Kādas riepas ziemai ņemt?

zirgs Reģ.: 03.07.2007

Līdz ar ziemas tuvošanos radies nopietns jautājums kādas riepas labāk izvēlēties? Turēties pie zināmām markām - Michelin, Good Year, Nokian, Dunlop, Pirelli vai izvēlēties ko citu un maksāt attiecīgi mazāk? Kādas atsauksmes par Yokohama?? Ko domājat par BFGoodrich??

ps

Interesē apaut Chrysler Grand Voyager AWD

 
1 2 3 4 5 6 ..8
endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

pag. gadu braucu ar dunlop winter sport 3d - ljoti ljoti labas..

veel esmu braucis ar nokian hakkapelliita - arii nevaru suudzeeties, un ja godiigi tad par suuda hankook 604 icebear arii nebija nekas slikts ko teikt- vieniigi visas taas riepas tika njemtas jaunas un brauktas 1 vai 2 sezonas..

pag. gad ar dzipu nobraucu ziemu ar hankookiem- pilniigi meesli, shogad njemshu ziemai mishus latitude alpin, redzees kas buus, saka ka afigennie.

nedomaaju ka ir tolks ekonomeet tos paardesmit Ls uz labaam riepaam. Safety 1st!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

2 ziemas 3 mašīnām Debica Frigo. Man patīk, turas labi gan uz ledus gan sniegā un pļurā. Gan jau ir kaut kas vēl labāks, bet necentos meklēt un eksperimentēt. Vismaz ar A4 FWD ziemas trasē kabināju šipotam pilnpiedziņas Volvo

zirgs Reģ.: 03.07.2007
0 0 Atbildēt

endr4 - es gribu pirkt jaunas riepas, par to vispār nevar būt ne runas. Vienīgi interesē vai zināmie zīmoli ir tik ļoti pārāki par ne tik populāriem, piem., Yokohama?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Laikam ziemai jāņem ziemas riepas :hvz:

Un jūs kā domājat?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

gumijas riepas jāņem!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: gumijas riepas jāņem!

Kādas vēl ir bez gumijas?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

NF3 ir vislabaakaas...

Jators Reģ.: 21.08.2007
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: NF3 ir vislabaakaas...

bija.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tas viss diezgan subjektīvi. Labas-sliktas, patīk-nepatīk. Daudz dažādus faktoru as to labumu nosaka. Viens brauc tikai pa laukiem, pa sniegu,cits pa asfaltu pārsvarā. Viens brauc 50 000 gadā, attiecīgi pieredze liela, cits nobrauc pa gadu 3000 km un domā, ka ir baigais ass. Un katram savs viedoklis.

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Man patiik Dunlop Graspic, straadaa vienliidz labi kaa sniegaa, taa uz ledus un asvalta.

Bet busam der grantrek.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Pagājšgad nopirku Snow Wolf 2. Uz ceļa turējās ļoti labi, ja neskaita pirmo slideno ceļu dienu, kad izdomāju izņemt līkumu kā vasarā. Sanāca pagriezties par 45 grādiem un aizslīdzēt līdz pretējās joslas ceļmalai. Mēģinājumi pa apsnigušu ceļu izņemt straujāk apgriezienu bija neinteresanti, jo kā stūrēju, tā praktiski arī šams brauca. Protams, Audi ar priekšpiedziņu + jēdzīgas riepas, tāpēc laikam arī tāda stabilitāte. =)

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

NF2 un NF3 bija 'da best ' no shipeneem , tagad iraid NF5 -par taam veel nau nikaada pieredze .

No neshipeneem Dunlops Graspiks .

No 'budgeta' gala arii Frigiidaas Debikas ir ok. jo geenos vinjaam ir gudjeers - taas sakraameeju virsuu 'papeezjiem' un puikas nau suudzeejushies .

P.S. wot kas i interesanti -215/65R16 NF3 un Conti Ice Contakt - abzoluuti vienaadi prokji , viens fabriikjis , bet - NF3 ir klusaaks un subj. 'tuch tuch ' labaaks uz ziemas celja , pie kam arii leetaaks !!!??? wtf taa

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

cik bija pieredze - jaunie GoodYeari salidzinājumā ar Michelinu ātrāk nolietojas.... bet vispār baigi patīka Gislaved NF3....

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu, es ieteiktu Bridgestone - katrā ziņā man ziemenes ir labākas par vasaras Michelin pilotu. Klusākas, saķere labāka, patēriņš mazāks (bišku biju sašauts, kad pēc identiska izmēra vasareņu uzlikšanas patēriņš par puslitru pieauga).

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

domaaju ka ziemai vislabaak tomer izveeleeties eiropas riepas, un it sevishkji ziemljeiropas razhotaajus, tomeer japaanaa un korejaa ir mazs priekshstats par ziemaam pie mums..

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

par BF Gudrich varu pateikt to ka tās ir ļoti populāras riepas dzipiem, bet tur ir citi zimejumi un citas prasības, ar BFG Winter slalom nobraucu visu ziemu bez problēmām, un galvelais vinjām ir baltas malinjas

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nezinu, es ieteiktu Bridgestone - katrā ziņā man ziemenes ir labākas par vasaras Michelin pilotu. Klusākas, saķere labāka, patēriņš mazāks (bišku biju sašauts, kad pēc identiska izmēra vasareņu uzlikšanas patēriņš par puslitru pieauga).

tas atkarībā kā braukt... cik tad veci Michelini - 2001.gada ražojuma? Nav vel tādas ziemas riepas kura vasarā būtu labāk par vasaras riepām....

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu - abus dabūju komplektā: ziemenes kopā ar auto, vasarenes kopā ar ļitakiem.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ir doma njemt SP WINTER SPORT M3, tik arii nav viedoklja, kaadi buus ziemaa pagaajshziem braukaaju ar barum polaris - uz celja pusliidz labi turaas bet nu ja jaabremzee, tad taads suu ka tik turies nepatika karoch

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: cik bija pieredze - jaunie GoodYeari salidzinājumā ar Michelinu ātrāk nolietojas.... bet vispār baigi patīka Gislaved NF3....

man darba vāģim bija NF3... superīgas!!! Mož kāds ir braucis ar Kleber KRISALP HP???? Piedāvā pa baigi lēto ceņņiku.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Nav jau tā ka žurnālisti zin visu, bet ja naf slinks lasīt

www.autoreview.ru/...

un kaut kas mazāks un lētāks

www.autoreview.ru/...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ej nu no tiem testiem saproti, kas labaaks bez tam, testos labaakaas skaitaas shipotaas riepas, bet ja shipenes negribaas ...

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

dunlop M3 bija uz A8 man- diezgan paskaljas un protektors kaa traktoram, bet nu rakaas aaraa no dajebkaa...

tapeec peec tam panjeemu 3D - nedaudz civilizeetaakas..

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

braucu ar noname firmas atjaunotām ziemenēm un viss ir bumbās

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Gislaved NF3 vairs nekur neatrast Bija laikam pasas labaakaas ziemas riepas ar radzem.

No jaunajam bezradzu riepam ka labakas un cenu zinja patikamakas lieku Dunlop Graspic - perfektas riepas!

Dunlop Winter Sport M3 - kamer jaunas, strada perfekti, tacu izbeidzas gandriz vienas sezonas laikaa ...

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti