Vācijas auto ar Itālijas papīriem

vilkss Reģ.: 09.10.2006

Itin bieži mobile.de tiek reklamēti vācijas auto ar piebildi, ka tam it Itālijas tehniskā pase.

Kādam ir ziņas vai tā ir dikti slikta zīme vai tikai runa iet par kaut kādām nodokļu lietām un vācieši paraduši auto iegādāt caur Itāliju (līdzīgi kā savulaik pie mums bija izdevīgi braukt ar Lietuvā reģistrētu auto).

 
1 2 3
Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Nepifiksēju...Vainīgs...Bet doma skaidra tāpat ir.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Noformee placii pirkshanas-pardoshanas aktu un rullee uz mikaam..kaada starpiiba,ja pirki frichos un tam ir makaronnjiku no.? Tikko panjeema choms auto leishos tirguu ar beljgju no,akts rokaa un rulleja uz Lv csdd....un nekaadu problems..

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Pats lohs, un tavu māti turpat - e

Tu, mērgli, kropli nolādētais, pakaļā draztais kretīn, es tavu māti kaut kur pieminu??? Lops tu bezsmadzeņu, plakanās pēdas izdzimtenis.

Kas par tautu, aiztikt vecākus? Praiders nožēlojamais.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Nuhajs ir cirvis!!! Bļē kā rēcu, tiešām āpsis, viņam saka vienu, bet viņš tik kā siena!!!

Itālijā reģistrētai mašīnai Vācijā izņemt numurus NEVAR,aunapiere,pats āpsis.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Bet visādi graberi spečuki baigie, nav ,izrādās, pat Vācijā bijis, bet visu zin

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kāpēc Itālijā reģistrētai mašīnai nevar Vācijā izņemt?

A kā tu savu volviķi Latvijā piereģistrēji? Viņš tak arī Itālijā reģistrēts.

P.S. A kas ar taviem vecākiem? A ko es par māti - es saku, tavu māti turpat, a tu ko padomāji

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Kāpēc Itālijā reģistrētai mašīnai nevar Vācijā izņemt?

A kā tu savu volviķi Latvijā piereģistrēji? Viņš tak arī Itālijā reģistrēts.

P.S. A kas ar taviem vecākiem? A ko es par māti - es saku, tavu māti turpat, a tu ko padomāji

Es tev ,pidreas, saku-vecākus liec mierā,mirla. Garīgais videokropli.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Kāpēc Itālijā reģistrētai mašīnai nevar Vācijā izņemt?

A kā tu savu volviķi Latvijā piereģistrēji? Viņš tak arī Itālijā reģistrēts.

P.S. A kas ar taviem vecākiem? A ko es par māti - es saku, tavu māti turpat, a tu ko padomāji

A kaada hrena peec jaavar

Itaalijas masiina pieder Itaalijas pilsonim, kursh itaalijaa maksaajis nodokljus utt...blablabla...ja vien vinjiem tur nav kkaads likums, ka var apkalpot visas eiropas iedziivotaajus...un ja jau var taa, tad tikpat labi var arii LV nummurus jau Vaaciijaa dabuut, neAr ko itaalji labaaki

automasiinu nonjem no uzskaites

Kaa ROI ar monako tehpasi tas izdevaas -nav skaidrs, varbuut vinjiem ir kkaadi liigumi...+ monako laikam ka nebija ES...

Jus te peraties taa it kaa vispaar nekad savaa muuzhaa nebuutu ieks CSDD bijusi...proceduura ta visur plus-miinus vienaada

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Labi, ja tev tā patīk, lieku ka to tavu māti mierā. Rupjš gan tu esi, man agrāk likās, ka zbiedri ir tādi, nu, tā kā inteliģentāki vai pa pārējo masu.

Nu bet kā tad paliek? Cilvēks uzdeva konkrētu jautājumu - vai ar Itālijas tehnisko pasi var Vācijā saņemt tranzīta numurus.

Viens esot dabūjis, otrs ar Monako tehnisko pasi ir dabūjis. A nuhajs nav dabūjis.

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Maardza rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Elementara shema - vacu turki ieperk skumja paskata un stavokla autinus Italijaa, atdzen uz Vaciju, kaut ka uzprishina un tirgo caur to pasu mobile.de

Vieniga piebilde ir tada, ka auto uz Latviju var tikt transportets tikai ar treileri - nav variantu sanemt vacu tranzita numurus.

???

Kā nav variantu saņemt tranzīta Nr???

Pirms 2iem mēnešiem Vācijā tika nopirkts auto un pārdevējs uzreiz pateica, ka no Itālijas... Un aizbraucot uz "viņu CSDD" nebija pat neviena jautājuma vai aizķeršanās, lai uzliktu tranzīta Nr un dotos uz LV pašu spēkiem...

Nu sinii gadiijumaa vareetu saprast, ka auto ir no itaalijas

Nonjemts no uzskaites Itaalijaa

Atdziits uz Vaaciju

Nonjemti itaalju nummuri

Pieregjistreets vaacijaa kaut vai uz jurid. personu/placi

Uzlikti vaacu nummuri (var buut arii ka nee)

Kad autinju peerk no placa, tad izdod tranziita nr...

Auto ir ar izcelsmes valsti "vaacija" jo nopirkts no vaacu placa...

Ved ieksaa LV, reekjins uzzinja zobos un uz CSDD maksaat kas jaamaksaa....

Tas peec manas saprasanas...

Tieši tā!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Noņem no uzskaites Latvijā, aizbrauc uz ASV paņem tranzīta numurus un brauc atpakaļ. Rezultātā auto ir tikko no ASV.

Kā tad,umņiks. USA nav EU , muita jau būs ievedot tur. Ar noņemtu no uzskaites tāpat netiksi no Latvijas ārā, vismaz pagaidām ne. Nu uz ASV jau nu toč netiksi.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Viens esot dabūjis, otrs ar Monako tehnisko pasi ir dabūjis. A nuhajs nav dabūjis.

Tu esi idiots kopš dzimšanas vai vienkārši notraumēts nesen? Es to auto pirku Lietuvā, tas bija no Itālijas atvests BEZ itāļu numuriem, ar leišu pirkuma līgumu. Un man nevajadzēja numurus.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 2 Atbildēt

Aizbrauc uz csdd (taas valsts kuraa mashiina ir regjiztreeta) un nonjem mashiinu no uzskaites paardoshanai...

Kaadu tev teh pasi iedod atpakalj taas valsts uz kuru tu vinju taisies izvest vai taas kuraa vinja bija regjistreeta ????

Taatad mashiina bija regjistreeta monako un tur nonjemta no uzskaites. Taalaak mashiina tika paartransporteeta uz vaaciju kur tika paardota... vaacijaa arii sanjeemu tranziita nr. un braucu uz Latviju ar MONAKO teh. pasi! Kas neskaidrs?

P.S. Monako dikti briiniijaas par tehnisko pasi un ilgi gaaja Nr. saliidzinaashana jo laikam mekleeja paraugus kaadai tai monako pasei jaaizskataas...

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Ak jaa mashiina tikai pirkta no autotirgotaaja nevis no rokaam.. varbuut tas ko mainiija ka bija vinju izdots papiirs, ka mashiinu no vinja esmu pircis..

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja: Aizbrauc uz csdd (taas valsts kuraa mashiina ir regjiztreeta) un nonjem mashiinu no uzskaites paardoshanai...

Kaadu tev teh pasi iedod atpakalj taas valsts uz kuru tu vinju taisies izvest vai taas kuraa vinja bija regjistreeta ????

Taatad mashiina bija regjistreeta monako un tur nonjemta no uzskaites. Taalaak mashiina tika paartransporteeta uz vaaciju kur tika paardota... vaacijaa arii sanjeemu tranziita nr. un braucu uz Latviju ar MONAKO teh. pasi! Kas neskaidrs?

P.S. Monako dikti briiniijaas par tehnisko pasi un ilgi gaaja Nr. saliidzinaashana jo laikam mekleeja paraugus kaadai tai monako pasei jaaizskataas...

Kur tev briinijaas par to teh. pasi..?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Graberis rakstīja:

Viens esot dabūjis, otrs ar Monako tehnisko pasi ir dabūjis. A nuhajs nav dabūjis.

Tu esi idiots kopš dzimšanas vai vienkārši notraumēts nesen? Es to auto pirku Lietuvā, tas bija no Itālijas atvests BEZ itāļu numuriem, ar leišu pirkuma līgumu. Un man nevajadzēja numurus.

Ta labi, visi jau nevar būt gudri, visi nevar braukt ar leišo pirktu itāļu volvo.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Ak jēzīn Nuhajs galīgi sajucis prātā!

Chriss Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

nuhaj, es taa paarreecos par visiem taviem komentaariem...tu tak esi taads cirvis ))))))))

autinjus no Vaacijas dzenu jau paaris gadu un ne reizi vien autinjsh ir bijis no Itaalijas ar Itaalju papiiriem, un mieriigi bez probleemaam esmu dabuujis tranziitniekus, lai autinju atdziitu uz LV, kur to bez probleemaam var pieregjistreet.

nuhaj- re ku tev padoms- dziivee noderees- ja nejeedz pa teemu neko pateikt, tad labaak aizej stuuriitii un paklusee, nevis gudri tirs. Tieshaam- smiekliigi izskataas. Aaaa un veel- apaarstee savus slimos nervus, tas tak nav normaali, kaa tu reagjee uz to ko tev saka.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Značit meločņiks esi. Normāli cilvēki sen vairs no Vācijas nedzen ar tranzīta numuriem. Uzliek uz treilera un atved.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Ak jēzīn Nuhajs galīgi sajucis prātā!

Tas tev smadzenes resnajā loceklī sagājušas,paskaties pats uz savu krānu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Graberis rakstīja:

Viens esot dabūjis, otrs ar Monako tehnisko pasi ir dabūjis. A nuhajs nav dabūjis.

Tu esi idiots kopš dzimšanas vai vienkārši notraumēts nesen? Es to auto pirku Lietuvā, tas bija no Itālijas atvests BEZ itāļu numuriem, ar leišu pirkuma līgumu. Un man nevajadzēja numurus.

Ta labi, visi jau nevar būt gudri, visi nevar braukt ar leišo pirktu itāļu volvo.

Jā, tādi lohi kā tu ar atplēstu muti pērk tepat uz vietas un pēc tam īd, ka apjāti vai ka garantija nestrādā vai vēl nez ko

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Klau, kriss, pastāsti, kas bija ar tehnisko apskati tām itāļu mašīnām, kurām tu vācu 'csdd' dabūji numurus?

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Smart7 rakstīja: Ak jēzīn Nuhajs galīgi sajucis prātā!

Tas tev smadzenes resnajā loceklī sagājušas,paskaties pats uz savu krānu.

Tu tak esi zilais, liec mieru manam loceklis

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Oi, sorry, bišku pārlasīju vēsturi, uzbrauciens nuhajam neparko.

Viņš tak nesaka, ka nevar dabūt numurus - reds te nomoderējis visu. Tas tak kasinsh79, kas te gaisu sāka jaukt, tālāk nuhajs izteicās par bolndīnismu un tad jau aizgāja beztēmā. Atvaino, zbiedri.

Rezumē sekojošs:

- Itālijā reģistrētam auto, kas nav noņemts no uzskaites, tranzīta numurus Vācijā dabūt nevar.

- No reģistrācijas noņemtam auto numurus var dabūt jebkurā valstī, kurā tas ir ievests, ja ir attiecīgi pirkšanas/pārdošanas dokumenti.

Viss, tēma izsmelta.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Smart7 rakstīja: Ak jēzīn Nuhajs galīgi sajucis prātā!

Tas tev smadzenes resnajā loceklī sagājušas,paskaties pats uz savu krānu.

Tu tak esi zilais, liec mieru manam loceklis

Tak es neeksponējos kā tu, izslējis un praidojas ,zin

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti