Rover 75

casius Reģ.: 26.08.2002

Padalieties pieredē par rover 75 lūdzu! Ja tāda ir !?

Kaut kā iekritis acīs šitas aparāts - iepatikās. Lai arī zinu ka Rover ir pārdots ķīniešiem un tagad ir Rowe (laikam) bet tomēr ....

 
1 2
casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tik dikti gribi izcelties no peleka puļa???

Faktiski.... nu arī tā ir! Kāpēc gan nē? Kāpēc braukt ar tādu auto kas ir gandrīz katram 3 mūsu valstī? (tipa oooo vai bmw)

Protams ir arī citi iemesli kādēļ esmu sācis skatīties uz šīs markas pusi.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Da nopērc 166 alfu un miers

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

casius rakstīja:

batka rakstīja: Tik dikti gribi izcelties no peleka puļa???

Faktiski.... nu arī tā ir! Kāpēc gan nē? Kāpēc braukt ar tādu auto kas ir gandrīz katram 3 mūsu valstī? (tipa oooo vai bmw)

Protams ir arī citi iemesli kādēļ esmu sācis skatīties uz šīs markas pusi.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Bet vai tadeļ gribi liekas problemas uz sava kakla deļ ta???Nafig tadu auto ar kuru ir problemas ar servisu

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Vizuali jau smuka, bišku atgādina Bentley

Paskaties šeit, mož kaut-ko atradīsi:

www.avtomarket.ru/...

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Bet vai tadeļ gribi liekas problemas uz sava kakla deļ ta???Nafig tadu auto ar kuru ir problemas ar servisu

Cik es saprotu ka servissaa jau vaina (tipa vite auto) ! Tie jau ir tizli un nevar vai negrib kaut ko taisiit!

Neviens jau par taa auto probleemaam nestaasta!

Es domaaju, ka ja tagad aizdziitu savu volvo uz Musa motors - man arii sastaastiitu ka pisec viss kas jaamaina un ciparu iegrieztu taadu, ka pa maz neliekas, kaut gan auto ir ljoti labaa tehn. staavoklii!

Lielie diileru servissi tachu daargi - noteikti ir alternatiiva (piem. Bergjos Roveriem)

taa luuk!

batka Reģ.: 17.01.2007
1 0 Atbildēt

Ne nu ja neuztrauc tas ka var but problemas ar servisu tad uz priekšu.Mašina ļoti smuka isteniba

casius Reģ.: 26.08.2002
1 0 Atbildēt

Vot es ar par to pashu.... iepatikaas !

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

padzīvoju pa UK, un redzēju, ka marka ir ļoti iecienīta padzīvojušu diezgan augstu amatu ieņemošu kungu pārdvietošanās līdzeklis. Hečbekus atkal ir iecienījuši jaunieši, katrā ziņā marka ļoti populāra.

Vienreiz sanaāca ar pavizināties kautkādu sedanu no tiem roveriem, konkrēti kādu, nepateikšu , bet iespaids tikai labākais.

Daudzos servisos tiek reklamēts īpaš piedāvājums MG un Rover remontiem, mož arī tāpēc ka, tas ir tas pats, patstāvīgā klienta atlaižu karte

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja: padzīvoju pa UK, un redzēju, ka marka ir ļoti iecienīta padzīvojušu diezgan augstu amatu ieņemošu kungu pārdvietošanās līdzeklis. Hečbekus atkal ir iecienījuši jaunieši, katrā ziņā marka ļoti populāra.

Vienreiz sanaāca ar pavizināties kautkādu sedanu no tiem roveriem, konkrēti kādu, nepateikšu , bet iespaids tikai labākais.

Daudzos servisos tiek reklamēts īpaš piedāvājums MG un Rover remontiem, mož arī tāpēc ka, tas ir tas pats, patstāvīgā klienta atlaižu karte

Dziivojot UK es domaaju ka nav jaasaprot ka Rover un MG ir tas pats ! Tikai savaadaak! Tas ta pat kaa MB un Brabus!

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Vai neviens Rovera braucējs nav kautkur radies? ļoti derētu saturīgs komentārs no kāda 75. lietotāja puses!

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Kinie4iem tam jabut bus kvalitativakam,jo bez pedigree vinji ilgi to marku ka zem Anglju menedzmenta tas bija bez labakas kvalitates neizvilks gan.......Daudz Anglji to pirka tikai tamdelj,kad tas bija MADE IN ENGLAND un beigas kad rupnica gaja dupsi jauni Rover bija noperkami pat pa puscenu,jo dileru centri bija piebazti ar jau neeksistejo4as rupnicas izstradajumiem..........

Mausis Reģ.: 12.10.2005
0 0 Atbildēt

casius rakstīja: Padalieties pieredē par rover 75 lūdzu! Ja tāda ir !?

Kaut kā iekritis acīs šitas aparāts - iepatikās. Lai arī zinu ka Rover ir pārdots ķīniešiem un tagad ir Rowe (laikam) bet tomēr ....

Man koleegjim ir 45 rovers un saka idialjnjiks nekaadu suudziibu - iet, nekas negrab un detaljas nau bijusi vajadziiba pirkt un taisiit jo kaukaadus jau 3 gadus jau mauc un nekas negrab utt.

75 ir klasi jau augstaaks detaljas veesi var dabuut, nau takaa pirmajiem roveriem kaukaadiem.

BRUSNIKIN Reģ.: 07.05.2010
1 0 Atbildēt

skatoties kads ir ROVER 75 motors.man ir MG ZT 190. 2,5 litri. MG ZT ir identiska virsbuve. atskiras tikai ar klasisko ROVER 75 un sportisko MG salonu ,spidigo arpusejo apdari un 10 zs. masina ir loti smaga un rij pilsetas cikla daudz degvielas. loti iss pirmais atrums. gribat pagonkot spiezat vairak neka 3500 apgriezienu.troksnains 6 cilindru motors(lai neatbaida). diezgan stabila uz autobana.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Pamuļķis nekrofils!!!

Pa šiem gadiem autors jau sen būs nopircis to mizu un no bēdām nodzēries.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kāpēc domā ka Rovers bija tik slikts??

BRUSNIKIN Reģ.: 07.05.2010
1 0 Atbildēt

klik, tu laikam brauc ar ziguli. ha ha!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti