Pārdod Mazda 323F, 1.6 16V, 2001.g.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2
Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Daudz par daudz cena. Pavasarii skjiiros no savas, skreejiens taads pats, 2003. g., facelift (?) shim modelim un ar vairaak extraam. Lai gan - kas ta man

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

aaa, shkjiiros pa 7000eur.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ir tikai divas iespējas - 1) vai nu cena ir par daudz, 2) vai nu Tu biji auns, un atdevis savu Mazdu par lētu. Es izvēlētos otro variantu, jo šo cenu īpašniece izvēlējās skatoties tirgus cenu līmeni (ss.lv).

Bet vispār - "moped ne moi, ja tolko razmestilj objavu..." Lai gan braucās forši tas autiņš.

Qued Reģ.: 12.06.2001
0 0 Atbildēt

Es jau arī teiktu, ka par šitādu cenu diez vai aizies, ja nu vienīgi tad, ja auto tiešām ideālā stāvoklī un kāds noticēs noskrējienam.

Par feisliftu - šis ir tas jokainais modelis ar veco pakaļu un jauno priekšu

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu es jau nezinu, aizies, neaizies, kā jau teicu - cenu es neizvēlos, bet nu pēc pabraukāšanās es teiktu, ka ir okei, jo autiņš tiešām kopts, stabils un uz ceļa ir ļoti stabils (mans Pasāts tik labi neuzvedās). Par noskrējienu nav šaubu, jo tam ir pieejami visi pierādījumi. Šitais tak nav "tikko no Vācijas" gadījums.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu es jau nezinu, aizies, neaizies, kā jau teicu - cenu es neizvēlos, bet nu pēc pabraukāšanās es teiktu, ka ir okei, jo autiņš tiešām kopts, stabils un uz ceļa ir ļoti stabils (mans Pasāts tik labi neuzvedās). Par noskrējienu nav šaubu, jo tam ir pieejami visi pierādījumi. Šitais tak nav "tikko no Vācijas" gadījums.

par latvijas noskrējienu nav strīda

vācijas servisa grāmatiņas par nelielu bet taisnīgu samaksu vari paprasīt aizpildīt kādam citam, ja pašam sirdsapziņa neļauj melot

p.n.

esmu nedaudz izbraucis ar džeka 1.6 16v mazdu....

p.p.n.

vēl vairāk - savulaik esmu "kodies" ar džeku... man tolaik bija 1.6 16v megāne (otrā galerijā vēl ir bilde)

secinājumi - nu neiet tā mazda nemaz

pārējais nu kā saka "uz mīlētāju"

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Iet ariii taa mazda, tik nepatiikami daudz jaagriezj, tikliidz griez taa visa taa 1.6i16v ekonomija aiziet nebuutiibaa. Riigaa mieriigi 10l savaacas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Normāls autiņš sievietei, izskatās arī rūpīgi uzturēts. Cena šķiet OK.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu dāmai tas autiņš arī pieder. Starp citu, ja visas dāmas būtu šitādas braucējas, tad mēs neteiktu "eeehh, vecene pie stūreas". Autiņa gļukus dzird un novērš servisos ātrāk nekā dažs labs "krutais vecis". Nez, es tā normāli pabraukājos nesēņojot un tāpat vidējai 8 litri vien bija. Man pašam patika, kā šitais autiņs pielīp pie ceļa. Jaunais Citroen C4, kuru testēju pirms šitā, likās nu galīgs sū... gaitas ziņā.

Labs autiņš dāmai vai jauniešiem. Krānu staipītājiem un smagās kājas īpašniekiem šitais nederēs. Reali patīk sudraba krāsa - neredz ka netīrs.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu dāmai tas autiņš arī pieder. Starp citu, ja visas dāmas būtu šitādas braucējas, tad mēs neteiktu "eeehh, vecene pie stūreas". Autiņa gļukus dzird un novērš servisos ātrāk nekā dažs labs "krutais vecis". Nez, es tā normāli pabraukājos nesēņojot un tāpat vidējai 8 litri vien bija. Man pašam patika, kā šitais autiņs pielīp pie ceļa. Jaunais Citroen C4, kuru testēju pirms šitā, likās nu galīgs sū... gaitas ziņā.

Labs autiņš dāmai vai jauniešiem. Krānu staipītājiem un smagās kājas īpašniekiem šitais nederēs. Reali patīk sudraba krāsa - neredz ka netīrs.

Bet tas taču labs variants Tava passāta vietā !

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Nu dāmai tas autiņš arī pieder. Starp citu, ja visas dāmas būtu šitādas braucējas, tad mēs neteiktu "eeehh, vecene pie stūreas". Autiņa gļukus dzird un novērš servisos ātrāk nekā dažs labs "krutais vecis". Nez, es tā normāli pabraukājos nesēņojot un tāpat vidējai 8 litri vien bija. Man pašam patika, kā šitais autiņs pielīp pie ceļa. Jaunais Citroen C4, kuru testēju pirms šitā, likās nu galīgs sū... gaitas ziņā.

Labs autiņš dāmai vai jauniešiem. Krānu staipītājiem un smagās kājas īpašniekiem šitais nederēs. Reali patīk sudraba krāsa - neredz ka netīrs.

Bet tas taču labs variants Tava passāta vietā !

eu, toč

labāks par galantu

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ne par to šoreiz runa..

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Ir tikai divas iespējas - 1) vai nu cena ir par daudz, 2) vai nu Tu biji auns, un atdevis savu Mazdu par lētu. Es izvēlētos otro variantu, jo šo cenu īpašniece izvēlējās skatoties tirgus cenu līmeni (ss.lv).

1) Tirgus cenu nosaka nevis tas, ar kaadu cenu ielikti liidziigi sludinaajumi ieksh ss.lv, bet gan tas, par kaadu naudu konkreetais auto tiek nopirkts.

2) Cik ir tavs uzcenojums par sludinaajuma likshanu?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

1) Par kādu cenu auto tika nopirkts pirms diviem gadiem - nezinu.

2) Par kādu uzcenojumu Tu runā - kā redzi, kontakti ir pa tiešo ar īpašnieci. Par cik vienojaties - jūsu darīšana, man no tā nav nekāda labuma. Vienkārši cilvēcīgi izlīdzu, jo dāma ar tiem sludinājumiem, fotogrāfijām utt. tā īsti nemāk krāmēties.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Ir tikai divas iespējas - 1) vai nu cena ir par daudz, 2) vai nu Tu biji auns, un atdevis savu Mazdu par lētu. Es izvēlētos otro variantu, jo šo cenu īpašniece izvēlējās skatoties tirgus cenu līmeni (ss.lv).

1) Tirgus cenu nosaka nevis tas, ar kaadu cenu ielikti liidziigi sludinaajumi ieksh ss.lv, bet gan tas, par kaadu naudu konkreetais auto tiek nopirkts.

2) Cik ir tavs uzcenojums par sludinaajuma likshanu?

ielec pat iekš ss.lv kādus 50 sludekļus par kautkādu mašīnu un tu būsi tas, kas nosaka TIRGUS CENU

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Starp citu, ja visas dāmas būtu šitādas braucējas, tad mēs neteiktu "eeehh, vecene pie stūreas". Autiņa gļukus dzird un novērš servisos ātrāk nekā dažs labs "krutais vecis".

Interesanti, kādi gļuki mazdai pie tāda noskrējiena

Vai rūpnīcas defekti kā tavam pasātam

'

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Starp citu, ja visas dāmas būtu šitādas braucējas, tad mēs neteiktu "eeehh, vecene pie stūreas". Autiņa gļukus dzird un novērš servisos ātrāk nekā dažs labs "krutais vecis".

Interesanti, kādi gļuki mazdai pie tāda noskrējiena

Vai rūpnīcas defekti kā tavam pasātam

'

tā tak ir mazda ko var gribēt

p.n.

katram savs servisa grāmatiņu piegādātājs

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ui, kādas asprātības un dzēlības nāk laukā! Nez, kas jums tik ļoti pāri nodarījis - hemoroīdi, kolēģi iekaustījuši vai vienkārši atsaldēti esat?

Par manu Pasātu varat nečīkstēt - auto iet labi, un ir veiksmīgi atradis citu pircēju.

Savukārt par Mazdu - kā vienmēr, neko nezinu, bet jāpadi*š jau ir, citādi nevar savu "inteliģenci" izrādīt. Laikam tiešām dzīve tik skumja, bēdīga un garlaicīga, ka vienīgais pašapliecināšanās veids ir dumju komentāru ievietošana interneta forumos.

Veiksmi dzīves jēgas meklējumos jums abiem - Dorisa un Pirmais!

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

"Inteliģentais" žurnālists vai Redaktors vai vēl kāds droši vien augstāko izglītību ieguvušais parunāja.....

iepriekšējais komentārs staro no tavas inteliģences.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

manuprāt ļoti loģisks jautājums - kādi bija gļuki mazdai pie 70 kkm noskrējiena.

ļoti normāls jautājums, tā teikt - pieredzes apmaiņa.

No savas puses varu tev pastāstīt, ka škodai pie 140 kkm un tikai pa latvijas pampakiem brauktai ir bijis gļuks ar 1 riteņa gultni. Un nekas vairāk.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu tikai tāds starp citu jautājums - kā jums šķiet, kāpēc ikviens sludinājums / jautājums / ierosinājums te, iekš iAuto pārvēršas par personīgu apvainojumu apmaiņu?

Piekrītu, ja informācija ir klaji nepatiesa vai muļķīga. Bet - kāpēc pie vienkārša temata, kurā tiek iepostēta informācija par auto pārdošanu (ar autoru gluži nesaistīta) tiek ierakstīti tamlīdzīgi (skat.augstāk) komentāri?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: 1) Par kādu cenu auto tika nopirkts pirms diviem gadiem - nezinu.

Nedaudz mani paarprati... es biju domaajis cenu, par ko konkreetais auto TIKS NOPIRKTS.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

tas degvielas patēriņs tāds dīvains, pa šoseju 7l/100Km man liekas ka ir par daudz normaali buutu 5-6l/100Km bet nu tas kaa brauc. Saab 9-5 automāts ar pilnu masu pāri par 2 tonnām rij attiecīgi 7l/100Km (2.3 motors) un ~8.0l/100Km (3.0V6 motors) braucot vidēji 90-100KM/H

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu tikai tāds starp citu jautājums - kā jums šķiet, kāpēc ikviens sludinājums / jautājums / ierosinājums te, iekš iAuto pārvēršas par personīgu apvainojumu apmaiņu?

Piekrītu, ja informācija ir klaji nepatiesa vai muļķīga. Bet - kāpēc pie vienkārša temata, kurā tiek iepostēta informācija par auto pārdošanu (ar autoru gluži nesaistīta) tiek ierakstīti tamlīdzīgi (skat.augstāk) komentāri?

Iisa pamaaciiba kaa atsist spamu-

paardodu mazda blablabla

gads, dzineejs cena telefons...links uz bildeem.Punkts.

un nesaac tikai staastiit cik vinja laba, skaista utt...

katram savi jautaajumi un katram savas atbildes...

taa vien rausta iekniebt...

vai veel labaak, uztaisi atseviskju niku...

bet ja spama baidies, liec ssaa un viss

te nav nekaads burnauts, kur viens fanos par maksimas izpuuteeja uzgali, otrs rekomendees zilaas diodes uz logu mazgaataajiem un taadaa garaa

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

es ar shitaadu 323F braucu kaadus 2 meeneshus, tik biidelis 1.5; bet degvielas pateerinsh preciizi tas pac. Miinuss, ka baigais troxnis salonaa, un ar atveertiem logiem vispaar nav iespeejams braukt,kurls var palikt, jo viss svilpj veejaa, blekji vibree, jo plaani. Bet uz afalta turas ideaali, pa granteni gan krustu shkjeersu. Kopumaa nomaali, var iztureet...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti