PVN autiņiem no Beļģijas

Aijucite Reģ.: 28.08.2007

Kā var izvairīties no PVN maksāšanas, pērkot autiņu no beļģu juridiskas personas (PVN maksātāja)?

 
1 2
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pērkot kā LV reģistrētam PVN maksātājam. Tā var būt arī fiziska persona.

A citādi tu prasi kā apkrāpt valsti.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Kā var izvairīties no PVN maksāšanas, pērkot autiņu no beļģu juridiskas personas (PVN maksātāja)?

Tev ir kas no Beļģijas dod auto pa netto cenu?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Kā var izvairīties no PVN maksāšanas, pērkot autiņu no beļģu juridiskas personas (PVN maksātāja)?

ja esi fiziska persona, tad tikai atlaides veidā pvn apmērā no beļģu juridiskās personas puses.

P.S. Tu veikalā arī prasi, lai maizi tev bez pvn dod?

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Bet ja maizi no ES ved uz Krieviju?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Bet ja maizi no ES ved uz Krieviju?

tad pvn samaksā krieviem uz robežas

vai caur krūmiem ieved un turpat ierakumos nočāpstina.

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Krieviem nav jāmaksā nodoklis, - tā ir trešā valsts...

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Krieviem nav jāmaksā nodoklis, - tā ir trešā valsts...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Krieviem nav jāmaksā nodoklis, - tā ir trešā valsts...

Esi izliekusies vai kā?

Ja pērc preci ES no juridiskas personas izvešanai uz 3. valsti, PVN tiešām nemaksā, to samaksāsi ievedot 3. valstī.

vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?

gan jau ka ar krievu muitniekiem daudz ko var sarunāt par attiecīgu $$$, tikai kāda jēga no tās pi$as??? Krieviem bez pvn vēl ir nenormālas ievedmuitas mašīnām, tā kā pa lēto tas noteikti nesanāks.

Un kā domā LV to mašīnu reģistrēt?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?

Naiva esi? Aizej šito vēl muitā pajautā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Aijucite droši vien ir kādas jaunas un daudzsološas firmas galvenā grāmatvede ar augstāko jaunlaiku izglītību.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?

Būtībā par šo shēmojumu tevi vajadzētu tā kārtīgi iztirināt.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Aijucite rakstīja: vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?

Šitāda shēma jau nu ir galēja nekaunība.

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja: Krieviem nav jāmaksā nodoklis, - tā ir trešā valsts...

Esi izliekusies vai kā?

Ja pērc preci ES no juridiskas personas izvešanai uz 3. valsti, PVN tiešām nemaksā, to samaksāsi ievedot 3. valstī.

vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?

gan jau ka ar krievu muitniekiem daudz ko var sarunāt par attiecīgu $$$, tikai kāda jēga no tās pi$as??? Krieviem bez pvn vēl ir nenormālas ievedmuitas mašīnām, tā kā pa lēto tas noteikti nesanāks.

Un kā domā LV to mašīnu reģistrēt?

...es neizliekos, vienkārši cenšos saprast..

Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja: Krieviem nav jāmaksā nodoklis, - tā ir trešā valsts...

Esi izliekusies vai kā?

Ja pērc preci ES no juridiskas personas izvešanai uz 3. valsti, PVN tiešām nemaksā, to samaksāsi ievedot 3. valstī.

vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?

gan jau ka ar krievu muitniekiem daudz ko var sarunāt par attiecīgu $$$, tikai kāda jēga no tās pi$as??? Krieviem bez pvn vēl ir nenormālas ievedmuitas mašīnām, tā kā pa lēto tas noteikti nesanāks.

Un kā domā LV to mašīnu reģistrēt?

...es neizliekos, vienkārši cenšos saprast..

Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Kaada nekauniiba???

Es vienkārsi vēlos ietaupīt...

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

TA arī brauksi uz Beļģiju taisīt?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja:

Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos

Ja pārdevējs uz savu galvu uzņemās risku, ka neko nesadarīsi, tad jā, bet savādāk tu viņu nemaz nopirkt nevari, nenoņemot no uzskaites.

Vēl vari likt uzskaitē Beļģijā, bet tad pvn tāpat būs jāmaksā, uz TA uz Beļģiju jābrauc, apdrošināšana...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja:

Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos

Ja pārdevējs uz savu galvu uzņemās risku, ka neko nesadarīsi, tad jā, bet savādāk tu viņu nemaz nopirkt nevari, nenoņemot no uzskaites.

Vēl vari likt uzskaitē Beļģijā, bet tad pvn tāpat būs jāmaksā, uz TA uz Beļģiju jābrauc, apdrošināšana...

lētā apdrošināšana....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Kaada nekauniiba???

Es vienkārsi vēlos ietaupīt...

tad nemaksā iedzīvotāja ienākuma nodokli...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Intereses pēc, cik tad tas pvn sastāda?

Vienīgais, ko vari izdevīgāk izdarīt - paņemt uz LV pvn maksātāju.

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja:

Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos

Ja pārdevējs uz savu galvu uzņemās risku, ka neko nesadarīsi, tad jā, bet savādāk tu viņu nemaz nopirkt nevari, nenoņemot no uzskaites.

Vēl vari likt uzskaitē Beļģijā, bet tad pvn tāpat būs jāmaksā, uz TA uz Beļģiju jābrauc, apdrošināšana...

Situācija - man atnāca autiņš ar Beļģijas numuriem,t.i. braukt es varu reģ.apl.derīga. TAlīdz 2008 gada beigām, apdrošināšanu var iegadāties SOS LV, ne jau Beļģijā...

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja:

Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos

Ja pārdevējs uz savu galvu uzņemās risku, ka neko nesadarīsi, tad jā, bet savādāk tu viņu nemaz nopirkt nevari, nenoņemot no uzskaites.

Vēl vari likt uzskaitē Beļģijā, bet tad pvn tāpat būs jāmaksā, uz TA uz Beļģiju jābrauc, apdrošināšana...

Situācija - man atnāca autiņš ar Beļģijas numuriem,t.i. braukt es varu reģ.apl.derīga. TAlīdz 2008 gada beigām, apdrošināšanu var iegadāties SOS LV, ne jau Beļģijā...

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

5500

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Sievietes

Varbūt par to, kā piereģistrēt LV vajadzēja domāt "pirms auto ienāca ar Beļģijas nummuriem"?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti