Moču gaismas naktī

GangBoy Reģ.: 23.09.2003

Esmu pavērojis, ka tumsā ārpus pilsētas bieži vien pretim braucošie moči apžilbina ar gaismām, pie tam tās spilgtuma ziņā neatpaliek no automašīnas gaismām. Šovakar vispār kuriozs - apžilbināja mocis, kurš brauca auto kolonā pa šoseju - viņam priekšā viena mašīna, aizmugurē vēl vairākas.

Tad nu radās tāds retorisks jautājums - tās ir tālās gaismas, vai tuvās gaismas? Varbūt kāds var apskaidrot šo fenomernu.

Ja nu tomēr tālās - varbūt ir argumenti, kāpēc tās nepārslēgt?

Un kā tādus ārstēt - bliezt pretī ar tālajiem, vai tomēr labāk tālie + miklas lukturi?

P.s. Nekas personisks pret motobraucējiem

 
1 2 3 4 5 6
nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

nafigators rakstīja: Jo krutāks vāģis, jo lielāks respekts uz ielas... Diemžēl...

nepiekrītu.... vismaz 70% gadījumu tieši krutāko auto īpašnieki ir palaiduši, paldies pateikuši ar avareikām, mierīgi piestājuši, lai vai izgriezties utt

tieši no daudzu Getz īpašniekiem neko šādi nesagaidīsi

Nu nez nez,.. visādi mēdz būt, bet ar bubāru lielākoties pārvietoties ir ok. Pat bembji, merši un menti palaiž. Nebūt nesaku, ka baigais respekts, bet netirš virsū.

Ir šad tad nācies pabraukāties ar stipri prastākiem auto. Ne nu gluži gecveidīgām blusām, bet nu tādiem kā vairāk tarakānveidīgiem. Sekas tam uzreiz manāmas - vnk nav vairs tāds respekts, biežāk kāds nogriež ceļu, lien virsū, nepalaiž un vnk visādi citādi nagļejut. Var jau būt ka gluži vnk neesmu pie tā pieradis, bet ar tādu tarakānu pusstundu satiksmē pavadot pīķa stundās, uz visu atlikušo dienu garīgais pakaļā un visa pasaule tiek lādēta....

Pie ūberkrutajiem vāģiem jā, saka paldies, kad pa spalvai glauda, bet pamaisīsies pa kājām, redzēsi otru pusi aisbergam

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

nafigators rakstīja:

uupis rakstīja:

i_edgars rakstīja: Tur neviens neskatās ar kādu vāģi un kādas valsts numuriem Tu brauc - kaut sapuvušā Žigulī - palaiž un ciena visus vienādi!!

Kaut ar pie mums tā būtu.

Tad dafiga gec veidīgo savairotos

Jo krutāks vāģis, jo lielāks respekts uz ielas... Diemžēl...

no punkta uz punktu var pārvietoties arī bez respekta! Bet diemžēl pie mums nevis transporta līdzekļus pērk bet objektus respekta (lasi - krāna) palielināšanai

te par citu respektu runa - pieklājību

nožēlojami, ja citu pieklājībai saknes meklējamas bailēs no tavām izrakstītajām kamanām

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nožēlojami, ja citu pieklājībai saknes meklējamas bailēs no tavām izrakstītajām kamanām

A man ta kas? Toties vieglāk dzīvot ( braukt ).

Kā saka - paši vien vainīgi

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

nožēlojami, ja citu pieklājībai saknes meklējamas bailēs no tavām izrakstītajām kamanām

A man ta kas? Toties vieglāk dzīvot ( braukt ).

Kā saka - paši vien vainīgi

bet mani palaiž smaidīdami arī policisti

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

nafigators rakstīja:

nožēlojami, ja citu pieklājībai saknes meklējamas bailēs no tavām izrakstītajām kamanām

A man ta kas? Toties vieglāk dzīvot ( braukt ).

Kā saka - paši vien vainīgi

bet mani palaiž smaidīdami arī policisti

Man laikam mūlis strašnijs

Nesmaida sukas

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Man policaji laimē smaida pa visu ģīmi tikai ieraugot vien

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Nesaprast man tos kompleksainos ļautiņus, kas ķer stresu kad mocis pabrauc sastrēgumā starp joslām garām

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: rezumē no manas puses - ar mocistiem ir tik par slikti kā ar visiem ceļu satiksmes dalībineikiem, un arī visu mūsu sabiedrību no viņa zatlerības sākot līdz tantiņai, kas nepaskatoties ne par labi ne pa kreisi steberē pāri krustojumam.

nav taa. mocisti atshkjiriba no parejiem zin kas vinjus sagaida ja notiks shaize. taka padoma. neviens negrib nomirt delj kada loha neuzmanibas, un it sevishkji jau ne delj savejas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Paši nevienu neciena, bet grib lai pret viņiem attiecas kā Eiropā.

Kādu vēl nah Eiropu te piesaukt, aizbrauciet uz Maskavu, pēc tam paldies pateiksiet, ka Latvijā jūs atklāti nestumj nost no ceļa un nesit kā mazus bērnus.

es tiko biju Kaljiningrada. visi ljoti normali brauc. ar moci var mierigi braukt pa trotuaru vai bez numuriem, par to nekas nedraud pat no mentiem un shoferishi palaiz priekshaa un respektee. bet nu tadus ka tevi iibli gan vietejie baikeri skalda uz nebeedu. hahaha

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Pats pirmais pamatlikums, izbraucot ar moci ielās ir pavisam vienkāršs - uz moča tu redzi visu kas notiek apkārt labāk par pārējiem, bet pārējie neredz tevi. Un ņipričom tur lamāt autovadītājus par aklumu vai nevērību - pārsvarā tā vienkārši ir un viss, ka mocis ir daudz grūtāk pamanāms. Tas ir zelta likums, un pie tirzas viss tavs cik tur desmitu gadu stāžs, ja tu to nezini - tad tu esi idiots un ņi dano tev ar moci braukt.

Es protams, nerunāju par autovadītājiem, kuri speciāli griež priekšā/spiež ārā - es runāju, ka nesaprātīgi ir dusmoties uz tiem kas nepamana - izbraucot uz ceļa tev ir jārēķinās ar to, ka tu esi nemanāms, un jāizmanto priekšrocība, ka toties tu visu pārredzi daudz labāk.

Un braukt ar tālajiem - tā ir cūcība un necieņa pret pārējiem, kas ne pie kā nav vainīgi Ja baidies par savu veselību, jo redz kāds tevi var apskādēt - nekāp uz moča.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Kaļiņingrada.. Tad jau šīris izrādās ir draugu-draugu lokā tā jau vislaik likās, ka tāds pozitīvs deģenerātisms no tevis staro...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Kaļiņingrada.. Tad jau šīris izrādās ir draugu-draugu lokā tā jau vislaik likās, ka tāds pozitīvs deģenerātisms no tevis staro...

varbut ej di..rst jefinj.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

mass rakstīja: Kaļiņingrada.. Tad jau šīris izrādās ir draugu-draugu lokā tā jau vislaik likās, ka tāds pozitīvs deģenerātisms no tevis staro...

varbut ej di..rst jefinj.

Laikam neuzķēri. Tas par deģenerātismu ir vairāk kā kā kompliments. Tev mož arī ir džemperis ar uzrakstu "reanimācija"?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

Shiirs rakstīja:

mass rakstīja: Kaļiņingrada.. Tad jau šīris izrādās ir draugu-draugu lokā tā jau vislaik likās, ka tāds pozitīvs deģenerātisms no tevis staro...

varbut ej di..rst jefinj.

Laikam neuzķēri. Tas par deģenerātismu ir vairāk kā kā kompliments. Tev mož arī ir džemperis ar uzrakstu "reanimācija"?

man ir dzhemperis ar uzrakstu "pavacieties malaa padlas, es esmu pasaules naba".

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Eu, nevari atdot?

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

mass rakstīja:

Shiirs rakstīja:

mass rakstīja: Kaļiņingrada.. Tad jau šīris izrādās ir draugu-draugu lokā tā jau vislaik likās, ka tāds pozitīvs deģenerātisms no tevis staro...

varbut ej di..rst jefinj.

Laikam neuzķēri. Tas par deģenerātismu ir vairāk kā kā kompliments. Tev mož arī ir džemperis ar uzrakstu "reanimācija"?

man ir dzhemperis ar uzrakstu "pavacieties malaa padlas, es esmu pasaules naba".

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti