Crash tests. Nu un kā lai pēc tam brauc?

Bams Reģ.: 28.02.2005
 
1 2 3 4 5 6 7
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu mūsu darba produktivitāte jau arī ir tālu no tiem pašiem ārzemniekiem....

paskaties to pašu būvniecību - katrs, kas iemācījies iesist naglu jua ir meistars..... ceņņiku māk zarjaģīt tādu pašu kā merks vai rbs skals.... tajā pašā laikā nemāk flīzes uz sienas taisni uzlikt...

tajā pašā vācijā cilvēks 20 gadus no viets skrūvē reģipsi un tad tikai sāk saprast kā to ātri un kvalitatīvi var darīt

bet tā pati māsa? kā viņa var nopelnīt tik daudz lai varētu pabarot un apģērbt sevi??? SPECIALITĀTĒ? protams jamā varētu iet par krāsotāju uz to pašu būvkantori.... un nokrāsot 2 sienas, nevis vienu.... saņemt 200, nevis 100....

bet ko viņa var darīt lai celtu savu produktivitāti???? vakarā pēc darba moš vēl paņemt slotu un uzslaucīt koridoru?

ko TU iesaki?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Mediķiem palielināt algas?! PAR KO?! Gana lielas pateicības tak jau no tautas saņem!

Sanitārēm un medmāsām vajadzētu gan.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Jomajo, nu to mēs visi zinām. Tad vajag iet un PAPRASĪT!!!!! Ko īdi?????

davaj ejam pie valdības mājas un PRASAM kur ir solītais ienākumu nodokļa samazinājums

da ierēks tur par tādu vientuļo prasītāju.... bet medicīnas darbinieku streiks nevienu no viņiem neraustīs..... kad VIŅI būs slimi, tad atradīsies kāds, kas pienesīs pīli

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

bet tā pati māsa? kā viņa var nopelnīt tik daudz lai varētu pabarot un apģērbt sevi??? SPECIALITĀTĒ? protams jamā varētu iet par krāsotāju uz to pašu būvkantori.... un nokrāsot 2 sienas, nevis vienu.... saņemt 200, nevis 100....

bet ko viņa var darīt lai celtu savu produktivitāti???? vakarā pēc darba moš vēl paņemt slotu un uzslaucīt koridoru?

ko TU iesaki?

Tad, kad VISAS Latvijas māsas aizies pie MK un pateiks, ka nestrādās tik ilgi, kamēr nebūs paceltas algas, tikmēr neko.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu mūsu darba produktivitāte jau arī ir tālu no tiem pašiem ārzemniekiem....

Kā nu kur.

Pirms 2 gadiem janvārī, kad mēs mēneša laikā apvācām visus lauztos mietus, tie paši ražīgie zviedri brīnījās, ka baigi ātri. Viņiem tas iet 2x ilgāk.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tas takš labi, ka brauc - gribi negribi algas arī te būs spiesti pacelt. Bez brīvās darbaspēka un citu lietu un spēku kustības tas tā tik ātri nenotiktu. Protams, ka atsevišķu ģimeņu līmenī tie ne vienmēr ir priecīgi stāsti, bet tas ir tas ceļš, ko izvēlējāmies iestējoties ES - būs visvisādi, kamēs cenas, algas utt izlīdzināsies - tā teica gudrais ekonimists teorētiķis Šmits pēc kura teorijas arī to brīvo tirgu sabūvēja.. un kāpēc lai viņam nebūtu bijusi taisnība?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Jomajo, nu to mēs visi zinām. Tad vajag iet un PAPRASĪT!!!!! Ko īdi?????

davaj ejam pie valdības mājas un PRASAM kur ir solītais ienākumu nodokļa samazinājums

da ierēks tur par tādu vientuļo prasītāju.... bet medicīnas darbinieku streiks nevienu no viņiem neraustīs..... kad VIŅI būs slimi, tad atradīsies kāds, kas pienesīs pīli

Pirmais, tu, klizmul;aci, , pareizi saki, vientuļo neraustīs. Bet, ja aizies VISI?? Uz barikādēm gājām, ja tagad uzskatam, ka nepatīk kaut kas, jāiet un jāsaka.

Man ,redz, grūti spriest, es pats sev nopelnu iztiku. Kam man ko iet prasīt?? Vo, Atslēdzniekam paprasīt, kas ar ceļiem,to gan varētu. Un tad, ja 50 000 autoadītāju Latvijā apstātos vienu dienu uz ceļiem un tos nobloķētu, tad sāktu domāt.

Taču, tas nenotiek. Un tāpēc man labpatīk domāt, ka tomēr nedzīvojam tik sikti. A paburkšķēt-svēta lieta.

Un tie, kas brauc prom, tie ir klaidoņi,labākas dzīves meklētāji ( ar nelieliem izņēmumiem)

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Mūsu tālredzīgie biznesmeņi paši pie tā ir vainīgi. Tā vietā, lai investētu darbiniekuatalgojumā, sociālajā aizsardzībā, izglītībā, medicīnas aprūpē viņi vispirms apčakarē valsti nodokļu sfērā lai sabūvētu sev villas pie Baltezera un Jūrmalā, sapirktu maibahus un citus dārgus spīguļus.

Un pēc tam brēc, ka jāatver robežas darbaspēkam no austrumiem jo savējo nav.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Mūsu tālredzīgie biznesmeņi paši pie tā ir vainīgi. Tā vietā, lai investētu darbiniekuatalgojumā, sociālajā aizsardzībā, izglītībā, medicīnas aprūpē viņi vispirms apčakarē valsti nodokļu sfērā lai sabūvētu sev villas pie Baltezera un Jūrmalā, sapirktu maibahus un citus dārgus spīguļus.

Un pēc tam brēc, ka jāatver robežas darbaspēkam no austrumiem jo savējo nav.

Bāleliņu politiķu nopelns ir tikai tas, ka viņi to pieļāva. Jādomā, ka ne jau gluži par smukām acīm.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

A paši jūs, tā vietā, lai tagad strādātu, tiršat iauto

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: A paši jūs, tā vietā, lai tagad strādātu, tiršat iauto

Es strādāju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

bet tā pati māsa? kā viņa var nopelnīt tik daudz lai varētu pabarot un apģērbt sevi??? SPECIALITĀTĒ? protams jamā varētu iet par krāsotāju uz to pašu būvkantori.... un nokrāsot 2 sienas, nevis vienu.... saņemt 200, nevis 100....

bet ko viņa var darīt lai celtu savu produktivitāti???? vakarā pēc darba moš vēl paņemt slotu un uzslaucīt koridoru?

ko TU iesaki?

Tad, kad VISAS Latvijas māsas aizies pie MK un pateiks, ka nestrādās tik ilgi, kamēr nebūs paceltas algas, tikmēr neko.

nu viņas izvēlās viņuprāt reālāko risinājumu - brauc uz skandināviju aprūpēt pensionārus pansionātos.... viņi ja sola, tad arī samaksā

diemžēl

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Mūsu tālredzīgie biznesmeņi paši pie tā ir vainīgi. Tā vietā, lai investētu darbiniekuatalgojumā, sociālajā aizsardzībā, izglītībā, medicīnas aprūpē viņi vispirms apčakarē valsti nodokļu sfērā lai sabūvētu sev villas pie Baltezera un Jūrmalā, sapirktu maibahus un citus dārgus spīguļus.

Un pēc tam brēc, ka jāatver robežas darbaspēkam no austrumiem jo savējo nav.

Pag,pag. Kāpēc valsts ļauj apčakarēties?

Neredzu neko sliktu faktā, ka uzņēmīgs cilvēks par nopelnīto naudu uzceļ villu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

Pirmais rakstīja: nu mūsu darba produktivitāte jau arī ir tālu no tiem pašiem ārzemniekiem....

Kā nu kur.

Pirms 2 gadiem janvārī, kad mēs mēneša laikā apvācām visus lauztos mietus, tie paši ražīgie zviedri brīnījās, ka baigi ātri. Viņiem tas iet 2x ilgāk.

nestrīdos.... ir konkrēti gadījumi kad tas viss strādā.... tomēr paskaiet kam nav gadījies redzēt kā 5 veči skatās kā viens lauž bruģakmeņus uz ceļa

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Tad, kad VISAS Latvijas māsas aizies pie MK un pateiks, ka nestrādās tik ilgi, kamēr nebūs paceltas algas, tikmēr neko.

nu viņas izvēlās viņuprāt reālāko risinājumu - brauc uz skandināviju aprūpēt pensionārus pansionātos.... viņi ja sola, tad arī samaksā

diemžēl

Man ;loi patika franču zemnieku izgājiens. Viņi, nesaņemot valdības solīto, aizbrauca un Parīzē pie zemkopības ministrijas kāpnēm izgāza vairākas kravas kūtsmēslu.

Kad mums cilvēki rīkosies līdzīgi, tas ir, aizstāvēs savas tiesības, tad mums ar būs labāka dzīve.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Jomajo, nu to mēs visi zinām. Tad vajag iet un PAPRASĪT!!!!! Ko īdi?????

davaj ejam pie valdības mājas un PRASAM kur ir solītais ienākumu nodokļa samazinājums

da ierēks tur par tādu vientuļo prasītāju.... bet medicīnas darbinieku streiks nevienu no viņiem neraustīs..... kad VIŅI būs slimi, tad atradīsies kāds, kas pienesīs pīli

Pirmais, tu, klizmul;aci, , pareizi saki, vientuļo neraustīs. Bet, ja aizies VISI?? Uz barikādēm gājām, ja tagad uzskatam, ka nepatīk kaut kas, jāiet un jāsaka.

Man ,redz, grūti spriest, es pats sev nopelnu iztiku. Kam man ko iet prasīt?? Vo, Atslēdzniekam paprasīt, kas ar ceļiem,to gan varētu. Un tad, ja 50 000 autoadītāju Latvijā apstātos vienu dienu uz ceļiem un tos nobloķētu, tad sāktu domāt.

Taču, tas nenotiek. Un tāpēc man labpatīk domāt, ka tomēr nedzīvojam tik sikti. A paburkšķēt-svēta lieta.

Un tie, kas brauc prom, tie ir klaidoņi,labākas dzīves meklētāji ( ar nelieliem izņēmumiem)

de pļē.... reku uz robežas daži papukstēja un mūsu pašu varenais godmanis viņiem visiem sastādīja protokolus par kārtības traucēšanu.....

tāda tā mūsu valstiņa ir un godmanis nebūt nav pats sliktākais no vadītājiem....

domā viņiem protokolu veidlapu pietrūks

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nestrīdos.... ir konkrēti gadījumi kad tas viss strādā.... tomēr paskaiet kam nav gadījies redzēt kā 5 veči skatās kā viens lauž bruģakmeņus uz ceļa

Oi, pilns ar tādiem. Pagājšnedēļ tādus redzēju 11 cilvēkus Rīgā, Graudu ielas remontā. Un otrus 15 uz Rīgas HESa. Stāv rinda, ir neērības...bet vesels bars dīkdieņu sēž un pīpē. NEVIENS nestrādāja. Brigadieris ,parkāries pār tilta margām, skaitīja zivis Daugavā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

domā viņiem protokolu veidlapu pietrūks

Ja ir bail no protokola, tad ir jābrauc uz Īriju, neko darīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Man ;loi patika franču zemnieku izgājiens. Viņi, nesaņemot valdības solīto, aizbrauca un Parīzē pie zemkopības ministrijas kāpnēm izgāza vairākas kravas kūtsmēslu.

Kad mums cilvēki rīkosies līdzīgi, tas ir, aizstāvēs savas tiesības, tad mums ar būs labāka dzīve.

davaj aizvedam vieņiem uz vecrīgu kūdru

deksi, davaj pārdod man pāris mašīnas kūdras ar piegādi vecrīgā.... uztaisīsim plakātus, ka tā ir medmāsu pateicība valdībai par dienišķo desu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pilnīgi tukšus salmus kuļat, kolēģi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

domā viņiem protokolu veidlapu pietrūks

Ja ir bail no protokola, tad ir jābrauc uz Īriju, neko darīt.

nav runas par bailēm no protokola.... man personīgi nav bail...

bet paskaties ko izdarīja ar tiem, kas mēģnāja piketēt uz robežas......

tā vietā lai kautko darītu un sakārtotu lietas, pervi`m ģelom tika izvilkti protokoli

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu re, Pirmajam galva strādā. Tāpēc jau neesi Irijā.

Klau, man vajag tavu tel nr, vajag parunāt par vienu štelli. Iemet kādā pastā vai uzzvani.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un domā, ka tava kūdras piegāde arī netiks protokolēta?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Pilnīgi tukšus salmus kuļat, kolēģi

Nu re, pofigistiska attieksme. Ko tad es, ko mēs varam,ne?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nu re, Pirmajam galva strādā. Tāpēc jau neesi Irijā.

Klau, man vajag tavu tel nr, vajag parunāt par vienu štelli. Iemet kādā pastā vai uzzvani.

piedāvāsi atkal man dzīvokļus mārupē????

9365064

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti