Rover 75

casius Reģ.: 26.08.2002

Padalieties pieredē par rover 75 lūdzu! Ja tāda ir !?

Kaut kā iekritis acīs šitas aparāts - iepatikās. Lai arī zinu ka Rover ir pārdots ķīniešiem un tagad ir Rowe (laikam) bet tomēr ....

 
1 2
markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Nav nekāda vaina, pirms pāris gadiem atdzīnu uz pārdošanu. Ļoti grūti pārdot, pārdevējam sit nost cenu, viņš būs priecīgs par pircēju.

Bet šeit viedokli nedzirdēsi uz šo auto

Bzzz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

smuks. it īpaši salons.

Bzzz Reģ.: 22.05.2006
0 0 Atbildēt

bet vispār angļiek kautkā švaki auto nozare. laikam viss jau ir nobeidzies un nopārdots

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Lai arī varbūt auto nav slikts,lielākā problēma ir tā uzturēšana šeit-grūtības ar jebkuru detaļu,servisi arī Roverus(izņemot policijas) slikti pazīst.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kad izvēlējos mašīnu, arī metu acis uz šiem, bet tomēr nobijos no nosaukuma

Spamam: re ku viens pa lēto, jāņem! ss.ss.lv/...

DzelziS Reģ.: 03.09.2004
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Lai arī varbūt auto nav slikts,lielākā problēma ir tā uzturēšana šeit-grūtības ar jebkuru detaļu,servisi arī Roverus(izņemot policijas) slikti pazīst.

DzelziS Reģ.: 03.09.2004
0 0 Atbildēt

DzelziS rakstīja:

UUSA rakstīja: Lai arī varbūt auto nav slikts,lielākā problēma ir tā uzturēšana šeit-grūtības ar jebkuru detaļu,servisi arī Roverus(izņemot policijas) slikti pazīst.

"Ata serviss", firma, Veikals Matīsa 86, k.1, Rīga, LV-1009 viens no variantiem, kā arī vēl uz P.Brieža pie RIMI ir jau pat iepazinuši arī tādus izstrādājumus kā 'MG' par ko īpašs priex

DzelziS Reģ.: 03.09.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Kad izvēlējos mašīnu, arī metu acis uz šiem, bet tomēr nobijos no nosaukuma

Spamam: re ku viens pa lēto, jāņem! ss.ss.lv/...

šamējo labākā gadījumā tikai detaļām... vai nu arī lai stūri noliek atpakaļ vietā

Bet tā visā visumā auto nav slikts, paņemsi D versiju, tas pats vien BMW motors būs. Nu a ritošā, konstrukcija laba, pat priekš velkošajiem priekšējiem ratiem

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

nupat apskatījos autopliusā - leišos tādus ar stūri labajā pusē pakaļ met.... tā ka, ja pats pirktu tādu 75. roveri, tad paņemtu otru rez. daļām )

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

Jā...

Tādu lietotāju padomu laikam nesagaidīt....

Visi kut kur kaut ko dzirdējuši par 75to, bet labākās mašīnas ir tās ar kurām katrs brauc...

Nedēļas nogalē biju auto plačos - ??? Viens 75tais un tas pats sūdīgi sataisīts!!!

Velns viņu sazin vai iespringt un meklēt 75 D vai tomēr domāt par citu auto?! Cena, gads, aprīkojums un dizains tomēr liek domāt par ko citu...

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

A par 25to Roveru neviens neko nav dzirdējis? to kas pēc 2000 gada? Vai arī par to mazāko no MG, kas tas pats 25. roveris princip;a arī ir. ??

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

Es saprotu, ka nav šeit neviena, kas ir reāli braucis ar 75to, 45to vai 25to roveri, bet tikai ir DZIRDĒJUŠI ka .....

Nu varbūt tomēr kādu komentu ?!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

casius rakstīja: Es saprotu, ka nav šeit neviena, kas ir reāli braucis ar 75to, 45to vai 25to roveri, bet tikai ir DZIRDĒJUŠI ka .....

Nu varbūt tomēr kādu komentu ?!

PN!

Slaidaa Reģ.: 04.09.2007
0 0 Atbildēt

Kadreiz pati braucu ar Rover un manam labam paziņam bija tieši 75. Vispār ar to remontu gan švaki bija, bet domāju, ka var parunāt ar džekiem no "Angļu auto remonts" (www.roverserviss.com)

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Slaidaa rakstīja: Kadreiz pati braucu ar Rover un manam labam paziņam bija tieši 75. Vispār ar to remontu gan švaki bija, bet domāju, ka var parunāt ar džekiem no "Angļu auto remonts" (www.roverserviss.com)

Klau, a to paziņu kaukā nevar sakontaktēt? Tīri tā, atsauksmju un lietotāja pieredzes dēļ?

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

casius rakstīja: Es saprotu, ka nav šeit neviena, kas ir reāli braucis ar 75to, 45to vai 25to roveri, bet tikai ir DZIRDĒJUŠI ka .....

Nu varbūt tomēr kādu komentu ?!

nu ko lai saka. esmu 2gadus braucis ar honda civic 95.g- 5d hechbeks. Kuzovs/salons taads pats kaa 4xx, peec tam 45 seerijas roveriem. No rovera atshkjiiraas tikai priekshas/aizmugures kuzova daljas. paareejais 1:1

Nekaadu dizhu probleemu nebija. Lietots nesaudziigi 2gadu garumaa. Cena daljaam saliidzinot ar taada pasha gada parastajiem 3d 4d civic tajaa laikaa bija aptuveni reiz 1,7-2. Savai hondai piekares daljas ja naacaas mekleet, tad bija jaameklee uzreiz peeec rover.

Vai es tagad pirktu taadu hondu? mhh, jaadomaaa, bet droshi vien ka notieveetu un pirktu jaunaaku, bet ar pareizaaku dzineeju pashaurs tas salons. Vai es pirktu 2000.g.-... 45 roveru? Neee, jo nebuutu veelmes seedeet 95. gadaa razhot saaktaa salonaa.

Jo 45 roveriem salons liidz kaut kaadam 200x gadam ir 1:1 kaaa 95 gada hondai, tikai tiek feislifteets n reizes gadu laikaaa, salonaa izmainjas nav

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

casius rakstīja: Es saprotu, ka nav šeit neviena, kas ir reāli braucis ar 75to, 45to vai 25to roveri, bet tikai ir DZIRDĒJUŠI ka .....

Nu varbūt tomēr kādu komentu ?!

PN!

Master D - tu esi izcili gudrs....

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

Tominjsh rakstīja:

casius rakstīja: Es saprotu, ka nav šeit neviena, kas ir reāli braucis ar 75to, 45to vai 25to roveri, bet tikai ir DZIRDĒJUŠI ka .....

Nu varbūt tomēr kādu komentu ?!

nu ko lai saka. esmu 2gadus braucis ar honda civic 95.g- 5d hechbeks. Kuzovs/salons taads pats kaa 4xx, peec tam 45 seerijas roveriem. No rovera atshkjiiraas tikai priekshas/aizmugures kuzova daljas. paareejais 1:1

Nekaadu dizhu probleemu nebija. Lietots nesaudziigi 2gadu garumaa. Cena daljaam saliidzinot ar taada pasha gada parastajiem 3d 4d civic tajaa laikaa bija aptuveni reiz 1,7-2. Savai hondai piekares daljas ja naacaas mekleet, tad bija jaameklee uzreiz peeec rover.

Vai es tagad pirktu taadu hondu? mhh, jaadomaaa, bet droshi vien ka notieveetu un pirktu jaunaaku, bet ar pareizaaku dzineeju pashaurs tas salons. Vai es pirktu 2000.g.-... 45 roveru? Neee, jo nebuutu veelmes seedeet 95. gadaa razhot saaktaa salonaa.

Jo 45 roveriem salons liidz kaut kaadam 200x gadam ir 1:1 kaaa 95 gada hondai, tikai tiek feislifteets n reizes gadu laikaaa, salonaa izmainjas nav

Paldies par komentu!

Vairaak gan interesee 75 tais jo 45 tajam tieshaam tas salons .... neiepriecina, kaut gan cena piedaavaajumos laba!!!

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Čomam bija defenders. Vot tas ir vienīgais īstais rovers. Komforta nekāda, bet iet kā tanks. Divi aķi, divas bākas. Benžu rij ap 20 l/100 (labākajā gadījumā). Remontējās viss elementāri, pašrocīgi. Reizēm vajag svarkas palīdzību.

Diskusijas nosaukumu (virsrakstu) izlasiiji ???

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu kāds 75 tā īpašnieks ----- atsaucies!!!!!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tik dikti gribi izcelties no peleka puļa???

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

casius rakstīja: Nu kāds 75 tā īpašnieks ----- atsaucies!!!!!

Visi īpašnieki sēž pie autoservisa vārtiem

auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

Par vienmuljajiem saloniem runaajot www.auma-audio.com

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

ieļūkojies iekš www.whatcar.co.uk tur arī šo to var atrast

casius Reģ.: 26.08.2002
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja:

casius rakstīja: Nu kāds 75 tā īpašnieks ----- atsaucies!!!!!

Visi īpašnieki sēž pie autoservisa vārtiem

Nu re - spilgts piemērs.... neko par šo auto nezini bet....

Tā arī rodas sviestains priekšstats par attiecīgu marku auto !

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti