali 100. un tikai tad ja ir brivs. ja ir plusma, tad braucu kadi +10 salidzinot ar paareejiem. es man liekas rakstiju ka taja reize kad palidoja tam amplim tas spogulis es izbraucu sastreegumam pa vidu. visa rinda staaveeja. leenaam un mieriigi uz kaadi 20 km/h un nostajos rindai priekshaa. tas vaitad irkautkas slikts? traucee kaadam? kaveju satiksmi? neredzu iemeslu kaadu paarmaaciit shajaa gadiijumaa.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es nebraucu uz 150. pilseetaa maksimali 100.

Jā, te pat nav par ko diskutēt, tu esi pelnījis ordeni, jo nebrauc pilsētā vairāk kā limitsx2.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: es nebraucu uz 150. pilseetaa maksimali 100. un tikai tad ja ir brivs. ja ir plusma, tad braucu kadi +10 salidzinot ar paareejiem. es man liekas rakstiju ka taja reize kad palidoja tam amplim tas spogulis es izbraucu sastreegumam pa vidu. visa rinda staaveeja. leenaam un mieriigi uz kaadi 20 km/h un nostajos rindai priekshaa. tas vaitad irkautkas slikts? traucee kaadam? kaveju satiksmi? neredzu iemeslu kaadu paarmaaciit shajaa gadiijumaa.

A pašam nekrīt uz nerviem mašīnā sēdēt un skatīties uz tādu lavierējošu ībli - apskrāpēs/neapskrāpēs, nolauzīs spoguli/nenolauzīs? Sūdi ta tev, bet jepļa tāpat....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Shiirs rakstīja: es nebraucu uz 150. pilseetaa maksimali 100.

Jā, te pat nav par ko diskutēt, tu esi pelnījis ordeni, jo nebrauc pilsētā vairāk kā limitsx2.

Noteikti, ka nemaz i ātrāk neiet Citādi būtu x3/x4

A tā sotaks uz tiltiem un pie 70 uz pulksteņa normāla lieta...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Shiirs rakstīja: es nebraucu uz 150. pilseetaa maksimali 100.

Jā, te pat nav par ko diskutēt, tu esi pelnījis ordeni, jo nebrauc pilsētā vairāk kā limitsx2.

nesmiidini tautu un esi reaals gribu redzet ka tu brauc uz 50 pilseetaa. tur kur ir 50, tur pluusma iet uz 70, tur kur ziime 70, tur uz 90. varbut 7dienas kads pa brivibas ielu rulle uz tiem 50, bet darbadienaas 70-80. tas ir fakts un tur nemaz nav ko strideties.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Shiirs rakstīja: es nebraucu uz 150. pilseetaa maksimali 100. un tikai tad ja ir brivs. ja ir plusma, tad braucu kadi +10 salidzinot ar paareejiem. es man liekas rakstiju ka taja reize kad palidoja tam amplim tas spogulis es izbraucu sastreegumam pa vidu. visa rinda staaveeja. leenaam un mieriigi uz kaadi 20 km/h un nostajos rindai priekshaa. tas vaitad irkautkas slikts? traucee kaadam? kaveju satiksmi? neredzu iemeslu kaadu paarmaaciit shajaa gadiijumaa.

A pašam nekrīt uz nerviem mašīnā sēdēt un skatīties uz tādu lavierējošu ībli - apskrāpēs/neapskrāpēs, nolauzīs spoguli/nenolauzīs? Sūdi ta tev, bet jepļa tāpat....

tu ar moci pac brauc? to tachu var redzeet kur var izliist un kur nevar. ja nevar tad nelien, ja var tad lien. un vienmer ir iespeja ar mashinu mazliet vel padot celju mocim, ja redz spogulii ka sis ripinas cauri sastreegumam. un padomaa par to, ka tas iiblis kursh ripinaas cauri noziimee - 1 dzelzs kaste tev priekshaa. kas savukart noziimee varbut vienu sarkano gaismu nestavet lieki pie luksofora. jums loshiem mocistus vajadzetu atbalstit nevis aptirst, jo mes esam tie kas mazina sastregumus rigas ielaas.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nesmiidini tautu un esi reaals gribu redzet ka tu brauc uz 50 pilseetaa. tur kur ir 50, tur pluusma iet uz 70, tur kur ziime 70, tur uz 90. varbut 7dienas kads pa brivibas ielu rulle uz tiem 50, bet darbadienaas 70-80. tas ir fakts un tur nemaz nav ko strideties.

Paga, kas par atmazkām? Teici 100, tad 100, nekuj tagad ta kā tādai bābai stāstīt par brīvības ielas sastrēgumiem.

tu ar moci pac brauc? to tachu var redzeet kur var izliist un kur nevar. ja nevar tad nelien, ja var tad lien. un vienmer ir iespeja ar mashinu mazliet vel padot celju mocim, ja redz spogulii ka sis ripinas cauri sastreegumam. un padomaa par to, ka tas iiblis kursh ripinaas cauri noziimee - 1 dzelzs kaste tev priekshaa. kas savukart noziimee varbut vienu sarkano gaismu nestavet lieki pie luksofora. jums loshiem mocistus vajadzetu atbalstit nevis aptirst, jo mes esam tie kas mazina sastregumus rigas ielaas.

Pieminekli tev vajag, pieminekli!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

tu ar moci pac brauc? to tachu var redzeet kur var izliist un kur nevar. ja nevar tad nelien, ja var tad lien. un vienmer ir iespeja ar mashinu mazliet vel padot celju mocim, ja redz spogulii ka sis ripinas cauri sastreegumam. un padomaa par to, ka tas iiblis kursh ripinaas cauri noziimee - 1 dzelzs kaste tev priekshaa. kas savukart noziimee varbut vienu sarkano gaismu nestavet lieki pie luksofora. jums loshiem mocistus vajadzetu atbalstit nevis aptirst, jo mes esam tie kas mazina sastregumus rigas ielaas.

Kādreiz braukāju, bet tagad nu pasarg dies kāpt virsū... Ta labāk ar kājām ( un ar nav ne propkās jāstāv, ne jācīnas par cieņu vai savu taisnību ).

Gana labi var atgāzt arī ar mašīnu. Plus vēl lietus po, grants (smiltis) po u.c. Turklāt ar auto braukt ir atpūta, var kuli pakasīt, degunu paurbināt, sievai kājas pamasēt, tauriņus paskaitīt, pa telefonu patirst un pat iauto pasēdēt caur wirelesu.... Es nekur nesteidzos un spēju izplānot savu maršrutu/laiku tā lai propkās nav jāsēž. A jūs, mociklisti, sēžat na čihu, iekrampējušies stūrē bez jebkādām extrām un domājat, ka baigi krutjiki esat... Da nu jūs nah....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

labi jefinji juus man apnikaat. braukshu uz mezhu un nodarboshos ar motoseksu. adios zaudeetaaji

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

haha. nu tu sasmiidinaaji mani.

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: braukshu uz mezhu un nodarboshos ar motoseksu.

patiik silti izpuuuteeji ?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

Shiirs rakstīja: braukshu uz mezhu un nodarboshos ar motoseksu.

Iebāz tā labi dziļi un lai tur arī paliek!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

šīr, ko tu tur viens pats strīdies ar tiem lohiem. Lai viņi iet savas kules kasīt savos piepirstajos beņķos.

Un vēl tas viena gudrinieka teksts par ekstrām Normālam čalim nekādas sū.da ekstras nav vajadzīgas, ne mašīnā, un kur nu vēl mocim. Tas šitiem izlaistajiem pilsētas memmesdēliņiem vajadzīgs, lai dirsu sildītu un auksto gaisu padotu.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja: šīr, ko tu tur viens pats strīdies ar tiem lohiem. Lai viņi iet savas kules kasīt savos piepirstajos beņķos.

Un vēl tas viena gudrinieka teksts par ekstrām Normālam čalim nekādas sū.da ekstras nav vajadzīgas, ne mašīnā, un kur nu vēl mocim. Tas šitiem izlaistajiem pilsētas memmesdēliņiem vajadzīgs, lai ******* sildītu un auksto gaisu padotu.

Ej govis slauc, lauku pāķi!

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Ej govis slauc, lauku pāķi!

nepareizi, cik atceros, šitais neLohs Īrijā karjeru taisa ....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

nafigators rakstīja: Ej govis slauc, lauku pāķi!

nepareizi, cik atceros, šitais neLohs Īrijā karjeru taisa ....

Govju slaucējs arī Īrijā ir govju slaucējs un Īrija jau ar tāda ģerevņa vien ir...

Karjeru tur labu labo varot uztaisīt. Pēc tam noteikti pacels amatā par cūku mazgātāju. Ja labi mazgās, pēc pārs gadiem jau varbūt būs par zirgu dibenu slaucītāju.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Pļāviens, nu ko jūs vienmēr variet tirst par dajebko, dajebkad, visiem vienmēr objektīvais un pareizais viedoklis - uzvāriet tēju, pavērojiet, kā lietus līst, dzīve ir skaista.

Tofiks par vienu moci, kas naktī maucis ar tālajiem, a jūs līdz kam nonācāt? Jā, nav pareizi braukt ar tālajiem pa nakti - varbūt vadītājs apsaldēts, varbūt vienkārši aizmirsis izslēgt. Jā, ir atsaldēti baikeri, kas principā vienmēr un visur nesās, izrāda sava dampja jaudu uz pakaļējā riteņa, pie mentiem nestājas, lien visur, kur var un nevar ielīst.

Pļin, tad kāpēc uzreiz šitāda nostāja - ja brauc ar diviem ratiem, tad atsaldēts līdz kaulu smadzenēm, orgānu donors utt.

Tajā pašā laikā ir čupa ar autovadītajiem, kam smadzeņu vispār nav vai ir tikai plika naglostj. Vai tādēļ katrs autovadītājs būtu jāsauc par atsaldētu? Kaut kā tādu tendenci neesmu ievērojis.

Es saprotu, ka korķim pa vidu izbraucošs mocists autovadītājam saīsina krānu par centimetru minūtē. Kas vēl jums traucē dzīvot?

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Pļāviens, nu ko jūs vienmēr variet tirst par dajebko, dajebkad, visiem vienmēr objektīvais un pareizais viedoklis - uzvāriet tēju, pavērojiet, kā lietus līst, dzīve ir skaista.

tā domāja arī tie, kas piemēram uz referendumu neaizgāja ?

Vienaldzība pret Visatļautību ir šīs valsts pamatproblēma

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Es saprotu, ka korķim pa vidu izbraucošs mocists autovadītājam saīsina krānu par centimetru minūtē.

šis gan labi teikts...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Pļāviens, nu ko jūs vienmēr variet tirst par dajebko, dajebkad, visiem vienmēr objektīvais un pareizais viedoklis - uzvāriet tēju, pavērojiet, kā lietus līst, dzīve ir skaista.

Tofiks par vienu moci, kas naktī maucis ar tālajiem, a jūs līdz kam nonācāt? Jā, nav pareizi braukt ar tālajiem pa nakti - varbūt vadītājs apsaldēts, varbūt vienkārši aizmirsis izslēgt. Jā, ir atsaldēti baikeri, kas principā vienmēr un visur nesās, izrāda sava dampja jaudu uz pakaļējā riteņa, pie mentiem nestājas, lien visur, kur var un nevar ielīst.

Pļin, tad kāpēc uzreiz šitāda nostāja - ja brauc ar diviem ratiem, tad atsaldēts līdz kaulu smadzenēm, orgānu donors utt.

Tajā pašā laikā ir čupa ar autovadītajiem, kam smadzeņu vispār nav vai ir tikai plika naglostj. Vai tādēļ katrs autovadītājs būtu jāsauc par atsaldētu? Kaut kā tādu tendenci neesmu ievērojis.

Es saprotu, ka korķim pa vidu izbraucošs mocists autovadītājam saīsina krānu par centimetru minūtē. Kas vēl jums traucē dzīvot?

Par labajām motopelēm te naff runa....

Runa ir par tirliņiem visādiem - po kuistiem, žilbinātājiem, slalomistiem, spoguļu rāvējiem utt...

( bet cik tādu ir?????? )

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu tā mūjābeļi!!! Apskaidrošu tā kā dļja osobo tupih!!! Tā kā tiem kas nav iemācījušies līdzsvaru uz divriteņa noturēt un nekad nav pat sēdējuši uz moča!!

Es visu savu mūžu esmu braucis pietiekoši godīgi gan ar autiņu, gan ar moci, cienījis citus, bet.... pēc tā ka sāka spiest no ceļa, līst deguna priekšā kā dēļ nācās pārlidot pāri viena aklā autiņa kapotam (jau rakstīju še kā notika) un ne vienu vien reizi griež priekšā it kā moča vispār nebūtu es vairs pat nemēģinu cienīt auto vadītājus!!!

Visu mūžu, pat krievu laikos pie svetofora biju pirmais... lēnām pukšķinot starp rindām aizbraucu garām un līdz ko iedegas zaļais es nevienu netraucēti aizbraucu prom. Pat ar veco Jawu kamēr Jūs ieštepselējat 1. robu es jau esmu aiz krustojuma, ne maz nerunājot par baikiem. Bet te pēkšņi daudziem sāk skauzt ka redziet man nav jānīkst korķos un griež ciet!!!

Tikko uztaisīju kapitālo remontu dzinējam un braucu uz blakus pilsētu uz tehnisko apskati, bet nē kādam kraveniekam redziet pamaisīju, jo braucu par 2 km/st lēnāk kā viņš gribēja un šis sāka apdzīt šaurā ceļa posmā, pie kam pretī nāca otrs kravenieks... man atstājot tikai grantēto apmali, jo vienkāši nospieda nost!

Paši vien mani pārmācījāt... tagat es no autiņa lampu kurai ir izdegusi tuvā acs lieku mocī, jo pat netaisos izslēgt tālo gaismu! Ja kāds griezīs deguna priekšā bez vārda runas ar slaidu kājas kustību pa spoguļiem. Reizi jau apbrīnojamā kārtā paliku dzīvs - tagat sākšu cienīt tikai tad kad mani sāks cienīt!!! Jo man ir līdz kaklam mēģināt cienīt citus pie absolūtās necieņas pret mani. Uz Jums četriteņnieki arī attiecas CSN.

Brīnums kā močus vienmēr ierauga tie kas paši ir vai tagat brauc ar močiem?? Viņiem mocis nekad pēkšņi neparādās nez no kurienes, pat lai ar kādu ātrumu tas brauktu.

Jā neatbalstu mīšanu ar baiku 200 un vēl +. Redzēju kā ārzemnieku mototūristi ar visiem baikiem godīgi pa pilsētu brauca 50 (!!! un nevis 60) un pa trasi 90 (!!! un nevis 100 vai 110)... tā ka tās runas ka ar baiku nav iespējams braukt noteikumu robežās ir pilnīgais fufels.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Edža, nomierinies. Attiecībā uz lielu daļu autovadītāju, kas tevi nepamana - nav tā, ka viņi tevi neciena un cenšas paņemt uz masu.

Diemžēl patiesība ir tāda, ka pat tas, ka autovadītājs tev skatās tieši acīs un, pēc tavām domām, vēl tev kaut ko saka, vai pamāj, nenozīmē, ka viņš tevi redz.

Jo, žēl, bet tā tas ir, viņš uz ceļu nemeklē ne tevi, ne velosipēdistu, ne krosa skrējēju. Faktiski, viņš nemeklē kaut ko, kam būtu jādod priekšroka, bet gan tieši AUTOMOBĪLI (vai traktoru, katrā ziņā kaut ko lielu) - kaut kā cilvēkiem zemapziņā paliek, ka ceļš ir jebkura satiksmei piemērota vieta, pa kuru pārvietojas AUTOMOBĪĻI. Un tāds tev var skatīties tieši acīs, jā viņš pat tevi varbūt arī piefiksēs, tikai tu līdz viņa apziņai nenonāc kā traucēklis, kam būtu jādod ceļš.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man nav necieņas pret močiem vai citiem 2riteņu braucējie. Nav arī nekādu pretenziju, ja šāds transporta līdzeklis pirms krustojuma paspraucās garām un pie zaļā aizbrauc pirmais. Tikai līst garām arī ir jāmāk.

Piemēram, tuvojos krustojumam pa 2. joslu, jānogriežās pa labi - paskatos spogulī, parādu pagriezienu un pārkārtojos, bet te pēkšņi no kādas mašīnas aizmugures sķirbā starp mašīnām ielec mocists un sāk ar kulakiem mētāties un necenzētiem vādriem lamāties, ka es viņam ceļu nogriezis! Vpi3du, ja nervi švaki, tad brauc rindā ar pārējiem un nelēkā!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti