Kādas riepas ziemai ņemt?

zirgs Reģ.: 03.07.2007

Līdz ar ziemas tuvošanos radies nopietns jautājums kādas riepas labāk izvēlēties? Turēties pie zināmām markām - Michelin, Good Year, Nokian, Dunlop, Pirelli vai izvēlēties ko citu un maksāt attiecīgi mazāk? Kādas atsauksmes par Yokohama?? Ko domājat par BFGoodrich??

ps

Interesē apaut Chrysler Grand Voyager AWD

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

varu pārdot mazlietotas ug7...

moš kādi 3mm protektors ir palicis virsū...

stāv tagad uz renaulta, bet uz ziemu ņemšu nost, vari dabūt

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Lietoju Pirelli Winter Carving 195/65R15 bez šipiem.

Darbā vēl dažiem autiņiem tādas uzliku. ir o.k.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ... mazlietotas ug7...

...[b] 3mm protektors [/b] ir palicis virsū...

... vari dabūt

Nu beidz, riepas jebkurā gadījumā būs jaunas

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Tagadējās ziemenes ļoti sliktas. Tās dabūju jau samērā nobrauktas, bet, uzmanīgi braucot, izdevās 2 ziemas palietot Iepriekšējā ziemā man viss jau piegriezās dēļ lielā sniega daudzuma.

...

Īsāk sakot, pilnībā sabojājies mans viedoklis par šo ražotājfirmu.

Palasi vēlreiz ko pats uzrakstīji! Ko var daudz gribēt no vecām riepām?! Bezradžu ziemenēm viens no būtiskākajiem faktoriem ir to svaigums - pat nopērkot "jaunas" pie mums LV tu vari "iegrābties" uz vairāku gadu nostāvējušām kalašām. Iemācies nolasīt datumu un pērc tādas, kas nav vecākas par gadu, bet arī tad nedomā, ka pēc 3 gadiem tās būs tikpat labas kā jaunas.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Par to datumu zinu Vienkārši nezinu, ko izvēlēties. Gribas jau nu lētāk, bet negribas iegrābties. Varbūt jāsavelk josta un jāņem kādas no tām brendīgajām

Runājot par tām Barum laikam jau vecums ir izskaidrojums pie ziemas riepu īpašību pilnīgās zušanas (it kā jau 5-6mm vēl būtu ok, bet dzīvē pierādījās, ka baukt grūti)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Par to datumu zinu Vienkārši nezinu, ko izvēlēties. Gribas jau nu lētāk, bet negribas iegrābties. Varbūt jāsavelk josta un jāņem kādas no tām brendīgajām

Runājot par tām Barum laikam jau vecums ir izskaidrojums pie ziemas riepu īpašību pilnīgās zušanas (it kā jau 5-6mm vēl būtu ok, bet dzīvē pierādījās, ka baukt grūti)

5-6 mm ir praktiski nodzīta ziemene

parēķini, ka jaunai proķis ir ~10mm, bet izmetamai (palasi csn) ir 4 mm

5 mm ir palikusi viena sestdaļa no ziemas riepas, ko tad tu gribi????

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Dēlam no 4 Mišelin ziemas riepām 2 nosprāga 1. sezonā, otras 2 2. sezonā!! Pat 20 t km nenobrauca.

Man Continetal labi kalpo - nekādu piezīmju.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

5-6 mm ir praktiski nodzīta ziemene

Šo es arī gribēju dzirdēt

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Par to datumu zinu Vienkārši nezinu, ko izvēlēties. Gribas jau nu lētāk, bet negribas iegrābties. Varbūt jāsavelk josta un jāņem kādas no tām brendīgajām

Runājot par tām Barum laikam jau vecums ir izskaidrojums pie ziemas riepu īpašību pilnīgās zušanas (it kā jau 5-6mm vēl būtu ok, bet dzīvē pierādījās, ka baukt grūti)

5-6 mm ir praktiski nodzīta ziemene

parēķini, ka jaunai proķis ir ~10mm, bet izmetamai (palasi csn) ir 4 mm

5 mm ir palikusi viena sestdaļa no ziemas riepas, ko tad tu gribi????

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Par to datumu zinu Vienkārši nezinu, ko izvēlēties. Gribas jau nu lētāk, bet negribas iegrābties. Varbūt jāsavelk josta un jāņem kādas no tām brendīgajām

Runājot par tām Barum laikam jau vecums ir izskaidrojums pie ziemas riepu īpašību pilnīgās zušanas (it kā jau 5-6mm vēl būtu ok, bet dzīvē pierādījās, ka baukt grūti)

5-6 mm ir praktiski nodzīta ziemene

parēķini, ka jaunai proķis ir ~10mm, bet izmetamai (palasi csn) ir 4 mm

5 mm ir palikusi viena sestdaļa no ziemas riepas, ko tad tu gribi????

90% riepu ir 8mm protektors. ljoti labi var braukt arii ar 5-6mm pie nosacijuma ta taa ir laba riepa, nevis sakaltusi kalosha

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Droshi, ka buus kritizeetaaji, bet pagaajusho gadu uzliku kaa ziemenes atjaunotaas riepas. Servisaa celja malaa, braucot no Ulbrokas uz Liichiem, netaalu no Ulbrokas pa labi. Pieejami dazhaadi izmeeri, labas ziemenes, ja ieveero, ka ziemaa celji meedz buut slideni un apledojushi

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Droshi, ka buus kritizeetaaji, bet pagaajusho gadu uzliku kaa ziemenes atjaunotaas riepas. Servisaa celja malaa, braucot no Ulbrokas uz Liichiem, netaalu no Ulbrokas pa labi. Pieejami dazhaadi izmeeri, labas ziemenes, ja ieveero, ka ziemaa celji meedz buut slideni un apledojushi

Šis ir arī Kalnciema ielā: r1.com.lv/...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Esmu lietojis atjaunotās ziemenes, bet Vācijā gan atjaunotas, gan pirktas. Nav ne vainas izņemot to ka dikti smagākas.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Dēlam no 4 Mišelin ziemas riepām 2 nosprāga 1. sezonā, otras 2 2. sezonā!! Pat 20 t km nenobrauca.

Man Continetal labi kalpo - nekādu piezīmju.

Varbūt viņš iegrābās "kreisajā" precē - maz ko pie mums viltotu var nopirkt un ja vēl "pa lēto"..

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja:

Gribu iegādāties sakarīgas riepas, bet nevaru izlemt:

1) Continental ContiWinterContact TS 830;

2) Michelin Alpin a4;

3) Goodyear Ultra Grip 7;

3) Debica Frigo 2.

Pirmās trīs diezgan padārgas, bet, cik palasījos netā, tad labas. Savukārt ceturtās ievērojami lētākas, vienīgais nav pārliecības vai nepaliks ātri tādas pašas kā tagadējās Barum. Viens gan te baigi slavē Debica

Es laikam ņemtu Debica un pārāk nestresotu, bet rēķinātos, ka pēc 2-3 gadiem jāpērk atkal jaunas. Par to firmīgo riepu cenu sanāk 2gab Debicas. Neticu, ka dārgās būs 2x labākas un kalpos 2x ilgāk - tāpat jau pēc 3-4 gadiem tās riepas ir visas vienādas - gumijas visas sacietējušas. Kaut kur lasīju testus ar ziemenēm, kas kādu laiku ir jau pabrauktas (gadu, vai), tad tur jau bija galīgi citi līderi nekā ar pavisam svaigām. Tos testus var ņemt vērā, ja katru gadu liec jaunas riepas, tad jā, savādāk top riepu īpašības pabaudīsi vien pirmo gadu, neceri, ka tas ilgs 5 gadus.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Rolands85 rakstīja:

Gribu iegādāties sakarīgas riepas, bet nevaru izlemt:

1) Continental ContiWinterContact TS 830;

2) Michelin Alpin a4;

3) Goodyear Ultra Grip 7;

3) Debica Frigo 2.

Pirmās trīs diezgan padārgas, bet, cik palasījos netā, tad labas. Savukārt ceturtās ievērojami lētākas, vienīgais nav pārliecības vai nepaliks ātri tādas pašas kā tagadējās Barum. Viens gan te baigi slavē Debica

Es laikam ņemtu Debica un pārāk nestresotu, bet rēķinātos, ka pēc 2-3 gadiem jāpērk atkal jaunas. Par to firmīgo riepu cenu sanāk 2gab Debicas. Neticu, ka dārgās būs 2x labākas un kalpos 2x ilgāk - tāpat jau pēc 3-4 gadiem tās riepas ir visas vienādas - gumijas visas sacietējušas. Kaut kur lasīju testus ar ziemenēm, kas kādu laiku ir jau pabrauktas (gadu, vai), tad tur jau bija galīgi citi līderi nekā ar pavisam svaigām. Tos testus var ņemt vērā, ja katru gadu liec jaunas riepas, tad jā, savādāk top riepu īpašības pabaudīsi vien pirmo gadu, neceri, ka tas ilgs 5 gadus.

es pa to naudu njemtu katru gadu jaunas atjaunotas, labas firmas, nevis olainee razhotas. pat navarka jauna forshi sturejas pa sniegu. iipashi izvirtushiem var arii noshipot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Par to datumu zinu Vienkārši nezinu, ko izvēlēties. Gribas jau nu lētāk, bet negribas iegrābties. Varbūt jāsavelk josta un jāņem kādas no tām brendīgajām

Runājot par tām Barum laikam jau vecums ir izskaidrojums pie ziemas riepu īpašību pilnīgās zušanas (it kā jau 5-6mm vēl būtu ok, bet dzīvē pierādījās, ka baukt grūti)

5-6 mm ir praktiski nodzīta ziemene

parēķini, ka jaunai proķis ir ~10mm, bet izmetamai (palasi csn) ir 4 mm

5 mm ir palikusi viena sestdaļa no ziemas riepas, ko tad tu gribi????

90% riepu ir 8mm protektors. ljoti labi var braukt arii ar 5-6mm pie nosacijuma ta taa ir laba riepa, nevis sakaltusi kalosha

protams, ka var pabraukt.....

tikai es neredzu nevienu iemeslu kāpēc maksāt 10ls par riepu, kurai ir palicis 1/6 (vai 1/4) no resursa, ja par 40ls var nopirkt jaunu

ja tu redzi, tad pērc tās ziemas riepas

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Par to datumu zinu Vienkārši nezinu, ko izvēlēties. Gribas jau nu lētāk, bet negribas iegrābties. Varbūt jāsavelk josta un jāņem kādas no tām brendīgajām

Runājot par tām Barum laikam jau vecums ir izskaidrojums pie ziemas riepu īpašību pilnīgās zušanas (it kā jau 5-6mm vēl būtu ok, bet dzīvē pierādījās, ka baukt grūti)

5-6 mm ir praktiski nodzīta ziemene

parēķini, ka jaunai proķis ir ~10mm, bet izmetamai (palasi csn) ir 4 mm

5 mm ir palikusi viena sestdaļa no ziemas riepas, ko tad tu gribi????

90% riepu ir 8mm protektors. ljoti labi var braukt arii ar 5-6mm pie nosacijuma ta taa ir laba riepa, nevis sakaltusi kalosha

protams, ka var pabraukt.....

tikai es neredzu nevienu iemeslu kāpēc maksāt 10ls par riepu, kurai ir palicis 1/6 (vai 1/4) no resursa, ja par 40ls var nopirkt jaunu

ja tu redzi, tad pērc tās ziemas riepas

Varbūt kādam vienkārši nav lieki 90 Ls!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Varbūt viņš iegrābās "kreisajā" precē - maz ko pie mums viltotu var nopirkt un ja vēl "pa lēto"..

HVZ, bet servisā kas ņemās ar Mišelin riepām nevarēja atklāt ka ir kaut kāds viltojums - pilnīgi viss tā kā oriģinālajām riepām. Šajā servisā toč nepirka.

Līdz šim pavasarim es esmu riepas pircis tikai Vācijā. Visādas, un ne reizi nebija nekādu problēmu ne ar vienām, pat tādām kurām garantijas nav kā tādas uz nobraukumu (atjaunotām).

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Pagājusās ziemas sākumā nopirku no Sviestca jaunas Debicas.

Uzliku uz Opel Combo.

Visu ziemu jutos ar viņām tiešām labi, un nebraucu es pārak lēni.

Tūlīt pēc tam, kad biju izmēģinājis šīs riepas uz Combo, uzliku precīzi tādas pašas (tikai atbilstošā izmēra) uz Audi 80.

Te nu pa slidenu ceļu - ne īsti uzsākt, ne īsti apstāties.

Brīnījos ļoti, bet nu tāda man tā pieredze. Varbūt vainīgs Audī tomēr lielākais svars, vai arī kaut kāds citāds smaguma centrs vai Audi jauda (uzsākot), bet nu atšķirība pamatīga.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Bez Debica Frigo2 wel waru ieteikt Kormoran snowpro .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Pagājusās ziemas sākumā nopirku no Sviestca jaunas Debicas.

Uzliku uz Opel Combo.

Visu ziemu jutos ar viņām tiešām labi, un nebraucu es pārak lēni.

Tūlīt pēc tam, kad biju izmēģinājis šīs riepas uz Combo, uzliku precīzi tādas pašas (tikai atbilstošā izmēra) uz Audi 80.

Te nu pa slidenu ceļu - ne īsti uzsākt, ne īsti apstāties.

Brīnījos ļoti, bet nu tāda man tā pieredze. Varbūt vainīgs Audī tomēr lielākais svars, vai arī kaut kāds citāds smaguma centrs vai Audi jauda (uzsākot), bet nu atšķirība pamatīga.

liidziiga pieredze ar Pirelli wintersportiem -uz OOOO (gan q gan nekūū ) ideaali , uz Laguna - suuuuutiiki bij

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Lietoju Kleber Krisalp HP2 un nesūdzos... Nav galīgi mīkstā riepa līdz ar to nedilst tik traki, klusa uz asvalta, labi izvada šļuru un sniegu, uz tīra ledus gan jāuzmanās.. bet tā tas būtu ar lielāko daļu riepu...

Manuprāt lielo brendu (šai gadījuma Mišelēna) mazie brāļi un māsas nav nemaz tik peļami...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Par to datumu zinu Vienkārši nezinu, ko izvēlēties. Gribas jau nu lētāk, bet negribas iegrābties. Varbūt jāsavelk josta un jāņem kādas no tām brendīgajām

Runājot par tām Barum laikam jau vecums ir izskaidrojums pie ziemas riepu īpašību pilnīgās zušanas (it kā jau 5-6mm vēl būtu ok, bet dzīvē pierādījās, ka baukt grūti)

5-6 mm ir praktiski nodzīta ziemene

parēķini, ka jaunai proķis ir ~10mm, bet izmetamai (palasi csn) ir 4 mm

5 mm ir palikusi viena sestdaļa no ziemas riepas, ko tad tu gribi????

90% riepu ir 8mm protektors. ljoti labi var braukt arii ar 5-6mm pie nosacijuma ta taa ir laba riepa, nevis sakaltusi kalosha

protams, ka var pabraukt.....

tikai es neredzu nevienu iemeslu kāpēc maksāt 10ls par riepu, kurai ir palicis 1/6 (vai 1/4) no resursa, ja par 40ls var nopirkt jaunu

ja tu redzi, tad pērc tās ziemas riepas

Varbūt kādam vienkārši nav lieki 90 Ls!

protams, ka ir jēga piemaksāt par montēšanu, balansēšanu utttt....

p.n.

nav bazara, ja to riepu pērk priekš nobraukšanas vasarā... bet kā ziemene, jamā vienkārši nestrādā

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Slinkais rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Par to datumu zinu Vienkārši nezinu, ko izvēlēties. Gribas jau nu lētāk, bet negribas iegrābties. Varbūt jāsavelk josta un jāņem kādas no tām brendīgajām

Runājot par tām Barum laikam jau vecums ir izskaidrojums pie ziemas riepu īpašību pilnīgās zušanas (it kā jau 5-6mm vēl būtu ok, bet dzīvē pierādījās, ka baukt grūti)

5-6 mm ir praktiski nodzīta ziemene

parēķini, ka jaunai proķis ir ~10mm, bet izmetamai (palasi csn) ir 4 mm

5 mm ir palikusi viena sestdaļa no ziemas riepas, ko tad tu gribi????

90% riepu ir 8mm protektors. ljoti labi var braukt arii ar 5-6mm pie nosacijuma ta taa ir laba riepa, nevis sakaltusi kalosha

protams, ka var pabraukt.....

tikai es neredzu nevienu iemeslu kāpēc maksāt 10ls par riepu, kurai ir palicis 1/6 (vai 1/4) no resursa, ja par 40ls var nopirkt jaunu

ja tu redzi, tad pērc tās ziemas riepas

Varbūt kādam vienkārši nav lieki 90 Ls!

protams, ka ir jēga piemaksāt par montēšanu, balansēšanu utttt....

p.n.

nav bazara, ja to riepu pērk priekš nobraukšanas vasarā... bet kā ziemene, jamā vienkārši nestrādā

6-8 Ls par 4 riteņiem tomēr nav pat 10% no tiem 90.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti