Crash tests. Nu un kā lai pēc tam brauc?

Bams Reģ.: 28.02.2005
 
1 2 3 4 5 6 7
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: dekster, a dekster...

kam pieder tā zeme zem tava purva???? un moš īpašnieks jau ir sagriezis to zemi gabaliņos un saliekamo mājiņu celtnieki jai ir sapakojuši savus izstrādājumus fūrās un rūcina pie šlagbauma

Tev arī kaut kas cits domās pavīd, kā tikai māju celniecība?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja: dekster, a dekster...

kam pieder tā zeme zem tava purva???? un moš īpašnieks jau ir sagriezis to zemi gabaliņos un saliekamo mājiņu celtnieki jai ir sapakojuši savus izstrādājumus fūrās un rūcina pie šlagbauma

Tev arī kaut kas cits domās pavīd, kā tikai māju celniecība?

aaaaa, kā es varēju palaist garām šito ziņu, ka pasaules sienās cēlāji vairs nebūvēs kurzemē

p.n.

nevar būt, ka tur vēlāk būs paredzēta RAŽOŠANA

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a tu tā arī neatbildēji... kas ir tas šreks, kam pieder tas purvs?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a tu tā arī neatbildēji... kas ir tas šreks, kam pieder tas purvs?

Bišķi uzmanīgāk ar izteicieniem,OK ? Man nav tev jāsniedz atskaites

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja: a tu tā arī neatbildēji... kas ir tas šreks, kam pieder tas purvs?

Bišķi uzmanīgāk ar izteicieniem,OK ? Man nav tev jāsniedz atskaites

informācijai.... šreks ieguva savu purvu vienā konkrētā darījumā - aizjāja un atbrīvoja to princesi

p.n.

tu taču esi redzējis to multeni

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Topiks par kaut kādu crash testu...

Man personīgi ļoti patīk, ka ir tāda Īrija uz kuru bāleliņi brauc strādāt.

tas nozīmē, ka man tepat Latvijā līdz pat kapa malai atradīsies nodarbošanās un nebūs jāiet ubagot.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Topiks par kaut kādu crash testu...

Man personīgi ļoti patīk, ka ir tāda Īrija uz kuru bāleliņi brauc strādāt.

tas nozīmē, ka man tepat Latvijā līdz pat kapa malai atradīsies nodarbošanās un nebūs jāiet ubagot.

YEP !

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Topiks par kaut kādu crash testu...

Man personīgi ļoti patīk, ka ir tāda Īrija uz kuru bāleliņi brauc strādāt.

tas nozīmē, ka man tepat Latvijā līdz pat kapa malai atradīsies nodarbošanās un nebūs jāiet ubagot.

Varēsi, darboties, darboties un vēlreiz darboties.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Uz Īriju jau kvalificēti elektriķi un citādi attīstītie tak nebrauc,ne? Kā Ozz teica, brauc tie, kuriem problēmas sagādā pabeigt 9 klases.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

arii parastajiem vajag darbu,un kam tad valdiiba domaata? tikai lai savus purnus piebaaztu?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja neesi pamaniijis, tad brauc arii kvalificeeti elektrikji, kurus latvenergo palaizh briivus, brauc medmaasas, juristi, da jeb kas...

nu un arii tie, kuri savaa laikaa nav taas 9 klases pabeigushi, un peec tam nav vai nu gribeejusi vai vareejusi...

daudz medikju laizhas uz skandinaaviju. teiksim...visaadi brauc...un ne jau aiz labas dziives brauc...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu man pazīstama sirdsmāsiņa (kardioloģijas māsa, bet tas laikam tikai ozam kaut ko reāli izteiks) arī aizsipa uz skandināviju viņu penžiem pansionātā pīles pienest un pasaciņas paklausīties

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: arii parastajiem vajag darbu,un kam tad valdiiba domaata? tikai lai savus purnus piebaaztu?

Tā ir tava valdība Ne jau importētā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Reaala stelle-

vienaa slimniicaa viens gudriitis izdomaaja, ka maasas aduhjaa sanjem, un noformeeja uz 0,7 slodzeem-reaali....200 latu uz papiira...

un ko ieteiksiet vinjaam dariit

Piketeet pie ministrijas viss ir legaali un likumiigi...

mekleet citu darbu jau krietni gados, un pari visai riigai un tas viss lai buutu tie 50 ls klaat

Kam nav viiru un beerni lieli, ar pasu pirmo raianu aizsipa uz anglijas veco lauzu pansionaatiem...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: arī aizsipa uz skandināviju viņu penžiem pansionātā pīles pienest un pasaciņas paklausīties

nu i tur viņas īstā vieta,pie skandināvu penžu pīlēm

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Reaala stelle-

vienaa slimniicaa viens gudriitis izdomaaja, ka maasas aduhjaa sanjem, un noformeeja uz 0,7 slodzeem-reaali....200 latu uz papiira...

un ko ieteiksiet vinjaam dariit

Piketeet pie ministrijas viss ir legaali un likumiigi...

mekleet citu darbu jau krietni gados, un pari visai riigai un tas viss lai buutu tie 50 ls klaat

Kam nav viiru un beerni lieli, ar pasu pirmo raianu aizsipa uz anglijas veco lauzu pansionaatiem...

Nu un kas vainīgs pie tā?? Ko iesaki darīt?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Zheel gan, ka cilveekam ir tikai viena aklaa zarna...

Tev ar piili pienesa...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iesaku, bet Tu jau to mediciinas reformu neizgroziisi...

katru gadu ļaļa cik tur tie muljoni ves.apruupei naak klaat...

kkaa nemanu, ka man cilveeku buutu palicis par valsts naudu vairaak, vai alga dramatiski kaaptu...

tas ir viens melnais caurums, tas veseliibas budzets...

Kaapeec Lasmani no onkocentra vadiibas TP nometa kaapeec traktoristu (beerzinju) par veseliibas ministru ielika ne jau taapeec ka nekompetenti vai kompetenti...bet taapeec, ka tur taads pikjis izgrozaas, ka par maz neliekas... samazgu spainis prieks treknajiem gadiem...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Zheel gan, ka cilveekam ir tikai viena aklaa zarna...

Tev ar piili pienesa...

1 reizi,pēc tam pats gāju.

Klau, es tak nesaku, ka tas ir normāli-dzīvot par 150 latiem. Bet aizbēgt-tas ir stulbi. Droši vien mēs visi esam kaut kādu kļūdu pieļāvuši agrāk, kaut kādā gadā 1990. ajā vai 95. gadā. Ka atļāvām nākt pie varas tiem, kas jau nu tur bija vai ir. Ja reiz tas, kā top mūsu valsts, nepatīk.

Jebkurā gadījumā-vaina muusos pašos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja: arī aizsipa uz skandināviju viņu penžiem pansionātā pīles pienest un pasaciņas paklausīties

nu i tur viņas īstā vieta,pie skandināvu penžu pīlēm

var jau ierēkt, bet jamā ir kardioloģijas māsa, tas nozīmē, ka tepat latvijā piemēram kādā sirds operācijā nebūs kas pados dakterim gurķīti

un ja šiten saņemot pārsimt lašus uz rokas jamā dabū nostrādāties 2 slodzes, tad tur patusejot pāris stundiņas baltā halātiņā jamā dabū 10reiz vairāk....

deksi, neskati visu no savām pozīcijām... tev vismaz ir purvs ko pasūkāt un vismaz reizi gadā tu dabū to piķi no tiem ārzemju pircējiem, bet ko darīt tādai māsai??? ēst viņai jau šodien gribas un kautkur jādzīvo arī, nerunājot par to, ka kautkas jāvelk mugurā.....

saki, ko viņa varētu darīt lietas labā???? reformēt veselības ministriju? piketēt pie saeimas???

da neko? jamā pār pāris mēnešiem būtu badā nosprāgusi.... bet kāds kautkur brauktu ar Q7

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais.... vai tad es saku, ka tas ir labi??? Runa bija par citu-par to, kas vainīgs pie tā visa.

Ja nu gadījumā Eiropā apstākļi būtu tādi paši, kur tad šī siptu? Pie tam, ja tā būtu visā pasaulē?

Vieglāk ir aizbraukt. Citādi no jums staro bezcerība....

Un- pircējs nav ārzemnieks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: ...Ka atļāvām nākt pie varas tiem, kas jau nu tur bija vai ir. Ja reiz tas, kā top mūsu valsts, nepatīk.

Jebkurā gadījumā-vaina muusos pašos.

tāpēc jau es arī intensīvi meklēju vismaz vēl to otru, kas balsoja par Trekno Septiņgadnieku

visapkārt neviens neatzīstas... bet vajadzētu taču būt apmēram katram ceturtajam.....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Uz atvadaam....

ar arodbiedriibu tika nolemts, ka medikju algas paarskatiis 2x gadaa , piemeerojot taabriizha videejaam algaam...

kur ir

nav...

jau gadu kaa nav...

Un tas ir valdiibas leemums, par ko nesen atkal bija gatavi iet piketeet lai kaadam deputaatam lagzdinjam buutu iespeeja atkal pasveicinaat tautu...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Mediķiem palielināt algas?! PAR KO?! Gana lielas pateicības tak jau no tautas saņem!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Uz atvadaam....

ar arodbiedriibu tika nolemts, ka medikju algas paarskatiis 2x gadaa , piemeerojot taabriizha videejaam algaam...

kur ir

nav...

jau gadu kaa nav...

Un tas ir valdiibas leemums, par ko nesen atkal bija gatavi iet piketeet lai kaadam deputaatam lagzdinjam buutu iespeeja atkal pasveicinaat tautu...

Jomajo, nu to mēs visi zinām. Tad vajag iet un PAPRASĪT!!!!! Ko īdi?????

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti