Crash tests. Nu un kā lai pēc tam brauc?

Bams Reģ.: 28.02.2005
 
1 2 3 4 5 6 7
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

White Trash- jā, ir gan. Domāt vajag.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pēc 5 tur pavadītām dienām gribējās uz mājām. Nu baigi šiem tur garlaicīga ainava, mājeles tādas kā bērnībā zīmējām, divslīpu jumts, kaste apakšā un viss.

Un lodziņi mājinām maziņi, un standarta garāža mājai Londonas apkārtnē paredzēta Mini. Bet visvairāk man personiski nepatīk āfrikas pamatiedzīvotāju (nēģeru) invāzija.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pēc 5 tur pavadītām dienām gribējās uz mājām. Nu baigi šiem tur garlaicīga ainava, mājeles tādas kā bērnībā zīmējām, divslīpu jumts, kaste apakšā un viss.

Manupraat, tas nav nekaads miinuss. Arii, piemeeram, Norveegjijaa dominee saliidzinoshi ljoti vienkaarshas maajas. Tas gan laikam taadeelj, ka veesturiski shameejie ljoti nabadziigi bijushi, bet anyway - tajaa ir kaut kaads skaistums. Savukaart pie mums nezin vien kaa izcelties.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Nesen biju ukrainaa....bardaks kaa mums pirms 15 gadiem...vo tas uzjundiijha atminjas

domaajams ka mees tomeer esam nedaudz uz priekshu tikushi

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: Nesen biju ukrainaa....bardaks kaa mums pirms 15 gadiem...vo tas uzjundiijha atminjas

domaajams ka mees tomeer esam nedaudz uz priekshu tikushi

Uz gājēju pārejām pīpina, lai ātrāk pāri velkās, pie sarkanā nestājas utt. Gan jau izaugs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

recluse rakstīja:

Par UK jāpiekrīt nuhajam, smuki un sakārtoti, bet garlaicīgi. Kas tur var tik ļoti patikt?

Pēc 5 tur pavadītām dienām gribējās uz mājām. Nu baigi šiem tur garlaicīga ainava, mājeles tādas kā bērnībā zīmējām, divslīpu jumts, kaste apakšā un viss.

Patiik tas cipars algas čekaa....

Patiik, ka ar visu to, ka skolas laikaa bumbuleeji un piipeeji aiz stuura, vari sanjemt savus 1000-1200 maarcinjas meenesii, 600 atmest par jumtu virs galvas....paartikai cenas kaa pie mums vai tuvu tam, lupatas pat leetaakas...to sauc par nodrosinaatu eksistenci...

bet kas spiid pie mums 300-500 ls alga iireets vienistabniex-divistabnieks par 200 ls meenesii un taalaak

Darbinieks darba tirguu pie vinjiem ir pulka aizsargaataaks nekaa pie mums...vari aiziet no darba, un peec paaris gadiem atgriezties, panjems bez variantiem...algu pielikumi, korektaaka attieksme no mazajiem priekšnieķeļiem...nodoklju atmaksas utt

subjektiivu plusu vairaak par pastalaam un vecpiebalgas uudensrozeem

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Patiik, ka ar visu to, ka skolas laikaa bumbuleeji un piipeeji aiz stuura, vari sanjemt savus 1000-1200 maarcinjas meenesii, 600 atmest par jumtu virs galvas....

lūk šis teksts ir labs. Tipa- pofig, ka neesmu pelnījis, man VAJAG , man PIENĀKAS . Tikai tāpēc, ka Tu esi piedzimis un skolas laikā bumbulējis, Tev pienākas ,vai ne? Nu tad skrej ,ko gaidi?

Tik zini, ka tad Tu nesēdēsi visu dienu tīklā un gudri nerunāsi. Tur būs JĀ-STRĀ-DĀ. Jānopelna tie 1200 latiņi.

Nez kāpēc tie džeki, kuri strādā tajā vietā, uz kurieni es Anglijā braucu, īd, ka esot sūdīgi tur un ka grib uz mājām atpakaļ.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Ozz rakstīja:

Patiik, ka ar visu to, ka skolas laikaa bumbuleeji un piipeeji aiz stuura, vari sanjemt savus 1000-1200 maarcinjas meenesii, 600 atmest par jumtu virs galvas....

lūk šis teksts ir labs. Tipa- pofig, ka neesmu pelnījis, man VAJAG , man PIENĀKAS . Tikai tāpēc, ka Tu esi piedzimis un skolas laikā bumbulējis, Tev pienākas ,vai ne? Nu tad skrej ,ko gaidi?

Tik zini, ka tad Tu nesēdēsi visu dienu tīklā un gudri nerunāsi. Tur būs JĀ-STRĀ-DĀ. Jānopelna tie 1200 latiņi.

Nez kāpēc tie džeki, kuri strādā tajā vietā, uz kurieni es Anglijā braucu, īd, ka esot sūdīgi tur un ka grib uz mājām atpakaļ.

tu uz mani nebrauc, ja

es nekur braukt vismaz pagaidaam netaisos...

es ne par sevi runaaju, bet konkreeti par savu bracku....

te vinjam ar taam 9 klaseem (nu labi, nepabeigta videne, jo peec profenes bija veel gads vakarskolaa jaanolauzh)nekas nespiid, vai tikpat kaa nekas....a tur vins urbj savaa kazino un ir apmierinaats kaa niilzirgs....taapat tur ir sava darba specifika, un nekaads cukurs jau nav, bet saliidzinot ar to, kaa vinjam bija Riigaa, nu sorrii...tur ir cilveeciskaaka attieksme...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

bet konkreeti par savu bracku....

te vinjam ar taam 9 klaseem (nu labi, nepabeigta videne, jo peec profenes bija veel gads vakarskolaa jaanolauzh)nekas nespiid, vai tikpat kaa nekas....a tur vins urbj savaa kazino un ir apmierinaats kaa niilzirgs....taapat tur ir sava darba specifika, un nekaads cukurs jau nav, bet saliidzinot ar to, kaa vinjam bija Riigaa, nu sorrii...tur ir cilveeciskaaka attieksme...

Pareizi ir, nafig mums te tādus, kuri nespēj pabeigt 9 klases. Vajag aizbraukt tur, kur pilsoņi savu valsti jau uzcēluši un tur ,sakārtotā vidē, būt kingam.

Tad, kad te palikušie tiks galā ar problēmām, sakārtos valsti, tad tie klaidoņi varēs močīt atpakaļ. Tieši būs vajadzīgi tādi apkopēji kazino un ielu slaucītāji.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: piekrītu Dexam....

1. ir protams, galīgi bezizejas varianti, kur tāda Īrija ir pēdējais glābiņš.

2, pilnīgi pareizi, MĒS esam paši vainīgi, ka ļaujam kāpt uz galvas

3. es ceru, ka tā nav mūsu tautas mentaliztātes iezīme (tas par 2.o punktu)

Nevilus uzprasaas doma, no kaa tad sastaav elektoraats

pat ja sadala 3 daljaas.....

a)pensionaari, kuriem pielabinaaties ar banaaniem (ziigerists) vai kveelaam runaam (repše)

2)videejaa gada gaajums cilveeki pirmspensijas vecumaa, liela dalja no vinjiem ir urbushi padomju sisteemaa, kur pasam nekas nebija jaadomaa..tad nu vinji arii nedoma...vinjus sašeemo kaa vajag...(TP ar savaam pozitiivisma kampanjaam)

3) Tie, kas jau augushi tagadeejaas Latvijas laikaa (mees, viena dalja taapat neko nedomaa, vai domaa par blakuslietaam un materiaalaam veertiibaam.Nu te veel kaadu vareetu apgaismot un uzvest uz pareizaa celja) )

rezumee-muusu ir maz, un muus nezheeliigi izskauzh, kaut vai ar meediju starpnieciibu (skat.šovi utmldz kuinja, nekaa praatiiga telpaa naff)...

par kategoriju a) un b) vispaar nav jeegas runaat

* revoluucijas nebuus, jo muusu ir maz

* normaali laiki pienaaks tad, kad muusu gadagaajuma cilveekiem buus ap 60, t.i. peec gadiem 30, kad mees buusism saniegusi a) un b) kategoriju

tikmeer dazhi uznjeemiigi pilsonji no b) kategorijas smeļ ar liekšķeri un rada likumus...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Ozz rakstīja:

bet konkreeti par savu bracku....

te vinjam ar taam 9 klaseem (nu labi, nepabeigta videne, jo peec profenes bija veel gads vakarskolaa jaanolauzh)nekas nespiid, vai tikpat kaa nekas....a tur vins urbj savaa kazino un ir apmierinaats kaa niilzirgs....taapat tur ir sava darba specifika, un nekaads cukurs jau nav, bet saliidzinot ar to, kaa vinjam bija Riigaa, nu sorrii...tur ir cilveeciskaaka attieksme...

Pareizi ir, nafig mums te tādus, kuri nespēj pabeigt 9 klases. Vajag aizbraukt tur, kur pilsoņi savu valsti jau uzcēluši un tur ,sakārtotā vidē, būt kingam.

Tad, kad te palikušie tiks galā ar problēmām, sakārtos valsti, tad tie klaidoņi varēs močīt atpakaļ. Tieši būs vajadzīgi tādi apkopēji kazino un ielu slaucītāji.

nu ne visi var buut tik gudri, skaisti un bagaati kaa tu

sabiedriiba sastaav no dazaadiem cilveekiem, ne tikai no deksteriem....

zinaamaa meeraa pateicoties tiem "aizgaajeejiem" darba deveejiem ir petarde zem astes, un saakas kaut kaada jau esoshaa darbaspeeka izgliitosana...

veel skaidraa atminjaa 00 to saakums, kad fraaze no bosa bija "aiz vaartiem staav rinda", un poh cik tu labs, galvenais tureeties zemaak par zaali un klusaak par uudeni...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

tikmeer dazhi uznjeemiigi pilsonji no b) kategorijas smeļ ar liekšķeri un rada likumus...

Un kas Tev liedz būt uzņēmīgam?

Saki, mūsu ir maz. Tad kāpēc braukt prom?? Kāpēc nestrādāt te, nepapūlēties, lai 60 gadu vecumā varētu mazbērniem sniegt gandarījumu latviskā vidē?

Ja par Repši, tad mazāk pļūtī. Man ir piemēri, ka tieši viņa valdības laikā bija uzlabojumi stulbumu un, kā te daži saka, apspiešanas novēršanas ziņā. Tas ir no manas personīgās pieredzes. Tika reaģēts uz vēstulēm, adresētam MK. Samazinājās tirliņu izrādīušanās uz ielām ar dažādām mirgojošām lampelēm uz jumta. Taču tika radīta laba barība tādiem kā Tu un reformas nebija pieļaujamas.

Protams, ne jau viņš bija ideālākais kadrs, bet ne jau nu sliktākais iespējamais. Es pēdējās divās vēlēšanās balsoju par JL un darīšu to arī turpmāk. Tā ir mana izvēle, pie kuras nonācu pats,jo domāju līdzi procesiem un neīdu un nekur braukt netaisos.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Labi davai balsojam visi pa tiem istajiem,bet kuri tad tie ir????Nak visadi bet nekas jau nemainas.Likumi ir tadi ka tirst gribas.Nu aiziesim mes tie 10000tk uz saeimu un???Bus armija klat un izklidinas visus.Kas ir jadara mums????Pagaidam atliek laika tikai stradašanai lai varetu eksistet jo negribu uz iriju braukt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Par repši piekritu.Bet noeda viņu atri

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

nu ne visi var buut tik gudri, skaisti un bagaati kaa tu

sabiedriiba sastaav no dazaadiem cilveekiem, ne tikai no deksteriem....

man ir savs viedoklis par tiem aizbraucējiem,kuru arī izklāstīju. No Tevis esmu dzirdējis tikai mūžīgu žēlošanos par to, ka

- man ir veca mašīna,slikti

- nez kāpēc slimnīcas šefam ir kruts dampis, viņš, taatad ir maita un izkalpinātājs

- valsts ir slikta

- ārzemēs ir baigi labi.

Paprasi tiem ārzemniekeim, viņi tāpat lamā savu valdibu, nekur nevienam nekad nekas nebūs labi, visu laiku kāds tiks kritizēts.

Ļoti pat iespējams, ka patreizējā valdība dara daudz laba un tikai ilgtermiņā mēs spēsim pārliecināties -ir labi vai slikti. Politiku netaisa pus gadā. Izsijāsies pelvas un graudi.

Runāju ar ārzemju uzņēmēju, kurš dzīvo te, runā latviski. Viņš optimistiski uz visu te skatās, viņš saka- neīdiet par ceļiem, jūs neredzējāt, kādi tie bija pie mums pirms 30-40 gadiem.

Kā jau teicu, mūsu viena no problēmām ir tā, ka mums ir uz ko paskatīties, uz kurieni aizbraukt.

Ko darīja vācieši pēc pasaules kara?????????? Cēla valsti un strādāja.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Ozz rakstīja:

tikmeer dazhi uznjeemiigi pilsonji no b) kategorijas smeļ ar liekšķeri un rada likumus...

Un kas Tev liedz būt uzņēmīgam?

Saki, mūsu ir maz. Tad kāpēc braukt prom?? Kāpēc nestrādāt te, nepapūlēties, lai 60 gadu vecumā varētu mazbērniem sniegt gandarījumu latviskā vidē?

Ja par Repši, tad mazāk pļūtī. Man ir piemēri, ka tieši viņa valdības laikā bija uzlabojumi stulbumu un, kā te daži saka, apspiešanas novēršanas ziņā. Tas ir no manas personīgās pieredzes. Tika reaģēts uz vēstulēm, adresētam MK. Samazinājās tirliņu izrādīušanās uz ielām ar dažādām mirgojošām lampelēm uz jumta. Taču tika radīta laba barība tādiem kā Tu un reformas nebija pieļaujamas.

Protams, ne jau viņš bija ideālākais kadrs, bet ne jau nu sliktākais iespējamais. Es pēdējās divās vēlēšanās balsoju par JL un darīšu to arī turpmāk. Tā ir mana izvēle, pie kuras nonācu pats,jo domāju līdzi procesiem un neīdu un nekur braukt netaisos.

Nu re, gads-divi tik pagaajusi, a repse jau labs....

nu pofig, barojas vinji no taas pasas siles, no kuras peereejie

prieks sevis uzskatu, ka uznjeemiigs esmu gana, aboneeju aviizes, izgliitojos pamataa par dziivi nesuudzos...

Kaadam tacu ir jaabuut arii par Ozz'u

latviskaa vide kas taa taada un vai vinja ir vajadziiga taada kaa Tu iedomaajies viss attiistaas, valodas, kultuura etc...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es pazīstu tikai vienu cilvēku, kas balsoja PAR neiropas savienību, bet iestājāmies pārliecinoši.....

tāpat es pazīstu tikai vienu cilvēku, kas balsoja par Trekno Septiņgadnieku partiju....

un kas? ievēlējāt pārliecinoši

p.n.

es arī gribu par premjeru

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Nu re, gads-divi tik pagaajusi, a repse jau labs....

???? Plasīji, ko es teicu? Neesmu nekad teici,ka slikts bija. Vēlēšanu naktī sēdēju un klausījos,man bija svarīgi.

P.S. Es neaģitēju ne par vienu.

A Tev,Ozz, Tev ir kāds, par ko Tu esi balsojis, tā, pēc pārliecības...vai tikai tā aizej un nobalso vai pat vēl trakāk- vispār nebalso?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, es tak nekag neesmu slēpis, ka balsoju PAR ES. Un nedomāju, ka nepareizi.

A par treknajiem nebalsoju, iepriekš jau pateicu par ko.

Vēlēšanas tak parāa, ka tautai šī politika patīk.Ja katru reizi no jauna ievēl tos pašus, kuriem iedod pārsvaru rokās, tad taču viss kārtībā, nav pamata īdēt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Eu bet es dariju vel trakak, nebalsoju,jo neatradu par ko.Nevieni nelikas piemeroti

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ir...socikji....

nekad ne par vienu citu neesmu balsojis...ja nu Tev no taa labaak paliek...taa ir mana paarlieciiba...reizeem vinji nav attaisnojusi uz sevi liktaas ceriibas, tas ir normaali...

ja veelies saprast, par ko toreiz šūmeejos par masiinaam-mums uzradaas viens gab. valdes loceklis, kursh uzreiz iegaadaajaas Q7 (ja neko nejaucu) un tajaa pasaa laikaa ne santiima neljaava ieguldiit jaunas aparatuuras iegaadei, kaa rezultaataa mees tuulit buusim vieniigie Riigaa ar vienrindnieku....es saprotu, ka paareejaam slimniicaam valsts dod pikji, bet LJMC ir privaata bodiite, un kaa mees te labi dziivojam, bet ar maarketingu mums ir kaa ir, ja saliidzina ar ARS, VC4 un veel dazaam labaam iestaadeem...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

deksteram atbildēja uz vēstuli -šīm Repše jau ir vislabakais.....

un tu padl* zini par kādu naudu šīs visas labas lietas sarīkoja? Pasedētu pie varas bišķīt ilgāk - un tad gan tu redzēytu cik viņš ir labs,..... kad ceļinieku fondu nauda beigtos, kuru šīs maita ir izbazarejis....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

par ES, jā vienīgais ko pazīstu (kam esmu prasījis) esi tu

a par Treknajiem Cūkmeniem balsoja viena pazīstama advokāte....

un kad es viņai prasīju "kāpēc?" - jamā atbildēja "A par ko tad vēl? citu jau nav!"

vot tas man lika aizdomāties.... kā nav? un kas tad ir šitie?

vai tad tas ir līdzvērtīgi - vai shēmotāju grupiņa, kas ir sev izkārtojusi normāla piķa iekrišanu ķešās, nodrošinās arī pārējiem tādu pašu uzplaukumu????

manuprāt tieši otrādi - tas piķis, kas tajās ķešās bieži vien ir kautkā tai pašai tautiņai atshēmots nost....

es neskaitu svešu piķi, bet ja man personīgi ir jāmaksā un kāds manis samaksāto veiki novirza vajadzīgajā kabatā, izmantojot "dienesta stāvokli" tad man tas nepatīk....

es apzinos, ka balsot par pretējo spārnu ir muļķīgi.... kur tad viņi ņemts tās kotletes, ko tautai ir sasolījuši???

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un lieki piebilst kā mēs uz kādiem 5 gadiem esam atpalikuši ceļu attūistībā- jo rezerves nav... un jebkura cena bišķīt virs ta ko varam atļauties jau rubi nost veselus projektus... jau kādus 2 gadus vajadzēja būvēt Jūrmalas apvedceļu - paplašinot uz 2 brauktuvem.... bet nekā - deļ ta j*b*na Repše nekas nenotiek - un vel pāris gadus nenotiks - jo rezerves sadardzinājumu segšanai tika nosūtīti ambiciozo mērķu sasniegšanai.... es jau nerunāju par to, ka vismaz kādi 50 000 Ls par projektēšanu faktiski tika palaisti vējā.....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Paskatīsimies, kas būs tālāk. Pieļauju, ka pēc mēnešiem 6-8 viss kļūs slikti un savu aldziņu latos droši varēsim konvertēt uz eiro att. 1:1

Neraugoties uz to bendzīns maksās ladtu, bet dīzelis 90 santīmus. Toties būs par ļoti labām cenām iepērkami kā dzīvokļi gan jaunos, gan vecos projektos, tā arī mājas - gan pabeigtas, gan puspabeigtas. Jā un arī nojāti Lexusi un Tuaregi

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti