Crash tests. Nu un kā lai pēc tam brauc?

Bams Reģ.: 28.02.2005
 
1 2 3 4 5 6 7
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

domā viņiem protokolu veidlapu pietrūks

Ja ir bail no protokola, tad ir jābrauc uz Īriju, neko darīt.

nav runas par bailēm no protokola.... man personīgi nav bail...

bet paskaties ko izdarīja ar tiem, kas mēģnāja piketēt uz robežas......

tā vietā lai kautko darītu un sakārtotu lietas, pervim ģelom tika izvilkti protokoli

Gribētu redzēt,ko šie būtu darījuši, ja visi 500 smago šoferi sabantuju izveiktu. Un vēl 1000 atbrauktu.

Tik tā nebija...vienai daļai sagribējās, pārējiem viss bija pie kājas.

Nu, kā Kasperskim

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Pilnīgi tukšus salmus kuļat, kolēģi

Nu re, pofigistiska attieksme. Ko tad es, ko mēs varam,ne?

Da ne. Ar savām problēmām es gluži labi tieku galā pats. Savukārt, spriest par visu un visiem man nav ne laika, ne vēlēšanās.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Nu, kā Kasperskim

Hehe, laikam pats biji to aktīvāko vidū, ne?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Nu, kā Kasperskim

Hehe, laikam pats biji to aktīvāko vidū, ne?

Nē, neesmu fūrists. Ja būtu, protokols man toč būtu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un ka ar ugunsdzesejiem???Tie tak nedrikst streikot tapat ka policisti...ka lai viņi kaut ko paprasa???Skolotaji streiko bet ko tad piemet kaut kadas kapeikas tik.Te prasas pec dažu resnvederu apšaušanas ka viduslaikos darija.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Un ka ar ugunsdzesejiem???Tie tak nedrikst streikot tapat ka policisti...ka lai viņi kaut ko paprasa???Skolotaji streiko bet ko tad piemet kaut kadas kapeikas tik.Te prasas pec dažu resnvederu apšaušanas ka viduslaikos darija.

Skolotāji masveidā pamet skolas, paliek tikai fanātiķi. Ja visi ugunsdzēsēji un policisti uzrakstītu atlūgumus, tad reāli mēneša laikā viņi ir jāatbrīvo vai jāizpilda viņu prasības un ko tad? Būtu reāls uzmetiens valstij, bet neviens to nedarīs, diemžēl.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl ir gadijumi, ka kāds SIA šefs speciāli grib bankrotēt...nu tad ir ziepes. Kamēr kāds velk, tikmēr viss notiek. Kad piegriežas...nu, tad ir žopsis.

Palasiet grāmatu 'Nelaiķis atnāca ar nokavēšanos' .

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

šur tur dexteram piekritu,bet ir vietas kur nepiekritu.Arpus rigas ir gruti kaut kur baigi izsisties jo laukos bizness nemaz ta neiet no rokas jo tautai ir maza maksatspeja.Ta ka lai kads cinitajs esi visiem tapat nesanak lielapjoma biznesu uzsakt.Kadam ari ir jastrada pie ta cinitaja un biznesmeņa.Ta ka var jau nolikt tos kas brauc prom,bet bieži vien ta ir vieniga iespeja

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man pazīstams skuķis īrijā jau gadu pašī... "dell" zavodā...

kad brauca projām aizņēmās 50ls

pirmo reizi atbrauca pēc pusgada... krutākais aipods, kaukāds fočiks vēl visādas figņas...

es jau nesaku, ka TUR viņa ir kautkas, bet kas viņa būtu ŠEIT???

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es jau nesaku, ka TUR viņa ir kautkas, bet kas viņa būtu ŠEIT???

Šeit būtu nekas bez nekā, kamēr TUR (ārā) ir tikai viena no "vidus" ar normāliem dzīves apstākļiem un attiecīgu komforta līmeni.

Neviens jau īpaši nepārmet to, ka kāds pamet LV labākas dzīves meklējumos, bet vairums no apkārtējiem tikai īd, ka viss ir ļoti slikti, bet reāli neko negrib mainīt, jo tad būs kkas jādara.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: man pazīstams skuķis īrijā jau gadu pašī... "dell" zavodā...

kad brauca projām aizņēmās 50ls

pirmo reizi atbrauca pēc pusgada... krutākais aipods, kaukāds fočiks vēl visādas figņas...

es jau nesaku, ka TUR viņa ir kautkas, bet kas viņa būtu ŠEIT???

Patērētāju sabiedrība.

Cik es zinu tos aizbraucējus, tie ir cilvēki ,kuri ,būdami te, tā arī neko izdarīt nespēja.

Izņemot vienu sevišķu gadījumu, kad uz turieni aizbrauca cilvēks, kuram pēc PSRS sabrukšanas te nebija darba iespēju pilnīgi nekādu dēļ ļoti specifiskas profesijas. Bet viņš TUR tagad ir firmas līdzīpašnieks un viņam ir īpašumi Latvijā un vēlme atvērt firmas filiāli šeit. Ražotāji,ne tirgoņi.

Viens rets gadījums...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Neviens jau īpaši nepārmet to, ka kāds pamet LV labākas dzīves meklējumos, bet vairums no apkārtējiem tikai īd, ka viss ir ļoti slikti, bet reāli neko negrib mainīt, jo tad būs kkas jādara.

Bingo!

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Neredzu neko sliktu faktā, ka uzņēmīgs cilvēks par nopelnīto naudu uzceļ villu.

Bet varbūt ja uzņēmīgais cilvēks būtu padzīvojis dzīvoklī vai vienkāršākā mājiņā toties maksājis lielākas algas strādniekiem, tad nebūtu pašam tagad jāraud par darbaspēka trūkumu?

Man arī po, kā katrs izlieto savu naudu.

man nepatīk tie, kuri skaļi raud par pašu inscenētiem notikumiem.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Kāpēc valsts ļauj apčakarēties?

kas Tavuprāt ir valsts?

Tu domā, ka Kalvītis un ministri? Ta nē, tie ir tikai dažāda lieluma kretīni.

valsts ir ierindas biedri, cietumā pasēdējuši premjerkandidāti un vēl daži, kas neafišējas.

kas maksā, tas pasūta mūziku.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Valsts kā ķēķis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Dorisa rakstīja:

nuhajs rakstīja: Neredzu neko sliktu faktā, ka uzņēmīgs cilvēks par nopelnīto naudu uzceļ villu.

Bet varbūt ja uzņēmīgais cilvēks būtu padzīvojis dzīvoklī vai vienkāršākā mājiņā toties maksājis lielākas algas strādniekiem, tad nebūtu pašam tagad jāraud par darbaspēka trūkumu?

Man arī po, kā katrs izlieto savu naudu.

man nepatīk tie, kuri skaļi raud par pašu inscenētiem notikumiem.

Darbaspēka netrūkst. Čomam māju būvē kautkāda ukraiņu brigāde. Rauj pa 12 stundām, nederz, saņem par 1/3 mazāk nekā vietējie "speciālisti". Un viņiem nav kā mūsējiem - bērns slims, vajag brīvdienu. Dzīvo teltī un ēd konservus.

iedod man kontaktus

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Uzskatu ka daudzi uzņēmēji paši izprovocēja, tādu situāciju, ka daudzi darbinieki aizbrauc prom no Latvijas, Kā tik kaut kas nepatika darba devējam tā pašol ka tirst. Diemžēl tāda realitāte bija, bet tagad ņaud ka vajag robežas atvērt, jo nav kas strādā.

Diemžēl tagad esam otrā grāvi, kad iesācējs kurš vēl jāapmāca atnāk uz darbu un uzreiz paprasa 500 uz rokas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Dorisa rakstīja:

nuhajs rakstīja: Neredzu neko sliktu faktā, ka uzņēmīgs cilvēks par nopelnīto naudu uzceļ villu.

Bet varbūt ja uzņēmīgais cilvēks būtu padzīvojis dzīvoklī vai vienkāršākā mājiņā toties maksājis lielākas algas strādniekiem, tad nebūtu pašam tagad jāraud par darbaspēka trūkumu?

Man arī po, kā katrs izlieto savu naudu.

man nepatīk tie, kuri skaļi raud par pašu inscenētiem notikumiem.

Darbaspēka netrūkst. Čomam māju būvē kautkāda ukraiņu brigāde. Rauj pa 12 stundām, nederz, saņem par 1/3 mazāk nekā vietējie "speciālisti". Un viņiem nav kā mūsējiem - bērns slims, vajag brīvdienu. Dzīvo teltī un ēd konservus.

iedod man kontaktus

Pēc kāda pusgada būs pilna Rīga ar šamējiem. Paši piedāvāsies strādāt.

man vaig šodien.... jumts jāuzliek pirtsmājai un jāsāk apdare

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

spams

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: spams

REDAKTORAM!

Ludzu izdzēsiet šo topiku, jo tautai vairāk interesē kā aplikt vienam otru, ne dzelžus apspriest!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

Pirmais rakstīja: spams

REDAKTORAM!

Ludzu izdzēsiet šo topiku, jo tautai vairāk interesē kā aplikt vienam otru, ne dzelžus apspriest!

Tu neesi kāds ministra dēliņš, kurš necieš papiņa kritizēšanu??

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tas, ka mees apzinaamies, ka ir probleema jau vien ir pusceļš uz panaakumiem!

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Pēc kāda pusgada būs pilna Rīga ar šamējiem. Paši piedāvāsies strādāt.

Atceros vēl pāris gadus atpakaļ vietējie plebeji stāvēja Juglas statoilā un gaidīja kad piebrauks saimnieks un nofraktēs uz darbiem piemājas strojkā....

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl ir tāda lieta kā naudas daudzums, ar kuru konkrēts pislonis tiek galā.

Ir tāds konkrēts kadrs, kurš nemaz nedēļā vairāk par 40 latiem nedrīkst rokās paņemt. Pats to atzīst. Protams, viņa tiesības ir pelnīt vairāk...bet tā nauda viņam kaitēs,pašlaik viņš nav izaudzis priekš lielākas summas.

Nu, kaut kā tā- katram ir sava summa, ko viņš spēj apsaimiekot saprātīgi. Nu, nopelnīs bomzis 1000 ls mēnesī,kas notiks? Tak nākamajā mēnesī viņš jau būs priedainē....

Tas gan vairāk attiecas uz strādnieku 'parasto', bet tomēr, tāda lieta pastāv.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

es te dienaas aizgaaju uz centraaltirgu...

daudz jaunu cilveeku, ar krunku sejaa...nu tas saprotams, tirgus ir taa vieta, kuraa var kko izmenedžeet leetaak...

bet 9 no 10 taam jauno cilveeku sejaam bija ar tipiskaam alkoholikju paziimeem...

tur jau taa lieta, ka viens, nopelnot štuku, aizies uz teaatri, kaut vai izzinjas process caur kungji...nopirks labu fotoaparaatu un ies fotograafeet putninjus

iedod otram to štuku, un nekad vairaak neredzeesi...

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti